Final Fantasy XI

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

A party-t kiprobaltam mar 2-3x, de nem volt nyero, mert 3-4 pancser nem valami jo. :) pl WHM ne akarjon elso sorban kessel kuzdeni. (persze akkor Konschtat-ban nyomtuk)

Szoval partyzni kell innet. Ok

mas: mi az a Linkshell? mire jo?

milyen kajat erdemes vinni? kenyer, hus, vagy uvegcse. (heal potion 900gill - kicsit sokallom)

vagy inkabb a WHM majd gyogyit es pihenunk.

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

Tegnap voltam 6 fos partiban a Dunekben, es 120-180xp jott fejenkent :) szepen haladtam elore :) elegge brutal szornyek vannak mar ott. De azert a 18-as szintet gyorsan osszeszedem igy, aztan a munkot treningeztetem be magam ala :)

A gyogyitasrol meg vittem par uveget, de a WHM-unk azert jol dolgozott, ment a gyogyitas, csak mikor elfogyott a manaja, es kritikus volt a helyzet, akkor ittam meg 1 -et a 30 perc alatt. (kiraly a partyzas)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Húú micsoda élet van itt :)

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Oooops nah ezt az előzőt jól elszúrtam, sose fórumozz ébredés után -_-"
Kicsit inem járok erre és ekkora élet van it :)
Hello Archer csak így tovább :) Ha nem vigyázol hamarosan kinövöd Valkurmot ;) Potiont szerintem ne vegyél, drága, és ezért van a whm-etek, az viszont ingyen :) Ha meg elfogy a mp-ja pihenni kell és megvárni amíg feltöltődik :) Ha mindenképpen költeni karsz valamire, akkor food-ot ajánlom mint party support itemet, war-ként pl meat mithkabobot, bár ezek is inkább csak később lesznek fontosak, most inkább spórolj a pénzzel, mert később nagyon nagy mértékben drágulni fog a felszerelés, és elvárják hogy mindig napra kész legyél :(
Sok sikert :D

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

udv ujra. :)
az elmult par napban nyomtam nehany party-y :) es valoban kiraly. a 4 uvegcse valoban megmaradt, mert a whm szepen gyogyitotta a kozelharcosokat. 19-es szintu vagyok (majdnem 20), es epp most teljesitettem a subjob questet. :)

kerdeztem par embert, hogy mit ajanl, es warrior ala thief es nin-t ajanlottak. pedig en eloszor a monk-ot szerettem volna. szerintetek?

40k penzt el is koltottem, hogy a legjobb cuccok legyenek rajtam. legjobb fulbevalo,gyuru,nyaklanc, ... szoval mindenbol a harcosra optimalis dolog.

igy most gyujthetek megint.

ket fele fegvert hasznalok: axe+shield, valamint greataxe. felvaltva, hogy a szintemhez kepest a leheto legmagasabb legyen a skillje. most mindketto 19-es szintem leven 55 korul van.

a food miert is jo? (megettem a mezet, es kaptam kis hamburger ikont, de nem lattam semmi modosulast)

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Üdv! szépen haladsz csak így tovább :)
Warriorhoz subjobként én monkot ajánlanám, vagy thief-et. Ez attól id függ hogy a későbbiekben akarsz-e valamien advanced jobra váltani avagy sem, és ha igen melyikre. Mindkettőnek megvannak az előnyei. Monk subbal főként tanknak fognak megkérni, mert piszok sok hp-t ad, és jó bikákat is fogsz ütni. Thf-el kapsz egy nagyadag dex-t, pár job ability-t aminek csak magasabb szinten látod majd igazán a hasznát, és a Tresure Huntert és társait amik segítenek hogy könnyen juss pénzhez :) Szerintem olvass el pár leírást neten ha az angol nem gáz, és úgy könnyebb eldönteni mihez lenne kedved. Ha a monk tetszik az tök jó hozzá (ez a fó irányvonal), thf-t sem mondom hogy rossz (én anno azt választottam), ninja-t meg csak lvl30 után tudod lequestelni ha úgy döntesz, addigis meg kell valami sub :)
A food-ok a statjaidra adnak bonuszt, mindegyik másra. Neked főled a húsfajtákat kell enned mint warrior amik str-re adnak pluszt, vagy ha tankolsz akkor defense bonus kajákat, nah azt nem tudom melyik :D Én pl meat mithkabobot ajánlanám. Viszont csak óvatosan vele mert ebben a játékban a food az egyik legnagyobb pénzzabáló ;)

Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

Hello!

Szeretnék én is FFXI játékos lenni, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hol tudom megvenni a játékot! &| Az amazon.co.uk-ről akartam megrendelni, de kiderült, hogy Mo-ra nem szállítanak szám.gépes játékot! !dodge
Remélem tudtok segíteni, mert már nagyon játszanék!

Köszi!

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én végignéztem az összes magyar internetes boltot amit ismerek, de én sem találtam sehol. Szerintem 576 shopokban, Tesco-kban, Cora-kban stb kellene körülnézni.
Ha sehol sincs, az 576-nál szerintem rendelnek neked kérésre. Kizárt hogy ne kapd meg itthon, nem érdemes külföldről rendelni.

Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

Hát ez kész. Felhívtam az 576 shopokat, ők visszaküldték a forgalmazónak az összes példányt, mert nem vették. Azt mondták nem is rendelnek! :wallbash: Ti honnan szereztétek meg? Nem hiszem el, hogy Magyarországon nem lehet FFXI-et venni... :censored:

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Én a cdgalaxis-t néztem meg!Ott az van hogy 1-2 hónap múlva lesz csak!Mert én is most akartam venni, de így... x)
Szőrnyű ez az ország! :censored: :off:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

No nézzétek csak mit találtam: klikk
Tessék megrendelni amíg még van! :)

Egyébként eléggé elszomorított hogy ennyire nem vették ezt a játékot :( Bár 12000 + havi 2500ért nem is csoda. Ilyen árban szerintem semmilyen játéknak sincs piaca egyetlen kelet-európai országban sem.

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Mondjuk ebben egyet értek Emtrexx!
Elszomorító, hogy nyugati áron akarnak eladni dolgokat mikor az életszínvonal "keleti"!De én megértem őket is, hogy annyiért adják!Mert akáhogy is nézzük, ez is pénzről szól!És hiába rossz nekünk hogy drága, a cég nem adja olcsóbban (még) hogy pénzt veszítsen!Sajna ilyen világban élünk... :off:

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Részemről én szimplán leemeltem a Media Markt polcáról :D
Abban viszont nem értek egyet hogy ennek itt nincs piaca, lásd WoW esete amit pillanatok alatt elkapkodtak, holott a közelében nincs FFXI-nek. Összvissz annyi hogy utóbbi nem kapott akkora reklám támogatást...
Remélem sikerül mindenkinek megszerezni, és titeket is hamarosan üdvözölhetünk a remora szerveren a magyar játékosok soraiban :D

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Hát én is bízom benne!Majd elnézek az itten Tesco hyperbe!Hát ha van 1 a polcukon! :D

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

En Pesten a Westend MEdiaMarkt-ban vettem. bementem, es szoltam, hogy kene egy ilyen. A srac rogton hozott is.

Szoval azota megvan.

A vasarlasom pontosan aprilis 23 volt, vagyis nem olyan regen.

Egyebkent ha mar a warriort kiprobaltam, akkor legalabb 50-60-as szintig el is viszem.

Tegnap a thief-et raktam be melle, es valoban jo az a dexterity :)
osszesen 3 job-ot fejlesztek igy War,Monk,Thief es felvaltva kombinalgatom, hogy mikor melyik az elsodleges.

Hogy lehet viszonylag kenyelmesen sok penzhez jutni? Mert most csak utom a szornyeket, es az osszegyujtott dolgokat 12-es csomagokban rakom az AH-ba. De egy ido utan uncsi. A banyaszast is kiprobaltam, de ott meg sokat kell rohangalni ...

Halaszat megeri?

ha sikerul venni jatekot, vagy most akartok uj karaktert letrehozni, akkor varjatok vele egy kicsit, es adok egy WorldPass-t, es akkor johettek az Ifrit-re (en itt vagyok)

es mehet a magyar team-party ...

Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

És igen! Sikerült egy darabot találnom a media marktban (Westend), úgyhogy meg is vettem! :op
A következő lépés az, hogy regisztrálnom kellene, de nem fogadja el a kártyámat! x) Nem dombornyomott, úgyhogy csak kamuztam valamit a CVM kódra. Lehet, hogy ez a baj? Pedig olvastam több helyen is, hogy működik nem dombornyomott kártyával is, de ezek szerint ez nem mindig igaz... :(
Archer: Én lehet, hogy holnap már tudok regisztrálni, szóval jöhet az a world pass! :D Tök jó lenne, ha lenne valaki magyar a szerveren rajtam kivül!

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Akira: ha jól értelmeztem a korábban elhangzottakat, a kártya regisztrációjánál valóban tudsz kamuzni, kivéve ha OTP-s kártyád van. OTP-sből tényleg csak a dombornyomott a jó (ha hülyeséget beszélnék akkor majd jön Merma és kijavít :) )

Úgy játszanék én is! :(

De sajna se pénzem, se időm, se gépkapacitásom nincs rá x)

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Emtrexx jól beszélt :)
Visa Electron az ajánlott, részletekért olvasd vissza Topicot! :D Ha szeretnél velünk 1világba kerülni akkor kérd Jade-től world pass-t :)

Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

Két World pass közül válasszak? Hogyan? :op Majd oda megyek, ahol nagyobb szükség van egy 1. szintű karira! Gondolom minden partyban megálljaná a helyét! !ill
Hjam rohadt OTP, nekem az van...Mindegy szerintem hamar szerzek valahonnan egy kártyát, legkésőbb a hétvégén el akarom kezdeni! Egy red, vagy black mage milyen esélyekkel indul az elején? Ugye tudtok majd segteni, ha elindul a game? Légszilégszi! Bo)

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Nem party... Server... ha nem a mi szerverünkre jösz, akkor sehoyg sem tudsz velünk beszélni sem party-zni
Red mage az jóó..lvl 41től :DD

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Szerintem Archernek is át kéne jönni inkább Remora-ra :P végtére is itt már elég szép számú magyar gyűlt össze, asszem már túlléptük az egy tucatot... De lehet tévedek csak tipp :) Ha valaki akarna jönni szóljon, veszem a world pass-t, aztán segítünk elindulni, meg tanácsokban stb... :)

Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

Jade! Légyszi vegyél World Pass-t! Ha tudok, még ma elindulnék! :spiteful:

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Huhh rohanok :D Mostantól számolva kb fél óra :P

*Edit*
Ez lenne a world pass: 9909344592
Más ne nyúlja le ha kérhetem, szívesen veszek mindenkinek, de ez egyszer használatos fajta :P

A szerverhez válaszd ki: Remora és ha bent vagy akkor keress engem, azaz ottani néven Leryel.
(space-re bejön a beviteli sáv, oda bepötyögni: /tell Leryel "üzenet" ) Onnantól meg majd segítek :)

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Ez GOLD pass, szal tényleg ne nyúljátok le! Sokba volt! :D

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

Ha jol gondolom, akkor csak ugy tudok en is atmenni, ha torlom a karakterem, es ujat hozok letre ott !!!

:( mit kezdjek akkor az osszegyujtott kb 200K-s vagyonnal? No meg a skillek fejleszteseivel? Dobjam el? sajnalnam a bele koltott idot