Crisis Core Final Fantasy VII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
Serena McKeenzo
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007. jan.. 18. 17:47
Tartózkodási hely: Lifestream

Hozzászólás Szerző: Serena McKeenzo »

Azureus írta:Rosso, Azul, Vince hol hasonló?
hehe, jó kérdés. Sok hülye amcsi a rengeteg szabadidejükkel :D
Azureus írta:Egyébként a fehér szárnyú hapsy Angeal, a Buster Sword ereseri tulajdonosa és Zack mentora és nagy valószínűséggel az az 'ember' aki legyőzte Genesis-t és beztárta oda ahova be volt zárva. G pedig a Project-G prototípusa. Ha jól rémlik a Project G volt a DeepGround előállításának alapja. Ahogy a Project S (prototípus: Sephiroth) a SOLDIER alapja. Arra már nem emlékszem hogy ezt olvastam-e valahol vagy csak túl sok szabadidőm volt, de valahogy ez rémlik.
Egyébként amit nagyon szívesen látnék egy VII-ben az egy G vs. S harc.

Hmm, ezt nem tudtam... A G-Ending megszerzése még folyamatban van nálam...

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »


Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Meg van a másik egyszárnyú angyalunk. :)

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Mindig is megvolt. Három is.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nem rossz kis videó!

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Nem tudja valaki, hogy ki az a barna hajú, vörös köpenyes figura?

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Genesis. Ugyanolyan szuperkatona mint Sephiroth csak bal oldalt van a szárnya.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Azureus írta:Mindig is megvolt. Három is.
Neked, mert Te DoC-oztál. De én nem.... :P

Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

Új crisis core videó itt a cím : http://www.youtube.com/watch?v=p5D-8HDazuw

Akit érdekel ez a nagyszerű játék nézze meg :D:D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

A tém szong továbbra is gáz...
Szerintem túlnyálazzák már ezt az FF7 világot. Nem tetszik ez a stílus.

Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

Szerintem a zene nem rossz inkább illik az adott témához , mondjuk lehet akkor lesz a zene amikor zack meghal (gondolom) . De azért jó FF-nek néz ki , csak kár hogy tudjuk nagyjából , hogy mi lesz benne

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Kicsit csöpögős, de ez van.

Engem továbbra is érdekel a játék, bár psp-m tuti nem lesz (mint még sokaknak, reménykedjünk az emulátorokban :P ).

De. Ez a "félszárnyamvanmerthűűdejólnézki" dolog már kezd uncsi, sőt, vicces lenni. Arról nem is beszélve, hogy engem kifejezetten irritálnak az olyan nézetek, amikor egy karakter háttal áll nekünk, de a fejét felénk fordítva beszél, de a fél arca takarásban van és csak a szemét (vagy a hajától még azt sem) látjuk -_-

No mindegy, ez legyen az én gondom. ^^

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Én csak sajnálom hogy a hetedik részből készül mozi meg egy csomó másik játék, és több nála szerintem (hangsúlyozom! SZERINTEM) sokkal érdemesebb FF magányosan szomorkodik.... (pl. VIII, VI, vagy bármelyik régi! XD ...) Nem hiszem hogy csak a hét sztorijából lehetne ennyit kihozni.... Nem is beszélve arról, hogy amit a 7 világával művelnek, az már túlzás, és számomra elvesztette minden romantikáját a sok túlmagyarázás, dramatizálás, akciósítás miatt......

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Az AC-ben még új volt a stílus, a "túltisztítottság", szépítés, csicsásítás (aminek jól áll ez a neobarokk vagy milyen művészet, az az FF8), a lehetetlen mozdulatok sora, a félszárnyazás, nyáladzás ésatöbbi. Ott jó is volt, más szemmel mutatta a világot, de összeegyeztethető volt azzal. Viszont ha a mostani arányt nézzük, három alkotás (egy film és két játék) stílusa áll szemben a magányos elsővel, ami szerintem még így is sokkal több náluk. De a felületes szemlélő már azt látja, hogy ez a sok új baromság az FF7, és nem a Final Fantasy VII...
A Last Ordert nem számoltam bele, az szerintem nagyon hasonló hangulatú a játékhoz.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

No igen. Szívesen elnéznék egy egész estés rajzfilmet(vagy sorozatot) a Last Order stílusában és hasonló színtű animációval. (Különben is sokkal jobban szeretem a hagyományos, rajzolt animációt mint a cg-t. :? )

Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

Mondjuk nekem is bejönnek a rajzolt a videok , de azért az FF –nél nrm nagyon tudnám elképzelni , talán Tales of .. sorozatnál (ami olyan is ) .
Mondjuk szerintem nagyon bele, magyaráznak FFVII világába, még a crisis core jó , meg az AC is a , de azért nem kellene ennyire megbolygatni a FFVII világot ennyi bele magyarázással.
Egyben egy nagy pozitívuma van a FFVII sos sok belemagyarázásnak , hogy nem szúrták el, mint a FFX-2 mert azt azért eltudtam képzelni, hogy úgy marad, ahogyan befejezték , (majd nem megszakadt a szívem …) de ez van :D :D :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

olf írta:Szerintem túlnyálazzák már ezt az FF7 világot. Nem tetszik ez a stílus.
Tökkkkéletesen egyetértek. Aerist is már zavaróan túl kedvesre akarják csinálni, már az AC-ben is az volt, engem kifejezetten idegesített.
Sephiroth pedig egyenesen idiótán néz ki. Megoldhatták volna hogy ekkor még ne ez a világuralmi szerelése legyen, meg lecserélhették volna azt a hajszerkezetet is ami szerintem nagyfelbontásban pl egy párbeszédes jelenetben röhejesen néz ki. Sokkal jobban illett az eredeti játék egyszerűsített képi világához (csakúgy mint Cloud haja amit szintén az eredeti játék miatt igyekeztek szemkiszúrósra csinálni az AC-ban is, pedig emiatt totál elüt a feje az összes többi szereplőtől...)

De ettől függetlenül én is kíváncsi vagyok a játékra. És nem hiszem hogy levon az értékéből hogy tudjuk mi lesz a vége, hiszen pl a Star Wars legutóbb elkészült részénél is tudtuk :)

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Emtrexx írta: De ettől függetlenül én is kíváncsi vagyok a játékra. És nem hiszem hogy levon az értékéből hogy tudjuk mi lesz a vége, hiszen pl a Star Wars legutóbb elkészült részénél is tudtuk :)
És az új három rész botrányos is lett..... :roll:

(na de ez off bocs! )

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Az english verzióban a szinkronhangjuk ugyanaz lesz, mint a KHII-ben?

Mert ott katasztrófálisan rossz volt mindegyiké. Najó... Sephirot hangja még elment...

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:Aerist is már zavaróan túl kedvesre akarják csinálni, már az AC-ben is az volt, engem kifejezetten idegesített.
Ezzel nem vagy egyedül. De ilyen alapon engem Tifa is idegesített azzal a kis kedves hanghordozással :S
Emtrexx írta:Sephiroth pedig egyenesen idiótán néz ki. Megoldhatták volna hogy ekkor még ne ez a világuralmi szerelése legyen, meg lecserélhették volna azt a hajszerkezetet is ami szerintem nagyfelbontásban pl egy párbeszédes jelenetben röhejesen néz ki.
Hát nem tudom, nekem nincs vele semmi bajom. A ruháján meg a haján meg mi értelme lett volna változtatni? Ezek a védjegyei :3 (Mellesleg képzeld el sima SOLDIER-ös ruciban, rövid vagy összefogott hajjal :sokk: :P
Emtrexx írta:Sokkal jobban illett az eredeti játék egyszerűsített képi világához (csakúgy mint Cloud haja amit szintén az eredeti játék miatt igyekeztek szemkiszúrósra csinálni az AC-ban is, pedig emiatt totál elüt a feje az összes többi szereplőtől...)
Nekem pont ez tetszett benne. Tifa-nak is megcsinálhatták volna ugyanazt a frizurát, amilyen a játékban is volt neki.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

És az új három rész botrányos is lett..... :roll:
Hát még ha így is van, az nem amiatt van mert tudtad hogy Anakinből lesz a csúnya gonosz Dart Vader :) (Máshol van elszúrva a film) Erre akartam utalni
A ruháján meg a haján meg mi értelme lett volna változtatni? Ezek a védjegyei :3 (Mellesleg képzeld el sima SOLDIER-ös ruciban, rövid vagy összefogott hajjal
Hát én simán összefogattam volna a haját :) Szerintem sokkal érdekesebb ha egy szereplőt másként látunk mint a megszokott formája. Az hogy ugyanúgy hagytak az utolsó gombig mindent csak két okból lehet: féltek az elvakult rajongók reakcióitól, vagy pedig egyszerűen képtelenek voltak kitalálni valami újat.
Nálam legalábbis ez mindenképp negatívum. Nehogy már a ruhája legyen egy karakternek a lényege :shock: (bár persze közönsége válogatja)
Nekem pont ez tetszett benne. Tifa-nak is megcsinálhatták volna ugyanazt a frizurát, amilyen a játékban is volt neki.
Persze nekem az is tetszett volna ha minden szereplő haját stilizálják valahogy, a lényeg hogy egységesek legyenek. De így nem lettek azok :hát:

Ja egyébként igen, valóban Tifa is idegesített az AC-ben, de asszem ezt már írtam párszor :D

John
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. aug.. 6. 23:47
Tartózkodási hely: Magyarország / Békésmegye / Elek

Hozzászólás Szerző: John »

De mért incs Ps 2-re! :evil:

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Nekem már picit elegem van az FF7 mániából!Tessék foglalkozni FF8-al vagy FF9-el! :követel: Egyébként jó játéknak tűnik!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Az Európai megjelenés 100 %-ig biztos. Nekem nagyon tetszik.
Szerintem azért csinálnak ennyi mellék epizódot a 7-hez, mert tudniillik ez volt a legsikeresebb Final Fantasy rész.

Visszatérve a nagyon tetszikre. A történet és a grafika is fantasztikus, főleg, hogy PSP-re jelenik meg a játék és abból a kis konzolból nem lehet sok mindent kihozni de már vetekszik a pées kettős grafikával.

Bízom az Európai megjelenésben. Akkor lehet, hogy beszerzek egy PSP-t.
:D :D :D

Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

Szerintem nem ez volt a legsikeresebb része a FF saga-nak , azért kiváló alkotás a FFVII , de azért a többi FF se kell lebecsülni . Mind egyik ott van a toppon szerintem nem is lehet ilyet mondani , jó mindegyik ,de szerintem mindegyik ugyan olyan jó :D