Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

angol kol8asz(random) írta: az igazat megvallva azt sem nagyon tudom, hogy merre talalom a Kristaly-t magat...
!
Na akkor megpróbálom elmagyarázni "szóban"! Először is mindenképpen azt javaslom, hogy a térképet ha csak nagyjából is, de másold ki egy lapra, mert még térkép alapján is el lehet tévedni, nemnhogy anélkül!
Giruvaegan-ból indulva a legelsö teleport a 8-as, aminél megjelensz, innen menj a 9-es teleporthoz. Amikor megjelensz akkor csak 1 út vezet tovább ezen menj és látsz két lezárt kaput most neked a 2-est kell kinyitnod. Azt hiszem itt mindkettő a Sagitarius ezt úgy tudod kinyitni, ha az azonos nevü platformot aktiválod (A térképen láthatod a kapunyitó platformok neveit, mindig ezeket kell megkeresni, ha lezárja valami az utadat) és az idő lejárta előtt visszaérsz a kapuhoz amit ki akarsz nyitni. Tehát, ha nyitva van a 2-es kapu akkor már el tudsz menni a 12-es teleporthoz. Ez már a 14-es teleporthoz repít ahonnan már csak gyalogolnod kell a térképen jelölt 5-ös helyre. Itt találod az Excaliburt.
Remélem valamennyire érthető volt, ha nem megy akkor szólj! Csak ird meg akkor pontosan, hol vagy és mit nem tudsz megoldani! :ördög:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kaszás 2008. jan.. 6. 21:14-kor.

Thomie
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007. dec.. 15. 16:55

Hozzászólás Szerző: Thomie »

Kaszás írta:
angol kol8asz(random) írta: az igazat megvallva azt sem nagyon tudom, hogy merre talalom a Kristaly-t magat...
!
Na akkor megpróbálom elmagyarázni "szóban"! Először is mindenképpen azt javaslom, hogy a térképet ha csak nyggyából is, de másold ki egy lapra, mert még térkép alapján is el lehet tévedni, nemnhogy anélkül!
Giruvaegan-ból indulva a legelsö teleport a 8-as, aminél megjelensz, innen menj a 9-es teleporthoz. Amikor megjelensz akkor csak 1 út vezet tovább ezen menj és látsz két lezárt kaput most neked a 2-est kell kinyitnod. Azt hiszem itt mindkettő a Sagitarius ezt úgy tudod kinyitni, ha az azonos nevü platformot aktiválod (A térképen láthatod a kapunyitó platformok neveit, mindig ezeket kell megkeresni, ha lezárja valami az utadat) és az idő lejárta előtt visszaérsz a kapuhoz amit ki akarsz nyitni. Tehát, ha nyitva van a 2-es kapu akkor már el tudsz menni a 12-es teleporthoz. Ez már a 14-es teleporthoz repít ahonnan már csak gyalogolnod kell a térképen jelölt 5-ös helyre. Itt találod az Excaliburt.
Remélem valamennyire érthető volt, ha nem megy akkor szólj! Csak ird meg akkor pontosan, hol vagy és mit nem tudsz megoldani! :ördög:
Ohh ez eleg ertheto!
Meg is lestem, a pro8lema csak az volt, hogy nekem nics Giruvegan....
Rakerestem,,,es lattam, hogy Feywood-8ol nyilik(remelem, hogy jol irtam), de meg nem tudom talalni, hogy honnan....(, de legala88 addig is tapolok, mert az nem art:D)
...na szal ezt "nem tudom megoldani":S
:oops: Nagyon orulnek, hogy ha erre lenne valami otleted:O
Elore is koszonom
(8ocs, hogy nincs ekezet....Anglia8ol irok)

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Akkor itt egy másik térkép:http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5C ... 734500.jpg

A jelzett oltárokból, úgy kell kimenned, hogy megállsz középen és körbenézel! H a olyan illúziót látsz ami nem illik a képbe, akkor az a te ajtód, vagyis azon menj ki. Ha minden igaz akkor pontosan a következő oltárhoz irányít! Amint bejártad a kijelölt oltárokat, akkor a nagy kapu előtt mek kell idézned Beliast-t és ő kinyitja neked a kaput! És szabad az út Giruvegan-ba. :ördög:

Zell82
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007. dec.. 14. 4:58

Hozzászólás Szerző: Zell82 »

A kérdésem nem ff játékkal kapcsolatos , hanem a Dawn of Manával.Mégpedig az , hogy ez a játék megjelent e Magyarországon vagy sem?

Cloud20
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2007. márc.. 24. 20:44
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

Hozzászólás Szerző: Cloud20 »

Szasztok

Most vagyok Imperial city of Archades-ben,és most keresgéltem meg meg a 28 párt.Na a chops-okat beváltottam a weapon shop-ban.Ekkor kaptam valami cuccot.Na most azt szeretném megkérdezni,hogy ez mire való?(Ez is valami chops ha jól emlékszem.)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Tudom, hogy benne van a végigjátszásba, de nem akarom elolvasni, mert tovább fogom olvasni véletlenül (!). Szóval nem lenne jó ha lelőné a poént.
Tehát: A Leviathan Léghajón hogyan kell kijátszani a védelmi rendszert? Még nem nagyon gondolkodtam rajta. Néha a paraszt csapattársaim beleszaladnak... :x
Segítsetek légyszi. :angyal:

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Axel írta:Tudom, hogy benne van a végigjátszásba, de nem akarom elolvasni, mert tovább fogom olvasni véletlenül (!). Szóval nem lenne jó ha lelőné a poént.
Tehát: A Leviathan Léghajón hogyan kell kijátszani a védelmi rendszert? Még nem nagyon gondolkodtam rajta. Néha a paraszt csapattársaim beleszaladnak... :x
Segítsetek légyszi. :angyal:
Ezt nem értem, nem akarod elolvasni, nehogy lelődd a poént, de mi mondjuk meg a megoldást!
Itt valami ellentmondás lakozik! :ördög:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Nos... nem szeretném elovasni előre, hogy majd mit hogyan kell megcsinálni... Ha ott van előttem tuti beleolvasok. Érthető :?:

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Ha nem szeretnéd tudni, mit hogyan kell csinálni, akkor mégis miben kéred a segítséget? :ördög:

Diabolos

Final Fantasy Official Strategy Guide (E-book)

Hozzászólás Szerző: Diabolos »

Hali!
Teszveszen kapható az összes Final Fantasy Official Strategy Guide (E-book) 999Ft/db áron!

pappss
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007. nov.. 27. 17:35
Tartózkodási hely: othon

Hozzászólás Szerző: pappss »

Szasztok!!!!!!!!! Hogyan kell átvinni azt a tyukot a folyon?? Mert már megpróbáltam 100-szor de nem megy mert fél a farkastó

pityuka1
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2005. aug.. 21. 11:48
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pityuka1 »

tudnád egy kicsit pontosítani hol akarod átvinni a tyúkot hol tartasz?

Zell82
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007. dec.. 14. 4:58

Hozzászólás Szerző: Zell82 »

Tudna valaki segíteni , honnan tudnám letölteni ff12 cg animációit?Ezenkívűl olyan oldalakat , ff linkek érdekelnének, ahonnan lehet cuccokat letölteni.Az ffdreamot már ismerem.Aki tud az segítsen!

Avatar
Gilgamesh
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007. nov.. 2. 20:49
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Gilgamesh »

Hy srácok szükségem lenne egy kis tapasztalatcserére, most megyek omega mark-hoz és arra lennék kiváncsi h ti mien taktikával intéztétek el, sokat segítenétak ha elmondanátok előre is thx :alien:

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Nos sok tanáccsal nem szolgálhatok, én egy emberrel csépeltem, a másik kettő pedig gyógyított!
Annyit azért elmondok, hogy szerintem sokkal mocskosabban harcol, mint Yiazmat. A küzdelem nem is lenne hosszú, csak mivel kb.2-3 másodpercenként lövi a lézert így a folyamatos gyógyítás elengedhetetlen (és ezért tart addig ameddig). :ördög:

Avatar
Gilgamesh
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007. nov.. 2. 20:49
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Gilgamesh »

ah értem és mi a helyzet a reversevel? Az mennyire használható ellene? Mocskosabb mint Yiazmat?..... Ő sem volt kellemes társaság

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

A reverse-t csak Yiazmat ellen használtam, nem tudom itt mennyire válik be. Azt meg majd eldöntöd, mennyire lesz mocsok! :ördög:

Avatar
Gilgamesh
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007. nov.. 2. 20:49
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Gilgamesh »

Oké tegnap éjjel végeztem vele :) Kössz a te módszered jobb volt, a reserve azért nem volt jó ötlet mert mire megcsinálta a varázslatot már 5X agyonlőtt a lézerrel, amúgy sztem Yiazmat azért sokkal erősebb volt, ennek legalább csak ez az egy támadása volt az is néha berserket rakott rám ami még hasznos is volt, most már a wyrmhero is megvan szal kössz :)

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

kérdés.
pl:| Stoneblade - Taurus Gem x3 -- Orichalcum x2 -- Chimera Head x2
összegyüjtöm a szükséges loot okat és eladom őket?
bárhol,bármilyen sorrendben?egy helyen egyszerre eladva őket?
eddig mindig mindent(kivéve teleport stone,gyshal greens)eladtam ,hogy legyen lóvé.
hogy megnyithassam a megfelelő bazaar-okat ne így tegyem.
vki fel tudna világosítani a dologgal kapcsolatban.

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

http://faqs.ign.com/articles/748/748973p1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
az itt leírt bloody shield létezik?én sehol sem olvastam máshol.

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

A lootokhoz ha eladsz valamit, azt megjegyzi a gép akkor is, ha azt a játék elején adtad el! Viszont, ha mondjuk valamihez kell 2 arcana és te eladsz egyszerre 10 db-ot akkor is csak azt a két darabot jegyzi meg, ami ahoz a holmihoz kell.
A bazar meg megjelenik mindegy milyen sorrendben adtad el a holmiokat. :ördög:

calmika
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007. nov.. 10. 10:10

second ascend

Hozzászólás Szerző: calmika »

szeva mindenki valaki meg tudná mondani hogy a second ascent-ben melyk képességet kell kikapcsolni hogy ne fölöslegesen lépcsözzek föl az emeletekre

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Szerintem, csak azt kell eldöntened, melyik képesség nélkül vagy képes felmenni, és azt tiltsd le. :ördög:

adam 0707

Hozzászólás Szerző: adam 0707 »

Hello
adam0707 vagyok
sokan nem emlékeznek rám
de kaszás biztosan igen :)
ujra itt vagyok.

-ha valakinek segitség kell adom.
és ha tudtok vegyetek fell msn-en is.
Cim:adam07070707@msn.com
de itt is le irom de msn jobb:)

adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

végre benn vagyok :D