Final Fantasy XII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről

Mennyire várod ezt a játékot?

Nagyon várom, sok jót hallottam róla!
32
60%
Várom, de nem tudom jó lesz-e.
12
23%
Már játszottam vele (demóval), jó!
6
11%
Játszottam vele, nem igazán jó...
1
2%
Nem érdekel ez a játék.
2
4%
 
Szavazatok száma: 53

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Én arra tippelek, hogy jónéhány évszázad lesz a TA és a XII között... Erre utalnak az airshipek is, amiből nem sokat láttam eddig a TA-ban.
Ami a Bírákat illeti, én is láttam már őket a trailerben( 8) -eye drops!)
Gondolom az ilyen történetbeli csatáknál tűnnek majd fel, és igencsak veszélyesek lehetnek, mivel nem tudhatjuk, hogy éppen kinek az oldalán harcolnak. Persze elég lepődős rész lenne, ha egyszer derekasan küzdenének mellettünk, aztán egy kósza Potion miatt piroslappal a kezükben megrohamoznák a trónt...

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Nagyon tudom gyűlölni a bírókat. Egyébként a TA-ban volt Airship. Montblanc testvére épitett egyet. :P Szal abban a világban kevesebb az Airship mint a 6-ban.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Demondjuk az egy kicsit zavaró hogy nem alkottak új világot, új fajokat, mert mindegyik ugyanaz mint a FFT-ben, FFTA-ban.
Azé kíváncsi vagyok mi lesz a szerepe azoknak a zöldségeknek. Mert a harctéren nem támadnak meg...

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

A Mandragora a demóból? Mert az spec. nem szereti azokat a lovakat és megtámadja őket. Írták is az elején hogy a madragorák harcolnak velük szal akkor kell támadni amikor el van foglalva egy manragórával.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Azureus írta:A Mandragora a demóból? Mert az spec. nem szereti azokat a lovakat és megtámadja őket. Írták is az elején hogy a madragorák harcolnak velük szal akkor kell támadni amikor el van foglalva egy manragórával.
Azaz, de biztos lesz valami szerepük, mert az egyik japán újságban egy nagy kép volt róla, és írtak is valamit

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

én még mindig bízok abban hogy jó lesz a game :)
meg a leírtak alapján 1re jobban várom :D

Avatar
banix
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: banix »

sztem jo lesz.....eddig mind jo volt csak az egyiket jobban szeressük mint a másikat (legalábbis nálam ez a helyzet)
viszont a bírák azok huhuuuuu ecsém nagyon veszéjesen megvannak dizájnolva a hivatalos honlapon van egy wallpaper róluk nagyon kemény

de egyvalami nem teccik.....a karakter designet nem Nomura bácsi csinálta..........+!%/".. :evil: :!: :!:
és azt valaki észreveszi hogy a 9óta egyre nőiesebbek a karakterek?????

Avatar
banix
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: banix »

ez a metrosexuális izé engem kicsit zavar mongyuk cloud nak is elég finom vonásai voltak:D meg 50es karja :D :D :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Teljesen igazad van, és ha nagyon zavar az ilyesmi, akkor szerintem inkább ne nézz be a Japán topikba :D
Egyébként engem eddig nem zavart, de Vaan azért már télleg túlzás :követel:

Avatar
banix
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: banix »

igazábol amikor elöször megláttam Vaan vonásait akkor gondolkoztam el ezen énis. eddig valahogy nem foglalkoztatott hehe....de tök8 ugyis megveszem ugyis megcsinálom és ugyis tecceni fog :D :D :D

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

banix írta: de egyvalami nem teccik.....a karakter designet nem Nomura bácsi csinálta..........+!%/".. :evil: :!: :!:
és azt valaki észreveszi hogy a 9óta egyre nőiesebbek a karakterek?????
Én tegnap kezdtem el játsznai a Chrono Crossal, és... hm

Nem is tudom...

az FF8 és FF9 közés eső, és az említetteket tartalmazó időszakban készült alkotáai a Squaresoftnak, olyan...

hogyismondjam: szépek a szinek, jók a mozgások, van benne érzelem, de életszagúak a szituációk, nem ömlengés, nem müanyag, nem darkos, barátságos, ahogy a szinek is (meleg szinek és árnyalataik) ezt már írtam pár helyen, de fontos a színvilág, nagyban befolyásolja a játékélményt.

Miért olyan magával ragandó még most is a CC: Time's Scar intro, az FF8 számtalan amv-je, az FF9 átvezető animjai? Miért? Mert nem müanyag, mert nem extranősies férfi karik vannak benne, mert nincs tele pózzal? mert magávalragadó és megindító?

Miért van az hogy leülök FF7el játszani és a fenébe kívánom az egész Midgárt, meg az utánna jövő hercehurcát, vagy az FFX térképmentes barangolásait, a lineáris történetvonalával meg az idióta ruhák+szinekkel?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Huh, Zizz, lehet hogy fáradt vagyok de ebből nem értettem egy szót se :oops:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

A Chrono Cross télle nagyon jó. Nekem a 7 után a kedvenc játékom. talán még van olyan jó is :D De télle:D

Nekem sem jött be Vaan, talán ezért is kedveltem meg jobban a másik főszereplőt a demóból. Ashe :D

Avatar
banix
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: banix »

Vaan al komoly fentartásaim vannak :D
bár hogy jobban elegondolok az AC ből a kadaj srácnak kifejezetten jol ált ez a kicsit lánykás beütés nagy kedvenc a karakter szétröhögtem magam a filmben amikor telefonált a shinra kicsit megpörkölt vezetőjével :D

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Nekem is jobban tetszik Ashe. Főleg azért mert amikor ránézek Vaan-ra rögtön Tidus ugrik be. Ilyesztő.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Csak jól sikerüljön ez a rész :D Mert a DoC-hez sokkal nagyobb reményt fűztem, meg megis akartam volna venni eredetibe majd ha megjelenik, de szinte biztos hogy nem fogom. Majd a 12-őt, remélem jó lesz

Avatar
banix
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: banix »

Vaan ról tidus???????????? jo neki is kicsit finomak a vonásai de Vaan az egy nöi arc egy megkérdöjelezhetö férfi testel :D
DoC-re nagyon kiváncsi vagyok épp most találtam egy ps2 japán verziot de nincs trekker akitöl jöne szal buko megnéztem volna durván sztem ugyis meg veszem a XII vel együtt elhatároztam hogy ezeket begyüjtöm.
XI et keresgéltem origy-t de pc dome online shopjában azt a válazt kaptam mélben hogy a magyarországi forgalmazo már nem forgalmazza SUXXXX :!: :!: :?: :twisted: :!: :evil: :!:

ilyen az élet.....DE WOW az meg van ba***ameg......

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

banix írta:Vaan ról tidus???????????? jo neki is kicsit finomak a vonásai de Vaan az egy nöi arc egy megkérdöjelezhetö férfi testel :D
DoC-re nagyon kiváncsi vagyok épp most találtam egy ps2 japán verziot de nincs trekker akitöl jöne szal buko megnéztem volna durván sztem ugyis meg veszem a XII vel együtt elhatároztam hogy ezeket begyüjtöm.
XI et keresgéltem origy-t de pc dome online shopjában azt a válazt kaptam mélben hogy a magyarországi forgalmazo már nem forgalmazza SUXXXX :!: :!: :?: :twisted: :!: :evil: :!:

ilyen az élet.....DE WOW az meg van ba***ameg......
Erre sajnos én is rájöttem, mert a XI-t kértem karácsonyra, de mikor nayám haza jött, hogy már nincs Mo-on... hát fogalmazzunk úgy hogy nem volt szép látvány, amit titokban a szobámban csináltam. Kicsit fájt. :?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Hú, kult, amiket írsz, remélem nem komolyan gondolod.
Ne legyél ilyen mazochista! :P És amúgy is, a XI nem biztos, hogy jó választás, legalábbis én biztos nem veszem meg, monnyuk egyáltalán nem veszek semmilyen onlájn játékot, mivel túl sokat venne el amúgy is kevés időmből...

Avatar
banix
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: banix »

kult :D

ma végső kétségbe esésemben elmentem a média markt ba......ott se volt jééé nem mintha nem lepne meg közben beszélgettem egy haverommal
erröl hogy a magyar forgalmazo lekapta a listárol.......médiában melozo srác finoman(gúnyosan) odaszol : szerezd be fájlcserélön. kicsit ledöbentem aztán mondtam neki hogy kösz a tippet már megvan beröhögött... azt mondtam neki hogy nincs tört szerver a neten erre viszaszolt hogy minden van :shock: ..........csak én hüje már nem kérdeztem vissza hogy és mégis tudevalamit a témában :D
szoval talán még vanremény....ha meg mégsem akkor iderángatom valamelyik németül kommunikálo ismerösöm és megtámadom a dojcse Ibéjt! ! ! !

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nekem nehogy félreértsétek: a fejemet a falba és az íróasztalba vertem. Az fájt egy kicsit. :D

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

mindezt 1 játék miatt, te se vagy normális, ennek vmi külön kategóriát kéne alapítani :P

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

X-master írta:mindezt 1 játék miatt, te se vagy normális, ennek vmi külön kategóriát kéne alapítani :P
Nekem már csak ilyen hülye szokásaim vannak. :alien: :bolond:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Most gondolkoztam egy kicsit(ami ritka):
Ugye egy pár embernek az nem tetszik, hogy nem Nomura terveztre a karaktereket. De még is mióta csinálja ő ezt? '97 óta? (nem tudom mióta szal én a 7 megjelenését veszem alapul) Szerintem egy kicsit elfáradt. Vagy csak egyszerűen megunta, bár ezt kétlem. Nektek mi a véleményetek?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát én nem is tudtam, hogy Nomura nem lesz a tervezők közt :shock: de nem tör le igazán hogy így van. Mégpedig azért nem, mert pl az X-Men-filmek rajongótábora is majdnem kardjába dőlt, amikor megtudta hogy kiszáll a rendező. Aztán amikor megláttuk az új rész előzetesét, amit már az új stáb csinál, én még örültem is hogy leváltották a régit :D
Az persze más eset, mert Nomura tényleg óriási tehetség, de nem feltétlenül jelent rosszat ha más veszit át tőle egy időre a dolgot (ugyanez vonatkozik Uematsu-ra is). Ahogy mondani szokták, a csúcson kell abbahagyni.