Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
taron
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. jan.. 23. 10:04
Tartózkodási hely: Hatvan és környéke

Hozzászólás Szerző: taron »

Dömdödöm írta:Melyik 2 oszlopot kell megnyomni hogy chuchulainn-hoz az út megnyíljon?
Már végigprobáltam mindet de nem ment le a víz valmért
először a bal oldali kettőt leereszted,bemész és a belsőben találsz még egy kapcsolót,azt átkapcsolod!utána úgyanígy megcsinálod jobboldalt is,ott is ugyanott van a kapcsoló a belsőben.majd ha ezek megvannak akkor a két középsőt ereszted le és már ott is van az esper!!!!
:)

Dömdödöm
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006. nov.. 6. 15:50

Hozzászólás Szerző: Dömdödöm »

köszi szépen

Dömdödöm
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006. nov.. 6. 15:50

Hozzászólás Szerző: Dömdödöm »

köszi szépen

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Hy! Most megyek galifhoz de elakadtam :? Marha nehéz mert a 3 emberem akivel megyek mind 19-es (vaan,basch,ashe). A Giza plainsen előre megyek és hirtelen rámjön egy ultimate szörny level 40esen és fizikai támadással semmi nem vesz le. ez meg rámtesz egy thundagát és összes minenkitől 5000-et :? vagy a másik átvészelem az egyik részt átmegyek keletre,délre bárhova 4 levellel erősebb szörnyek vannak Na itt kihaltam! nem tok átjutni táplok de még úgy is megszívom :S sehol egy bolt, és visszamenni sok idő és nem bizt hogy túl is élném! aki tud tippet íírjon :)

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Szerintem menjél tápolni még, gizaban én is sokat szenvedtem az elején.Oda vissza rohangáltam rabanastra és giza között :D de utánna már egy ütés=temetés volt a helyzet 8)

Avatar
taron
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. jan.. 23. 10:04
Tartózkodási hely: Hatvan és környéke

Hozzászólás Szerző: taron »

tidus9 írta:Hy! Most megyek galifhoz de elakadtam :? Marha nehéz mert a 3 emberem akivel megyek mind 19-es (vaan,basch,ashe). A Giza plainsen előre megyek és hirtelen rámjön egy ultimate szörny level 40esen és fizikai támadással semmi nem vesz le. ez meg rámtesz egy thundagát és összes minenkitől 5000-et :? vagy a másik átvészelem az egyik részt átmegyek keletre,délre bárhova 4 levellel erősebb szörnyek vannak Na itt kihaltam! nem tok átjutni táplok de még úgy is megszívom :S sehol egy bolt, és visszamenni sok idő és nem bizt hogy túl is élném! aki tud tippet íírjon :)
hát ja gergőnek van igaza ez nem az a játék hogy simán lehet vele haladni,rengeteget kell tápolni még az alap sztorihoz is,nemhogy az uccsó pár hunthoz......szóval sok-sok táp!!!!
:))))

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Szeretném megkérdezni valakitől aki már kinyírta yiazmatot, hogy kétszer 50csíknyi élete van???és hogy egy csik mennyi élet???ja és az mindegy hogy hányszor megyek vissza hozzá???mert én már 6szor visszamentem és mindig szinte már levelt dupláz :( remélem az utolsó kérdésem érthető :oops: köszi előre

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Akkor most Yiazmat tényleg erősebb lesz ha visszamész hozzá?

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

*Dóri* írta:Akkor most Yiazmat tényleg erősebb lesz ha visszamész hozzá?
Én is erre vagyok kiváncsi???? :D de azt nem tudom elképzelni hogy 100csíkot vegyek le neki úgy, hogy nem kapcsolom ki a gépet :shock: kb az vagy 20 óra lenne :( és én már 6szor vissza mentem hozzá és elég sok idő kb.10perc mire leveszek neki egy csíkot.....szóval 100szónak is egy a vége!!!lehet hogy elcsesztem??? :(

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Már egyszer én is leléptem yiazmattól. remélem nem lesz sokkal erősebb ha vissza megyek. :shock: bár igaz hogy most mindenki 20 szinttel magasabban van. :D

Avatar
taron
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. jan.. 23. 10:04
Tartózkodási hely: Hatvan és környéke

Hozzászólás Szerző: taron »

*Dóri* írta:Már egyszer én is leléptem yiazmattól. remélem nem lesz sokkal erősebb ha vissza megyek. :shock: bár igaz hogy most mindenki 20 szinttel magasabban van. :D
én még mindig nem mentem neki de ha jól tudom nembaj hogyha otthagyod csak dispel-ezd le hogy ne maradjon rajta regen mert akkor visszagyógyul,meg olyat se csinálj hogy lemész mellé a labirintusba és lát de nem tud támadni,mert akkor meg gyógyítja magát.asszem erősödni nem attól erősödik hogy otthagyod hanem alapból egyre keményebb!!!de lassan már én is nekimegyek csak alig van időm játszani!

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

ff12

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Hello Dóri,taron,Gergő és többiek.Ma van a születésnapom. K.... jó.
A 9-es huntot nem találom a zartian cavernben . Bocss ha rosszul írtam.
Archades jön de nem tudok oda érni,met a barlangba van egy szörny de erős.40-es LP-m van
KEVÉS :?:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: ff12

Hozzászólás Szerző: Gergő »

sanjó írta:Hello Dóri,taron,Gergő és többiek.Ma van a születésnapom. K.... jó.
A 9-es huntot nem találom a zartian cavernben . Bocss ha rosszul írtam.
Archades jön de nem tudok oda érni,met a barlangba van egy szörny de erős.40-es LP-m van
KEVÉS :?:
Tápolni és tápolni!!!ennyit tudok mondani :D a hunt nevét meg írd le, mert így nem tudom melyik!Én mikor mentem archadesbe nem szenvedtem a szörnyekkel már 8) hamar meghaltak.

Avatar
Reddas
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006. okt.. 31. 19:04

Hozzászólás Szerző: Reddas »

Gergő írta:Szeretném megkérdezni valakitől aki már kinyírta yiazmatot, hogy kétszer 50csíknyi élete van???és hogy egy csik mennyi élet???ja és az mindegy hogy hányszor megyek vissza hozzá???mert én már 6szor visszamentem és mindig szinte már levelt dupláz :( remélem az utolsó kérdésem érthető :oops: köszi előre
Olvasgatva a magyar forúmokat én még senkitől nem hallottam, hogy kinyírta vna Yiazmatot. Pedig annyira nem vészes.

Csak 1x 50 egység a hp-ja, tehát elvileg 1pöty=1milla hp. De nekem kevesebbnek tűnt.
Szinteket mindenféle képpen lép folyamatosan, nállam asszem 3 alkalommal., és csak 1x gyógyított.
Abban viszont lehet vmi, hogy számít a mentések száma, mert harc közben jelzi a jobb felső sarokban.(stage, round). Tehát érdemesebb minél kevesebb körben lenyomni.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Reddas írta:
Gergő írta:Szeretném megkérdezni valakitől aki már kinyírta yiazmatot, hogy kétszer 50csíknyi élete van???és hogy egy csik mennyi élet???ja és az mindegy hogy hányszor megyek vissza hozzá???mert én már 6szor visszamentem és mindig szinte már levelt dupláz :( remélem az utolsó kérdésem érthető :oops: köszi előre
Olvasgatva a magyar forúmokat én még senkitől nem hallottam, hogy kinyírta vna Yiazmatot. Pedig annyira nem vészes.

Csak 1x 50 egység a hp-ja, tehát elvileg 1pöty=1milla hp. De nekem kevesebbnek tűnt.
Szinteket mindenféle képpen lép folyamatosan, nállam asszem 3 alkalommal., és csak 1x gyógyított.
Abban viszont lehet vmi, hogy számít a mentések száma, mert harc közben jelzi a jobb felső sarokban.(stage, round). Tehát érdemesebb minél kevesebb körben lenyomni.
Én stage6nál járok és amikor az utolsó csíkot az 50.et leveszem újra 50csíknyi élete lett :shock: akkor most mi van?????ez gáz nagyon így :evil: valaki írjon valami tippet!!!

Avatar
Reddas
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006. okt.. 31. 19:04

Hozzászólás Szerző: Reddas »

Gergő írta: Én stage6nál járok és amikor az utolsó csíkot az 50.et leveszem újra 50csíknyi élete lett :shock: akkor most mi van?????ez gáz nagyon így :evil: valaki írjon valami tippet!!!
gyáá ez igaz? akkor rosszul emlékeztem már túl rég nyomtam sorry, van még egy köröd :)


btw hogyan tok avatart aplikálni, mert nem lelék erre való opsönt?

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Reddas írta:
Gergő írta: Én stage6nál járok és amikor az utolsó csíkot az 50.et leveszem újra 50csíknyi élete lett :shock: akkor most mi van?????ez gáz nagyon így :evil: valaki írjon valami tippet!!!
gyáá ez igaz? akkor rosszul emlékeztem már túl rég nyomtam sorry, van még egy köröd :)


btw hogyan tok avatart aplikálni, mert nem lelék erre való opsönt?
Az nagyon kemény lesz,mert már vagy háromszor duplázot levelt és egy csík 15perc kb.és ha belegondolok hogy még hány stage lesz az nagyon netszes :(

Az még nincs, majd javítják gondolom,én is szeretnék állítani a profilomon :D

Avatar
Reddas
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006. okt.. 31. 19:04

Hozzászólás Szerző: Reddas »

Gergő írta:
Az nagyon kemény lesz,mert már vagy háromszor duplázot levelt és egy csík 15perc kb.és ha belegondolok hogy még hány stage lesz az nagyon netszes :(
Én 1x mentettem a felénél, 1x meg a végefelé. De az utólsó 4-5 pötty az már nagyon mocsok és idegesítő, kb 7óra volt összesen.

Dömdödöm
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006. nov.. 6. 15:50

Hozzászólás Szerző: Dömdödöm »

A Henne Mines Phase 2-be hogyan lehet eljutni?

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Reddas írta:
Gergő írta:
Az nagyon kemény lesz,mert már vagy háromszor duplázot levelt és egy csík 15perc kb.és ha belegondolok hogy még hány stage lesz az nagyon netszes :(
Én 1x mentettem a felénél, 1x meg a végefelé. De az utólsó 4-5 pötty az már nagyon mocsok és idegesítő, kb 7óra volt összesen.
Ááh ne is mondjátok. Nekem már az is jó lenne ha egyáltalán eljutnék odáig, (99-es szinten akarok visszamenni Yiazmathoz) de annyira unalmas ez a hülye fejlesztgetés, rohangálok fel-alá a henne-minesban, már hányingerem van az egésztől. :halott: Igaz most már majdnem mindenki minimum 90es szintű. De én ezt már nem bírom tovább. próbáltam elmenni más helyre fejlődni de az mégrosszabb. :roll: ráadásul az a bombshell se akar dobni dark-os kardot :evil:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

*Dóri* írta:
Reddas írta:
Gergő írta:
Az nagyon kemény lesz,mert már vagy háromszor duplázot levelt és egy csík 15perc kb.és ha belegondolok hogy még hány stage lesz az nagyon netszes :(
Én 1x mentettem a felénél, 1x meg a végefelé. De az utólsó 4-5 pötty az már nagyon mocsok és idegesítő, kb 7óra volt összesen.
Ááh ne is mondjátok. Nekem már az is jó lenne ha egyáltalán eljutnék odáig, (99-es szinten akarok visszamenni Yiazmathoz) de annyira unalmas ez a hülye fejlesztgetés, rohangálok fel-alá a henne-minesban, már hányingerem van az egésztől. :halott: Igaz most már majdnem mindenki minimum 90es szintű. De én ezt már nem bírom tovább. próbáltam elmenni más helyre fejlődni de az mégrosszabb. :roll: ráadásul az a bombshell se akar dobni dark-os kardot :evil:
Nekem három emberem 99.szintű.Szerintem elég az a három plusz még egy karit megcsináltam 67.szintre hogyha véletlenül meghal az összes akkor fel tudja támasztani :D ,utánna meg kezdődik minden előről.A bombshell nekem se akarja dobni a kardot,pedig egy nap csak oda-vissza járkáltam :( most pihentetem a játékot, mert nagyon elvette a kedvem a maradék 50csík,majd hétvégén neki megyek még ha fogom bírni szussssszal :D

Avatar
taron
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. jan.. 23. 10:04
Tartózkodási hely: Hatvan és környéke

Hozzászólás Szerző: taron »

Gergő írta:
*Dóri* írta:
Reddas írta: Én 1x mentettem a felénél, 1x meg a végefelé. De az utólsó 4-5 pötty az már nagyon mocsok és idegesítő, kb 7óra volt összesen.
Ááh ne is mondjátok. Nekem már az is jó lenne ha egyáltalán eljutnék odáig, (99-es szinten akarok visszamenni Yiazmathoz) de annyira unalmas ez a hülye fejlesztgetés, rohangálok fel-alá a henne-minesban, már hányingerem van az egésztől. :halott: Igaz most már majdnem mindenki minimum 90es szintű. De én ezt már nem bírom tovább. próbáltam elmenni más helyre fejlődni de az mégrosszabb. :roll: ráadásul az a bombshell se akar dobni dark-os kardot :evil:
Nekem három emberem 99.szintű.Szerintem elég az a három plusz még egy karit megcsináltam 67.szintre hogyha véletlenül meghal az összes akkor fel tudja támasztani :D ,utánna meg kezdődik minden előről.A bombshell nekem se akarja dobni a kardot,pedig egy nap csak oda-vissza járkáltam :( most pihentetem a játékot, mert nagyon elvette a kedvem a maradék 50csík,majd hétvégén neki megyek még ha fogom bírni szussssszal :D


naaaaaa srácok nem szabad feladni!!!! :P
a bombshell dobja a kardot csak egy kis türelem kell hozzá,meg a csillekocsit kell használni és akkor nem kell annyit mászkálni!nekem kb olyan nyolcadikra dobta!
a fejlesztésről meg csak annyit hogy a henne mines secret area-ban még level 90 fölött is ha bemész xp duplázó cuccal akkor egy oda-vissza menet alatt 2 de akár még 3 szintet is lehet lépni!!!!!nem annyira para az!
szerintem meg nem elég ha csak az egyik 3-as party 99-es és egy még 67-es,mert pl zodiarc lazán leszopat ha nincs mákod.az a legjobb ha egyszerre fejleszted mindet!!!nekem pl már rég mindenki lv.99:)))))

Avatar
Reddas
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006. okt.. 31. 19:04

Hozzászólás Szerző: Reddas »

*Dóri* írta: (99-es szinten akarok visszamenni Yiazmathoz) de annyira unalmas ez a hülye fejlesztgetés, rohangálok fel-alá a henne-minesban, már hányingerem van az egésztől. :halott: Igaz most már majdnem mindenki minimum 90es szintű. De én ezt már nem bírom tovább. próbáltam elmenni más helyre fejlődni de az mégrosszabb. :roll:
esküszöm szégyenlem ujra beírni, annyiszor írtam már de nem halgattok rám :evil:

Henne Minesben / Pithead Junction C egy kisebb helység amelyben 3 irányba kapuk vannak 1 kapcsolóval.
bent megnyomod a kapcsolot, nyakadba szakad 25 db lv65-ös denevér.
gambitba belövöd a Sleepga-t aztán a Curaja-t. az altatás hat rájuk, és a gyíógyítás sebzi őket. hamar megpusztulnak, és még az mp-d is visszatölt.
kimész(középső kapun) 2helységgel arrébb mész, majd vissza. ujra kapcsoló +nyom ...stb. stb
ha mindenkire még felrakod az exp duplázó itemet, pik-pak max levelen lesz mindenki.

emlékszem 80-as szintről gyurtam fel mindenkit úgy, hogy szinte nem is csináltam semmit, csak ki-be szaladgáltam :). ettől gyorsabbat sehol nem találsz az egész játékban.

Grash
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. okt.. 24. 19:37
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

GrasHE segítségkérés :D

Hozzászólás Szerző: Grash »

Syasztok egy kicsit megakadtam Balfonheim Portba vagyok csatlakozott hozzám Reddas és úgy nézem el kéne jutnom The Ridorana Catarackba de nem tudom hogy mert nem engednek fel még a repülőre lécci ha tudtok segítsetek ja és még azt hogy miket vásároljak be mire lehet ott szükségem mi jól használható
előre is kösz
(PÁ) BYE
Grash

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Reddas írta:
esküszöm szégyenlem ujra beírni, annyiszor írtam már de nem halgattok rám :evil:

Henne Minesben / Pithead Junction C egy kisebb helység amelyben 3 irányba kapuk vannak 1 kapcsolóval.
bent megnyomod a kapcsolot, nyakadba szakad 25 db lv65-ös denevér.
gambitba belövöd a Sleepga-t aztán a Curaja-t. az altatás hat rájuk, és a gyíógyítás sebzi őket. hamar megpusztulnak, és még az mp-d is visszatölt.
kimész(középső kapun) 2helységgel arrébb mész, majd vissza. ujra kapcsoló +nyom ...stb. stb
ha mindenkire még felrakod az exp duplázó itemet, pik-pak max levelen lesz mindenki.

emlékszem 80-as szintről gyurtam fel mindenkit úgy, hogy szinte nem is csináltam semmit, csak ki-be szaladgáltam :). ettől gyorsabbat sehol nem találsz az egész játékban.
Hm, kösz a tippet :D Csak odáig sosem megyek el, mindig a zodiac spear-ig meg vissza szaladgálok. persze még mindig nem volt benne lándzsa :( De majd akkor elmegyek a denevérekig. csak ott mindig úgy félek nehogy elszúrjam és mindenki behaljon. :D