Kingdom Hearts, avagy káosz a köbön...

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék

Kit szeretnél legjobban látni a KH-ban?

Még több Cloud!!!
15
16%
Idétlenebb karaktereket, mint pl.: Zell, Tidus, Wakka
9
10%
Gonosz szereplőket, mint pl.: Seymour, Ultimecia
10
11%
Egy-két mellékszereplő felbukkanása érdekes lenne
4
4%
Szerintem a régebbi részekből kellenének (I-VI)
11
12%
Csendesebb karaktereket, mint pl.: Yuna, Lulu
21
23%
Csendesebb karaktereket, mint pl.: Yuna, Lulu
21
23%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Kairi szinkronja a Heores gyógyuló lánykája.
Riku szinkronja meg nem semmi. Egyik riportban kijelentette (viccelődve) hogy Riku milyen jó pasi.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Csak örül neki, hogy ilyen jó pasit alakíthat. :roll:

Avatar
Serena McKeenzo
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007. jan.. 18. 17:47
Tartózkodási hely: Lifestream

Hozzászólás Szerző: Serena McKeenzo »

Riku szinkronja azért nem semmi miket mondott XD Egoizmus rulz. (sexy voice...)

Coud
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. jún.. 25. 16:19
Tartózkodási hely: Rune-Midgar
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Coud »

lécci tudnátok segiteni van 1 nagy gondom kh-t leszedtem GBA-re plusz 1 emulatort mindegyik nél azt irja ki Unknown opcode 4400 from 0203d92d valaki segicsen mert 1 emulatoral se tom elinditani

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Akkor a játékkal lesz a gond szerintem.

Coud
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. jún.. 25. 16:19
Tartózkodási hely: Rune-Midgar
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Coud »

De már vagy 3 fajtát leszetem más oldalakrol is ha valakinek megy külgye el vegyen fel msn-re!

ngf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2007. ápr.. 21. 19:25
Tartózkodási hely: Karácsond

Hozzászólás Szerző: ngf »

Azt szeretném megtudni, hogy a KHI történetének ismerete feltétlenül szükséges a 2. részhez?

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Valószínű érteni fogod miről szól a második rész, de nem ártana ha előtte végigvinnéd az elsőt vagy utána olvasnál/néznél neki.

A youtube-on fenn van az összes jelenet az első részből.

ngf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2007. ápr.. 21. 19:25
Tartózkodási hely: Karácsond

Hozzászólás Szerző: ngf »

Ezer kösz a gyors válaszért!!!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Legyőztem az utlsó Rikut. :huh: Larxene assz em ez a neve elsőre kinyírt, de rájöttem a hibámra és őt is kicsináltam :twisted: Utolsó előtti harc ellenem volt. Nem tudom megölni magam. Valami tippent tudtok adni. :D

Ui.: Az Upper Slash nevezetű támadás a KH 2. részében az, amikor Sora megfordul 3x a levegőben :?: :)

szerk: Ezt most vettem észre.
Arxur írta:Axel pl. egy ütéssel lecsapta a kedves játékost a videóban.
Hát igen... Ki a profi :?:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Bocsi, hogy magam után írok, de az előző hozzászólásomat jópár nappal ezelőtt írtam.

Szóval... Ezt nem hiszem el. Erről a borítóról arra merek követekeztetni, hogy a követekező KH részben nem szerepelnek Soráék. Ez a KeyBlade Wars cím is azt mutatja, hogy azok a szerencsétlenségek fognak szerepelni + kiborít, hogy PS3. Ajajajaj ez nem lesz jó... :evil: :evil: :evil:

szerk: Az FM+ Titkos videban feltűnik Miki egér a páncélos alakokkal. Ez megnyugtata egy kicsit... :|

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Nem tudom hol találtad a képet, de...
1, Square sokkal jobb annál hogy egy ilyen boritót csináljon.
2, Semmi hír nincs a következő részről, azon kívül hogy Nomura-nak vannak ötletei
3, A KH csapat MÉG MINDIG a VersusXIII-n dolgozik

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Ez a borító több, mint valószínű, hogy kamu. Ez a "sötét" design nem passzol a szériához.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ez a Kingdom Hearts Final Mix + Titkos videoja. Lehet, hogy már megnéztétek, de eddig én még nem láttam. Azok a szerencsétlenségek szerencsétlenkednek a videoban, de a végén feltűnik a király, azaz Miki egér. :lol: Nagyon remélem, hogy a folytatásban nem azok a szerencsétlenségek fognak szerencsétlenkedni.

A videóban benne van még az is, hogy KeyBlade Wars + Ez a játék címe... :?

És még mindig a téma:
Utolsó Axel-t hogyan kell legőzni a CoM-ban. Marluxia előtt. :?: :?: :?:

Silverjackal
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007. máj.. 18. 21:29
Tartózkodási hely: Ahol épp kedvem tartja...

Kingdom hearts folytatás

Hozzászólás Szerző: Silverjackal »

Hy skacok, láttam, hogy van érdeklődés a sorozat jövője után, ezért utánna olvastam kicsit a neten és a játék készítői szerint nem lesz Kingdom Hearts 3, hanem egy teljesen új sorozatot kezdenek majd PS3-on, amelynek lesznek bizonyos kötődései a Kingdom Hearts sorozathoz. Azt még nem árulták el, hogy mennyi marad a Kingdom Hearts-ök koncepciójából és arról sem nyilatkoztak, hogy hány szereplőt tartanak meg, jelenleg még az sem biztos, hogy Soráék benne lesznek. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az új brand, de a boritó tuti kamu, mert biztos, hogy nem Kingdom Hearts 3 címmel jön a folytatás...

Aki további részletekre kíváncsi, az keresgéljen a neten, biztos talál erről anyagot, én az ign-től, vagy a gamespottól hallottam róla elősször, de más oldalakon is megerősítették ezeket... Belinkelem majd a cikket...

Megvan, megtaláltam, itt az ign-es cikk: http://ps2.ign.com/articles/777/777832p1.html

A cikk egy Tetsuya Nomurával történt beszélgetés alkalmával készült, szóval csak van valami valóságtartalma...

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Legyőztem az utolsó Axel-t. Szép szavak hagyták el a számat... XD Az első Marluxia
Card Break-elt egy 21. szintű Curaga-t, de így is le tudtam győzni. Az utolsó Marluxiát elsőre legyőztem. Most Riku történetében vagyok. Nagyon ász ez a Dark Mode. Engem zavar egy kicsit, hogy nem variálhatom a CP-m, mert változtatnék rajta egy s mást. Varázsolni soha nem fog tudni Riku :?: Mert nincsenek varázslapjaim és amikor a CP-n vagyok a bal alsó sarokban nincs ott a jele. Viszont a játékmenet nem nagyon jó vele. Bemegyek egy világba, és ott legyőzöm a főellenséget, aztán csá. Jöhet a következő. Valami történetet belefűzhettek volna a készítők. Az ending nagyon szép volt. GBA-n még soha nem láttam ilyen animációkat + a zene. :D

Soráékat akarom a háromban!!!

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Én úgy gondolom, hogy már fölösleges és erőltetett lenne Soráék történetét továbbhúzni... Így kerek a sztorijuk.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

De akkor is :!: :!: :!: XD XD
GBA-n vagy NDS-en folytathatnának valamit. A harmadik részben nem lesznek benne, akkor legalább ne azokat a szerencsétlenségeket tegyékbe. Ha tényleg ezek a szerencsétlenségek lesznek és a video tényleg a Kingdom Hearts 3 akkor Soráéknak is benne kell lenni, mivel a bővített videóben megjelenik King Mickey Mouse, és erről arra merek követekezetetni, hogy Soráék is szerepelni fognak. Egy új történetnek nem nagyon örülnék. A világ maradjon meg, ha már a szereplők nem... :D Mindegy. Én már nagyon várom. A Kingdom Heats az Kingdom Hearts. Úgy is ki fogom próbálni, ha törok, ha szakad. XD :D

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Axel írta:A világ maradjon meg, ha már a szereplők nem...
Melyik világ? :kölyök:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Huh, megfogtál... :D Beszélek hülyeségeket néha... A Disney-re gondoltam. De a Final Fantasy-nek is benne kell maradnia. Már megint hülyeséget mondtam. :P Szerintem megmarad a Disney, de Soráék helyett más Fantasy szereplők lesznek. Valszeg.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Sora nem FF szereplő.
Egyébként szerintem Sora biztos fel fog tűnni még ha nem is ő a főszereplő.
És ne aggódj a Disney biztos marad. Főképp hogy ott volt Mickey és méginkább, mert a KH a Disney tulajdona nem a SE-é.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ezt örömmel hallom. Az eredeti szereplőket, akik tényleg Final Fantasy szerplők, azokat megtarthatnák. Megkönnybültem e hí hallatán. :D

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

A Disney-s világokat már eléggé kivesézték a második részben...

A klasszikus rajzfilmek folytatásai pedig nagyon gyengék. Ez Agrabában már nagyon érezhető is volt a KHII-ben...

Új Disney filmek meg mik maradtak? Lilo & Stitch, Mackó testvér, Pixar filmek...? Esetleg valami extra klasszikus, mint pl. Hamupipőke, Hófehérke...? :roll:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ez tényleg nem jó. A mostani rossz animációs cuccok meg nagyon rosszak, szóval almit ki kell találni.

Silverjackal
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007. máj.. 18. 21:29
Tartózkodási hely: Ahol épp kedvem tartja...

Hozzászólás Szerző: Silverjackal »

Szerintem Nomuráék megoldják majd a dolgokat. A Kingdom Hearts létezése maga az élő példa arra, hogy össze tudnak dobni olyan cuccokat, amire senki se számít és első hallásra gagyinak hangzik, de iszonyatosan jó játszani, mert jól kidolgozták a játék szinte minden elemét. Akármi is legyen majd a folytatás sorsa, azért a léc már egy kicsit magasan van és remélem, hogy az új brand sem lesz gyengébb, mint az eddigi Kingdom Hearts-ök. Most pedig nincs más dolgunk, mint ülni és várni, hátha időközben lesz valami játékkiállítás, amiről több infó is kiszivárog majd, vagy esetleg az őszi és a téli nagy játékszezonban megszánnak minket és többet is megtudunk. Egyenlőre annyi biztos, hogy ha lesz is folytatás, az valószínűleg nem a közeljövőben fog megjelenni. Talán, ha szerencsék van, akkor jövő év elején megdobnak minket egy megjelenési dátummal. Bár ki tudja? Sok függ attól szerintem, hogy hogyan halad majd a Square az FFXIII-akkal.