Chrono Cross és a Chrono Trigger

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

Blue ragon szigetet csinálom , elég nehéz , még kell fejlődnöm .
Ja a játékba az összes karaktert össze lehet gyűjteni , mert amikor csináltam a Viper Manort , két szálon is meglehetett közelíteni a Manort .

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Az a két szál valójában három.
Így ha minden karit össze akarsz szedni, háromszor kell nekifutnod a játéknak!

Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

úúúúúú inkább vigyem végig egyszer, utána majd meglátom majd, hogy bírom tovább :D

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Chrono Trigger végigjátszás

Hozzászólás Szerző: Garott »

Végre elkészültem a Chrono Tigger magyar nyelvű végigjátszásával. a mű letölthető a weboldalamról (http://konzolrpg.atw.hu/), ahol még a héten a többi Chrono Triggeres menü is frissülni fog.

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Ahh zsírkirály!! :D Köszi és frankó az oldal!

Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

Valaki tud valamilyen stratégiát ajánlani Garai legyőzéséhez ,nem tom se hogyan legyőzni

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Vigyél sok gyógyító cuccot(healall) és támadd ellentétes elementálú varázslatokkal.

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

Yo!!!! A Pecsában vannak még arcok akik használt játékokat árulnak??? Pl Chrono Cross És Trigger.....
Üdve!!!!

Avatar
jerom
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. aug.. 17. 19:13
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: jerom »

A PS1-es chrono triggert ki vitte át .
Mert , hogyan kell megcsinálni Frog + királyőnt végigjátszás , és a Magus befejezést ?
És egyben a cross-ba hogyan kell megcsinálni Serge-nek a legerősebb fegyverét ?

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Chrono Trigger-t végigvittem psx-es verzióval, de most jelenleg nem tudom a megnyeréseket majd megkeresem ahol le vannak írva.

Crono Cross-ban meg azt kell csinálni mikor a Terrra Tower-el végeztél legyőzted az eggyesült sárkányt na utána tedd be a csapatba Zappa-t és menj Another World-be Terminába. Ott beszélj Zappa-val Zappa-val ha ez megvolt utána Home World Marbule ugye itt már beköltöztek Fargo-ék menj arra a helyre ahol a Black Dragon aludt ott van Toma meg még valaki. Beszélj velük majd adnak egy cuccot 10000 Gil-ért azt vedd meg utána irány vissza Another World Termina. Ismét beszélj Zappa-val Zappa-val ezután a 2 Zappa elkezd kalapácsolni és elkészül a Master Hammer amivel képes leszel Rainbow-os cuccokat gyártani, vagyis a legerősebb fegyvereket.
Fontos míg rohangálsz ezért Zappát ne vedd ki a csapatból ha kész vagy utána kiveheted.

ngf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2007. ápr.. 21. 19:25
Tartózkodási hely: Karácsond

Hozzászólás Szerző: ngf »

Nem tudja valaki, hogy hogy lehetne eredeti Chrono Crosshoz jutni? Honnan tudnék rendelni? Mert ahol eddig néztem nem nagyon szállítanak kis hazánkba. Vmi amerikai oldal v olyan site kellene ami vállalja, hogy áthozza ide. Előre is köszi.

Bence

Hozzászólás Szerző: Bence »

A chrono triggerrel nyomtam elég sokat (20 óra körül) Már mehettem volna az utso bosshoz,csak vissza akartam menni fejlődni. abbahagytam és elkúrtam a mentésem

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

ngf írta:Nem tudja valaki, hogy hogy lehetne eredeti Chrono Crosshoz jutni? Honnan tudnék rendelni? Mert ahol eddig néztem nem nagyon szállítanak kis hazánkba. Vmi amerikai oldal v olyan site kellene ami vállalja, hogy áthozza ide. Előre is köszi.
Szerintem nézd meg a német ebayen, én is onnan rendeltem csomó jó cuccot.

LittleFox

CXhrono Trigger Nagyon-elakadva

Hozzászólás Szerző: LittleFox »

Amarevia írta:Nyah, én erre gondoltam:

[img::]http://i79.photobucket.com/albums/j131/ ... a/ct00.jpg[/img]
Szia
Nekem egyáltalán nem működik ez a dolog :(
Százszor átböngésztem a magyar végigjátszásokat, meg fórumot,és láttam hogy itt is ezzel adódtak problémák.
Én egyből átállítottam a gombokat, szal más billentyűt rendeltem hozzá:
Joypad - Klaviatura
fel fel
le le
jobbra jobbra
balra balra
X S
Y A
B W
A D
Start Enter
Select Space
És van még a joypad tetején két gomb, azokhoz a Q és az E gombot rendeltem hozzá. Egy hete ülök, és el vagyok akadva, pedig nem jellemző rám. ehhe
Aki tud segítsen plz!!
P.s: Akinek kell a játék soundtrack, az összes zenével, az szóljon.

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Akkor neked a Q+E+D kombináció kell. Hisz kell a két fölső gomb, és az A (nálad az D).

LittleFox

Congrats!

Hozzászólás Szerző: LittleFox »

Garott írta:Akkor neked a Q+E+D kombináció kell. Hisz kell a két fölső gomb, és az A (nálad az D).
Örök hálám!!! ^^

ÉN

-

Hozzászólás Szerző: ÉN »

Én is itt akadtam el, már mindent összenyomogattam, de nem sikerült megnyitnom (zsnes emun nyomom) elöre kösz a választ!

Leriel

Chrono Cross

Hozzászólás Szerző: Leriel »

én minden tudok a Chrono CRoss-ról :D :D De tök állat mikor Glenn két einlanzerrel rohangál meg Serge is mastermunéval. De Sajnos addig még nem jutottam el hogy legyürjem Criohspixet

:( :(

Különben Serge-nek a mastermunét( a legerösebb fegyverét) ugy lehet megszerzni hogy terminától jobbra egy gözölgö szigeten nemtom meik világban ott van dário. :D Na Akkor Karsh-el menyetek el arra a csontis zigetre ( ahol Garai volt) menjetek Garai sirjához és jön solt és peppor kapsz cumót.(nem irom le mit már nem emlékszem :? akkor menj vissza a füstölgö szigetre Ridellel a csapatban és mutasd meg dáriónak a cumót amit kaptál ennyi. de azér kicsit bonyolultabb. ha valakit naon érdekel irjon a e-mailt: chronocross@freemail.hu :!:

jerom:

különben összesen 3-szor kell végig vinni a játékot hogy meglegyen az összes karakter ezér tök fun:)

Garai ellen elég nehéz de vigyél olyan karaktert aki erös és rakj neki revivét( de linxet mer azt bezuzza) neg általában 1000-2000 van az élete ugy hogy lehet szerencséd lesz hogy meghal hamar

CC

Hozzászólás Szerző: CC »

Én nagyon Szeretem a CC-t csak mikor már 2-szer végigvitted kicsit uncsi lesz. Megelfelejtettem megölni Criospinxet de 1 Sun Glases nevü tárgy van nála. A program nem irja ki hogy mit csinál de azér rakd fel valakire :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Tényleg, az a napszemüveg mit csinál? Kirak egy napszemcsit a karakterre? Mert az frankó lenne! :P

Leriel

Chrono Cross

Hozzászólás Szerző: Leriel »

Nemtudom olf mert én még nem vittem végig :( csak azt olvastam hogy nem irja ki hogy mit csinál a Sun Glasses de bátran rakjam rá valakire.... :muhaha: :muhaha: :muhaha:

Ugy kell megcsinálni, hogy megkapd a Sun Glasses-t, hogy menj el a 2. CD-n az Earth Dragon Isle-re. ott van a Criosphinx. Használd ellene a Chrono Cross-t és akkor ott hagy a szarban :örül: :örül: :örül: :örül: :örül: :örül: :örül: :örül: :taz: :taz: (de vigyázz mert lehet hogy meghalsz ha az 1. végigjátszásban vagy akkor ments mindenképp :!: :!: :!: :!: )
Ekkor nyomdd végig a játékot és a New Game+ opcióban kezdd ujra a játékot!
Juss el ismét a 2. lemezig hogy erös legyél és akkor ÖLDD MEG !(Van egy jó példa :D ) :starwars: :lézer: :átváltoztat: :tüzel: :2guns: :ver: :találka: 8) menö :D

Leriel

Magányos :(

Hozzászólás Szerző: Leriel »

Mostanában senki nem ír :dühöng: :(

De minden nap felnézek most már az oldalra ezért léci irjatok valamit

Vannak varázslatok:Piros :dühöng:
Kék :macska:
Zöld :alien:
Sárga :banán:
Fekete :vámpir:
Fehér :angyal:

Bence írta:A chrono triggerrel nyomtam elég sokat (20 óra körül) Már mehettem volna az utso bosshoz,csak vissza akartam menni fejlődni. abbahagytam és elkúrtam a mentésem
Hátez eléd szívás de szerintem ha rám hallgatsz akkor ne kezdd ujra hanem kezdd el a Chrono Cross-t!

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Na akkor írok ide.Szerintem a legjobb karakterek:
Serge,Poshul,Glenn,NeoFio,Razzly,Pip,Harle,Draggy,Starky,Janice,Karsh,Riddel,Leah,Turnip.
Aki elakad írjon nekem mert megtaláltam a végigjátszásom. :D :D

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Leriel lehet h nem az én dolgom emiatt szólni, de ha lehet akkor nem kéne ennyi hangulatjelet használni mert kétk**ja a fórumot!

Leriel

Hozzászólás Szerző: Leriel »

SavUdvar írta:Nem lehet olyan végigjátszás a Cross-ban hogy az összes karit felveszed?
Mert nekem még ilyen nem sikerült.
Nyugi lehet. Csak háromszor kell végigvinni a játékot hiszem Guilnál, Nikkinél és Pierre-nél csak eggyet lehet választani különben valaki nem tudná leirni hogy hol tudok letölteni PS1 Emulátort mer a Playstationom elromlott :(