Final Fantasy - Tippek, titkok, végigjátszás

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Lezárt
Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

hellomindenki egy kis segit ségkéne a ff8 ban nemtalálom cetra romjait ahol a odintkell legyözi

Zell&Griever
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006. máj.. 11. 11:27
Tartózkodási hely: Budapesr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zell&Griever »

hányadik CD-n vagy? Ha megvan a Ragnarok akkor a térkép Északi részén lévő sivatagban kersgéld. nem nehéz megtalálni

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Szia Zell 2 cd vagyok de ugy hallotam hogy a 3 cd is meg találhatod de nekem most kellene ha lehet ott tartok hogy most szettem ösze a köveket s vitemm visza a a szobor hoz városban a vévgigjátszás azt irja hogy megkell keresni de nem tudom hogy ha abban a városban megcsináltad a küldetést akkor kell megszerezni

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Hello minden ki kéresnék egy ojan valakita akinek megvan a FF9 2 CD JE és lemásoja nekem ha kell kifizetem vagy csaré lhetünk nekem megvan mind 1 -töl 9-ig psx re csak a ff9 2 cd je nem müködik nekem kérlek segitsetek

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Zell: Az FF6ban, a szerteágazásos résznél Terrával azt a titkos utat kell használni, hogy bejuss Narshe-ba, amit korábban Locke mutatott (tudod, balra, a szikláknál). Onnan már csak a komához kell menni, akinél Terra felébredt.

Hibiki
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. máj.. 25. 19:44
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hibiki »

1 kis segítséget kérnék az FFVIII-hoz. Mindenhol írják, hogy elkel szívni egyes elenektől a GFet. Melyik varázslattal lehet ezt megcsinálni? Kezdő vagyok ebben.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

nem tutsz dravolni?

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

tutsz varász latokat el szivni ? ha igen akkor ugyan ugykell el sziv nia gf ket is

Hibiki
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. máj.. 25. 19:44
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hibiki »

Köszke a segítséget. még csak most ismerkedek a játék menettel azért kérdeztem

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

ok ha bármiben elakadsz szóljál nekem én segitek hará érek de ne sies az elején fejlgy szépen lasan addig negyere el a garden szigetéröl minél többszörnyet gyözzéle s nefelets el dravolni a szigeten még van egy gf ha megtaláltad ?

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

ja szerintem is

manyek
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2005. júl.. 16. 10:42
Tartózkodási hely: miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: manyek »

Gandalf:megszerezted odint mar?ha nem akkor megteheted most is a sivatag melet van egy picike hely ahol a garden le tud szalni es at lehet futni az erdön.meg a sivatagban gyorsan lehet fejlödni!

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Köszi igen

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

és a igen psx re

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Na nekem meg FFX-2 Segítség kéne! Mit kell csinálni Guadosalamban!!?? Chapter 2 és akkor amikor leblanc-hoz kéne valahogy bemenni... létszíves segítsetek!!!!!!!!!!

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

na már megvam csak azt nem tom hogyan tudom legyőzni a Dark Magus Sisterst??? :p

boragi
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004. dec.. 20. 11:42
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: boragi »

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék az FFX-hez. Gondoltam, átnézem a fórumot, de már a harmadánál elfáradtam, ezért bocsi, ha már valaki kérdezte. :rolleyes:
Az összes karakter ultimate weapon -jét megszereztem és felfejlesztettem, kivéve egyet. Nem tudom megszerezni Tidusnak a Sun Sigilt, ugyanis a Chocobo Catcher-t nem tudom legyőzni 0 -ra (vagy jobbra :mean: ), bármennyire is próbálom és próbálom és.... Tudna valaki adni nekem egy használható tippet? Sok heti fáradtságos kísérletezésnek vetne vele véget! :wallbash:
Előre is köszönöm!!! |:DD

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Hát ez ellen nem tucc semmit :D Cak próbáld és próbáld! Ha végigakarod tolni akkor elég auronnak, Yunának, és wakkának meglennie tidusnak nem nagyon szükséges! Aeon-jaid megvannak az összes? ha igenn akkkor marha jól jársz mert fél perc és kicsinálod sint, jecht-et!

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Hello Kéne egy kis segitség nekem nem tudom meg ölni ultimát akinél a GF Eden van rögtön meg öl a 9999 támadása ellen nem tudok semit csinálni kivégez pedig 80 90 szinten járok nincs valami türükk ?????

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

meg még egy pár dolgot nem értek pl mi az a limit Break hogyan kell elöhivni és milyen fegyver kell hozzá és milyen szint????? Hero nevü cucot hol találok??? és emlegetnek egy kaput amin elehet jutni a kártya királynöhöz a 4cd amikor aa láncon megyük ultimencia kastélyába hogyan kel elöhivni arelytet 4 kaput???????
azt elfelejtetem hogy a FFVIII rol van szó
segit setek lécci nagyo leregatam itt

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

A 4. CD-n jársz, és nem tudod, mi az a Limit Break??
Nahh :@ ilyenről még nem hallottam.
A limitek a karik szupertáp képességei. A nyolcban ezeket főleg úgy lehet előhívni, hogy leamortizálod a karaktereket alacsony HP-ra, és akkor általában kijön, vagy sokkal hatásosabb az Aura nevű varázslat használata, amitől még 9999 HP-n is kijöhet a limit. Ilyenkor megjelenik egy kis nyíl a menüben, megnyomod a jobbrát (nyomva tartod), és ott van a karakter limitje. Karakterenként változnak a képességek fajtái. Squallal triggerelni kell, a képességek meg a fegyvere fejlesztésével jönnek. Irvine-nak csak töltényt kell szerezni/venni/készíteni. Selphie-nél látszólag csak annyi, hogy véletlenszerűen varázsolhat valamit, ám néha nagyon tápos dolgok tudnak kijönni. (amiket csak ő tud használni - pl. The End). Rinoának kutyamagazinokat kell venni, és a status menüben beállítani, hogy az eb megtanulja őket. Zellel meg gombokat kell nyomkodni, előtte persze ellátni a megfelelő magazinokkal.

Hero-t azt Laguna kártyából, abból lehet 100-at, és az szerintem elég is. :) Laguna kártyát meg, ha jól emlékszem, Ellone-tól az űrbázison. Most nem jut eszembe több lehetőség, elég ritka cumó.

Tényleg, eszembe jutott egy kérdés:
Occult Fan 2-t és 3-at honnan lehet összeeszkábálni? Azokat nem sikerült megtalálnom, de kíváncsi vagyok rájuk.

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Mivel most már minden résznek létezik önálló végigjátszásos segítségkérő témája, ezt lezárjuk. Az önálló témákban könnyebben meg lehet majd utólag találni a segítségeket, így a további hozzászólásokat oda várjuk. :yes:

Lezárt