Final Fantasy VII PC segítség!

Amiknek nem nagyon van közük az FF-hez és már nem is aktuálisak
Lezárt
Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Final Fantasy VII PC segítség!

Hozzászólás Szerző: mahdi »

A témát abból az okból kifojólag indítottam, hogy bár az FF első hat részét szinte mind kijátszottam, meg a VIII-at is, a hetedik részhez még nem volt szerencsém, mert hiába szereztem meg a PC-s verziót, az nem indul el. Felinstalláltam az Ultimate verziót, majd az XP-patch-t is. Utána megcsináltam amit a Reunion patch kér, felraktam, majd a char fájlt is megcsináltam, ahogy azt kérte. Az XP-configba hiába állítok bármit is, a játék nem akar futni, csak bejön a fekete kép alatt az Eidos zenéje, majd az exe. hibát észlet szöveg következik. Mindent megpróbáltam, még a nocd patch-t is, de nem ment. Nem tudom mit tehetnék, de nem hagyhatom ki ezt a részt! Gondoltam rá, hogy az lehet a baj, hogy nem Nvidia kártyám van, de tök mindegy, mert ha softwares-re állítom, akkor is ugyan ezt csinálja.

Ha valakinek van ötlete, írjon be, én már nem tok mit tenni..... felfoghatjátok akár egy jó kis fejtörőnek is!

( azért itt az e-meil címem is : mahdi@citromail.hu )

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

Hát, szerintem ez a téma ugy is kuka lesz!
Ilyen problemákra van egy topik aszem'. És ráadásul az összes résznek van egy "Help Témája". Van rá ezer gillem, hogy nem marad a téma! XD
A modikkal és a stáb többi tagjával nem fogadok, mert ők döntenek.:wink:
:arrow: :arrow:

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Leon »

Egyet értek veled Vincent. Én ezért nem is szoktam rögtön témákat nyitni, hanem csak egy idő után, hagy ismerjem ki a fórumot.

"Daráljátok be"

UI és megjegyzés :D : Én is támogatom az ezer gilles javaslatot :D Mondjuk az nem lenne szép, ha a modik direkt meg szívatnának minket :D

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Nyugi srácok, már beszéltem Zorggal, és igen, a téma be lesz "darálva" ! :éljenz:
A kérdést átmásoltam az FF kérdések Topic-ba.

( Remélem oda is lesz hozzászólásotok! :twisted: :twisted: :twisted: )

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Zárolva. 8) Örültünk hogy segíthettünk. :wink:

Lezárt