Sacred

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Sacred

Hozzászólás Szerző: amy black »

elég jó game.Aki nem ismeri és szereti a diablot annak ajánlom.Nem linerális küldetések vagyis van egy story ami végig kell utaznod a világot közben ha megunod akkor, bárhová mehetsz ahol jópofa küldetéseket lehet megoldani.7 játszható karakter van.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Sokáig nyomtam vele, a vámpírt bírtam a legjobban. Nem egy átlagos game, tényleg jó kis szórakozás, ráadásul kiegészítővel együtt is valami nevetséges összegért hozzá lehet jutni manapság. (jah és amit én mindíg imádok, de izometrikus RPG-ben iszonyat ritka: Lehet benne lovagolni! :lócitrom: )

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: amy black »

az volt benne a nagy meglepi nekem hogy lehet lovagolni. :lócitrom: Azt sajnálom sárkányok nem tudnal ujra termelődni. :(
lv85 seraphinom,lv25 vámpirnőm van én szerimtem ök a legjobb karik benne.Seraphinnal gyerekjáték megölni a sárkányokat. :kölyök: vámpirommal leszek kicsit gondban.

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: amy black »

Sacred 2 jön ps3 xbox 360-ra! :D

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Sacred 2 PC-n! Szerencsére volt alkalmam játszani vele, és meg kell mondjam, nem csalódtam. Féltem, hogy el fogják rontani, és egy az egyben hazavágják az első rész során megszokott kellemes hangulatot. De nem. Tény, hogy sok mindennel kibővült a játék: sokkal szélesebb periférián lehet fejleszteni a karaktereket, lényegesen nagyobb a játéktér, továbbá két fő szál közül választhatunk.
És annak ellenére, hogy 3D-s, nem érzem azt, mint sok olyan játéknál, amiknek a későbbi részei 3D-ben készültek, hogy elveszett 'a hangulat'. Itt megmaradt a jó öreg sacred érzés. Úgyhogy, aki szívesen játszott az első résszel, annak melegen ajánlom a másodikat is. Persze nem árt, ha a gépünkben van egy kis izomzat, mert 20 gigát foglal a merevlemezen, továbbá előszeretettel zabálja a memóriánkat, nah meg minden egyebünket. :D

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: amy black »

xbox 360-ra veszem meg.már kiváncsi vagyok a gamre.PC versiot nem tudna vinni,ahhoz komolyabb mashina kell. :( És kiváncsiságból tényleg lehet tigrisen lovagolni?Mint amit trailerbe
n láttam.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Lehet, de csak akkor, ha Szeráffal vagy és akkor sem rögtön a legelején. Kasztonként változik, hogy milyen speciális hátas állatod lehet. Persze vannak sima lófajták, amit minden kaszt használhat. De a tigris a szeráfhoz tartozik. A driádhoz például varánusz....stb.

Megemlítenék pár számomra kicsit bosszantó dolgot is, amit változtattak az első részhez képest: Nem lehet akkor és úgy menteni, ahogy szeretnénk. Tehát nem slot-okat használ a játék, hanem egy mentésed van, amit mindig felülír. Továbbá nem lehet szüneteltetni a játékot, csak akkor, ha lerakjuk tálcára, különben ugyanúgy megtámadnak, vagy pedig egy idő után visszadob egy úgynevezett kiindulópontra. Ezek a kiinduló pontok rendszerint meglehetősen nagy távolságra vannak egymástól, meg a legtöbb küldetés célpontjától is, így hát elég kellemetlen, mikor úgy felejted és mondjuk elszaladsz innivalóért vagy hasonlók. Úgyhogy már reflexből tálcára dobás van, ha valami dolga akad az embernek. És minden tele van ellenségekkel. Ha kilépsz a városból, mozdulni sem lehet tőlük. Bár ez szerintem az én saram, mert nehéz fokozaton játszom. :D

De ettől függetlenül jó, szóval tessék vele játszani! :yes:

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

elore elnezest kerek az ekezetek hianyaert

en csak az elso reszevel jatszottam de nagyon bejott a diabloval ellentetben itt a story meg a jatek vilaga fogott meg es nem a multi player lehetosegek ugyanis ebbe mar alapbol azert nem tetszett a multi player mert kivagtak belole a story-t es csak mellek kuldetesek voltak
es a kulombozo bugokal is meggyult a bajom
de mindent egybevetve jo jatek es a magyarositasnal tetszettek a sirfeliratok
meghogy lehetett lovagolni sot meg recepteket meg tortenelmi es foldrajzi leirasokat is lehetett talalni vagy egyszeruen bizonyos tipusu szornyek leirasat meg tetszett az is hogy itt a sarkanyokat jo meretesre csinaltak szoval a meretaranyok megvoltak rendesen

a masodik reszel meg nem volt alkalmam jatszani de elvileg ez a nem reg osszerakott gepem el tudja vinni majd megprobalom beszerezni mert a videok nagyon kivancsiva tettek

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: sacred

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

mostanaban megint nagyon rakattantam az 1re es van benne jopar easter egg mas jatekokra vagy filmekre vonatkozoan
pl a Diablobol tristarm masolata ott az emberek azt mondjak menj a varos kozepere ha megteszed unique zombika valtoznak
vagy van 1 hely ahol a vizparton kovekbol Jason felirat van kirakva es ott hever 1 macseta es 1 hokimaszk
vagy babylon 5 cimu sci-fi sorozatbol van 1 urhajo elvileg ez 1lovesel megolsokan azt mondjak nem lehet legyozni de azt mondjak vampirno sok idezett lenyel le tudja gyozni
vagy van 1 sziget ahol bepialt orkokat kell legyozni es 1 napszemuveg a jutalom erte :D
bar a sarkanyok vadaszata is jo poen ebbol 10 van de csak 9 ellenseg a 10edik npc es par kuldetest ad
vagy meg a region bossokra is lehet menni de ehez rohadt sok ido kell minden regioba ha tabot nyomtok lattok 1 szamot a terkep bal felso sarkaban ez lehet 8500 vagy 7500 vagy 5500 vagy 3500 alapesetben es minden megolt ellenseg utan 1el csoken kiveve ha az enemies die on sight ol helyettunk elvileg 0nal jonenek elo a region bossok de 1 bug miatt akor ha a szamlalo eleri a 999-et
a worldmapon meg is jeloli kuldeteskent