Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Urria
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2012. feb.. 25. 21:12

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: Urria »

A winning formulára van egy tippem.Van ugye a bribe(megvesztegetés)ability amit Rikkunak taníthatsz a sphere griden.Menj a sanubia deserthez-romok és homokviharok közelébe-és keress sand worm nevű szörnyet!900000 gilt kell neki perkálni és máris gazdagabb leszel 15 winning formulával!Ezt a metódust akárhányszor ismételheted!

Avatar
seymour
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2011. máj.. 28. 18:43
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: seymour »

kössz a segítséget, ha kell egy kis infó csak szólj ;)

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

tudna valaki segíteni?
sajnos jól elcsesztem a mentésemet, az előző 2órával ezelőtti, amivel pedig most mennék tovább az nem elég "izmos"

macalania temple előtte részen vagyok, egy ilyen jégmezőn megtámad az al bhed es boss

milyen fegyvereket tegyek be, miket használjak? hogy csináljam..
egyedül ixion aki hatásos, de ő sajna megdöglik egy limit break után

Avatar
seymour
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2011. máj.. 28. 18:43
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: seymour »

azzal én is nagyon sokat szívtam. idézz meg egy aeont mielőtt az ágyú feltöltené a mana beamet. ha szerencséd van még az aeonnal is tudsz belecsapni néhányat. ha biztosra akarsz menni, akkor használd a shieldet (legyengíti a támadást), és ha nem akarsz az aeonnal harcolni, simán küldd vissza.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

seymour írta:azzal én is nagyon sokat szívtam. idézz meg egy aeont mielőtt az ágyú feltöltené a mana beamet. ha szerencséd van még az aeonnal is tudsz belecsapni néhányat. ha biztosra akarsz menni, akkor használd a shieldet (legyengíti a támadást), és ha nem akarsz az aeonnal harcolni, simán küldd vissza.
köszi!
azóta sikerült :)
most gagazetnél vagyok de visszamentem kicsit tápolni mielőtt nekiugrok seymournak

most visszamentem thunder plains ig, ott lehet kezdeni valamit azzal az aeon al akit egy summoner küld rám?
úgy néz ki mint ixion csak mindenkit kinyír valami thundaja val

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: basch »

A dark eonokkal még ne foglalkozz milliós HP-jük van.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

értem köszi
és mikor fogok kapni hajót? (ha egyáltalán kapok)

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: basch »

Húú már nem emlékszem szerintem seymour tudja,arra emlékszem hogy a játék végén már oda mehettem ahova akartam.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

abban még tudnátok segíteni hogy mi az optimális hp amivel nekiinduljak gagazeten seymournak?

most olyan 2500on felül van mindenki..erősebbek: Wakka 3900, Auron 3500
egyedül 3an gyengébbek : Rikku 2200, Yuna 2100
Lulu viszont siralmas..1800a hp je még mindig és nagyon nehezen fejlődik és nehéz is használni mert nem minden ellenfélnél hatásos..

mindenkit olyan 3000fölé szeretnék de Lulu t nemtudom sikerül e..

Avatar
seymour
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2011. máj.. 28. 18:43
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: seymour »

már nagyon rég vittem át azt a részt, és nem tudom, hogy mennyi hp-m volt akkor, de szerintem 3-4k lehetett. seymourban az a szemétség, hogy meg tudja ölni az aeonokat egy támadással. én asszem úgy csináltam, hogy minden aeonnak fullon hagytam az overdrive csíkot, és kinyomtam rá az összeset. másik az, hogy zombie status-t rak rád, szóval legyen zombie ellen védő dolgod.
remélem, tudtam segíteni :)

Avatar
Klau0521
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. máj.. 7. 9:21

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: Klau0521 »

Sziasztok!
Én a stat maxingben szeretnék segítséget kérni, a szörnygyűjtésben már omega dungeonon kívül mindenhonnan összeszedtem a szörnyeket, megkaptam a mars sigilt is. egy angol leírás alapján csináltam, de elég nehéz kiigazodni rajta, mert össze-vissza említ mindent. auron és rikku celestialja van meg, meg két sima AP fegyverem. Dark aeonok meg sin ellen kéne. Bármilyen segítséget szívesen fogadok!:)

Avatar
seymour
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2011. máj.. 28. 18:43
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Hozzászólás Szerző: seymour »

sin egy csicska :D nem kellenek a celestial fegyverek ellene ;) már nagyon rég ff x-eztem, ezért kevés dologra emlékszem. az egyik az, hogy lulu fegyverének az egyik összetevőjéhez azt kell tenni, hogy ki kell kerülni 250 villámcsapást zsinórban, ha jól tudom. kimahriéhoz a lepkés küldetést kell megcsinálni macalania woodsban. yuna fegyveréhez meg kell verned az összes aeont, szóval ha nincs meg anima, akkor yuna fegyvere sem lesz meg. wakkáéhoz blitzballozni kell (amit én nem nagyon bántam, király az a minijáték :D ). tidus fegyveréhez a chocoboversenyt kell úgy megnyerni, hogy 0.00 alatt érj be (neki kell menni a lufiknak). most asszem a sigileket írtam, de nem vagyok biztos. az a lényeg, hogy ezeket a legnehezebb megszerezni :D dark aeonokat yojimboval egyszerű megverni. a zantetsu simán elintézi őket. én úgy szoktam csinálni, hogy kimaxolom yuna overdrive-ját, majd beteszek neki egy fegyvert, amiben van first strike. akkor megidézem yojimbot, de figyelj arra, hogy simán idézd meg. ha megidézted, akkor fizess neki. nem tudni, hogy mennyi pénz kell neki, hogy a zantetsut csinálja. én ezret szoktam adni neki, de nekem se csinálta mindig. dark yoji ellen nem tudok mit ajánlani. ahhoz saját fegyverek kellenek, amikben van brk. dmg. limit, és one mp cost, bár az nem feltétlen muszáj. pajzsból olyan kell, amiben van brk. hp limit, auto-phoenix, és ribbon, bár ezeket nagyon nehéz összerakni.
remélem, segítettem :)