Hang probléma!

Miért nem indul el a játék, miért nincs hang, miért fagy le? Mindenféle technikai segítség ITT!
penge25
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 8:39

Hang probléma!

Hozzászólás Szerző: penge25 »

Van egy kis gondon a pc-s FF8-al. Mégpedig az, hogy zene van, de effektek egyáltalán nincsennek. Tehát varázslatoknál, gf idézéseknél stb. nincs semmi hang, csak zene. Ez baromira idegesit, mi lehet a gond. Xp-én játszok integrált hangkarival. Már mindent próbáltam állítgatni a játék konfigjában. Próbáltam megkeresni a Yamaha féle szoftvert, de állítólag xp-vel nem kompatibili. Help!!!

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Próbáld ki ezt a patch-et: link

Jelezz vissza ha segített! (Mert már másnak is volt ilyen problémája)

penge25
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 8:39

Hozzászólás Szerző: penge25 »

Oksa! Ha valami gond van még jelentkezek! Csak holnaptudom kipróbálni. Nagyon szépen köszönöm!

penge25
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 8:39

Hozzászólás Szerző: penge25 »

Hát sajna nem oldotta meg a problémámat, továbbra sincsennek effektek. Annó ez volt az ff7-tel is de ott sikerült valahogy megoldanom, azt hiszem ott a kodek volt a gondom, leszedtem a kodekeket a gépről és semmi, itt ez nem segített. Valakinek vlami ötlet? Másnál is ezt csinálja ff8 xp-ével?

Ja és az integrált hangkarim valami Soundmax Direct Sound Card! Lehet ez a gond?

penge25
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 8:39

Hozzászólás Szerző: penge25 »

Valaki próbálkozott az FF8 xp-én való elindításával, neki voltak effektek? :roll:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Itt van például Kele hozzászólása: klikk, neki ugyanez volt a gondja, de ott se találtunk megoldást. Ha a patch-ek nem segítenek, akkor valószínűleg nincs is megoldás. Max egy windows újratelepítés, vagy átmenetileg rakj fel Win98-at.
Elvégre ez egy 7 éves játék, nyilván nem futhat tökéletesen mai gépen és mai oprendszeren.

penge25
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 8:39

Hozzászólás Szerző: penge25 »

Oksa, majd próbálkozok, mert így effektek nélkül nem az igazi!

Avatar
Edy
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005. máj.. 21. 2:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edy »

Csak egy ötlet, nem próbáltad már meg Win98 kompatibilis módban futtatni? Nekem volt már jópár játék amiben ez videoproblémát is megoldott.

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Ha a kompatibilitási mód nem segít, használj Microsoft Virtual PC 2004-et. Ingyenes progi, telepíthetsz rá vele XP alatt a gépedre bármi más oprendszert, és ablakban (akár teljes képernyőn is) futtathatod.

penge25
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 8:39

Hozzászólás Szerző: penge25 »

Végre sikerült megoldanom a problémámat, akinek hasonló lenne, annak leírnám. Nagyon egyszerü, fel kell tenni az ace mega codec pakot és így már működnek az effektek is. Érdekes vagy 6 féle kodekkel próbálkoztam, de csak ez az egy volt neki jó! :roll: