FF8 - Ultimecia - Rinoa

Final Fantasy élmények, kedvenc szereplők, feladványok, relikviák, és minden egyéb

Szerinted lehetséges hogy Ultimecia = Rinoa?

Igen
28
67%
Nem
14
33%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Axel írta:Laguna azzal a Julia csajal kamatyolt ugye :?: Mert a feje olyan mint Rinoa-é most ebben van valami összefüggés :?:
Meg Juliának is az a neve ,hogy Heatlly(???)(de az biztos .hogy ugyanaz a családnevük!) Vagyis ha jol emlékszem :D ..................XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Igen, Rinoa nem más mint Julia és Caraway tábornok lánya.

Lagunának nincs szerencséje, a felesége is meg álmai asszonya is fiatalon meghalt :(

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Emtrexx írta:Igen, Rinoa nem más mint Julia és Caraway tábornok lánya.

Lagunának nincs szerencséje, a felesége is meg álmai asszonya is fiatalon meghalt :(
Szegény Laguna :cry2: Egy két régebbi hsznél volt szó arrol ,hogy Squall Az laguna fia.Ha igaz akkor pont össze is jönne aSquall-Rinoa.....Laguna-Julia nem?.............XD

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Bingo! Az álmuk gyermekeikben teljesült be :cry2: Nem megható? :cry2: :cry2: :D Félretéve a viccet, szerintem ez egy szép, regényes csavarás a szerzőktől.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Hachier írta:Bingo! Az álmuk gyermekeikben teljesült be :cry2: Nem megható? :cry2: :cry2: :D Félretéve a viccet, szerintem ez egy szép, regényes csavarás a szerzőktől.
Egyetértek !.........................XD

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Az tuti. Még egy ilyen játék kéne rendes PC-re. (De erről álmodni is kár. :( ) Remélem, lesz még ilyen szép, jó, elgondolkodtató játékuk. Nagyon tetszik a Squall-Rinoa, Laguna-Julia/Raine kapcsolat. Már csak az a kérdés mi lett Irvine-nal. Visszatérve a játékra, rengeteg fordulat van benne. És rengeteg elrejtett fordulat.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Beállván a sorba: igazatok van, megható, fordulatos, emberközeli játék. (: Imádjuk nagyon.

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Nagyon kellenének még ilyen játékok. De olyan értelmes játékból, mint FF meglehetősen kevés van. PC-re meg alig jut belőlük. :(

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

PC-re nem ismerek jó RPG-t. Igaz, más típusú jó játékot se... ezért van PS2-őm.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Hachier írta:Nagyon kellenének még ilyen játékok. De olyan értelmes játékból, mint FF meglehetősen kevés van. PC-re meg alig jut belőlük. :(
Én is emiatt szenvedek, hogy szinte minden csak konzolra jön ki. :cry: Jerr keblemre. sorstáram! :cry:
(Megjegyzés: de számomra soha semmilyen játék nem fogja felülmúlni az FF8-at (: ...)

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Zorgika írta:
Hachier írta:Nagyon kellenének még ilyen játékok. De olyan értelmes játékból, mint FF meglehetősen kevés van. PC-re meg alig jut belőlük. :(
Én is emiatt szenvedek, hogy szinte minden csak konzolra jön ki. :cry: Jerr keblemre. sorstáram! :cry:
(Megjegyzés: de számomra soha semmilyen játék nem fogja felülmúlni az FF8-at (: ...)
Abszolút egyet értek. Miután a 8-at végigvettem 2×, határoztam el, hogy veszek PS2-t, hogy végigjátszassam a X-et. És reméltem, hogy fogom még más jó PS2 játékokkal találkozni. Bejött. X-2, Sony's Ico és més sokan mások. PC-re sokkal kevesebb értelmes játék jön ki, már pedig engem a sztori jobban izgat, mint az, hogy le tudok-e puffantani mindenkit, mielőtt engem lepuffantanak...

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

A szavazás állása eléggé egyhangú:
Igen 50% ( 7 )
Nem 50% ( 7 )

Esetleg a nem-esek tudnának mondani indokokat, amiket megcáfolhatok? XD
Amúgy így a topicot olvasgatva megint kedvem lett FF8azni, lehet elő is veszem :)

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Egyszerűen túl van bonyolítva néhány dolog. Bár azért nekem nem lenne semmi bajom azzal, ha Rinoa lenne Ultimecia, sőt, örülnék neki, de én inkább a 'nem'esek mellett állok.

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

Ha nem lenne bonyolítva akkor nem lehetne összehozni XD
Ezt egyszerűen nem nagyon lehet leírni :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szerintem ennyi erővel azt is meg lehetne magyarázni hogy Quistis = Ultimecia :nyuszi:
A legtöbb állítás ami itt előjött rá is igaz :)

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Ja, én is mondtam már, hogy Rinoa=Great Hyne, de mér nem hisztek nekem?! :o :P
Mégsem szavazok semmire se, mert végülis megeshetett, hogy ez a párhuzamlehetőség felbukkant valamely japán fejében a készítés idején...

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Kellene egy kis segítség mert valmit nem nagyon értek a játékban. Ott tartok hogy megmentem Rinoa-t és az űr hajón vagyunk. Nos ezeket nem nagyon értem -----> 1. Ellone hogyan jutott el a White SeeD Ship-ről Estharba, és hogyan jutott ki az űrbe. 2. Szerintem Rinoa 100%, hogy Ultimecia mert mikor a 2. CD végén, hogy mondjam feléleszti Seifer-t akkor Ultimecia irányítása alatt áll + mikor kikerül az űrbe akkor ott aktivál valamit, hogy Ultimecia újjá szülessen. 3. Dr.Odine, miért tartotta fogva Ellone-t. 4. Squall anya Matron azaz Edea és az apja Laguna Lorie aki Esthar vezetője. Az lenne itt a kérdés, hogy Laguna tudja, hogy Squall a fia? Mert mikor legyőztük Galbadia Garden-t akkor Edea a házában azt mondja Squall-nak, hogy "My children..." azaz, hogy gyermekem. 5. Irvine akkor csatlakozik mikor Galbadia Gardenben vagy. Akkor Irvine-nek nem a Galbadia soldierek mellet van a helye? 6. Squall testvére Ellone mert folyton azt mondja, hogy "Sis". És Squall nem tudja, hogy Laguna az apja (ezt le kell írnom mert ez tetszett a játékban, mikor a filmet forgatják akkor Laguna-nál Gunblade van és pont azt mondja, hogy "I hate Gunblade" azaz utálom a gunblade-et, csak ezt vettem érszre, hogy ez egy nagy különbség Laguna és Squall közt). 7. Laguna tud arról, hogy Ellone a a lánya, de azt nem tudom, hogy azt tudja-e, hogy Squall a fia, mert Squall anya Edea azaz Matron, Ellone pedig Laguna falujában lévő kocsmáros ugye? 8. Ultimecia hogyan szerezte meg az a irányítást Rinoa felett, hogy felébressze Seifert, és újjá "születesse" mgát az űrben? 9. Ezt lehet, hogy rosszul tudom, de mikor a kapszulával elmenekülnek, mikor a szörnyek ellepik a bolygót, akkor az űrhajó felrobban az ugye a Ragnarok. Ezek után hogyan szerezték meg a Ragnarok-ot?10. Mi az a Griver? Nos ennyi lenne amit nem értek remélem tudvalki ebben segíteni mert eléggé nagy a homály XD. Lehet, hogy fáradt kérdések, de örűlnék ha valaki elmagyarázná, hogy most pontosan miről van szó.
A segítséget előre megköszönném. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Axel 2007. júl.. 18. 22:08-kor.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:shock: tudnál igy kicsit potositani?? akkort tudnéksegiteni mert végigvitem és nagyából megértetem a sztorit vanak titkok amit énse értek :evil:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nem sorrendben írom, úgy, ahogy eszembe jut. Egyébként a játéban a kérdéseid nagy részére tisztán ott vannak a válaszok

1. Squall anyja Ranie, nem Edea. Edea csak a nevelőanyja.
2. Ellone-ért egy Esthar ship jött. A White SeeD-ek nem akarták elengedni, de Ellone átszökött
3. Dr Odine nem tartotta fogva Ellone-t, csak vigyázott rá, hogy ne jusson Ultimecia kezére
4. Ellone nem Squall testvére, csak mivel idősebb a fiúnál és Squall szerette, ezért hívta Sis-nek.
5. Irvine ezt a parancsot kapta és kész. Egyébként a Galbadia Garden dirije nem szimpatizált a hadsereggel.
6. Ellone nem Laguna lánya. Mivel Ranie vigyázott Ellone-ra nagyon megszerette a kislányt, ám amikor elraboltatta Adel(boszorkány) Ellone-t a képessége miatt, Laguna utána ment. Ranie megszülte Squall-t, de belehalt a szülésbe, így került Squall Edeához. Később Laguna Ellone-t is beadta az árvaházba.
7. Ultimeciának hatalma van ahhoz, hogy az aktuális boszorkányokat megszállja a jövőből.
8. Nem a Ragnarok robban fel, hanem az űrállomás.
9. Griever a legerősebb GF, akinek köze van Squall gyűrűjéhez.


Most így ennyit tudtam hirtelenjében megmondani. Ez kb olyan stílusú félreértés volt, mint nálam az a 7-ben hogy Aeris nevelőanyja Marlene anyja igazából XD De mindenki hibázhat. Ha van még kérdés, szóljál.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Nekem is lenne egy kérdésem:Ugye a játékban két Ellone van a felnőtt meg a gyerek.Ezt az egészet nem értem,csak ugyan az a nevük,vagy mi a kapcsolat köztük stb..Szóval az egészet nem értem,pedig már jó sokszor végigjátszottam :|

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Visszaemlékezés. Ennyi az egész. A Lagunás kalandok csupán álmok, Ellone jóvoltából, mert neki van olyan hatalma, hogy az embereknek a tudatát álukban visszaröpítse egy olyan helyre amit ismer vagy valami ilyesmi. Ezt már fejbóől így nem tudom, újra kéne játszani a játkot, hogy pontosan megmondjam. De a lényeg, hogy amikor Ellone kislányként szerepel, azok csak emlékek.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:bocsi: igen az csak emlék gondoljbele mindig akkor látták fiatalként Lagunát amikor álomvolt ajelen időben meg már őreg és pocakos szerintem :wink:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Aha!Értem!Köszi a segitséget!

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:wink: szivesen máskor is
puszka :oops:

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:bann: az FF8-ban ő nekem is lenne kédésem a végén a kastélyban van egy orgona annak van valami céljais vagy csak dekoráció :?: