Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

gabi mi az a GYIEF?

Dhoulmagus

Hozzászólás Szerző: Dhoulmagus »

Sziasztok!! Monjatok már egy jó fejlödő helyet, most vagyok 56-os szinten. Előre is köszi

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

még nem tartok ott hogy tudjak jól fejlődő helyet.nem tudok viszonyítani

gabi
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006. okt.. 16. 18:00

Hozzászólás Szerző: gabi »

holtalálod meg ifrit mert 18 szinten vagyok és még nincs semi sumonerem

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

nem sok mindent értek a kérdéseidből Gabi.
ha summont szeretnél akkor várjál még és a történet szerint majd kapsz nemsoká.

Etalon

ff12

Hozzászólás Szerző: Etalon »

sziasztok!

20. szintű vagyok és nem tudok legyőzni 1 "lánggömböt" a Nam-Yensa Sandseaben :( kardra 0sebzés, és mindig bead vmi silence v. sleep varázslatot. több is van belőlük szóval jól jönne a segítség. előre is köszi

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: ff12

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Etalon írta:sziasztok!

20. szintű vagyok és nem tudok legyőzni 1 "lánggömböt" a Nam-Yensa Sandseaben :( kardra 0sebzés, és mindig bead vmi silence v. sleep varázslatot. több is van belőlük szóval jól jönne a segítség. előre is köszi
Szia! Most hirtelen nemvágom, hogy melyik ellenség lehet az, de sztem használj ellenük fekete varázslatot. Ha pedig zöld az életcsíkuk akkor ne támadd meg, mert békés szörny.

Etalon

Hozzászólás Szerző: Etalon »

oké sikerült kikerülnöm. bejutottam a tomb of raithwallba, de ott meg vossler az X-zone-ba került. h tudom onnan visszahozni?

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Legjobb ha visszamész a mentésiponthoz és egyből eltűnik rólad. Amúgy még nemtom...

Etalon
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006. okt.. 23. 21:00
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Etalon »

jee, megvan az első summonom! 8) sajnáltam utána megölni vosslert, de muszály volt.
a mistet, h lehet használni?mert vmi R2 villog, de ha pumpálom akkor kevesebbet sebez mintha nem :roll:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Úgyvan, hogy ugye ott vannak a nevek és melletük megjelennek gombok, hogy mit kell benyomni. Ha nem jön elő egysem akkor kell nyomogatni az R2-őt, hogy előjöjjenek, aztán gyorsan megnyomni valamelyik gombot amit kiír XD

Grash
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. okt.. 24. 19:37
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Grash »

CSÁ mindenkinek!!!!!Én még csak most keztem el gamelni az FFXII-vel de már megakadtam :(:)
Nem tudom legyőzni a páncélos főnököt (nemtudom a nevét ezért előre is bocsesz:)ami után kiszabadítottam a magictiket a csajt:)
elöttem a főnök hátam mögött 3 katona és nagyon kemény eddig ahányszor megpróbáltam mindig kinyírtak:(:) csak úgy aprítják a harcosaimat.Ha v.ki tud segítsen nagyon megköszönném
ELŐRE IS KÖSZI A SEGÍTŐKNEK PÁPÁÁÁÁ
Etalon írta:sziasztok!

20. szintű vagyok és nem tudok legyőzni 1 "lánggömböt" a Nam-Yensa Sandseaben :( kardra 0sebzés, és mindig bead vmi silence v. sleep varázslatot. több is van belőlük szóval jól jönne a segítség. előre is köszi

ICEt nyomj rájuk
az elég jól sebez a tüzes ellenfelekre

Etalon
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006. okt.. 23. 21:00
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Etalon »

Köszi Grash, sikerült elkerülnöm őket, de ha találkozom még velük feltétlen kipróbálom (az amúgy igen logikusnak tűnő) 5letedet:)

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Grash írta:CSÁ mindenkinek!!!!!Én még csak most keztem el gamelni az FFXII-vel de már megakadtam :(:)
Nem tudom legyőzni a páncélos főnököt (nemtudom a nevét ezért előre is bocsesz:)ami után kiszabadítottam a magictiket a csajt:)
elöttem a főnök hátam mögött 3 katona és nagyon kemény eddig ahányszor megpróbáltam mindig kinyírtak:(:) csak úgy aprítják a harcosaimat.Ha v.ki tud segítsen nagyon megköszönném
ELŐRE IS KÖSZI A SEGÍTŐKNEK PÁPÁÁÁÁ
Sokat nemtudok mondani. Eleinte fejlesszé a repülőn, ha van már Mist-ed akkor mindenképpen használd. Gambit-be meg tegyél be gyógyító varázslatot vagy potiont. Mondjuk ha eléri az életed a 60%-os határt. Ja és először sztem üsd le a katonákat, mert nagyon zavaróak, de ha kinyírod a főnököt ők is automatikusan feladják.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Nemsokára meglesz. Izé... egy barátom odaadja. Már odaatta a játék 80%-át. Még el se kezdtem de van egy kérdésem. Ez most 1 DVD? Mert ha jól rémlik a japán 2 volt.

Etalon
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006. okt.. 23. 21:00
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Etalon »

Azureus írta:Nemsokára meglesz. Izé... egy barátom odaadja. Már odaatta a játék 80%-át. Még el se kezdtem de van egy kérdésem. Ez most 1 DVD? Mert ha jól rémlik a japán 2 volt.
nem tudok a japánról, de nekem 1 DVDs verzió van meg

Etalon
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006. okt.. 23. 21:00
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Etalon »

hol lehet rabanastre városában nyilakat kapni? v bármilyen ammot?

davaris
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2006. máj.. 7. 17:51
Tartózkodási hely: Felvidék, Nagymácséd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: davaris »

Azureus írta:Nemsokára meglesz. Izé... egy barátom odaadja. Már odaatta a játék 80%-át. Még el se kezdtem de van egy kérdésem. Ez most 1 DVD? Mert ha jól rémlik a japán 2 volt.
a 2. DVD az egy bónusz DVD. trailerek meg hasonló cuccok vannak rajta.

Exelior
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006. okt.. 27. 17:46

Hozzászólás Szerző: Exelior »

Tudja valaki pontosan hol találom a Summon-okat és melyikhez milyen trükkel lehet bejutni?És Barheim-be kéne valami kulcs hogy vissza jussak.Azt kinél lelem meg?

Vribó

HELP

Hozzászólás Szerző: Vribó »

HY mindenkinek elöszöris köszi az előző segítséget !!!
megint megakadtam :S most annál a résznél mikor már kinyírtam a madarat lementem a földalá és egy úgynevezett Demon Wall szobor szerű lény jön előre nyomja hátra az emberkéket és közbe nyomja embereimre a blindet doomot és nem lehet mozogni csak hátra max:S .v.mit szerintem a fákjákkal kell csinálni (vagy tűzoszlop vagy mi) de nem tudom mit.
Remélem tudtok segíteni bár elég bonyin írtam le hol tartok de nem tudtam jobban :S
előre is kösz a segítőknek

Vendég

Re: HELP

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vribó írta:HY mindenkinek elöszöris köszi az előző segítséget !!!
megint megakadtam :S most annál a résznél mikor már kinyírtam a madarat lementem a földalá és egy úgynevezett Demon Wall szobor szerű lény jön előre nyomja hátra az emberkéket és közbe nyomja embereimre a blindet doomot és nem lehet mozogni csak hátra max:S .v.mit szerintem a fákjákkal kell csinálni (vagy tűzoszlop vagy mi) de nem tudom mit.
Remélem tudtok segíteni bár elég bonyin írtam le hol tartok de nem tudtam jobban :S
előre is kösz a segítőknek
én itt akakadtam el.
ha valaki tud segítsen.
thx

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Mindig bekell nyomni mind a két oldalit és akkor elvileg lelassul. majd ha elidnul akkor a következő párat.

jani3200
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. okt.. 24. 18:47
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: HELP

Hozzászólás Szerző: jani3200 »

Anonymous írta:
Vribó írta:HY mindenkinek elöszöris köszi az előző segítséget !!!
megint megakadtam :S most annál a résznél mikor már kinyírtam a madarat lementem a földalá és egy úgynevezett Demon Wall szobor szerű lény jön előre nyomja hátra az emberkéket és közbe nyomja embereimre a blindet doomot és nem lehet mozogni csak hátra max:S .v.mit szerintem a fákjákkal kell csinálni (vagy tűzoszlop vagy mi) de nem tudom mit.
Remélem tudtok segíteni bár elég bonyin írtam le hol tartok de nem tudtam jobban :S
előre is kösz a segítőknek
én itt akakadtam el.
ha valaki tud segítsen.
thx
csak kardal támadj semmimás nem jó.Varázslat se.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

oké
thx
megpróbálom

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

A Mob Huntsban Wraith-ot(4.) hol találom Garamsythe Waterway-on belül?