Vendégkönyv

Minden FFCenterrel kapcsolatos tudnivaló, bejelentés
Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

szia neked is

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem tom hogy mi lehet a gond de folyton 403 -as lapmegjelenítési hibát dob amikor a fórumon mászkálok ez időtájt.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát ilyenről még életemben nem hallottam :shock:
Milyen böngészőt használsz, és honnan netezel? Be tudod idézni a pontos szöveget, vagy tudsz róla adni printscreent?

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »


Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Anonymous írta:nem tom hogy mi lehet a gond de folyton 403 -as lapmegjelenítési hibát dob amikor a fórumon mászkálok ez időtájt.
Elösször is ez én voltam, Zizz.

Egy eMagyarország Pontból neteztem, Érdről, xp-s explorerrel. a 403 mellett még az is állt hogy tiltott oldal. most a munkahelyemről írok, itt nem tapasztalom ezt.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nem tudom mi lehet az oka. Valószínűleg nem az oldal hibája.

Viszont a híreknél azt hiszem végleg kikapcsolom a chatboxot. Mióta van fórum, nem nagyon használja senki, meg egyébként is csak gond van vele. Ellenvetés? :nyomoz:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Nekem nincs kifogásom ellene.

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

én meg alapból nem használtam sohase,szal felőlem ok :wink: :D

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Én továbbra is azt mondom, hogy hozzuk át ide a chatboxot... :fütyül:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Támogatom az ötletet! :wink:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

És az miért lenne jó? :shock: Miért lenne itt jobban használva, mint ott?
Mellesleg nem akarom hogy a chatboxba írkáljanak az emberek, amikor itt a fórum is. De majd meglátjuk.

Mellesleg az eredeti helyen a híreknél lesz majd egy vendégkönyv azoknak, akik saját oldalaikat ajánlják, vagy linkeket cserélnének. Általában erre használták a chatboxot a látogatók

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Hát szerintem meg épp az ront el egy fórumot, ha minden szirszart odaírnak, ami nem oda való, hanem az msn-re.
Az ilyesmit jól levezetheti egy chatbox. Oda lehet pl. hajnali háromkor írni az ökörködéseket, amik közösségfejlesztőek ugyan, de a maradandó értékük nincs. A fórumba meg témához illő hozzászólásoknak kellene kerülniük, kevesebb offal, viszont több szóból álló hozzászólásokkal. :wink:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

SZtem lehetne olyat csinálni(volt már ilyen más fórumon is), hogy bizonyos időn belül nem küldhetsz azonnal újabb üzenetet. Mondjuk olyan 1 perc környékén.

Rá lehetne startolni a főoldalra is, bővítés, végigjátszások, leírások stb

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

A chates dolgot majd megvitatjuk még, lehet róla szó ha többen is kérik.
lehetne olyat csinálni(volt már ilyen más fórumon is), hogy bizonyos időn belül nem küldhetsz azonnal újabb üzenetet. Mondjuk olyan 1 perc környékén
Igen, ilyen itt is van, mindössze jelenleg 15 másodpercre van korlátozva ez az idő. De szerintem ennek a feljebb állítása nem megoldás, mert pl ha egy percre állítom, akkor az elküldött üzeneted sem tudod szerkeszteni 1 percig, és másik témához sem tudsz hozzászólni addig, pedig lehet hogy épp sietnél és gyorsan akarnál, vagy valami. Mellesleg a flood üzenetek közt is általában el szokott telni 3-4 perc.
Rá lehetne startolni a főoldalra is, bővítés, végigjátszások, leírások stb
Folyamatban van; több régebbi leírás hibáit javítottam, külalakját szépítgettem, képeket szúrtam be hozzá. De egyedül elég nehéz (és ne gyertek azzal hogy Google a barátod mert hiába találok infókat ha nem tudom mit emeljek ki belőle mert épp nem játszottam azzal a résszel; meg persze nekem is van más dolgom is).
Eddig Garott írta legtöbb dolgot az oldalra mióta én is szerkesztem. Kult44-től, szriccs-től és SavUdvartól is kaptam már direkt ide szánt leírásokat (sőt, ismeretlen emberektől is jött cucc). Illetve talán Zidtől és Chronotól jött még korábban anyag. De ez mind csak egy-egy almenünyi leírás. Pedig jókora játékköteget ölel fel az oldal és lenne bőven mit felpakolni.
(Jah és persze a red13 által gyakran elhintett infók is hasznosak, melyek aztán hírként kötöttek ki a kezdőlapon - az ilyen is nagy segítség).

Úgyhogy bárkinek ha bármi anyaga, vagy szimplán csak valami ötlete van, ne tartsa vissza :P

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Igen, ilyen itt is van, mindössze jelenleg 15 másodpercre van korlátozva ez az idő. De szerintem ennek a feljebb állítása nem megoldás, mert pl ha egy percre állítom, akkor az elküldött üzeneted sem tudod szerkeszteni 1 percig, és másik témához sem tudsz hozzászólni addig, pedig lehet hogy épp sietnél és gyorsan akarnál, vagy valami. Mellesleg a flood üzenetek közt is általában el szokott telni 3-4 perc.
szerintem meg a napi hsz mennyiségét kell lekorlátozni, ha vki eléri az nem írhat többet. aztán ha egyre jobban beindul az oldal ezt lehet emelni.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Emtrexx írta:Úgyhogy bárkinek ha bármi anyaga, vagy szimplán csak valami ötlete van, ne tartsa vissza :P
Jelentem, hogy amit én küldtem neked, azt csak hiányosan raktad fel. A karakterleírásokból hiányzik Gippal és a történetleírást se raktad fel. :wink:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Én szívesen írogatnék bővítésre 1-2 dolgot, de így magamtól nem jut eszembe, főleg, hogy a Center bővítéseit/hiányosságait ritkán nézem. Szóval csak akkor vagyok képes ilyesmire, ha megkérnek rá.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Anonymous írta:nem tom hogy mi lehet a gond de folyton 403 -as lapmegjelenítési hibát dob amikor a fórumon mászkálok ez időtájt.
No, most elkezdtem mászkálni a képtárban, és gyakorlatilag minden második kattintás után ez jön be, és a képek is csak itt-ott jelennek meg (minden frissítés után másik és máshol :roll: ). Ezt tapasztalta még valaki vagy nálam van a gond? (Mellesleg a fórum nézegetése közben ez nekem még nem jött elő).

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Milyen böngészőt használsz? Csak mer én sima explorert használok és még egyszer se jött elő ez a probléma.

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Én nézegettem a képtárat Internet Explorerrel, és sok thumbnail helyén kis X van, de ha rákattintok, nekem megjelenik mindegyik kép. A 403-as lapmegjelenítési hibával én sem találkoztam. :D

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Amarevia írta:Én nézegettem a képtárat Internet Explorerrel, és sok thumbnail helyén kis X van, de ha rákattintok, nekem megjelenik mindegyik kép. A 403-as lapmegjelenítési hibával én sem találkoztam. :D
ilyen nekem is szokott lenni!

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Emtrexx írta:
Anonymous írta:nem tom hogy mi lehet a gond de folyton 403 -as lapmegjelenítési hibát dob amikor a fórumon mászkálok ez időtájt.
No, most elkezdtem mászkálni a képtárban, és gyakorlatilag minden második kattintás után ez jön be, és a képek is csak itt-ott jelennek meg (minden frissítés után másik és máshol :roll: ). Ezt tapasztalta még valaki vagy nálam van a gond? (Mellesleg a fórum nézegetése közben ez nekem még nem jött elő).
Nálam is ...de nekem azt írja hogy nincs jogosultságom a lap megtekintéséhz...pedig be wok jelentkezve!!!

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Azt nekem csak akkor írja ki, ha rákattintok az "ÚJ KÉP" gombra.

Jééé, már lehet hsz-t szerkeszteni?! w00t! XD

stevefarcry
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 1:58

Hozzászólás Szerző: stevefarcry »

Az FF X-2 végigjátszás linkje nem működik!!

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Köszi hogy szólsz, javítottam! :)