Final Fantasy XIII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Akkor már itt az új trailer, ami sok újat nem mutat: http://www.gametrailers.com/player/36222.html
Erősen a 12-re hasonlít, nagyon kicsi 8-as beütésel, de annál több Star Wars elemel. Főleg a zene, az egy az egyben ugyanaz.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szerintem ezek a trailerek eddig eléggé gyengécskék :hát: Véletlenszerűen összevágott bejátszások mindenféle jelenetből, amivel már épp készen vannak. Se értelme, se koncepciója :?
Tényleg max azoknak jönnek be ezek, akik látványra hajtanak.
Ez a Lightning eddig egész egyszerűen egy *****.

Az Xbox-os sztori meg egyenesen árulás :cry2:

Amarevia: nem rossz a kép :D

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Látom Red téged is érdekel ez a Last Remnant. Versusra viszont én is kíváncsi vagyok, hogy azzal mi lesz. És ezek lesznek az első FF-ek amikkel nem játszottam(vagy esély sincs arra, hogy játszak, mint pl a korábbi részek) =(

Az Xbox 360-as dolog vicces, mert a trailer végén ottt villog, h csak ps3-ra :D
FF13 trailer:
Látványilag szép, de a történet semmit se mond. Komolyan mondom, amikor a 12-t reklámozták, abban több történet volt.(ennek örömére felraktam egy kis FF12 zenét és egyszerűen...áh, nagyon bejövös :D ) De annyira unom, hogy a trailerek fele csak a rérgi bejátszásokból áll. PL kicsit több és új ingame videónak örültem volna. Ez az Enix nem sok jót tett eddig a Square-el(mármint az én szempontomból, játékügyileg). MOndjuk a játék zenék még viszonylag jók, de ki tudja meddig fog tartani. Egyáltalán nem tudja valaki, hogy hogy volt ez az összeolvadás az Enixxelés, hogy minek? Csak mert érdekelne. Ja és még két észrevétel:
Amikor a hajó felbukkan a ködből az tök FF9-es, amikor az elején meglövik a Theater Shipet és az Evil Forestbe csapódik.
Az zene iszonyatosan *censured*


Szerintem a vörös hajú csaj testvére lesz Ligthingnak

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: amy black »

Red13 írta:Akkor már itt az új trailer, ami sok újat nem mutat: http://www.gametrailers.com/player/36222.html
Erősen a 12-re hasonlít, nagyon kicsi 8-as beütésel, de annál több Star Wars elemel. Főleg a zene, az egy az egyben ugyanaz.
trailerből kiderül zene olyan lesz mint ff12-nek vagyis sz.r.Nem vetétek észre ujjab ff részek kezdenek el star warsodni.Ott vannak a katonák egyböl sw roham osztag jutott eszemben.Látom ujjab részek csakis jövöben fognak játszani. :(

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Az a helyzet, hogy engem ez a Last Remnant is teljesen hidegen hagy. Megnéztem a videókat róla és az egész sivárnak tűnik. Semmi eredeti karakter vagy az eredetiségnek némi jele annyi sem látszódik.

A 13 főszereplő nője engem eddig irritál. Az egész csaj olyan mintha egy bábu lenne, mostani trailerbe láttunk egy sóhajt tőle, de az is olyan mű volt.
Azt mondták, hogy 2009 végéig ne is számítsunk a a japán verzióra. Tehát még nagyon semmi sincs a játékból kész. ha már a traillert is nézzük, ugyanazok a dolgok vannak benne mint másfél évvel ezelőtt, 1-2 új jelenet, de azok meg már képeken mutatták régen.

Azért állt össze a két cég, mert ha jóltudom a square a csőd szélén állt a Spirit Within miatt.
Énis egyet érte azzal, hogy amióta összeálltak egy nagy nulla az egész.

Amúgy eléggé a fejére fordította most a konzol ipart ez a Xbox-os bejelentés. olvasgattam angol fórumokat is hát kegyetlen ami ott megy. Az egyik fél örül, hogy Xbox-ra jön, a másik fél meg teljesen ki van akadva. Ugye ezzel a bejelentésel erősen megásták a PS3 sírját. Eléggé hasonlít ami jópár éel ezelőtt történt a dreamcast-al. :?
És hogy mennyi pénzt jelent ez a microsoftnak? Iszonyat sokat. Nekem már így a monitoron keresztül átt jött az a nyomasztó érzés ami most a Sony-nál van.

Ma 3 órakor kezdődik a Sony bemutatói az E3-on. Mindenki valami nagy exkluzívitásra vár, mert ha ez nem történik meg akkor a ps3-nak annyi. Hiába, hogy ott az MGS4.
Sokan mondják, hogy lehet egy FF7 remake bejelentés lesz. Ha ez igaz lenne akkor a ps3-nak biztos helyen lenne, de ha semmi új akkor a háború eldőlt. A Xbox javára.

Itt ugyanaz a videó csak angol feliratal: http://www.gametrailers.com/player/36239.html
Nem mondom hogy rossz lesz ez a FF13, lehet kurv@ jó lesz, csak engem ez videó meg ez a xbox bejelentés nem győzött meg.

Azért írja a videó végén, hogy only Ps3, mert japánban először csak PS3-ra fog megjelenni. AZtán amerikába ugyanazon a napon Ps3-ra és Xbox-ra is. Majd később európában is mindkettőre kijön. Persze hónapokat kell várni rá.

Ha legalább olyan jó lesz mint a 12, akkor megnyugottam. Az sem egy régi jrpg szintű játék, de amilyen játékok jelengetnek meg már az is simán jó lenne.

Na a sony konferencia magyar időben 20:30-kor kezdődik!
Élőben itt lehet majd megtekinteni: http://e3.gamespot.com/live.html

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Arxur »

OFF:

Red, a Star Ocean: Last Hope XBOX360-ra lesz? :O
Ha az FF is arra jön ki, akkor azt fogok venni. XD

Egyébként az XBOX-PS játékok között már annyira nagy az átjárhatóság, hogy 99%-ban kijön egy játék mindkettőre. Ezért tartom én a Nintendot "felsőbbrendűnek" a többinél. Abban legalább megmarad az egyediség.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Igen az is 360-ra jön ki.

A nintendo Wii annyira nem lett nagy siker, eleinte jól fogyott a japánoknál, de aztán megjelent a nintedo DS és az ami most a legnépszerűbb konzol náluk.

És a nintendo konferencia el is kezdődött. Nekem mára megvan a programom. :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Egyetértek, minél többször mutogatják a tizenhármat, annál üresebbnek látszik.
Ez az ikszbokszos dolog meg... meglepő. Gondolom leesett a szkvernek, hogy amcsi gaidzsinéknál van mit tejbe aprítani, és keményen rárepülnek. Meg a Mikroszoft sem túl nonprofit dolog, ugye, ergo üzlet.
Én hitet helyeztem a Nintendóba, és érdeklődve várom a fejleményeket. A Sztárósön sem valószínű, hogy kijön Wiire, ahogy kinéz, sajna. :(

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Megtörtént a konferencia. A Sony csúnyán lebőgött. A Ps3 lehúzhatja a rolót.
Jöttek itt az eladási számokkal meg a multiplatform játékokal.
Egy új játékot mutattak be, az is online és eliveg egyszerre 256 katona játszhat.
Ennyi.

Én most ebben a percben azt mondom, hogy a ps3-nak semmi jövője nem lesz.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Egyetértek veled Red. Úgy érzem, jelenlegi állás szerint, teljesen felesleges volt megcsinálni a PS3-at. :? Eleve baromi drágán adják, ami talán még érthető lenne, ha lenne rá játékválaszték. Na de nincs. Úgyhogy egyelőre ez bukta a Sony-nak.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Meg annyi ps3 100.000 Ft és vegyél hozzá HDTV-t, mert sok játéknál alapkövetelmény, ami megint nem olcsó. Ja meg kábeleket amikkel összekötöd mert azokat külön meg kell venni ugynis azokat nem adják hozzá.
Box360-at meg lehet venni 60.000-ért, amihez nem kell csúcsminőségű tv.
Szóval erről ennyit.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nem adnak kábelt? Mi ez már? És még csodálkoznak, hogy rosszul megy az üzlet?

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Mondjuk ez már tényleg a vásárlók pofátlan lehúzása... főleg hogy biztosan sokan csak akkor értesülnek bizonyos hiányokról, amikor az alapgép már megvan... akkor meg ugye csak meg kell venni az "x" kábelt, meg az "y" tartozékot és persze a "z" kiegészítőt, hogy a kávét is tökéletesen lefőzze a gép. De persze a kávéfőző funkció semmire nem jó, de alapkövetelmény bizonyos játékokhoz így azt is be kell szerezni, nem is beszélve a beszélő plüss ps3 tokról és egyebekről. Na jó ez persze már barokkos túlzás, de azt hiszem itt már mindenkinek világos, hogy a Sony-nál már tényleg CSAK a suska számít...
Én is gondolkozom azon, hogy az elkövetkező 1 évben majd veszek egy nextgen konzolt, de egyenlőre csak annyiban vagyok holtbiztos, hogy az nem ps3 lesz.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Azért ha már ps3-ról beszélünk vegyük figyelembe hogy miből is áll!lehet hogy drága, meg még kurvára nem éri meg a sonynak, de az tutti hogy pár év és sokkal jobban fog állni a szénája mint a microsoftnak!!a sony messze van még attól hogy lehúzza a rolót!!! szerintem a blu-ray- nek nagyobb jövője van mint a dvdnek, meg a ps3ban van egy cell chip amit már kezd a Toshiba is használni a szórakoztató készülékeibe és nem egy powerpc chip ami a boxban..... arra akarok kilyukadni hogy azért minőségi cuccból van, nem úgy mint a box.Benéztek egy kozolos fórumba és a boxról mindig csak azt lehet hallani hogy most ez meg az romlot el benne ..... ps3 meghibásodásról meg azért nem nagyon lehet hallani .... tutti lesz jövője csak még várat magára :D .... kitudjameddig???? :D
.... ha meg az árakat nézzük most durván 100e ft. nah meg igen vesszük hozzá hogy egy HDtv se lenne rossz, az is már kb. 100e ft azaz én láttam egy nagyon jó kis samsung nyolcvan valamennyi átmérőjű tévét :D annyiért, akkor ha ezt a kettőt összeadjuk abból manapság már lehet venni egy jobb számítógépet, amibe gondolom nem blu-ray van, jah meg amit kb 1 év mulva cserélhetsz mert már elavult.... azért ebben van igazság nem ???

Az FF13-al amit meg művelnek az meg már tényleg vicc, és szánalmas pl. amit ti is írtatok hogy már kb másfél éve nagyjából ugyanaz van a videóban, és még sehol sincs. 576-nál is már előrendelhető volt meg ilyenek mert hogy jönn 12. 01. - én és most meg kiderül hogy majd talán 09 végére lesz... háááááát erre nem tudok mit mondani, jah és a másik poén hogy a versus fejlesztésével le is álltak mert hogy most a 13-ra koncentrálnak :S a mobilos ff meg végkép felejtő lett ... jah meg hogy lesz boxra is pfffffff....

Red: hidd el annak a bábunak a belsejében egy érző és érzelmekkel teli szív fog dobogni XD

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Uj HDTV, ha nem a legócskábbat akarod akkor min 160e (vagy különben azt is viheted havonta szervízbe...) Ráadásul apukám ismerősének is PS3-a van, ami egy csomószor kifagy, ráadásul kezd "lekopni róla" az a fekete fényes izé, szal ja, minőség XD A grafikán meg a BluRay-en kivül pedig semmi uj nincs benne, a játék kinálata pedig jelenleg szintén a 0-hoz közelít...Ráadásul nem hinémm hogy egyhamar "kimenne a divatbol" a DVD, tehát a BluRay pedig felesleges... (ennyi :mrgreen: )

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Nem azt mondtam hogy hibátlan, csak sokkal kevesebb hibája van mint egy boxnak, sokkal kevesebb vele a baj.... HDtv-vel kapcsoltba meg nyitott szemmel kell járni :D , a játék kínálat meg nem csak az FF13-ból áll .... ennyi :mrgreen:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Egy HD tv kb 400-500 ezernél kezdődik. Amiket ilyen 100-250 környékén osztogatnak azok Lcd tv-ék HD ready-vel. Nem mondom, hogy ez rossz én nem is látok nagyon külömbséget a kettő között. (Nekem a sima crt tv is jó)

Nekem az a gondom a ps3-al, hogy eddig nemsok játék jött rá. Jó talán minden így kezdődik, de a legszarabb az, hogy igérgetnek mindent.
Eddig ami ps3 exkluzív és érdemlegesen lehet róla beszélni az a Heavenly sword, Uncharted és a MGS4. Persze van még 1-2 exkluzív cím, de azok nem valami nagy számok.
Amik jönnek: Resistance 2 talán valamikor 2009-ben, Killzone 2 valamikor 2010-ben, God of War 3 valamikor 2010 vége 2011 eleje. És ennyi. Semmi új bejelentés, ezekre is várnunk kell min 2 évet.
Addig jönnek a multiplatformok.
Sokan mondják, hogy de hát ott van minden idők legjobb játéka az MGS4. Jó biztos jó, de hogy minden idők legjobb játéka? Meg ezért az egy játékért nemfogok venni konzolt. Imádom az első 3 részt, de nem úgy mint a régi nagy játékokat. És az MGS4 18 órás játékidővel rendelkezik, ebből a fele legalább videó és párbeszéd. Oké művészi játék meg minden, de most hirtelen túl nagy hype lett körülötte.

Azért álltam a xbox oldalára, mert télleg azt csinálja mint anno a psx, ps2. Dobálja kifele a játékokat. És nem csak a szarokat. Én jrpg párti vagyok. És egy amerikai konzolra jelennek meg halomra ezek a stílusú játékok? Ps3-ra meg eddig egy sem? FF13 meg még lesz valami nem jut eszembe a neve megjelenik rá, de ugyanakkor xbox-ra is. Egyedül a Last Ramnant fog ps3-ra jönni, de az se exkluzívan, hanem jön PC-re is. És mint tudni a pc-sek nagyon kis százaléka vesz eredeti játékot, ezért is van annyira mostanába leáldozva neki. Nem egy embert ismerek aki ha megjelenik konzolra és pc-re egy játék akkor pc-én fog fele játszani. Nem értem miért van én személy szerint útálok pc-én játszani, nem is szoktam. De így jelentősen csökkeni fog a ps3-ra megvásárolt darabok száma.
Na meg ott a ps3-nál az instalálás, a játék elején és a pályák között. Ez egy rpg-nél érdekes lehet. Elviszem a következő városig és akkor 10 perc install?
Meg azt mint ti is hallotátok rohatd nehéz fejleszteni ps3-ra. A fejlesztők vért izzadnak. Lehet ez pár év múlva megoldódik és olyan grafikájú játékok jönnek, hogy az ember esze megáll. De vajon kitart-e addig a sony? Nem bukik-e bele?
A sima xbox ugye elég gyalázatos volt, részemről 1 játék érdekel ami megjelent rá. A shenmue 2.De ez is dreamcast átirat. Na meg amikor megjelent az xbox 360, egyből leállították xbox-ra a játékok fejlesztését.Bumm lecsapták, többet semmi nem jelenhet meg rá. Mindenki vegyen szépen xbox 360-at és azon játszon. Hát igen ezek az amerikaiak. Csak a pénz csak apénz. És lehet hogy a xbox 360 is erre a sorsa fog jutni a generáció váltáskor, de egyenlőre nagyon jól állnak.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Tény, hogy az Xbox nem épp a legtökéletesebb darab, de azt ne várd, hogy a Blu-ray olyan hamar el fog jönni. Arra még várni kell jó pár évet. Kicsit olyan ez mint a Vista: az se nyerő, mert nagyon sok embernek nem elég erős a gépe ahhoz, hogy elbírja. A Blu-ray meg méginkább, rohadt drága, és nagyon sokan nem fogják még venni. A DVD még sokáig a toppon lesz.

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: amy black »

sony csúnyán megszívta.elején nagy durranások ami eredetileg ps3-ra jöttek ki volna(dmc4,ff13,lost planet,re5.többi játék cim most nem jut eszemben))most xbox360-ra is kaphatoak.lehet hogy( gow3 az majd jövöre) mgs4 félév/1 év után elképzelhető hogy xbox360-ra is kaphato lesz.Igy ps3-nak nincsen értelme.Sebaj sc4-ben yodával leszek. :alien:

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy koránt sem bizthogy h lesz PC-re a játék, ez csak amolyan találgatás.

Viszont én örülök a Boxos megjelenésnek. Eddig mindig úgy voltam, hogy jójó ixboxháromszázhatvan, DE NINCS FF rá!!!! És most már lesz :) Szal innentől kezdve ha veszek konzolt, és miért ne tenném akkor boxot veszek majd. :)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: amy black »

Chrono írta:Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy koránt sem bizthogy h lesz PC-re a játék, ez csak amolyan találgatás.

Viszont én örülök a Boxos megjelenésnek. Eddig mindig úgy voltam, hogy jójó ixboxháromszázhatvan, DE NINCS FF rá!!!! És most már lesz :) Szal innentől kezdve ha veszek konzolt, és miért ne tenném akkor boxot veszek majd. :)
xbox 360-ra is megjelenik akkor tuti előbb utob pc-re is megjelenik.
ff13 versusnak van új trailere amiböl semmi ujjat nem tudtam meg.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Az új dizájn a főhősnek. Sztem sokkal jobban paszol a világhoz és a többi karakterhez. Meg nem az a idióta tucat főhős kinézete van. A többi kép a http://finalfantasy-xiii.net/ fentvan. A sima 13-ról is van pár új kép.
Kép

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Szerintem ez simán mehetnek ki a hírekben, még egy régi trailer is van fennt, amit anno nem hoztak nyílvánosságra.

Avatar
Lev
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008. aug.. 19. 13:51
Tartózkodási hely: dömdöm

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Lev »

Szerintem elég tucat, anime bisónen áttéve 3dbe :mrgreen: Mondjuk attól még lehet jó fej, külseje alapján Vaan-ra is azt hittem hogy idegesíteni fog aztán végül mégis bírtam. Nekem a sima XIIIból Lightning dizájnja tetszik, így ránézésre más mint az általában megszokott FF főszereplőcsajok.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én még mindig szkeptikusan állok ehhez a fazonhoz, de ez a kép már tényleg jóval szimpatikusabb :)
Lightning is alakulgat, asszem jó lesz ez :lalala:

kult: Hírnek szerintem ez az 1-2 mini kép még kevés. A trailert meg nem találom, hol láttad? :D