Probléma

Miért nem indul el a játék, miért nincs hang, miért fagy le? Mindenféle technikai segítség ITT!
Dömdödöm
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006. nov.. 6. 15:50

Probléma

Hozzászólás Szerző: Dömdödöm »

Mi kell ahhoz hogy internetröl letöltött játék mennyen a ps2-ön, és honnan lehet olyat szerezni?

Elöre is köszi a segítséget.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Mi itt érthető törvényi okokból nem foglalkozunk ilyen ügyekben való segítségnyújtással. :no:

De ha foglalkoznánk akkor arra lenne szükséged hogy kiírd lemezre és hogy chipeltetve legyen a PS2-d :D Elméletileg más nem kell

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Vigyázz Em, jön a rendőőőrség. :nyomoz: :nyuszi: :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Heló mindnekinek!
Nekem a Final Fantasy 8-cal lenne gondom.
Megakad az Eidos intronál, és nem megy tovább, bármit nyomok semmi, csak egy megakadt kép, radeon 9550-es kártyám van a gépen xp és direktx 9.0. (ctrl+alt+del , alt+ f4 , esc semmi sem használ)
Volt mellé még kettő pach:FF8SqeaNVPatch
FF8SqeaPatch
A csamg tartalma volt: Disc1, Disc2, Disc3, Disc4, Istalaltion Disc, FF8 patches és egy txt fájl az oldalról ahonnan leszedtem.
PLS. aki tud segítsen!

Dömdödöm
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006. nov.. 6. 15:50

Hozzászólás Szerző: Dömdödöm »

Miért van az hogyha le akarom törölni egy játék elmentését akkor nem tom, és ha újraindítom akkor meg már corrupted datát ír ki és már ienekkel meg telt az egész memoria kártya és nem tok menteni?

Bölény
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007. jan.. 13. 11:26

Hozzászólás Szerző: Bölény »

Szevasztok!
Nekem eredetibe van meg az FF8 és megpróbálom fölrekni a magyarosítást, de csak az első introig jut utána lefagy. Xp vel van gond? Mert már játszottam vele magyarosítva milleneummal és működött, csak most nem akar és angolul nem az igazi :( :bunyó:

Cloud20
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2007. márc.. 24. 20:44
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

Hozzászólás Szerző: Cloud20 »

Sziasztok


A képet amit feltöltöttél hogy lehet berakni háttérképnek?Ami megjelenik ha írsz valamit.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Anonymous írta:Heló mindnekinek!
Nekem a Final Fantasy 8-cal lenne gondom.
Megakad az Eidos intronál, és nem megy tovább, bármit nyomok semmi, csak egy megakadt kép, radeon 9550-es kártyám van a gépen xp és direktx 9.0. (ctrl+alt+del , alt+ f4 , esc semmi sem használ)
Volt mellé még kettő pach:FF8SqeaNVPatch
FF8SqeaPatch
A csamg tartalma volt: Disc1, Disc2, Disc3, Disc4, Istalaltion Disc, FF8 patches és egy txt fájl az oldalról ahonnan leszedtem.
PLS. aki tud segítsen!
Nekem ugyan ez volt a bajom a Final 7-nél, és végül kiderült, hogy a videókártya a hibás....ezen sajna nehéz, sőt én úgy tudom h. nem lehet segíteni....nekem Radeon 9250-em van....

Diesel5

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: Diesel5 »

haho! a problémám: torrentel letöltött final fantasy 8 pc-re tartalma: disc1, disc2, disc3, disc4, install cd, goodies. mi a halállal lehet feltelepiteni?? mindent kibotva unmountolva, felmásolva a gépre(bár külön mappákban, mert vannak azonosok is) csak a disc4-ben van egy ff8 nevü parancsfájl, bár az szerintem a crack... azon kívül az install cd-n : ff8b(ez egy khm bocs, nem tudom a program nevét, de olyan progi ami ilyen fekete belülröl) nah ez elindul, és bezárja magát... van egy: ff8cr nevü is, ami még csak meghajton volt addig nem mükszik, amint lemásolom a gépre a többivel együtt akkor : crackin in progress please wait... és ez állhat akár fél napog akkor sem csinál semmit... + nem válaszol... feladatkezelö szerint... más használható, megnyitható file-t nem leltem... kérlek segitsetek!!!! nagyon szeretnék játszani final fantasy8-al...

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szerintem az a legegyszerűbb, ha kiírod lemezre a játékot. Elvileg úgyis minden rész végén kérni fogja hogy rakd be a következő cd-t, meg így nem kell crack-elgetni sem.
Igaz, hogy 5cd-re lenne szükséged hozzá, de megéri :yes:
Ha mégis gépről akarod futtatni, ahhoz én sajna nem értek :oops:

Diesel5
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. dec.. 3. 17:50

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: Diesel5 »

de ha ki is irom lemezre... az olyan mintha unmountolnám nemon toolsal.. ugyebár... és én pc-n akarok vele játszani, nem pedig konzolon:D

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

szerintem a regedit ben kell átirnod a meghajtot az ff8 mappájában arra amit d tools ir meghajtonak....a telepítés után...(ha azmár megvolt) ha nem...akko nem vmi jo lehet a verziod :S

ClownFace
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún.. 21. 18:12

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: ClownFace »

Üdv mindenkinek.
Nekem egy olyan jellegű grafikai problémám lenne a FFVIII-ban, h mikor 2D-s hátterek vannak a játékban azok nem folyamatosak, ezalatt azt értem, hogy minden háttér kis négyzet darabokban jelenik meg. Ez valószínű a 3D kártyám miatt lehet, mert annó mikor még új volt ez a játék, és a gépem is sokkal elavultabb volt, akkor ez a probléma nem jelentkezett. Ha valaki tudna valamiféle segítséget adni, mondjuk patchet vagy valami hasonló javítást ajánlani erre a problémára akkor légyszíves írjatok!!! Ha nem világos mi is a problémám akkor nézd meg a mellékelt képet. Előre is köszi!!!


Kép

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: Zid »

Milyen 3D kártyád van? Ha jól emlékszem, akkor az Nvidiához kell patch.
De mindenesetre próbálj meg mindenfajta beállítást. Még egy lehetőség: FF8 ikonon jobb egérgomb/Tulajdonságok/Kompatibilitás/Futtatás pl.: 98-as módban. Sok régi játéknál ez bejön.

ClownFace
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún.. 21. 18:12

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: ClownFace »

A 3d kártyám az ATI Mobility Radeon HD 3450. Sajna nekem ezzel a Kompatibilitási módszer sem jön be amit te ajánlottál Zid, ha átállítom 98as windowsra akkor hibára hivatkozik a gépem és nem indul a játék, ugyanez van ha 2000-es windowsra állítom. Ha xpre állítom akkor elindul, de a kép ugyanolyan darabos marad. :| Még amikor új játék volt a FFVIII akkor TNT 2-es videó kártyám volt, és akkor nem jelentkezett ez a probléma. Nem tudnál még valami tippet adni esetleg Zid, hogy hogyan oldhatnám meg ezt a problémát?

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: Zid »

Nos, utánaolvastam más fórumokon, és találtam egy megoldást, ami segíthet: egy eax.dll fájlt kell kicserélni az FF8 mappában egy újabbra, klikk ide.

ClownFace
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún.. 21. 18:12

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: ClownFace »

Leszedtem ezt az eax.dll fájlt amit belinkeltél Zid, és felül is írtam a C:\Windows\System32\ mappában található eredeti fájlal, de ezzel csak annyit tudtam elérni, h most tudom futtatni a játékot 95-ös 98-as és egyéb régebbi windows kompatibilitási üzemmódban, de sajna a játék még mindig ugyanolyan négyzetre darabolt hátterű. :cry2: Remélem van még valami tipped? Előre is köszi ha igen!!!

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: Zid »

1. variáció: ha még nem tetted, nyisd meg ff8Config/Graphic, és ott állítsd át Hardware-ről Software-re.
Ha ez nem jó, akkor
2. variáció: találtam egy 1.2 patch-et, ami állítólag ezt orvosolja, itt a link.
Ez egy 1.2 patch, amit az Eidos adott ki. Remélem valamelyik segít.
Én kifújtam, jobbat nem tudok. :(

ClownFace
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún.. 21. 18:12

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: ClownFace »

Az egyes variáció használ, a 2Ds hátteret javítja, de a 3Ds elemeket lerontja ez az alkalmazás. A karakterek skinjei pixelesek lesznek, a 3ds tájak is szintén pixelesek. Hát ez van, jó lesz így is. Köszönöm szépen az eddigi segítséget Zid!!! Azért ha valaki tudna erre a problémára még valamilyen tippet adni akkor legyen szíves írjon nekem egy mailt! clownface@freemail.hu
clownface@citromail.hu

ClownFace
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún.. 21. 18:12

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: ClownFace »

SIKERÜLT AZ FF VIII 2Ds HÁTTÉRHIBÁIRA MEGOLDÁST TALÁLNOM!!! :D Örömmel jelenthetem be nektek, h van egy program ami orvosolja a játék 2Ds háttereinek darabolódását!!! Ez egy launcher program ami elég pici, (108kb) de ennek ellenére elég hasznos!!! Ha eddig zavart, h csak "Software Render" módban tudtál játszani a játékkal, mert a 3D kártyád nem volt kompatibilis a játékkal és darabossá vált a 2Ds háttér ha átállítottad "Direct3D Hardware Accelationra" akkor itt a megoldás!!! A játékot most teljes pompájában élvezheted ha leszedet >EZT< a kis programot ami a "Final Fantasy VIII Launcher v1.31" névra hallgat. A programot csak ki kell tömöríteni egy mappába (NE A JÁTÉK MAPPÁJÁBA) és ráklikkelsz az FF8_Launcher.exe - fájlra, ekkor megjelenik egy kis ablak ahol különféle grafikai felbontásokat határozhattok meg (én az 1024 X 768-ast választottam). Én mást nem állítottam át a programmal mert nekem így nagyon jól megy a játék, a 3Ds elemek grafikája lefinomultabb (jó most ne számíts eget rengető felturbózott grafikára, annyi az egész, h a 3Ds elemek élei simák lesznek és a skinek nem lesznek pixelesek) Ezután már csak a "Play FF8" gombra kell rákattintanod és megy a játék. Na jó nem untatok senkit, próbáld ki és remélem te is megleszel majd vele elégedve. Ha erről az oldalról idővel törülnék ezt a programot, küldj nekem egy mailt erre a címre: clownface@freemail.hu és elküldöm neked! Üdv mindenkinek!

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re:

Hozzászólás Szerző: basch »

Bölény írta:Szevasztok!
Nekem eredetibe van meg az FF8 és megpróbálom fölrekni a magyarosítást, de csak az első introig jut utána lefagy. Xp vel van gond? Mert már játszottam vele magyarosítva milleneummal és működött, csak most nem akar és angolul nem az igazi :( :bunyó:
nekem ugyan ez a gondom,tudnátok segíteni :?: :cry2:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: tritto »

Milyen ez a magyarosítás valami futtatható .exe file, ami file-okat másol vagy Neked kell kézzel másolnod őket valahova? Ha igen, akkor hova? Illetve, hogyan fagy le? Kilép a program egy hibaüzenettel vagy megáll és nem csinál semmit?

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: basch »

hehe :D

na szóval:
leszedtem egy zipet amit kibontok és megkapom azokat a híres field fileokat (3db)
azokat kell vhogy bemásolni a cd-re de ugye írásvédett
a format factoryval visszakonvertáltam isová
aztán ultra isoval kicseréltem az eredeti field fileokat a letöltöttre,eztán kipróbáltam és ment amikor vége lett az intronak nem jött be semmi csak fekete kép aztán magától hibaüzi nélkül kilépett

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: tritto »

basch írta: hehe :D

na szóval:
leszedtem egy zipet amit kibontok és megkapom azokat a híres field fileokat (3db)
azokat kell vhogy bemásolni a cd-re de ugye írásvédett
a format factoryval visszakonvertáltam isová
aztán ultra isoval kicseréltem az eredeti field fileokat a letöltöttre,eztán kipróbáltam és ment amikor vége lett az intronak nem jött be semmi csak fekete kép aztán magától hibaüzi nélkül kilépett
Olyan magyarosítás, amit nem a játékba, hanem a cd-re kell rakni? :shock: És ez eddig, így működött? Hova kell bemáslni a zip-ből a fileokat? Bár én lehet, hogy ebben az esetben inkább valami virtuális optikai meghajtót használnék ha úgy is megy.

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Probléma

Hozzászólás Szerző: basch »

nem tom hogy a cdre kell e rakni de ez tűnt logikusnak:
-a cdben ezek a fileok voltak:field.fi, field.fs, field.fl
-a zipben ezek a fileok voltk:field.fi, field.fs, field.fl
gondoltam biztos hogy ezt kell csinálnom :D