Final Fantasy XI

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Az FFXI GeForce-t támogat.... Meant to be played :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

csak pop-in, mielőtt megvenném a game-t 1 kérdés hozzátok kedves fan-ek: Vmi fogalom arról, hogy hány magyar játékos van, szerver etc? némi infot plz :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Üdv mindenki!
Pár napja végre én is hozzá jutottam a játékhoz, fel is telepítettem, úgyhogy már nincs más hátra mint játszani, és ha egy mód van rá szeretném mindezt magyar társaságban tenni :) Remélem akad itt egy(-két) ember aki segítene az első szárnypróbálgatásoknál :)

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Persze hogy van! :)
Csak meg kell várni őket!Amúgy Merma tud majd ebben neked segíteni! ;)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sziasztok!

tarsakat keresek az FFXI Siren serverre, ha valaki erdekelt, en szivesen megveszem a worldpass-t. ami biztos, hogy en nem hagyom el a server-em, 4 honap munkaja veszne karba (BLM46/WHM23) .
Jade írta:Üdv mindenki!
Pár napja végre én is hozzá jutottam a játékhoz, fel is telepítettem, úgyhogy már nincs más hátra mint játszani, és ha egy mód van rá szeretném mindezt magyar társaságban tenni :) Remélem akad itt egy(-két) ember aki segítene az első szárnypróbálgatásoknál :)
ekehatatya@freemail.hu cimre irj es utkozunk

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Hát igen :P Oda is mehetsz, de ahhol én nyomom, meg még 8an az a Remora!

- keresd vissza telszámom, hívj fel és akkor adok world pass-t hogy be tudj jönni... ha a Remorara jössz!

Itt eddíg 9 magyar van, vagyis 10, csak 9en vagyunk benne a Linkshellben, mert a 10.tagot még sosem láttam... jaaah akkor 11en :P mer hogy van még vki akinek még nincs LS-e... :P

Mi amúgy 22,15,12,13,9 -es szintűek vagyunk :D

Ekehataty - Lehet utazni szerverek között! :D Áthozhatod a karidat :p... csak nemtom hogyan, de sokan csinálták...

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Van köztetek white mage? Mert alapvetően ilyen karit szeretnék, meg hátha el kell vkinek egy-két healelés 8)

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Ha jól tudom Defny éppen egy elf white mage, de azt csak Merma tudja megmondani, hogy benne van-e abba az említett 8 főben. Én ugyanis egyelőre nem játszom a játékkal.
Megpróbálok utánna nézni a karakterek szerver-váltogatásának. De nem ígérek semmit.

...Egy órás keresés után sem leltem rá arra amit Merma emlit. Mindenhol World Pass-megvásárlásról beszélnek, amivel megtörténhet a szerver-váltás. Azonban néhány oldal további részeletekkel is szolgál ebben az ügyben: a World Pass beszerzése állítólag nagyon drága, és sok fejlődést, harcot, és persze az ez alatt megszerezhető pénzt kíván. E mellett miután a World Pass-t megszerezte az illető, utánna még a szerveren megtalálható főkolompost is fel kell keresni, és ő fogja végrehajtani a procedurát. Azonban megint máshelyen azt olvastam, hogy ezek a szervereken flangáló játékmesterek, vagy tudom is én mik sem tudják a kívánt szerverre vinni a karaktert, tehát ez úgyanaz mint a karaktergeneráláskor, random, vagyis e forrás szerint rengetegszer kellene World Pass-t szerezned mire a sors neked kedvezne (mint a Slidersben). Plusz ugyanez a forrás még azt is említi, hogy az új szerveren gyakorlatilag újra kell kedzdeni a fejlődést.

Megjegyzés: ez utobbit vagy én olvastam félre, vagy egy hatalmas nagy hülyeség. Mert akkor már könnyebb törölni a karit, és addig próbálkozni amig a megfelelő szerverre nem utal ki a karaktergenerálás, és ott új karit kezdeni, mint ezt a World Pass herce-hurcát. Nem tudom mi az igazság, javaslom, hogy az aktív játékosok interjúvoljanak meg egy ilyen játék/server mestert, ezzel kapcsolatban. Mert ez így nagyon kusza.

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Cori : Defny most 19es WHM de Kakaooval együtt ismerettlen ideig nem játszanak mert elmerűltek a WoW wilágában :)...én jó magam harcos vagyok, de a mellék állásom whm és az 10es szintű :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

akkor egy gyakorlatias kérdés: milyen karik vannak eddig? mármint az a 8-10?
másik: lenne szerintetek igény magyar ffxi oldalra mindenféle leírásokkal? ?! !alien

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

sztem nagyon is

4 Elf War, 2 Elf Whm. 2 Ember Blackmage,1 Ember White Mage, és van valaki akiről még nemtok sokat

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ha valaki kideriti, hogy lehet a karimat atvinni a Remorara szervere Gil nem szamit megoldom. ekehatatya@freemail.hu cimre.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nvm. megtalaltam a valaszt:

A World Pass allows you to choose to play in a specific World. There are various places in Vana'diel that issue World Passes. If you share your World Pass with a friend, they can create a new character in the same World so that the two of you can play together. Please be aware that once your player character has logged in, you will not be able to move it to a different world.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Merma írta:sztem nagyon is

4 Elf War, 2 Elf Whm. 2 Ember Blackmage,1 Ember White Mage, és van valaki akiről még nemtok sokat

Magas lvl-ben vagytok?

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Merma egy kicsivel elöbbi üzenetben már leírta! ;)

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

22es szintű vagyok mint warrior, és 10es mint White Mage ;) az első 10 szint viszonylat hamar megvan... olyan 10 óra alatt... de aztán...pfúú :)

Atöbbiek is 25 és 10 között mozognak... Tegnap érkezett új magyar tag, ő első szintű [még] és sztem vele együtt, te is be fox tudni hozni minket.

Amúgy az egyik uptadetől számítva lehet világok között mászkálni... - én ezt egy olyantól tudom aki már csinálta... persze [elvileg] mert hát mindenki kamuzhat...
Ciao

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Nahh regisztráltam én is :)
Elszántan kapaszkodom a 6os szinte felé, bár kissé megcsappant az önbizalmam, mikor egy disconnect után egy goblin karjaiban kötöttem ki, és vagy fél tucat ember orra előtt fogócskáztunk :D Szerencsére megmentettek :)

Cori
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 14:49
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cori »

Ha jól emlékszem vki érdeklődött world passok iránt.
Egy kis info:
A World Pass-okat a kezdő városokban vásárolhatják meg a a játékosok, általában vmivel 1000gil fölött van az áruk. A Pass érvényessége 1 kerek hét és 5 emberbe maximálja a felhasználhatóságát.
Helyek:

Bastok
Port Bastok, Kachada-tól(NPC)

San d'Oria
Port San d'Oria, Ambleon-tól (NPC)

Windurst
Heaven's Tower, Gamini-től (NPC)

Remélem tudtam vmennyit segíteni.
Igyekszem gyorsan végezni a skill meg jobb infokkal..bár van vagy egy tucat :|

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

én eddíg mindíg 700 körül vettem... :P

Cori
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 14:49
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cori »

sajna még nem játszottam, szóval nem tudom, hogy mi a reális, ez csak egy fordítás volt :)
Az oldalam hamarosan kész le, még van hátra pár fordítás azért meg hát egyetem :P
Azért igyexem :D

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

remélem gyorsan elkészülsz vele, és nem kell majd annyi angol nyelvű forrást bogarásznom hogy megtaláljam a válaszokat amiket keresek :)
Esetleg ha tudod mire használni felajánlom az egyre terebélyesedő screenshot gyűjteményem :) Igaz nem túl változatos a táj, de majd ha megnövök... :D

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

nahh.. most 6 óra van, és most lesz egy 3 órás Update... addíg nincs FFXI... de utána meg lesz 3 új táj rengeted új item és Quest... :p

Éljenek az Updatek!!!

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Az új helyek nem hiszem hogy egyelőre nagyon érintenének, utazgatásról még csak álmodozom, helyette sínylődhetek Valkrumban szörnyekkel körülvéve :D Úgyhogy inkább az újfajta pecázást várom, hogy hódoljunk a hobbiknak is :P

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

hihetetlen milyen brutál ez az egész én nem is merek belefogni mert félek örökre a gép elött maradok. De azért ámulok már ezeken a szóváltásokon. 3 órás update wow uuuhaa mekkora az egész terület mellesleg mondjuk négyzetkilométerben kb.?

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

hát... nemtom...halottam infót hogy egy telljes kör a városokon át, az 12... hmm sztem bőven megvan..hát....hümm... Gustaberg az 10 perc... kb 1 km2... hát akkor úgy az egész kb 500 lazán megvan