Center Saga

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék

Szerinted mi a JÓ a Center Sagában?

A szavazás 2007. jún.. 17. 14:31-kor befejeződött.

A történet kezd érdekes lenni.
0
0 szavazat
A szereplők.
9
60%
Harcrendszer!!! Imádok csatázni!
0
0 szavazat
Hát izé... Most semmi sem jut eszembe...
1
7%
Az, hogy van.
5
33%
 
Szavazatok száma: 15

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Center Saga

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Mi is az a Center Saga?

A Center Saga egy RPG Maker-es játék sorozat, melyet maga a fórum és a fórumozók ihlettek. Ebben a játékban bármelyik regisztrált fórumozó feltűnhet (bizony, te is!!!), ezért nem árt ha belekukkantasz minden egyes epizódba!

Miről is szól ez a játék pontosan?

A felfedezés örömét még meghagynánk az első rész erejéig... :D Úgy lesz igazán érdekes, ha magatok fedezitek fel.

Akkor ez egy "játék sorozat"?

Bizony. Minden egyes részt körülbelül 45 perc alatt végig lehet vinni. Az új epizódok pedig folyamatosan készülnek. Az első hozzászólás legalján bármikor megnézhetitek, hogy hogyan áll a következő epizód.

Végivittem egy részt, de következő még nem jelent meg. Mit tegyek?

Nos, miután végigvitted a játékot kapsz egy jelszót, melyet ha elküldesz NEKEM Privát Üzenetben, akkor kaphatsz érte egy bronz medált. Minden játékosnak számon tartjuk a medáljait egy top listában, ezáltal rangsorolva őket. A játék befejezése után ezen kívül lehetőséged nyílik még egy "nehéz" és azután a "mánia" mód végigjátszására is. Ezek megnyereséért is egy jelszó a jutalmad, melyek elküldéséért szintén egy arany vagy egy platina medál üti a markod.

Van valami szabály a játék használatára?

Van. :D Csupán annyi, hogy ne módosítsd a tartalmat és az engedélyünk nélkül ne terjeszd (ne töltsd fel más oldalakra stb...), főleg ne pénzért, mert azért még meg is büntethetnek...

Hogy lehetek benne én is következő részben?

Nos... Van egy bizonyos történeti vázlat, ami szerint haladunk, ami tartalmazza, hogy kb. ki mikor és hol fog felbukkani. Mivel az aktív fórumozók száma mindig változik ezért igyekszünk elsősorban olyan tagokat bevenni, akikről tudjuk, hogy nem tűnnek el két hét után... :wink:

Telepítés

A letöltött fájl egy rar, melyet először ki kell csomagolj: jobb egérgomb klikk és kiboontás valahova... Találni fogsz egy exe fájlt, mely ikonjának sarkaiban nyilak vannak. Indítsd el, válaszd ki hová szeretnéd telepíteni, majd futtasd. A kiválaszott helyen találsz majd egy "01 resz" mappát, menj bele és indítsd el a Game.exe-t.

A játékot teljes képernyőre az Alt+Enter billenytűkombináció használatával tudod. (De én az alap méretet ajánlom.)
Jó szorakozást! ;)

Minden fórumozótol előre is elnézést kérünk! :wink: Játékként tekintsetek rá és semmiképp se tényként!

A véleményetekre természetesen mindig kíváncsiak vagyunk! Szóval nyugodtan véleményezzetek, kritzáljatok és persze dicsérjetek is... :D Ha elakadtál valahol, segítséget is lehet kérni...
Amire igazán kíváncsiak vagyunk: milyen a történet, milyenek voltak a szereplők, nehéznek találtad-e a játékot (ha igen hol), körülbelül hanyas szintű voltál a játék végén.

Az összes elkészült részt le lehet tölteni az első, azaz ebből a hozzászólásból:

1. rész: Egy új világ
2. rész: A vörös ellenfél
3. rész: A torony, a klón és az elrabolt moderátor
4. rész: Kárpótlás mindenért, ami elveszett
5. rész: Párbaj
6 resz: A Menny ostroma
7. rész: A visszatérés
8. rész: A nagy sárga madár és Arxur...?


Fontos! Ha bármelyik rész letöltési linkje nem működne, kérlek írj a fórumba vagy küldj egy PÜ-t!
-------------------------------------------------------------------------------------------

Az eddig megjelet részek rövid összegzése:
(Ne olvasd el, ha még nem játszottál velük és előtte még végig szeretnéd vinni őket!)

1. rész:
Az FFCenter fórumozói egy Final Fantasy szerű világba kerülnek, ahová Emtrexx hívta meg őket. Történetünk két hónappal a fórumozók új élete után kezdődik: Arxur és Zorgika csak most érkezik meg ebbe a világba, ahol csalódottan tapasztalják, hogy egyes fórumozók visszaélnek az ebben a világban élő emberek "vendégszeretetével" és csak a szórakozás kedvéből randalíroznak. Találkoznak Azureussal, aki segít nekik meghíúsítani Chrono egyik tervét. Chrono azt tervezi, hogy a Heartlessek segítségével átveszi a hatalmat ezen világ felett és mindenképp le akarja győzni Emtrexxet, akit még senki nem látott, mióta ebbe a világba kerültek. Chrono oldalán áll még X-Master is.
A győzelem után Azureus csatlakozik a csapathoz és tovább állnak...


2. rész:
Folytatódik a kaland: Zorgika, Azureus és Arxur egy Iselia nevű városba ér, ahol pletykákat hallanak Akmal hőstetteiről. Az éjszakát a fogadóban töltenék, de az éjszaka közepén egy furcsa szerzet beoson Zorgika szobájába, majd hirtelen tovább áll. A csapat a nyomába ered, de helyette X-Masterrel futnak össze, de úgy tűnik, hogy is a titokzatos besurranót keresi.
Végül sikerül megtalálni X-Master előtt: a fura szerzet egy Morpher, akiről később kiderül, hogy egy üzenetet hozott Emtrexxtől. X-Masternek nem sikerül megszereznie az üzenetet, ezért Chrono egy lépés hátrányba kerül.
A Morpher valójában Olf és nem Akmal. Olf megtanítja Arxurnak megidézni Lulut és az epizód végén csatlakozik a csapathoz! Emtrexx üzenete szerint, Arxurnak és Zorgikának össze kell gyűjtenie a fórumozók IP címeit, hogy kiejelentkeztethesse őket.


3. rész:
A csapatnak egy elhagyatott erdőn át visz az útja. A semmiből kísértetiesen felbukkan Kite, aki egy játékra hívja ki Arxurt és Zorgikát. Arxurnak meg kell mentenie Zorgit a "gonosz" Kite karmai közül. Úgy tűnik, hogy sokkal több van a háttérben, mint egyszerű játékról: Kite be akar valamit bizonyítani Emtrexxnek, de mit...? Arxur megidézi Lulut és segítségével nekivág a toronynak, mely tele van a Kite által készített illúziókkal.
Ezalatt Azureusnak és Olfnak is sikerül bejutnia és találkoznak Kultnak az egyik klónjával, aki állítólag egy üzenetet hozott a két moderátornak. A helyzetet bonyolítja, hogy a klón csak 5 mondatot képes ismételni...
Kiderül, hogy valójában Chrono bízta meg Kitet Zorgi és Arxur kiiktatásával, de Kite elárulja megbízóját és kisajátíja a halhatatlan Scarmiglione-t is, aki igen kemény ellenfélnek bizonyul.
Vajon sikerül hőseinknek feljutni a torony tetejére...?


-------------------------------------------------------------------------------------------
Toplista:

1. Kaszás: 9 db bronz medál, 7 db ezüst és 5 db platina [max] :cool:
2. olf: 8 db bronz, 7 db ezüst és 5 db platina medál
3. Zorgika: 6 db bronz medál, 5 db ezüst és 5 db platina medál
4. Sabin: 8 db bronz medál, 7 db ezüst és 3 db platina medál
5. Kult44: 8 db bronz, 3 db ezüst és 1 db pltina medál
6. Garott: 5 db bronz, 1 db ezüst, 1 db platina medál
7. Azureus: 7 db bronz medál és 1 db ezüst
8. Dark Prince: 4 db bronz és 2 db ezüst medál
9. X-Master: 4 db bronz medál, 1 db ezüst medál
10. Axel: 6 db bronz medál
11. Darten: 6 db bronz medál
12. Emtrexx: 1 db bron medál
13. Chrono: 1 db bronz medál


-------------------------------------------------------------------------------------------
Az alábbi témakörökben várjuk segítségeteket a játék fejlesztéséhez:

1. Évadzáró epizód menüjének a megtervezése:

Ezt saját magam is megcsinálhatnám, de minek bíbelődjek vele, ha esetleg van olyan vállalkozó szellemű emberke, aki szívesen csinálna egy jó kis menü grafikát.

Nem kell semmilyen programzói tudás. Csupán sablonokat kell készíteni, amit a játék egyberak. Bármilyen egyszerű rajz programmal megoldható. Akit esetleg érdekel a dolog írjon! ;)

2. Működő avi script:

Az RPG Maker XP sajnos nem támogatja az avi-k lejátszását, pedig hasznát tudnám venni a játék készítésében. Nos, én már áttúrtam a fél világhálót, de működő avi-scriptet még nem találtam.

Ha esetleg valaki tud róla valamit, szintén legyen szíves szólni nekem. ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Novemberre...
A hozzászólást 108 alkalommal szerkesztették, utoljára Arxur 2007. dec.. 8. 18:25-kor.

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Final Fantasy Center adatok

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Center Saga Első rész
# link: http://www.interhost.hu/ffcenter/content/01_resz.rar
# méret: 35 MB
# végigjátszási idő: ~1óra
# fejlesztő: rajongói készítés [Arxur] @ no copyright
# platform: Rpg Maker PC játék
# kellékek: nincs szükséges külső program
# minősítés: 70%

Az FFcenter alapítói és üzemeltetői nem vállalnak felelősséget a játék tartalmáért és minőségéért!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jumbo Cactuar 2007. ápr.. 4. 11:53-kor.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jumbo Cactuar írta:# minősítés: 70%
A 70% oka az akadozós, túl nagy zene és hogy képtelen vagyok átvergődni az egyik csatán a játékban XD De nyilván én vagyok a gyík csak XD

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

most töltöm! Kiváncsi vagyok rá! Én is benne vagyok ??

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Még csak nagyon kevesen vannak benne az első részban, szóval aki még nem került bele az ne kesredjen el... :huh:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Na most meg vagyok sértve. Nem lettem ebbe beavadtva, bvááá. :o
Pofáncsapott. Egyébként is ötleteim között volt valami hasonló. Beszarás. Lehet, nem is kéne vele játszanom.
Najj, azért leszedem, de szerintem én fogok rosszul járni.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

olf írta:Na most meg vagyok sértve. Nem lettem ebbe beavadtva, bvááá. :o
Én sem tudtam egyébként róla, én is csak a kész tényekkel szembesültem :) Bár ez lehet hogy azért volt mert ha tudtam volna előre, biztos tiltakoztam volna :lalala: Ugye Riccs? XD

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Emtrexx írta:Bár ez lehet hogy azért volt mert ha tudtam volna előre, biztos tiltakoztam volna :lalala: Ugye Riccs? XD
Nem lehet... Biztos... XD Így is félmillió változáson ment át a játék, mire ez lett belőle... El se hinnétek mennyin... :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

A Szentély alagsorában megöltek a Heartlessek :( Nincs gyogyitásom :( De nem baj, probálkozom :roll:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Megis vala az első végigjátszó: olf, aki már a nehéz módot is végigvitte. (Nem hittem volna, hogy lesz bárki olyan galád rajtam kívül, aki próbálkozik a többi móddal...)

Akmal, ne add fel! :D Érdemes több mentést is csinálni, hogy több féle képpen is próbálkozhass! :wink:

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

"Végre lesz egy értelmes útitársam"

Hát nem tudom. Én azért nem vennék rá mérget. Legalábbis a valóságban biztos nem.

Az mondjuk meglepett hogy benne vagyok. Örülök neki félre értés ne essék. Viszont nem nézed ki belőlem hogy Cloud-nál fantáziadúsabb "avatárt" válasszak? Mondjuk Auron-t :P
Gonosz Heartless és gonosz inaktív tagok!
Mellesleg az Invisible-t (Heartless Devil-t) már a KH-ban is nagyon gyűlöltem.

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Ez marha jó ötlet! És a játék is király, bár még az elején vagyok, de frankó nagyon! :P Várom a folytatásokat 8)

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Azureus írta: Az mondjuk meglepett hogy benne vagyok. Örülök neki félre értés ne essék. Viszont nem nézed ki belőlem hogy Cloud-nál fantáziadúsabb "avatárt" válasszak? Mondjuk Auron-t :P
Kellett egy határozott, magabiztos, naprakész szereplő és te ugrottál be... Nem tudom miért... :wink: Cloudot meg azért kaptad, mert illet ehhez a jellemhez.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Akkor értékelés:
Grafika: A menü és a harcrendszer nagyon szépek, bár erős a gyanúm, ennek a nagyrésze egy az egyben letöltött script. Az erdő alap XP-s RTP, ami végülis nem ronda, de hangulatilag nekem nem tetszik igazán (nem tudom, miért...). Bár XP-hez nem tudom, mennyi custom chipsetgrafika van. A karakterek grafikája szintén alap XP-s stílusú, ami nekem szintén nagyon nem jön be (olyan természetellenes, ahogyan járnak!)
Zene: Nagyon is jó, nem volt egy rossz dallam se benne!
Történet: Szerintem még kezdésnek is gyenge. :| Alig történik valami ebben a 45 percben, az sem valami eredeti. A fórumos szereplők jelenléte lehetne felüdülés, de az interakció köztük olyan kevés, hogy csak na. És kicsit több humort vártam tőle. Majd alakul, remélem. Ez csak a kezdet.
Csaták: Normál FF-szörnyek, normál FF-taktika. A nehézségi szint jól be lett lőve. Pluszpont szriccsnek a mánia módbeli utolsó csatáért, ami igazán izgalmasra sikerült (nyomkodtam a billentyűket ezerrel :) )
Így az elejéhez képest kicsit sok harc van benne talán. Legközelebb domboríts rá a történeti szálra!
Titkok: Én ilyet nem nagyon találtam. Az NPC-k, mintha ott se lennének, kb. annyit érnek, a ládák elérhetőségéről pedig felesleges beszélni: mind ott van az orrod előtt. Persze egy sorozatjátékban, ahol nem lehet továbbvinni a mentéseket (ugye nem lehet majd?), ott nincs sok szerepe a dolognak.
Hangulat: Mint fentebb írtam, a harmadik végigjátszás végére lett valami hatása az egésznek.
---
Javaslat: A fórumozók legalább minimálisan szólhassanak bele a karakterük személyiségének alakulásába, illetve a történésekbe. Lehetne úgy is, hogy a megszerzett "érmektől" függne a teljesített kívánságok száma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára olf 2007. ápr.. 4. 20:12-kor.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

A scriptek alapja valóban netről lett letöltve, de mindegyiket módosítottam és testre szabtam: pl. a menü. (az annyira szép lett.) :király:

A saját karakterbe való beleszólás lehet, de nagyon minimális szinten, hogy ne tolja el nagyon fő vonalat. De ez azért is gubancos, mert ki tudja még, hogy ki melyik részben bukkan fel... :roll:

De egyébként örülök, hogy már első nap ennyi visszajelzés jött. :wink:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Jééé, észre se vettem ezt a topicot. Le is töltöm a játékot. Remélem, benne vagyok :P Biztos valami sértődékeny liba leszek, ha egyáltalán benne leszek.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nah megcsináltam. Egész jó kis játék, csak rövid. Mondjuk amikor "nagy gonosz" előjött, ott lefordultam a székről, jót nevettem. De nagy csalódás volt számomra, hogy semmi féle titkot nem találtam. Továbbá az is idegesített, hogy a fák mögött nem tudtam normálisan elmenni stb. De a zene az tényleg jó, a csaták meg pörgősek (asszem Zorgi 2X-3X is meghalt :P) Ja és a Bomb-okat nem is mertem egy ideig támadni csak jéggel, de aztán leesett, hogy itt nem nőnek fel és semmisülnek meg. XD Túl sokat FF-eztem :P

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Kicsit szkeptikusan álltam a játékhoz, mert már láttam egykét gyenge RPG Maker-es próbálkozást. Ám a játék minden várakozásomat felülmúlta, mert nekem nagyon bejött. Az, hogy a story-ból még nem sok derült ki, az a rövid játékidőnek köszönhető, de ami elhangzott, az érdekes volt, és én nagyon kíváncsi vagyok a folytatására. A zenék beillesztése tetszett, például amikor feltűnt a főgonosz, akkor az a zene annyira jól beleillett oda (ami külön a zene érdeme, hogy nekem pont úgy jöttek ki a szövegek, hogy amikor valami fontos hangzott el, a zene pont akkor váltott mindig taktust, de gondolom ez csak véletlen volt). A menü nagyon szép volt, és néhány tárgy (főleg egy) elnevezésén nagyokat nevettem. Ami nagyon tetszett, az a karakterek beszéde, ami tényleg jól tükrözte a fórumon megszemélyesített embereket, mert gyakran voltak, olyan magukra utaló mondatok, amikből azonnal leesett volna, hogy ezt ki mondta. Talán a harc volt kicsit nehéz, főleg a legutolsó, ott nem egyszer vert rám olyanokat a gép, hogy csak néztem, de ez egyáltalán nem hátrány, hisz ennek ellenére, már nem egy ember végigvitte (talán a harc nehézségét az FF IX-hez tudnám hasonlítani, ahol gyakran kellett tárgyakat használni az életben maradáshoz). Összesítve, nekem nagyon bejött ez a játék, főleg a hangulata miatt, ami engem 100%-ig megnyert. Már alig várom a következő részt.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nekem még egy dolog eszembe jutott így reggel: ne legyen benne ennyi Kingdom Hearts, mert ahhoz képest, hogy FF-fórumosok vagyunk, nagyrészt csak Kingdom Hearts-os dolgok voltak a fontosabb dolgok, pl Heartlessek.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Garott írta:Talán a harc volt kicsit nehéz, főleg a legutolsó, ott nem egyszer vert rám olyanokat a gép, hogy csak néztem
Ehhez kapcsolódva megjegyezném, hogy bár kedves Arxurtól hogy engem máris felírt a végigjátszók sorába, de ezen az utolsó harcon még mindig nem sikerült túljutnom XD

Egyébként a zenék nekem is tetszettek, sztori és párbeszéd pedig pont annyi volt, ami elég ahhoz hogy eldöntsd, érdemes-e tovább játszani a játékkal. Szerintem jól lett belőve az arány. Nem erőltet az emberre semmi extra jelenetet addig, amíg még csak ismerkedünk a világgal.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Ezért van az hogy csak egy 'bron' medált kaptál. Amint legyőzöd az ellenséget megkapod a hőn áhított 'z'-t is.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Ja, azt hittem az csak a Riccstől megszokott elírás :twisted:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Emtrexx írta:Ja, azt hittem az csak a Riccstől megszokott elírás :twisted:
Az elírások mindig tudat alatti dolgok és mindig van jelentésük... :D

A kritikákat köszönöm, igyekszem majd kamatoztatni a következő részekben.

Kult: valóban kicsit sok lett a KH, de történet szempontjából pont beilletek a képbe és végülis az FF-től sem állnak annyira messze. A Bomb meg tényleg erősebb támadásokat használ, ha megütöd (Fira), de meg nem semmisíti magát meg nem is nő meg. :wink:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Oh, értem. Nah lassan megcsinálom a legnehezebbet is, már csak a vége van. ÁÁÁ, nem bírom az utolsó módban legyőzni az utolsó előtti ellenfelet. Kevés a tárgyam. :(

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

A végére már annyi gilt tudsz összeszedni, hogy sok is lesz, amit a vége előtt el tudsz költeni. Nomeg a ládák is mindig újratölődnek...