Milyen böngészőt használsz?

Miért nem indul el a játék, miért nincs hang, miért fagy le? Mindenféle technikai segítség ITT!

Milyen böngészőt használsz?

Internet Explorer
18
28%
Netscape / Mozilla / Firefox
28
44%
Mindkettőt használom
15
23%
Opera
3
5%
 
Szavazatok száma: 64

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Én is firefoxot használok ^^

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én is! :D

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

Expolert 7...
Amennyire én kihasználom a netet, arra tökéletesen elég...
:arrow: :arrow:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

A firefox és az explorer kombinációja a nyerő számomra.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Okok, de a kérdésemre senki sem válaszolt XD

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Azt se tudom mi volt az, csak annyit vettem észre, hogy mindeki beírja mit használ!!! XD

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Leon »

Ha már itt tartunk, én Mozillát használok, de azért kipróbálnmám a 7-es számú Exploert is :D

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Firefox macskás témával.Anyáméknak meg jó a Internet Explorer 7. :D

Avatar
redi
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2007. feb.. 27. 12:01
Tartózkodási hely: fonyód

Hozzászólás Szerző: redi »

én a Firefoxot használom szerintem jobb

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Tudom hogy mostanában egyre inkább menő a Firefoxot isteníteni, de én folyton szívok vele. Egyrészt quicktime videók lejátszása után folyton lefagy (tehát amikor be akarnám zárni az ablakot amiben a videót néztem).

A másik kedvenc jelenségem pedig, amit produkál, az az alábbi:

[img::]http://www.interhost.hu/ffcenter/temp/save_ok.jpg[/img]

Rákattintok egy download linkre, megjelenik ez az ablak, ami arra lenne hivatott rákérdezni, hogy mit szándékozok tenni a letölthető fájllal. Csakhogy az OK-ra nem lehet rákattintani, ami az egész ablak célja lenne pedig, ugyebár. Kérdem én: miért?? (Mellesleg: az Open with opció kiválasztása után is inaktív marad az OK)

Régebbi oprendszer alatt is rendszeresen csinált ilyet a Firefox, de akkor az inaktív OK-ra rákattintva végülis aktívvá vált, és elfogadta a nyomást (szép kókány, mondhatom...)

Ilyenkor szépen be kell zárnom a Firefoxot, és megnyitni ugyanezt az oldalt Explorerrel, ami természetesen gond nélkül azonnal lementi a fájlt.

Ha valaki tudja, mi okozza ezt, várom a tanácsait :hát:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Nem nagyon értek hozzá, de nekem csinált ilyet. Rákattintottam kétszer az "Ok" szövegre, aztán már megjelent és rá tudtam kattintani. :roll:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nekem a quicktime után soha nem fagyott ki. Viszont múltkor ez az OK dolog előjött nekem. Annyit tudok ajánlani, hogy frisísd az oldalt, vagy lépj vissza egy oldalt, majd menj vissza oda, ahol ez az ablakocska van.

Egyébként lebuktál Trexx :D Valaki torrentről akart leszadni, hol ott inkább azt mondod, hogy vegyük meg az eredetit? :zsaru:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Tévedés, semmiféle illegális tartalmat nem akartam letölteni. Torrentfájlok letöltése nem ütközik törvénybe. Ki mondta hogy használni is akarom? :roll:

XD

Egyébként meg sose mondtam hogy mindenki vegyen meg mindent. Csak azt hogy amit nagyon szeretsz, és aminek a rajongója vagy, azt azért illik ;)

De a lényeg: és még azt mondták itt a korábban hozzászólók hogy a Firefoxban nincs bug :roll: Ekkora bugot én még nem is láttam böngészőben...

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Fogalmam sincs miért csinálja, de mint Axel mondta mikor rányomtam duplán az OK-ra működött. A másik megoldás pedig hogy jobb klikk Mentés másként. (Ez csak akkor problémás, ha nem közvetlen linket ad. Akkor nem tudom mi lenne a teendő.)

Avatar
redi
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2007. feb.. 27. 12:01
Tartózkodási hely: fonyód

Hozzászólás Szerző: redi »

én firefoxot használok

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Leon »

Míg Firefoxot használtam nekem is bejött ez az OK gombos hiba. De nekem úgyan úgy müködött, ha rákattintottam.

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Nekem fenn van a gépen az Explorer meg a Firefox is, és a Firefox lassabbnak tűnik. Csak tűnik?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nekem is lassabbnak tűnik. Sőt. Én egyetlen egy pozitívummal sem tudok egyetérteni ami eddig itt a Firefoxról elhangzott.

Korábban azért váltottam át Firefoxra, mert egy idő után (ha már régi telepítésű volt a windóz) az Explorer folyton szabálytalan művelettel kilépett. Most viszont már gyakran csinálja ugyanezt a Firefox is nálam.

Az egyetlen jó oldala számomra az az, hogy szigorúbban veszi a htm kódokat mint az Explorer, így ha Firefox-szal nézem az épp fejlesztés alatt álló oldalt, akkor hamarabb kiderülnek a hibák.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nálam őszintén szólva semmi hiba nem votl a firefox alatt. Felraktátok már a 2.1-es verziót?

Silverjackal
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007. máj.. 18. 21:29
Tartózkodási hely: Ahol épp kedvem tartja...

Hozzászólás Szerző: Silverjackal »

Én mostanában firefoxot használok, nekem az explorer 7.0 lassú volt és sokszor nem jelenített meg létező oldalakat, csak egy hibaüzit kaptam tőle, hogy nincs, de második-harmadik próbálkozásra aztán végülis behozta őket, csak egy idő után meguntam egyfolytában a frissítést nyomkodni, úgyhogy alternatív megoldás után néztem és nekem a firefox jól működik. Az Ok gombos problémáról is csak most hallottam elősször, pedig rengeteget töltök le és nekem még egyszer se jött elő. Quicktime-os videókat meg nem nézegettem, szal erről nem tudok mit mondani, de pl a flash-es oldalakat szerintem a firefox sokkal jobban kezeli, mint az explorer 7.0. Ne értsen félre senki, nem istenítem a Firefoxot, csak nekem jobban bevált, mint az explorer. Egyébként megvannak a hibái mind a két böngészőnek. Végső soron teljesen mindegy, hogy ki melyiket használja, amíg valamilyen gond megtörténhet netezés közben, az meg is fog történni...

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Én Firefox-párti vagyok. Szerintem nem lassú (bár a netem qrva gyors), sokkal kezelhetőbb és nincs vele semmi baj. Pl. az külön pozitívum, hogyha resetelek, míg a Firefox ment, első megnyitásnál rákérdez a munkamenet helyreállítására, tehát azt az oldalt nyitja meg, amit akkor böngésztem, ha nem volt érthető. Explorert két éve használtam utoljára böngészésre, így arról nem tudok véleményt mondani, ill. nem tudom, tartalmazza ugyanazokat az extrákat, mint az FF.
Az Ok-gombről meg csak annyit, hogy jelentkezett, de én csak rákattintottam a "fantom-ok"-ra, és utána megjelent az aktív gomb, és jött a letöltés.

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Oh, most vettem csak észre, a bejelentkező oldalon látható random idézeteket FF-ben egyáltalán nem is lehet látni, csak ha kijelölöm. Kicsit szőrszálhasogató vagyok, tudom, de ez feltűnt. :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Az kizárt dolog mer' nemtudom.

Nekem a róka alól is megjelenik. Max ha nincs jól beállítva a monitor, akkor tűnhet bele fekete szöveg a kékbe.
Vagy van más is akinek nem látszik?? :o

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Nekem van mind2 de inkább a Firefoxot használom

Agona'ar
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007. máj.. 5. 22:14
Tartózkodási hely: At world's end...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Agona'ar »

Hát nálam egyértelműen a Firefox a nyerő. Egyrészt mivel ez a gép egy rakás ****, ezért oda kell figyenem h mit hazsnálok, hogy ne lessuljon le állóhelyzetbe a gép XD
Namármost az IE alapban is sokkal jobban fogja a gépemet mint a firefox, ráadásul hiányzik belőlle a Firefox azon kézsége hogy egy ablakban, több oldalt jelenít meg (az okos kis lapfülecskék ugye XD ) szóval ha IE-n egyszerre több oldalt bambulok, akkor az még 100000%-al lassítja a gépemet.