FFVII help

Amiknek nem nagyon van közük az FF-hez és már nem is aktuálisak
Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Igen a zene midi felettéb idegesítő de akkor a demóját mér adták ki normális hangal a teljesnél már nem futotta volna.Ezért kell menni ps-en vagy psx emulatorral játszani és jó a hang.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

SavUdvar írta:Igen a zene midi felettéb idegesítő de akkor a demóját mér adták ki normális hangal a teljesnél már nem futotta volna.Ezért kell menni ps-en vagy psx emulatorral játszani és jó a hang.
Jaja, de már ps-en vagy 1000X végignyomtam és készülőben van a magyarosítása ezé raktam fel a gépre a játékot

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

FF VII magyarosításról még nem hallottam de ha elkészül tutti hogy meg lesz.

Joey
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. márc.. 25. 0:16
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joey »

Sziasztok!
Lenne egy jó nagy problémám...
Sikerűlt megszereznem az FF VII-et...valami Ultra/Ultime változatban...azt mondták ez tutti,hogy elfog menni mert XY-is azt mondta,hogy neki megy....
Nos a 2cd-n ezek találhatóak meg...
Setup.exe, Setup-1.bin, Setup-2.bin

Elindítottam a telepítőt felraktam a progit ... plussz felkínált valami monitor lehetőséget és elfogadtam...próbáltam azonosan beállítani mint az FF8-nál..de semmi...sőt kép az nuku...de az EIDOS interactivnak a zenéje megy alatta..majd kiírja,hogy az FF VII.exe hibált észlelt....DEFAULT a vége.
Amint láttam van .RAR formátumba egy csomó patch-de,hogy mi-mire való azt nemtudom.
Kérlek segítsetek...

Vagy ami mégjobb lenne az,hogy ha van olyan Érdi lakos akinek megvan PS1-re és áttudná nekem működőképes állapotba írni azt megköszönném a Cd-k fejében.

Segítségeteket előre is Köszönöm!

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Fuh, nekem netről van meg ilyen változatban...
Ugyanazok a fájlok voltak, mint neked, én is ugyanígy jártam el, és futott is...
A pecsekkel szerintem ne törődj, kiegészítések, nem szükségesek az induláshoz, max a további játékhoz.
Nem vagyok valami nagy gépzseni, nem tudok sokat hozzászólni, csak azt, amit tapasztaltam: a gép az egy ilyen hálátlan jószág... :no:
Valaki olyan mondja el, hogy szerinte mi van, aki tudja...

Avatar
Tifa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006. máj.. 9. 6:51
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tifa »

eltévedtem Midgarban. HELP HELP HELP!!!!!!!!!!!

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Midgar nagyváros, úgyhogy jobb lenne, ha jobban behatárolnád... Így nem tudok sokat segíteni.
Azt hiszem, én egyszer nem találtam a helyem, mikor Aerissel találkoztam, nem tudtam, hogy a nyomornegyed jobb oldalán van egy kijárat (a házaknál), ami az ő házához vezet. Wall Marketben is eltévedhet az ember még, ha mondjuk nem tud angolul. Régen, első végigvivésnél keringtem ott egy ideig... Ruhadarabokat kell összeszedni, hogy Cloud átöltözhessen nőnek :rolleyes:

Avatar
Tifa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006. máj.. 9. 6:51
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tifa »

a játék legelején vagyok mert akadt egy kis gond a játékkal. most robbantottam fel a reaktort és jutottam ki az épületből. találkoztam aerissel is de utána elment és emkezdtem "sétálgatni" de elveszetm és nem tudom , hogy merre kell menni.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Huh. !alien :badteeth:
:sweatdrop: Ööö... hááát igeeen... ott... izé... NAGGYON nehéz eltévedni... izé... :@
Naszóval: Miután dumálál Aerissel, indulj el lefelé (dél felé, kamera felé), ekkor kijutsz egy kis térre, ahol egyrészt találhatsz egy Pósönt, másrészt meg dumálhatsz néhány manusszal. A kijárat ismét dél felé van (az elektromos kábelen túl), itt egy kis utcára kerülsz, ahol megtalálnak Shinráék, és választhatsz, hogy menekülsz, vagy megküzdesz velük. Nem erősek, nyugodtan harcolj. Innen automatikus, nem lehet eltévedni.
Egy hasznos tipp: ha nem tudod merre lehet menni, nyomd meg a select gombot (gépen ugye változhat az irányítás, nem tudom, hogy billentyűzeten melyik gomb, nézd meg a menüben), ekkor kis piros nyilak jelzik a ki/bejáratokat.

Avatar
Tifa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006. máj.. 9. 6:51
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tifa »

szerencsére már tovább jutottam. már rég nem ott vagyok :p :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Ja, sejtettem, hogy nem okoz nagy problémát. Illetve inkább reméltem. :whistle:

Avatar
Tifa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006. máj.. 9. 6:51
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tifa »

:p nagyon vicces

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Játékindítási technikai segítségre és végigjátszási segítségre is van már létező téma, így ez most lezárom ha nem gond.

*Zárol*

Lezárt