Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
NOOB

help

Hozzászólás Szerző: NOOB »

help !
Na én nem bhujebrán tartok de a térképen a bányában(lhusu mines)-ba van egy kar pirossal bekarikázva(A world mappon néztem)de odamek és azt irja ki hogy vmien kapu kivan nyitva.De a szörnyek elol már elmenekültem de vmi misszió csak van ha az a kar be van karikázva !.. PLZ HEELP vki mer már uncsi h nincs küldi!!

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

-

Hozzászólás Szerző: king__ »

Szeva

Ha elmenekültél a dögök elöl,akkor elméletileg ez a rész vége,akiket állítólag nem lehet kinyírni,én megpróbáltam "ki ha én nem módon" de elsőre levertem őket,szerintem nem volt nehéz.
Szóval,ha itt végeztél és láttad a videót,miután kijöttél a bányából,akkor majd kiabálnod kell,hogy te vagy a kapitány:D meg ilyenek,és onnantól szerintem nem lesz gond,már könnyen megy.Egyébként asszem,hogy azok a kapcsolok később is be lesznek majd karikázva.
Szóval a lény,hogy menj ki és kiabálj!

NOOB

help

Hozzászólás Szerző: NOOB »

HELP!
Kösz a segítséget !!Amikor az utcan kell kiabalni az már kész van de utána nem tom mi a küldetés.Megöltem a bomb kinget is a jungelbe.De a lényeg hogy nem tom kinél lehet a missziókat kérni!!! Ja a térképet atböngésztem de csak az a kar van a bányákban bekarikázva.
Ha vki tud segiteni annak előre is köszi!!

U.I.:valószínűleg nem ez lesz az utolso kérdésem...

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

king__ írta:Sziasztok!

Légyszi segítsetek nekem abban,hogy hol találom meg a Lindwyrm nevezetű dögöt,mert eddig még mindíg nem sikerült,pedig leírás alapján is próbálkoztam,de nem volt ott,és emelett még a Behenot king se nem akar nekem megjelenni:( és már csak ezek vannak(remélem)
Ezenkivül valaki megtudná nekem mondani azt,hogy hogyan lehet megszerezni azt a bizonyos "csipogós" kardot:Tolo Sword,ami a játékban szerintem teljesen más néven van,de végülis ez mindegy. Mikor lehet a bangáknál ezt megvenni?Mennyi trophy-t kell hozzá gyűjtenem,és az mindegy,hogy melyikeket?
És a Chaos nevezetű esper-nél is sikerült elakadnom: - Nabreus Deadlanden beszélj Oltros ügyfelével, válaszd a 2-es opciót (kapsz 1 Fragment-et).-na ez meg kicsoda,a többit asszem sikeresen megcsináltam.
Légyszi segítsetek.
Előre is köszi mindenkinek
Lindwyrm:
Megtalálási hely: Tchita Uplands (nem esős szezonban), középső déli területtől keletre, mentési kristályos rész mellett.

Behemoth King
Found: The Feywood, The Edge of Reason
Behemot King Feywoodban található. Van giruvegen bejárata előtt az a két nagy terület. Na ott nyirjál ki minden ellenséget, majd a kapuhoz közeli területen meg fog jelenni.

Tolo Sword (Knight Sword):
Holy jellegű támadás, Atk +130, Eva +50.
Szükséges tárgyak, és ára: Taikou Chest, Godkiller Chest, Omega Chest (65535).

a tolo's sword-höz le kell abálni yazmat-ot,omegát meg ki kell nyomni fullra a horgász minigame-et,abból a 3 tárgyból lehet összepakolni amiket ezekért kapsz

. Furry az egy boss akit ha lenyomsz +kapod a kúlcsot Humbaba bosshoz, és ha őt is likvidálod bemehetsz középen Chaos Esper bácsihoz.

A Nechrohol of Nabudis:
1.
- teljesítsd a Wraith, White Moose és Orthros huntokat.
- beszélj újra Orthros megbízójával Contrite Thief-el, aki odaadja az első töredéket.

2.
Garamsythe W. / Central W. Control
- nyisd ki mind a 4 kaput
- zárd be a 11-est majd a 4-est
- nyisd ki a 11-est
- zár be a 3-ast azután nyisd ki a 4-est.
- szemben a másik oldalon megjelenik a töredék. (ha nem, akkor nyisd ki mindet és kezd ujra)

Rabanastre/Lowtownban Dalan házában beszélj Roh'Kenmouval.

3.
Lowtown északi részén beszélj a kisgyerekkel(Filo).
- menj fel Southern Plazaba és keresd meg az amnéziás nőt akinek kell vmi nyaklánc.
- Muthru Bazaarba érdeklődj addig amíg nem beszélnek egy Empire soldierről.
- magic shopba beszélj a katonával.
- lent beszélj megint Filoval
- vissza a magic shopba és megkapod a töredéket.

ezekután menj vissza Dalan házában Roh'Kenmouhoz, és add oda a 3 töredéket.

4.
- keresd meg Roh'Kenmut Archades/Magic Shopban.
- Old Archades nyugati részén kérd el Otto-tól a Moonsilver Medalliont, és vidd vissza Roh'Kenmounak a boltba.

ha minden megvan irány Nabreus Deadlands és beszélj Ma'Kleouval. ott kell lenni mellette a 2 cimborájának.
menj Overlooking Eternity területre (Roblon), és tisztítsd meg egy kicsit, majd nyomjál rá a bejáratra.
erre megjelenik a 3 tag és átadja neked Furryihoz a kulcsot.
Ezután nyitva lesznek az ajtók, és az utolsónál ott lesz Furry.

Remélem tudtam segíteni!! :ördög:

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

jeeeeeeee Kaszás vissza tért , :wink: de msn-en nem

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

Hozzászólás Szerző: king__ »

NOOB írta:HELP!
Kösz a segítséget !!Amikor az utcan kell kiabalni az már kész van de utána nem tom mi a küldetés.Megöltem a bomb kinget is a jungelbe.De a lényeg hogy nem tom kinél lehet a missziókat kérni!!! Ja a térképet atböngésztem de csak az a kar van a bányákban bekarikázva.
Ha vki tud segiteni annak előre is köszi!!

U.I.:valószínűleg nem ez lesz az utolso kérdésem...

Szeva!

Én igazából ha jól emlékszem,akkor a küldetéseket mindíg kiírja.Nyisd meg a térképet,és azon belül a legalsó csíkban mintha kiírná,hogy mit kell csinálni,vagyis,hogy hova kell menni,de ha ott nem akkor a woréd map menüpotnban kérdőjellel jelöli.Asszem egyébként vagy a The Tomb of Raithwall-ba kell menned megszerezni a belest,meg mégvalamit,vagy már Mt Bur-ba ,de szerintem az első.

Más:KÖSZI KASZÁS a segítséget,egyébként már megvan,kinyírtam Yazimat-ot is,már nincs hátra semmi,csak az Omega,de majd csak holnap.És ha azt megölöm,akkor mehetek a kardért?Én nem láttam a licens táblán a tolo sword-öt,miért nem? És az összes rare monsternek nem kell hozzá meglenni,mert ugye azt a Phon Cost-on lehet megvenni a bangák mellett a csókáktó?Vagy nem?
Előre is köszi a segítséget!
Üdv.

***

Valaki megtudná nekem azt mondani,hogy ezeket hol lehet beszerezni?:
3 db Serpentarius, 3 db Soul Of Spirit King, 3 db Jade Steel

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Serpentariushoz ezeket kell eladnod a bazárba:high arcana(1),snake skin(4),serpent eye (2).
Itt szerezheted meg:high arcana:szintén a bazárba kell eladni hozzá cuccokat:
arcana(10),soul of themasa (1),freysone(1).
Itt szerezheted meg:arcana:nekem harcok során folyton elejtik a szörnyek.
soul of themasa:oversoul ejti el ha levered(necrohol of nabudis)
freystone:el kell lopni az elementál szörnyektől(pl.dark elementál,necrohol nabudis)ezek azok a fénylő,álltalában jóságos szörnyek az adott helyen,sok helyen elő szoktak fordulni.
snake skin:el kell lopni wildsnake-töl,vagy elejti (giza plains,száraz időbe jelenik meg, a tábor utáni helyen,a mentőkristálynál menj ki,és az utáni területen van)
serpent eye:basilisk ejti el. (freywood,giruvegan elötti két területen található,teleportálj giruveganba,es gyere vissza ki a nagy kapun.) .... a másik kettőt nem tudom de biztos van a fórumon olyan aki lehet hogy tud segíteni, sőt biztos!!! de lehet hogy amit most bemásoltam neked azt egyszerűbben is meg lehet szerezni de nem biztos mert lehet keverem valamivel XD ...mert azon gondolkodok hogyha a horgászos témát csinálod és ha már azon is legnehezebb fokozaton vagy hogy ott mit ad??? mert tudom hogy ott is ad valamit valamihez ha jól tudom a tourensolhoz csak már nem tudom hogy mit XD ....huh remélem érthető amit írtam. :shock:

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

hali
kéne egy hunt-hoz help:
IXION-t kéne még kinyirnom,aztirja pharos of riodana-ban van...de már vagy 10 szer körbejártam,meg az alsó 3 szintet is..perumba..stb..
de seholse találom :P
ha tudja vki nagyjából hol van ,vagy hogy van-e vmi trükk hogy elöjöjjön irja meg pls.
kösz

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Sanyi írta:jeeeeeeee Kaszás vissza tért , :wink: de msn-en nem
Csak ritkán, mert sokat elvesz az időmből a Travian! :ördög:
Raditz86 írta:hali
kéne egy hunt-hoz help:
IXION-t kéne még kinyirnom,aztirja pharos of riodana-ban van...de már vagy 10 szer körbejártam,meg az alsó 3 szintet is..perumba..stb..
de seholse találom :P
ha tudja vki nagyjából hol van ,vagy hogy van-e vmi trükk hogy elöjöjjön irja meg pls.
kösz
Lefelé kell menni és az 1 szinten van véletlenszerűen Ixion, ha nem támadnak a békák ás a lovak akkor ott van csak járkálj egy kicsit ha támadnak menj vissza a liftel és gyere újból.

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

Hozzászólás Szerző: king__ »

Köszi Gergő!
Azóta sikerölt már megszereznem,meg megvan a tolo swordi.
Meg vagyok elégedve mindkettővel:)

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

hali
kösz a segitseget...megvolt az ixion..
nem volt vmi nehéz..
na csak most nemtudok se hunt-ot felvenni meg nemtudom merre menjek :(
az lenne még a kérdésem olvastam,hogy sochen cave palaceba van egy sárkány
GOD DRAGON asszem,meg van ott egy ajto..(2is) amit nemtudok kinyitni
elvileg a kulcsom is megvan hozzá,csak rányomok és kiir vmit,hogy vmi mechanikus zár zárja
vagy nemértem mi.
nem tudja vki hogy lehet oda bemenni?:)

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

Hozzászólás Szerző: king__ »

Raditz86 írta:elvileg a kulcsom is megvan hozzá,csak rányomok és kiir vmit,hogy vmi mechanikus zár zárja
vagy nemértem mi.
nem tudja vki hogy lehet oda bemenni?:)
Szeva
Ezen a képen láthatod,hogy hogy kell kinyitni:http://twobrothersandasister.com/wp-con ... to/map.jpg
Nem lesz egyszerű,de meg lehet ölni Yazimat fincsibb lesz,na meg az Omega:)

Inkább ezt másold be:http://twobrothersandasister.com/wp-con ... to/map.jpg

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

hali
kösz a segitsegét..lenyirtam..csak másfél óra volt. :D
de ienekre hogy jöttök rá hogy hogy lehet kinyitni..:P
végülis meik a "legfőbb" boss Yizmat vagy az Omega a keményebb?
ja meg olvastam sok helyen hogy az ien über fegyóhoz kell az amit
Yizmat-tol meg omegátol lopunk és abbol lehet összerakni..
azt nem vágom,hogy elnéztem csak ugy diliböl Yizmat-hoz ,tudtam is
lopni töle,de 2 jelentéktelen mat-ot szedet csak ki..meg Zodiark-ból se
szedtem ki semmi értelmeset..na hogy erre van vmi "trükk"?
vagy hogy milyen ékszer legyen nálam ha lopok,vagy legyen egyáltalán vmi?
Yizmat izginek látszik :P kb vegyek magamhoz 1 heti hidegélelmet, mert mire kinyirom.. :P
na meg azis hogy a történet szerinti boss-ok ien szó szerint szart sem érnek,BAhamut-ba is
jöt egy katona kb 10 másodpercig ha élt,meg az az ipse is megse sebzet,azt az ien hunt-os boss
-ok meg ien gecierösek...csak nemvágom most kikell nyirnom a legerösebb boss-okat a legjobb fegyokért..és utána meg mit érek vele? éppenhogy ezekre kéne a fegyo..
másik dolog az esper...némelyik azért elég erös volt..viszont ha megidézem van ien 5-6 k hpjük,és kb semmit sem érnek...boss egy ütéssel lecsapja.P söt még az alap mobok is.
addig oké némelyik jol néz ki meg látványos ,de semmi hasznuk..
meg a mist-ek is már..Yizmat a 18as misttet megse érzi..kb megse mozul a hpja :P

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

ja és nemtud valaki egy oldalt ahol levannak irva a monsterek,fegyok,mihez mikell,térkép meg minden?
régén tudtam egy jót,csak ujraraktam a gépet,azt nememlékszem az címére :P

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Raditz86 írta:ja és nemtud valaki egy oldalt ahol levannak irva a monsterek,fegyok,mihez mikell,térkép meg minden?
régén tudtam egy jót,csak ujraraktam a gépet,azt nememlékszem az címére :P
http://www.ff12maps.com" onclick="window.open(this.href);return false;

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

Hozzászólás Szerző: king__ »

Raditz86 írta:ja és nemtud valaki egy oldalt ahol levannak irva a monsterek,fegyok,mihez mikell,térkép meg minden?
régén tudtam egy jót,csak ujraraktam a gépet,azt nememlékszem az címére :P
Szevasz!

Nekem van fent a gépen,de nem tudom már,hogy honnan szedtem le:(Majd utána nézek.
A lényeg,hogy nem kell ezektől lopni,majd ha megölted megkapod.Yazimat után majd asszem a klánnál kapdo,az omega után meg ott marad.Omegának kevés élete van:állítólag 12milla,de szerintem csak 1,2milla van neki,őt gyorsan meg lehet ölni,de nagyon kell taktikázni. Yazimat-ot nem annyira nehéz elverni,de annál tovább tart:Y-ot elsőre megöltem Omegát másodszorra:D
Ha megvan akkor azt a három cuccot add el Rabanastree-ben a bazárban,és megveheted azállítólagos Tolosword-öt,de nem ez lesz a neve,nem is értem mé hívják így.
Utána igazából már nem jó semmire ha megszerezted,csak jó poén.Egyébként nekem 3karim volt 99es szinten(a kedvencek:Ashe,Balthier,Vaan:) és a többi még az ötvenes színtet sem érte el,úgyhogy nekem utána jók voltak a jó fegyverek tunkolni,habár még egyik sincs 99en,mert most a Final X-et nyomatom,végre meg tudtam szerezni,úgyhogy most inkább azt nyomatom,és szerintek nagyon jóóóó.
Na mindegy,remélem segítettem.
Jó szórakozást Yazimathoz(én olyan 6-7óra alatt nyírtam ki cigiszünettel,meg kajázással,meg kis pihivel)A végén lesz csak erős,majd akkor vigyázz!,ha nagyon lezúz akkor menekülj be a járatba gyógyítani,meg feltenni a varázslatokat!!!)Egyébként a rejtett dolgok mindíg nehezebbek,azokat a fanoknak találták ki, a sztory azért könny,hogy bárki megcsinálhassa.Szerintem.

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

hehe kösz :)
azthittem közbe kell kilopkodnom vmit...de igy jobb is ha majd a végén adja...
meg van ez a god shop vagy micsoda amihez trofeakat kell gyüjteni :P gondolom sok haszna annak sincs,meghát fele rare monstert meg se lehet találni :(
inkább összegyüjtöm,hogy minden szörny-böl meglegyen a limit vagy mi..irja hogy ölj ebböl 10et stb...nekem is 99s mindenki(ashe,bash,vaan)..mondjuk attól meg simán megölhetnek 1-2 ütésre...
csak van 4 ghost amit megkéne ölnöm..csak kb játék elején jöttek garamsity water-akármibe,és már nincsenek :( csak béka meg ien retkek
Final fantasy X végülis most mien rész? ez után van vagy régebbi?vagy van még vmilyen rész ami hasonlo ehez?
én csak a 7-8 al játszottam...csak a 7nek olyanszintü kocka grafikája volt hogy :P:P
8 ba meg egybevolt a fegyver a karddal,ien pistolkard ökörség..hogy néz már ki...de lehet nem a 8 volt,annyira nemvágom...de ez a final XII zsir lett,nekem bejött egyik kedvencem...na emg a shadow of the colussus,meg dragon ball =)
Yizmatnál attól parázok hogy pl ölöm már 4-5 órája azt fogja magát a konzol lefagy :D vagy áramszünet..:P:P meg is örülnék
omegához meg ha sejtem great crystalba kell odamenni...hogy azt de utálom..mértnincs map :P most mindig figyeljem a monitort hol tartok :P nyomtatom rossz..=)

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

Hozzászólás Szerző: king__ »

Hát én a leírás aalapján mentem az Omegához,de nem sokat segített,csak mondjuk,hogy melyik kaput kell nyitni,azon kívül semmit.Hát igen ,én is paráztam ettől,hogy lefagy miközben gyilkolom,de nem fagyott le,mondjuk nekem FXII-nél még egyszer nem fgyott le.Egyébként amikor akarsz ,elmehetsz egyet menteni is yazimatnál,csak siess vissze,és rögtön dispel-t neki.Én akkor mentem el menteni mikor már csak 6 sora volt,addíg merészbe nyomtam,de onnan azért már átment nagyon gecibe,de meg lehet ölni.Egyébként én is utálom a crystal grandet.
A final X az már régi csak nehéz megszerezni,én legalábbis már régóta kerestem,de nem nagyon volt sehol.Ezt adtáki elsőként ps2re talán a final-ok közül.A VIII-al én is nyomattam,meg a VII-tel is,meg az X-2is megvan:) Egyébként van már egy újabb ps2-re a VII,és még vmi van mögé írva,asszem az lesz a kövi,amit be kell szereznem:)Ott is gunblade(pisztolykard) van ha jól emlékszem,és nekem úgy tűnik,hogy mintha csak egy karakter lenne benne,de nem lehet rossz az sem,úgyhogy be kell szereznem. Én a VIII-al játszottam először,és honapokig nyomtam,azt pihi volt,azt megint hónapokig nyomtam,legjobban nekem az Odin jött be benne a Lovas csóka,azt mikor kinyírták,akkor jött helyette GILGAMESH akivel a XII-ben is lehet lalálkozni:)
Ja egyébként ha még nem nyomtad a Final X,akkor ha megtudod szerezni,akkor szerezd,tudom ajánlani,mert nagyon jó,itt az aeonokat te írányítod,és nem maguktól harcolnak!De ez is ilyen zárt pályás ,és körökre osztott harcrendszerű,tehát nem olyan pörgős mint a XII-ő de azért nagyon jó:)

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

lol :P:P
ez az omega ez vicc ! :D
nemtudom mivan itt..Yizmat-ot még nemnyirtam le ,most néztem le omegához mondom lecsapom ezt elöbb..
de ez komolytalan :D
olyan kb hogy mire odaérek elé hogy támadjak már egy emberem halott..
ien *censored* lézert lö és 5000 ezreket sebez 2 max 3 lövés egy ember,és oylan *censored* gyorsan lö mintha 20 haste lenne rajta..
persze mindenre imunis mi más...
ezt nemvágom..tuti bugos =D Yizmat-hoz amikor elnéztem az nem sebzet iet...söt...
ezt megselehet ölni =D 99es mindenkim és 2 lövésre megöl...(azaz a 3 fö karim)
mire én 1et ha tudok ütni ö üt vagy 4et ,és kb arra megy el az idö hogy probálok healerni..meg reselni..azt néha rátudok csapni 1-et..
de most komolyan ezt meglehet ölni ?:P szerintem esélytelen :P 99es szinten 2 lövésre megöl :D
vki aki lenyirta vmi ötletet adjon..mert ezt nemvágom.. hiába nyomom magamra a hastet meg minden szart mivel egyfolytába megöl vkit,reselhetem,azt ujrarányomni,azt megint megöli...

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

Hozzászólás Szerző: king__ »

Raditz86 írta:lol :P:P
ez az omega ez vicc ! :D
nemtudom mivan itt..Yizmat-ot még nemnyirtam le ,most néztem le omegához mondom lecsapom ezt elöbb..
de ez komolytalan :D
olyan kb hogy mire odaérek elé hogy támadjak már egy emberem halott..
ien *censored* lézert lö és 5000 ezreket sebez 2 max 3 lövés egy ember,és oylan *censored* gyorsan lö mintha 20 haste lenne rajta..
persze mindenre imunis mi más...
ezt nemvágom..tuti bugos =D Yizmat-hoz amikor elnéztem az nem sebzet iet...söt...
ezt megselehet ölni =D 99es mindenkim és 2 lövésre megöl...(azaz a 3 fö karim)
mire én 1et ha tudok ütni ö üt vagy 4et ,és kb arra megy el az idö hogy probálok healerni..meg reselni..azt néha rátudok csapni 1-et..
de most komolyan ezt meglehet ölni ?:P szerintem esélytelen :P 99es szinten 2 lövésre megöl :D
vki aki lenyirta vmi ötletet adjon..mert ezt nemvágom.. hiába nyomom magamra a hastet meg minden szart mivel egyfolytába megöl vkit,reselhetem,azt ujrarányomni,azt megint megöli...
Simán meg lehet ölni,csak trükkös.Yazimat-hoz türelem kell.Omegánál használd a reverse varázslatot egy karakteren,akin használj provokáló varázslatot (nem emlékszem már a nevére) ,ne állíts be gyógyítást ,és az előző két varázslatot állítsd be gambit-re,úgy,hogy azon a karakteren mindig rajta legyenek!Gyógyítani ha kell magadtól gyógyíts,de ha mindig rajt van ezen a karakteren ez a két varázslat,akkor nem kell,gyógyítanod mert akkor a másik kettő simán legyalázza:)...Ennyi,nem lesz nehéz!

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

huuuh gecc annyira felbasz ez a *censored*...=D
nyirom egy órája erre van egy miniméter élete és megöl mindenkit
undormány..
reserve még jo...csak a fas..mba is ne 5 másodpercig tartana :P
meg persze mire rányomom az emberre vagy megamra addigra omega lö 3-4et..
olyan rohadt gyors..azt persze jobb esetbe 3 lövésre halok de inkább 2re
azt nymomsorba a rest mire benyomj kilövi az emberem azt megy a másikra...
rohadt esélyes :D
francnak lö ien gyorsan
na megprobálom megint....de majdnem fölhözvágtam már igyis a yostickot :D
reserve legalább lenne egy percig vagy vmi de ez :P

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

jeee leöltem =D
közbe már rájöttem hogy pontosan mire gondoltál...
meg omega még mindig berserket is nyomot rá ,még könyitet is a dolgon :D
szopatos egy dolog ez reserve meg decoy...jokor jövök rá =D
csak ez a 10 másodperc idötartam :P
na de azért kösz...az életbe nem öltem volna meg e-nélkül

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

king..
van ps2re ien gyürük urás körökre osztott game,azzal nyomtad már?:D
asszem the third age a cime...nekem németül van meg :P
na azse egyszerü :D nekem tetszet csak rohadtnehéz néhol :P

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

Hozzászólás Szerző: king__ »

Raditz86 írta:jeee leöltem =D
közbe már rájöttem hogy pontosan mire gondoltál...
meg omega még mindig berserket is nyomot rá ,még könyitet is a dolgon :D
szopatos egy dolog ez reserve meg decoy...jokor jövök rá =D
csak ez a 10 másodperc idötartam :P
na de azért kösz...az életbe nem öltem volna meg e-nélkül
Nincs mit,örülök,hogy segíthettem.Egyébként én is szenvedtem vele egy keveset,mire utánanéztem,azt rájöttem,hogy hogyan is kellene kinyírni.Ha meg van a taktika,akkor már nem nehéz.Yazimatot megölted már? Ja arra számíts,hogy a "tolosword" (nem ez lesz a neve!) nagyon lassú,bármit is csinálsz,de egész jó.
Nem játszottam még azzal amit írtál.Én végülis mindenféle játékot szeretek,de a final-ök amik a legjobban bejöttek,itt még egy részben nem csalódtam.

Raditz86

Hozzászólás Szerző: Raditz86 »

hát még nem de folyamatban van...
de nagyon idegesitö :P mindig elfogy manam,meg
az a mániája hogy egyfolytába death strike nyomat de ien egymásután 10szer...mindig felbuffolom magam,azt már nyomja is..és akkor hiába futok meg bármi :P
meg a kedvencem amitöl agyvérzést kapok hogy fogja és sima ütésböl megöl 1 ütésre.P
nemtudom miez critikalt üt vagy mi de komolytalan 14k hp-t lever egy ütésre....
meghát kb öltem vagy 6 órán és és még csak akkor volt kb az élete 40%ánál :D
mivel msot nemnagyon érek rá mindig ölöm 1-2 órát azt mentek...apránként csak kinyirom :P
meghát kinek van idegzete egyhuzamba...már kezdtem bezombulni..:P
megha még cska ütni kéne de nemlehet othagyni mert figyelni kell,mert szopat folyton.P
de nagyon *censored* már...mentésre amugy hol gondoltad?teis visszarohantál a kristályhoz?
elöször azthittem olvastam sokszor ezt hogy majd lesz vmi filmrészlet és odaraknak egy kristályt,de látom nem :Phát meg nekem semmi állat fegyom sincs :(
van az excalibur,ami persze itt szart sem ér :) ahelyet használom a ragnarokot,meg deathbringer,meg stonesword van ..:P meg persze mindenféle noname fegyo dárda,ij stb..amit lehet venni..