Crisis Core Final Fantasy VII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

hello!
egy sejtésemre sznék rákérdezni...
az mondják Genesis-ről a trailerben hogy egy soldier aki eltűnt Wutai-ban...
Aeris nevelőanyjának férje is eltűnt Wutai-ban...
????????
mit gondoltok?
ez az eltűnt soldier lehet?
"nem tudja ezért kérdezi"

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Én személy szerint alig várom.Bár igaz hogy nagyon kivesézik már a FF7 et és talán ideje lenne leálni,de ezt azért még megcsinálhatják :D !Eddig annyira nem izgatott az FF7CC de haverom szerzett nekem ocón psp-t és most nagyon rá vagyok állva!(már mint a FFCC re) :P És még valami nem tudja valaki hogy hol szerezhetem meg a az FF7 Last order-t?????

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Eredetibe kellene?

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Nem szükséges csak meglegyen!!!

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

SatouHebi írta:az mondják Genesis-ről a trailerben hogy egy soldier aki eltűnt Wutai-ban...
Aeris nevelőanyjának férje is eltűnt Wutai-ban...
Nem hinném. Nem rémlik hogy Elmyra férje egyáltalán SOLDIER lett volna, nemhogy jobb mint egy First Class.
Ráadásul valószínűleg Mako kezelések közt nőtt fel.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Caesar: Akkor azt hiszem, tudok segíteni. (Most nyálazhatok át több száz cd-t. XD Mire megtalálom... XD)

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Viszont nagyon hálás leszek érte!!!!! :D :D Köszi!!!

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Nem tudja valaki mikorra várható a játék???

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

Sziasztok!

No nekem is lenne kérdésem, tejükintve, hogy én sem nagyon szeretnék csak egy játék miatt beinvesztálni egy PSP-be....viszont gondolkodhatunk-e emulátorban???? Mármint PSP emuban, amivel talán meg lehetne oldani PC-re a dolgot...

Itt egy FAKE :) vagyis nem hinném, hogy eredeti darab :))

http://gportal.hu/picview.php?prt=47376 ... 22&index=1

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Ugye nem akarod ezt a képet mostmár minden hsz-edbe belinkelni!? :evil:

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

Csak egyszer szerettem volna, de akkor sem úgy sikerült, ahogy szerettem volna :((
Bocsi...

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

Épp ezért nem értem, miért zavar ez téged... :shock:

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Nem annyira zavar, csak pont egymás után olvastam mind a két hsz-edet és feltünt, hogy mindenhol ott van.
De akár be is teheted aláírásba. :twisted:
Amúgy meg poénnak szántam, azért is volt ott a kis gonosz smile.

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Na aszondja, hogy, hol is kezdjem.
Szóval, Szept 13. volt a jeles dátum, amikoron is ezt japánban a mániákusok átvehették a boltokban, a spéci ff7cc pspkkel együtt (WTB).
Később psps fórumon láttam hogy már valamelyik őrült 8 órakor ki is linkelte a játékot, bezony nem fér el egy 1 gigás kártyán, szóval én vártam.
Egészen tegnapig amikor is sikerült a kicsit buherált verziót ráapplikálnom a készülékre. És hát WOW!
A játékról még annyit hogy japán és persze hogy nem tudok japánul, de azért megyeget, már szerintem a 4-5. chapterben járok kcisit több mint 6 játszott óra után. Jó a grafikája, tetszik az 'ottharcolunkaholmostvagy' stílus a kombatokban, úgy jó az egész, csak tényleg azt nem nagyon vágom hogy a sztori hogy 's mint van. Remélem még nem lesz egyhamar vége a gémnek, mert ki is dobom a kukába.
Ha van kérdés akkor lehet próbálkozni :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Őizé.... több lehetőség van benne, mint a DoC-ban? (Értsd: lehet a harcokban egyáltalán valamit kezdeni magaddal? (értsd: tehát mik a lehetőségek?))
Ezenkívül milyen helyszínek vannak?

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Sziasztok ma akartam letölteni a játékot erre melohelyen tegnap leejtettem a psp-t és kifolyt a folyadék kristály megtudják ezt csinálni?És ha igen milyen mélyre nyuljak a zsebembe?Mert nagyon kell a játék!!!!!!!!

Mok *lusta logolni*

Hozzászólás Szerző: Mok *lusta logolni* »

Hát mikor harc van akkor a L és R gombokkal lehet váltogatni a lehetőségek közt, bal oldalt van a sima ütés, jobb oldalt az item , közte meg a matériák. Lehet szaladgálni is :)
Hogy helyszínek? hát eddig elég sokat voltam midgárban, most is itt vagyok leragadva, aztán voltam valami hideg helyen, egy mako reaktornál is, meg valami kedves mező szerűségen, dzsenesisz lakóhelyén, de azt felégették a francba...
Ja és volt az a két kedves tengerparti város, az egyik azzal a nagy ágyuval, a másik meg ahol a gyerekek rúgják a bőrt (itt pölö egy napernyővel rövidgatyában vertem a klónokat XD )

A kijelző elfolyása ellen szerintem csak szerviz a gyógyír, de fogalmam sincs hogy mennyi...

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Szerintem meg eleve másik psp, mert ha kifolyt a kiristály, akkor oda a kijelzőnek ( tulajdonképpen az az alapja - a folyadék kristályok segítségével forgatja el a fényt vagy mitttudom én, rég tanultam már :P)

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Jol látod a helyzetet tényleg oda a kijelzőnek!(Teljesen össze vagyok törve nem rég vettem :hiszti: )

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

És milyen tárgyak és milyen matériák vannak benne? :D És milyen kombók? (remélem vannak!) És mennyire hasznosak ezek?

MOk(ismét)

Hozzászólás Szerző: MOk(ismét) »

na a rendszer elég frankó, épp csak nem tudom kiélvezni a nyelvi gát miatt, de lehet mixelni, mondjuk bedobsz a turmixba egy sárgát, meg egy zöldet(mondjuk tűz) kis fűszer, vörösbor : és kapsz egy olyan sárgát amio erőős tüzeset csap.
jók ezek a dolgok, van vagy 20 matériám, és felét se tudom hogy mi :)
nem tud valaki walkthoughot? vagy mit :D végigjátszást :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Jééj, ma sikerült kipróbálnom a játékot unokaöcsém PSP-jén. Háááát! :D
Próbáltam összehasonlítgatni a DoC-cal, a másik utólag készített FF7-játékkal. Azt előre le is szögezem, hogy legalább olyan jónak tűnik, mint az. Viszont van pár dolog, ami miatt én jobbnak találtam. Előszöris Zack hozzáállása sokkal jobban bejön Vincenténél. Meg pont úgy guggol, mint Cloud. :D A zenék is jók, vannak FF7-átdolgozások, újak (általában ilyen metálosak, nem nagyok, de nem rosszak azért), és egy keményebb harc alatt szólt már a Last Order ending-zenéje, ami nekem meg nagyon tetszik. :) A sima támadáskombókból nincs valami sok, de ugye ott vannak a matériák (a DoC-ban nagyon kevés volt az a három...), meg a limitek, és lehet elugrálni meg kivédeni a támadásokat. (szerk.: vannak státuszváltozások is - höhö, Confuse-oltam Genesist :D)
El lehet vele játszadozni, bár nem hinném, hogy ebbe is belepakoltak annyi extrát, mint a DoC-ba. Ami egyedül nem jött be, az az eleje, mert gyakorlatilag nem a történet része, csak hatásvadászat, ami nekem nem tetszik. Apropó, a Mok által említett főszörny egy Behemoth... meg van még benne egy csomó más FF7-es szörny is, meg summonok! Eddig csak ellenük harcoltam, nem tudom, hogy meg lehet-e idézni őket. A történetről tényleg semmit nem lehet megtudni japánul... annyi derült ki, hogy ezt a (G)eneis/ackt figurát klónozták, de rendesen, és mintha jobban is sikerült volna, mint Sephiroth... ami elég érdekes, mert elvileg ő volt az első, akin ezt kipróbálták, vagy mi...
Hát elsőre talán ennyit tudok elmondani... (vágatlanul :roll: )
SZERK.:
Másodjára talán csak mégjobban meggyőződtem róla, hogy ha nem vársz tőle világmegváltást, akkor elég jó kis játék ez. Simán üti a DoC-ot. Mondjuk a története lehet gyatra, de már az is jó kis pozitívum, ahogy Zack alakulgat a játék során. (a végére már tök komoly lesz, ahogy a főoldalon láttam)
Talán PSP-t nem éri meg venni érte (mennyiért is kapni az olyat?), de aki szereti a hetet, annak ajánlom legalább kipróbálni, tényleg nem olyan "izé", mint a DoC.
A zenéjét meg mihamarabb beszerzem, és szerintem nem csak az átfolgozott számok miatt. (de a témszong még mindig nem tetszik!)
Amit nem értettem: a "Modulating Phase" mikor jön be, és pontosan hogy működik? (tudjátok, az a rulett-izé)
Ami negatívum: Néhány bejárható területet, amit az FF7ből vettek át, elhanyagoltak szerintem. Például az eredeti FFVII kezdő videójában láthatjuk, ahogy Aeris kilép egy utcára. Nah, jobbra-balra zsákutca van (az introban pedig csak elrobog ott valami, akkor igazán nem értem, honnan hová megy...), a Goblins Barba nem lehet bemenni (nem érdekel, hogy Zack nem iszik, kíváncsi lettem volna rá), meg ilyenek. Tehát azokhoz a helyszínekhez, amiket átemeltek, szinte semmit nem adtak hozzá, ahogy eddig észrevettem (bár nem jutottam messzire a játékban). Plusz azt sem értettem, miért kell egyes részeket teljesen átkopizni a hétből. Csak egy ilyet láttam, azt hiszem - az Aeris-szel megismerkedős rész 95%-ban megegyezik az FF7-essel (csak Turkök nincsenek) -, de tétlenül állok a jelenség előtt. Ezt talán nem így kellett volna...
Ami pozitívum: normálisak az új szereplők. Na jó, az a Lazard fickó elég idiótán néz ki, de őt leszámítva normálisak. Meg a régik is jók.
Meg úgy majdnem minden. Igaz, ez csak egy gyakós RPG-szerűség, és abból sem a legprofibb kivitelezésű, de elég FF7-érzést hagy maga után, hogy játsszon vele az ember. És el is szórakoztat.
A repkedés-szárnyalás-nyálazás sem volt addig vészes, ameddig láttam. Sőt, beugrott egy igen látványos videó - a Sephiroth-Genesis-Angeal trió felszabdalja a Sister Rayt egy harc során. Kár, hogy csak virtuális volt. A virtuálos dolgokból, amik nem Metal Gear-esek, kezd elegem lenni...
Ennél többet már nem tudok mondani, nézzétek meg az oldalát még esetleg.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

na LOL de vicces...
Cloud mindenben Zack-et koppintja, még séroban is...de hajfestékre már nem volt mani...ezért ment az avalanche-hoz XD

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Sziasztok én most tudtam kiprobálni a játékot csak az a baj hogy japán ugy tudom még nem jött ki angol verzio de szoljatok ha tévedek!Maga a játékmenet nagyon bejön csak az a baj hogy elakattam,most kaptam meg a Bastard swordot miután legyöztem(azt hiszem Zack bátyját)kijöttem Aieristöl elmentem a Sinra épületbe de nem tudom kivel beszéljek vagy vmi!Ha valaki tudna segiteni azt megköszönném!!!

Avatar
Eve20
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007. dec.. 28. 23:06
Tartózkodási hely: Midgar? :D

Hozzászólás Szerző: Eve20 »

Nem kötözködésből mondom, de én pontosan ezért nem játszom végig japán nyelven a játékot. Zacknek nincs bátyja, akire gondolsz, az Angeal, Zack mentora. Gondolom a többit sem nagyon érted :shock: Tényleg nem beszólni akartam, csak én így látom :roll: