Resident Evil

Mindenféle játék aminek nincs köze szerepjátékokhoz
*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Vincent Valentine írta:Leon!
Megvan kivittem!
Semmi extra, csak hamar felhuztam magam. Egyszerü volt.
:arrow: :arrow:
te mindig hamar felhúzod magad én úgy vettem észre. :P off...

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Én is végigvittem sokszor a 4-et, de Pro-ban nem bírtam addig jutottam el hogy egy nagy terem velem van Asly és le kell engedni a lépcsőt na ott nagyon sokan jöttek és én hülye egyszer véletlenül eladtam a Shotgun-t, ami persze tuningolt volt és ennyi elég is volt ahhoz, hogy meghaljak. Na meg mikor a kő elöl rohanni kell azokat a részeket utálom. Egy-egy olyan résznél az elhalálozásom 15 felett volt.
Ada-val meg Krauser-t nem volt nagy szám kinyírni. Megvártam még közeljön és kés ennyi.

iminem
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007. okt.. 24. 17:28
Tartózkodási hely: budapest,kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: iminem »

én végig vittem a 2,3,4-et az 1 az kimaradt az életemböl sajna:)
nem tom ki hogy van vele de nekem nem nagyon jött be a 4-be azok a felböszült parasztok nem is zombik azok már mint az elöző részeiben!
de a főellenségek nagyon bejötek a 4-be föleg amikor Salazárral kell küzdeni!!

Avatar
kosuke
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007. márc.. 5. 14:18
Tartózkodási hely: mindenhol ott vagyok!

Hozzászólás Szerző: kosuke »

Én csak a hárommal nyomtam de azt már versenyszerűen csináltam és soha sem untam meg, mindig megpróbáltam rövidebb időn beleül megcsinálni és asszem a rekordom az valami 5 vagy 6 óra lehetett de azt a részt nagyon szerettem.
Most viszont megvan a 4 és a Survivor is ps2-re csak mivel behalt a memória kártyám ezért nem jáccok most csak a versenyesekkel nyomom.
A survivor viszont pisztolyt is kezel vagy mi a szösz, nekem meg kéne egy ha valaki tud szerezni kérem szóljon meg memocardot ps2-höz.

PLEAS :hiszti: :hiszti: már egy hónapja csak EA games-ezek a ps-en

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

a legújabb Resident code name Veronica?vagy az outbreak egyike? :wink:

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Az Outbreak.

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Melyik Outbreak? A #2? Mert akkor azzal játszottam. És szerintem borzalmasan jó hangulata van.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »


Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Darten írta:Melyik Outbreak? A #2? Mert akkor azzal játszottam. És szerintem borzalmasan jó hangulata van.
Hát igen, igen nagyon jó hangulata van, de sajnos ennyi.... lassú és kezelhetetlen game, ami gyorsan elvette a kedvemet még a jó hangulat ellenére is...

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

elore is elnezest az ekezetek hianyaert (logitech g15 billentyuzet angol mert magyart nem gyartanak)

resident evil konyveket nem ismerem de amugyse vagyok konymoly

resident evil filmek kozul az 1 egesz jo voltbar a jatekhoz nem sok koze volt a masodik resz meg nagyon el lett cseszve mivel a jatek harmadik reszenek a jeleneteit beleroltettek meg Jill Valentine is nagyon eroltetett volt es a vagen az a telekinezis mar nagyon fantasztikus volt ami inkabb 1 scif-fi-be illene a harmadik reszbe meg igencsak jelentos szerepe lett a telekinezisnek meg ez az Alice-t kikapcsolni dolog 1 nagy baromsag mivel nem valami robot
es amin meg nagyon felhuztam magam hogy a masodik es 3adik resz magyar verzioja az elsoresz alcimet kapta focimkent ekkora bakit szerintem nehez elkovetni de ugy latszik gyurtak ra

na a jatekok
itt kezd erdekesebb lenni a tema
bar nem mindet ismerem
ugy tudom a survival-nak es az outbreak-nek semmi koze az eredeti tortenethez ezek kozul csak a survival 1-el sikerult jatszani ami nem nyugozott le tulsagosan
bar vegig vittem de rovid is volt meg nem igazan volt story-ja
az eredeti story meg igy nez ki
re 0
re 1 (ebbol 1 jol sikerult remake is keszult)
re 2
re 3
re code varonica (csak a dc-s verzio a sima a ps2-es es gc-s az x-es bar semmi kulombseget nem vettem eszre)
re 4
re umbrella chronicles ugytudom lefedi ezeket a reszeket kicsit mas szemszogbol
az 5 meg nem tudom milyen lesz vagy milyen ha mar kijott alitolag ps3-ra es xbox360-ra jon ki

ezek vanak meg eredetibe game cube-on mind:
re 0
re 1 remake
re code veronica x
re 4

0-nal meglepett hogy milyen jo elozmenyt csinaltak igaz idegesitett mert nem volt a jol megszokott ladika benne de sebaj a foldre ki lehetett dobni kevesbe fontos targyainkat
1-bol jatszottam a simaval is meg a remake-el is mind2 tetszett bar a grafika miatt meg a felturbozott zombik miatt a remake jobban tetszett bar a regiben szerintem jobb videok voltak mintha film lett volna
2 is tetszett bar itt furcsa volt hogy 2 jatszhato karakter igy 2 story is volt bar mind2 karakternek volt 1 b story-ja ami a masik karakter a story-jahoz tartozott ezel is hosszabbitva a jatekot de nekem tetszett
3 na ez a resz nekem nagyon tetszett regebben amikor meg a 4 nem volt ez volt a kedvenc reszem bar a 4ben mar nem volt 1 olyan jol kitalalt ellenfel se mint a 3ban a nemesis
code veronica ez a resz is tetszett bar nem ertem ezt a szokatlen nevadast amugy a vege fele be kell irni valami gepbe 1 kodot amit semmi file-bol nem lehet kilesni es talaljatok ki mi volt az?
hat persze hogy veronica
4 tetszett legjobban meg ugyis hogy sokat valtoztattak rajta
4 kijott wii-re is alitolag nagyon jo mert az iranyito fegyverkent funkcional
umbrella chroniclesel meg nem sikerult jatszani de ugy tudom csak wii-re jott ki

re2 es re3 game cube-os verzio erdekelne eredetiben ha van valakinek

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Residen Evil. Tetszik ,mostanában (az ff6 mellett ) nagyon rákaptam. Az ötöt végig vittem és a 3-al játszom most (kb a felénél vagyok). Nagyon eredeti az egész univerzum, zombik sötöbö minden, ráadásul igy a három alatt sikerült egészen belemélyülni a RE univerzumba :D

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

csatlakozom akmal hoz :) nekm az 1,2,3,4 hez és az 5ös demojához volt szerencsém IMÁDOM !! ezenkívül bekerültem a resident evil.hu forum közösségébe eléggé megszerettem őket..ha vkit érdekel a resi nézzen be mert nagyon jofejek :)

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

de ugye minket is nagyon megszerettél?na de resident evil ajj de kár hogy 5 az xboxra megy meg ps3-ra ps3-ra amihez oan tv kell meg eredeti lemez háát ez borzasztó :wink: :?

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

Sanyi írta:de ugye minket is nagyon megszerettél?na de resident evil ajj de kár hogy 5 az xboxra megy meg ps3-ra ps3-ra amihez oan tv kell meg eredeti lemez háát ez borzasztó :wink: :?
persze titeket is :D
amúgy az xboxal nincs bajom...kezdek összehaverkodni pár boxissal jofejek...
ugye akmal? :twisted: :alucard:
am rezsi rimék wii re jön ki lassan:D

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Tényleg jó a Resi, volt szerencsém milliószór játszani velük. :) Bár a 4. egy kissé gagyi, de talán tettek ellene valamit az 5. résszel? A kooperatív játékmódot mindenképp, de egyebet nem mondhatok, hiszen még nem ismerem. 8) Nekem is volt oly merszem, hogy látogattam néhány hónapja a Túlélők Közössége felé, hát mint mondjak? Objektíven? Csak azt tudok, mert a tagok szubjektívek lehetnek... :mrgreen: Inkább legyíntek, majd megismerik a tagokat mások is.. Én lassacskán egyre kevesebbet írok oda, írásaim legkevesebb részét ama fórum teszi ki. :)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

SatouHebi írta:
Sanyi írta:de ugye minket is nagyon megszerettél?na de resident evil ajj de kár hogy 5 az xboxra megy meg ps3-ra ps3-ra amihez oan tv kell meg eredeti lemez háát ez borzasztó :wink: :?
persze titeket is :D
amúgy az xboxal nincs bajom...kezdek összehaverkodni pár boxissal jofejek...
ugye akmal? :twisted: :alucard:
am rezsi rimék wii re jön ki lassan:D
Nekem is csak azért van x-em mert apa karácsonyra nextgen-t akart és olcsóbb volt s ps3-nál. (meg nem mellékesen lehet flash-elni) Ha meg már van használjuk ki :D Egyébként nem sok különbség van,még a kontroller is hasonló csak megcserélték baloldalt az analogot, meg máshogy hívják őket...

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Volt szerencsém végigvinni a resi5öt persze coopban vittük végig uncsimmal 8) akciójátéknak tökéletes de horrornak nagyon nem mondanám egyszer sem paráztam :? nem volt semmi resi hangulata :? de attól függetlenül nagyon jó volt :D olyan volt mint a 4. rész csak persze jobb körítésben azaz jobb grafikával meg egy kicsit változatosabb volt de ennek ellenére nekem jobban bejön 4 mert ott azért néha volt olyan hogy megijedtem meg nem tudom a storyja is jobb volt a négynek szerintem .... lövöldözős játéknak nagyon jóóóó az 5 sőt magasan a legjobb ez meg hogy nem lehet menni lövöldözés közben engem egy cseppet se zavart sőt fel se tűnt úgy jóóó ahogy van 8) jó kis ellentmondásos hszt írtam magamnak XD nah de a lényeget értitek szerintem hogy mit akarok mondani :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Persze :) És hangulatában tényleg semmi horror. Resi hangulat meg max mikor Jill-el kell küzdeni.Vagyis az se resi feeling, csak olyan jól illik a sztoriba meg szép a kastély :D

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Sztem a Resident Evil 0-nak sokkal jobb a grafja mint az első kettőnek.
Ki van még így vele?

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

azaz igazság hogy engem nem nagyon érdekel a grafja..régebbi akkor az volt a max amit a kitudtak hozni belőlük.
a lényeg REZSI. ennyi.feeelinges izgalmas, a többi nem érdekel :afro:

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: Symbol »

de iesztőbb is volt mint az első 2

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A minap elkezdtem a 4-et és van valami, ami nem hagy nyugodni: a távcsöves puskáknál (igen, rajta van a távcső), lehet még jobban zoom-olni? Mert sokszor nagyon nehéz még gamepaddal is becélozni egy-egy ellenfelet, még így, távcsővel is :? Vagy ha felfejlesztem egy kicsit a fegyvert, attól lesz jobb?

Amúgy eddig nagyon tetszik a játék leszámítva azt, hogy nincsenek pihenő részek. Jön valami jó erős fazon, akit nagy nehezen elintéz az ember, erre a következő helyen már megint 2-3 tárat el kell ropogtatni. Aztán a következő helyszínen megint... Akkor volt ez igazán kellemes, mikor az óriással kellett szórakozni. Hiába jött a kutya/farkas, egyfolytában meghaltam, mert képtelen voltam eltalálni a hátán lévő nyúlványokat,és kifogytam a munícióból is : D Erre poénból előszedtem a kést (kés...óriás ellen..Na mondom ez tuti halál :) ) és elkezdtem késelni a bokáját, aztán kb. 3x fel is ugrottam a hátára és működött a dolog XD Elkezdtem röhögni, amikor eldőlt, na mondom ilyen nincs XD

A gurulós köves részeknél én is sokszor meghaltam, legalább 6x vagy 7x, a katapultos, vár tetején rohangálós résznél is, és a nagy teremnél a sok buzogányos csuhással is. Ott főleg azért,mert Ashley folyton felpattant előttem és véletlenül lelőttem -____- Úgy örültem,mikor végre fogságba esett XD

Summa summarum, eddig tetszik a 4. rész, a sok újítással együtt. Az 1.,2.,3. részeket is nagyon szerettem (természetesen a 2. volt a kedvencem és Leonnal, mert ott nem kellett bébicsőszködni), de bejön ez az új nézet, az új inventory, hogy Leon a közelharcot is jól nyomja (ez már nagyon kellett) és hogy vannak töltőpontok és nem a mentéstől kell újra nekifutni egy-egy résznek. Ja igen, jó a történet is 8)

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

akkor mondom a javaslataimat:
akinél nincs fegyver azt késeld. főleg handgun-t használj, és mindig az elérhető legjobbat vedd meg frissítsd. érdemes a medal okat kilőni mert akkor kapsz egyet ingyen.
nagy troll ellen shotgun annak nagy a szórási területe, azzal könnyen eltalálod. amúgy lehet trükközni ottis ha először harcolsz vele..a játék elején volt egy farkas, ha őt megmentetted eltereli közben a figyelmét a troll nak éste tudod lőni..ha kilőtted a farkast XD
várban ha sokan vannak érdemes 1 mine throwert izzítani. 1csomag faszit 1lövéssel kitudsz iktatni.. Ashley vel lekell futni a terem végébe. ott van egy szoba és otthagyod Ashleyt fedezékben te addig kimész lövöldözni. de 5percenként érdemes visszanézni , mert néha elkalandoznak arra felé is.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Resident Evil

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Szacsi írta:Hiába jött a kutya/farkas...
: )

A többire, amit írtál, én is rájöttem, de a távcsöves puskával kapcsolatos kérdésem még mindig aktuális : D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Biztosan lehet közelíteni a távcsővel, legalábbis Wiin igen, és nem hinném, hogy a két verzió ennyire eltérne.