Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Szacsi írta:Legenda és A végtelen történet 1-2 :love:
Meg az Interjú a vámpírral :>
Én pontosan ugyan így! :) És a végtelen történet könyvben is életem egyik leg meghatározóbb élménye.
A legendát viszont hiába is kerestem évekig, sehogy nem találtam rá.... :( .... a régi kazik meg már tönkrementek... hány csodás gyermekkori élmény és emlék veszett így kárba... bár ha belegondolok, sokukat mai, felnőtt szemmel nézve mindíg kicsit csalódik az ember, vagy csak megmosolyogja... de ezekre a filmekre ez sem igaz! :D 8)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Predator első része O___O
Juj, attól de féltem én is sokáig :fél: Meg a Nyolcadik utas a haláltól is :fél: XD
Legenda és A végtelen történet 1-2
Nekem ezek valahogy sosem tetszettek :(
A mesefilmek egyébként is kimaradtak az életemből. Én rögtön StarWarsszal meg G.I.Joe-val kezdtem a pályámat :mrgreen: (de tényleg)
Passio filmnél is voltak többen rosszul lettek
Jaja, itt valamelyik topikban írta valaki, hogy néhány anyó sírva is fakadt a moziban amikor ő nézte XD
láttam a filmet nem tudom mi volt benne borzalom
Hát nyilván vallásosnak kell lenni hozzá hogy az emberből különösebb érzelmeket váltson ki

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Mondjuk nekem ezek párhuzamosan jöttek. Kis csitriként imádtam a Legendát, a Végtelen történetet, Az Alice csodaországban egy hátborzongató orosz-lengyel verzióját, Spartacus kalandjait (nem tudom mi volt az eredeti címe...) de mellette a nálam sokkal idősebb képregény imádó bátyám jóvoltából már akkor megvolt a nyolcadik utas, a G.I Joe sorozat szintén, nameg a pro 7 és a német RTL egész rajzfilm és esti filmkínálata. Akkoriban magyarországon még egy rendes rajzfilm sem volt a Tapsi-hapsin és hasonlókon kívül (amit egyébként szintén nagyon szerettem) de a németek már tudták mi a jó:
http://www.youtube.com/watch?v=GOjq2GcgH_U
http://www.youtube.com/watch?v=6c2CGvao ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fCNkaj6u ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=V_kHEiAl ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=BX838OWJ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=5f2ttJ86 ... re=related
na meg később...
http://www.youtube.com/watch?v=6u3GZcoP ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=bbiv_oBq ... re=related
És természetesen jött a Csillagok háborúja is, nameg 9 évesen a Szárnyas fejvadász és David Lynch Dűnéje, nameg a Robotzsaruk. Szóval én spec. igen-igen vegyes és ingergazdag közegben nőttem fel, így mire elértem a Predator és hasonló filmekig, már nem nagyon tudtak félelmet kellteni bennem... (és én mindíg Alien párti voltam! :D) ...de azért az X-akták sorozat okozott néhány álmatlan éjszakát az elején... :roll: :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jaaj, de jó volt megnézegetni ezeket a linkeket <D
A régi rajzfilmeknek valahogy annyira jó hangulatuk van...(na nem mindegyiknek :1eye: )

Hehehe...Valamin megakadt a szemem a görgetősávban..
He-Man X D
És akkor esett le, hogy nekünk még megvan itthon VHS-en a régi mozi verzió is Dolph Lundgren (most lebuktam..) főszereplésével X DDDDDD Alámondással!!!! :lol: klikk
Szép, mustársárga videótékás tok, kontrasztos, túltelített borító, citromsárga kazi... XO Pff... Azt mindenit, mennyiszer láttuk... És mindig azon röhögtünk, hogy Skeleton-on női cipő van :1eye:

Van itt még más is:
*Ragyogás Jack Nicholson-nal és Shelley Duvall-lal, szintén videótékás kiszerelében :lol: Úgy rémlik, ez is alámondásos...Inkább nem teszem be a videóba, mert azt meg szét kéne szedni kipucolni @_@
*Leviathan...Ez is alámondásos! A Robotzsaru játszik benne (nem tudom a színész nevét <D)és a magasabbik rabló a Reszkessetek betörőkből. Valami ősrégi víziszörnyes, mutánsos film......... tudom X D
*Legyetek jók, ha tudtok. Hmmm.... "Fülöp atyaaaa!" : D
*Korn - Who then now Ööö? Jééé....Erre nem is emlékeztem...Hát igen, általános iskolában még nagy Korn rajongó voltam <D

stb.
stb.
stb.

Ennyit a régiekről.

Találtam egy érdekes trailert....Azt hiszem, muszáj lesz megnéznem ezt a filmet *_* klikk

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

valaki látta már Will Smith új filmjét a Hackokot?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én speciel nem ^^
Találtam egy érdekes trailert....Azt hiszem, muszáj lesz megnéznem ezt a filmet *_* klikk
Megtörtént. És azt kell, hogy mondjam, hogy ez zseniálisan jó O_O Nem tudok rá mást mondani... Robotfanatikusoknak mindenképpen kötelező!
Nálam 10/10
Mondjuk elég szomorú filmecske, de nagyon szép, minden tekintetben.
És Hello Dolly-t néz a robot < D

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Én ezt a filmet várom most a legjobban: http://youtube.com/watch?v=U4fD0f5fDlk

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

mahdi írta:
Szacsi írta:Legenda és A végtelen történet 1-2 :love:
Én pontosan ugyan így! :) És a végtelen történet könyvben is életem egyik leg meghatározóbb élménye.
A legendát viszont hiába is kerestem évekig, sehogy nem találtam rá.... :( .... a régi kazik meg már tönkrementek... hány csodás gyermekkori élmény és emlék veszett így kárba...
Nálam ez a két film fellelhető viszonylag nézhető minőségben, avi formátumban magyar nyelven.

*****
Szacsi: olyan nosztalgiahullámot szakítottál rám, hogy hihetetlen. :D Ezeknek a 90%-át egyből felismertem, a maradék 10-et pedig kicsit fel kellett idézzem magamban. :mrgreen:


*****

A Wall-E-t én is meg szeretném nézni. :D Enyhén a Rövidzárlat című filmből rémlett fel a robot, mintha erről mintázták volna a kis wall-e-t. :D De ettől függetlenül örülök, hogy végre nem valami bugyuta állatmesét kreáltak.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mahdi »

A végtelen történet első része nekem megvan műsoros DVD-n, valami 500 forintért vettem egy fél éve! :D Viszont a Legenda az nagyon kellene... :roll:

RED: Bizony ez jónak tűnik! :mrgreen:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

örülök, hogy végre nem valami bugyuta állatmesét kreáltak
Hanem egy bugyuta robotmesét :fütyül:
Az előzetesek alapján nálam abszolute kétesélyes a dolog, majd meglátjuk milyen lesz a teljes film :)

mahdi: ezekkel az ős-sorozatokkal lakótársam is riogatott, hogy ugye ismerem őket, de sajnos mi nem fogtunk külföldi csatornákat akkoriban (jobb is, mert valszeg hozzánőtt volna a fejem a képernyőhöz, ha valóban ilyenek mentek XD )
RED: Bizony ez jónak tűnik!
Jaja, zsír lesz a cucc! (valszeg; bár a keleti filmeknél eddigi szegényes tapasztalataim alapján hajlamosak jobbak lenni az előzetesek mint maguk a filmek).

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Az viszont megoldható, magyar nyelven, avi formátumban. De várni kellene rá egy kicsit.

(Komoly, hogy a Tom Cruise volt benne a Jack???????????????????????? :shock: )

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: kult44 »

A Legendában? Abban igen, ő volt, amikor először láttam, fel is tűnt nekem, hogy milyen szerepet kapott. Biztos valami korai szereplése lehetett, mert nagyon fiatal.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Igen, Tom Cruise az vááááá! 0.0
De ezen miért kell meglepődni?

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Mert akkoriban nem nagyon tűnt fel, hogy ő az. Bár talán nem is törődtem vele nagyon. Most meg mikor láttam a filmjeit nem ugrott be, hogy 'Jé,ő szerepelt a legendában.' =)

***********
Hanem egy bugyuta robotmesét :fütyül:
Az előzetesek alapján nálam abszolute kétesélyes a dolog, majd meglátjuk milyen lesz a teljes film :)
Ez igaz. De valahogy mégis bizakodóbb vagyok egy ilyen jellegűvel kapcsolatban, mint a már 100. állatos verzióval. Persze lehet, hogy tévedek. De ezt majd csak azután tudom meg, hogy megnéztem.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Emtrexx írta: Jaja, zsír lesz a cucc! (valszeg; bár a keleti filmeknél eddigi szegényes tapasztalataim alapján hajlamosak jobbak lenni az előzetesek mint maguk a filmek).
Az előzetesen sajna manapság a nyugati filmek esetében is legtöbbször sokkal jobbat mutatnak, többet ígérnek, mint amit a film nyújtani tud. Régen ez nem így volt. Pont a napokban akadtam rá a Batman első részének (Tim Burton :nyál2: ) eredeti trailerére, ami hogy mást ne mondjak, elsőre csupán unalmas és vérszegény volt, de mégis annyit ad át a film atmoszférájából, amennyi elég ahhoz, hogy a moziba csábítsa a nézőket. Akkoriban még az volt a meglepetés hogy; "Nem gondoltam volna az előzetes alapján, hogy ez a film ilyen jó lesz..." manapság viszont inkább; " Hát az előzetes alapján sokkal többet vártam volna..." -megy.
Sajna ma az a divat, hogy az előzetesekben a film legjobb jeleneteit (spoilert nem kímélkve) beledobálják a trailerbe (aminek szerkeztése ma szinte már művészi szinten megy... szerintem...) és így az ember bár elámul, a film nézésekor nem sok újat kap... Ebből kicsit vissza lehetne venni...
Emtrexx írta: mahdi: ezekkel az ős-sorozatokkal lakótársam is riogatott, hogy ugye ismerem őket, de sajnos mi nem fogtunk külföldi csatornákat akkoriban (jobb is, mert valszeg hozzánőtt volna a fejem a képernyőhöz, ha valóban ilyenek mentek XD )
Bezony, hogy ilyenek mentek, és bár akkor a németből nem sokat értettünk, ma nem tudnám elképzelni a múltamat és az egészséges szellemi fejlődésemet ezen rajzfilmek hiányában! :D Ha nagyon vissza akarom vezetni az életem, akkor ezekből a régi rajzfilmekből ered a képregények, a manga és az anime, a szerepjátékok, a fantáziavilágok, a sci-fi és így maga a könnyű, majd a szépirodalom, és az egyéb szerelmeim iránt érzett erős vonzalmam. (persze csak részben, de még ma is szinte könny szökök a szemembe a rámtörő durva nosztalgiától, amikor újra látok egy-egy ilyen openinget, vagy egész részt... :roll: :oops: )

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Heló-beló :D

Szombaton megyek moziba a The Dark Knight-ra. :D Már nagyon várom. :)

Hancock-ot láttam, én többet vártam tőle, de azért mindenképpen érdemes megnézni. Remek akiófilm. Only in theatres!

A Wall-E meg mindenidők egyik legjobb animációja. :)

Röviden csak ennyit. :P

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Hello Chrono! A Dark Knight most már engem is érdekel. Nagyon sok jót hallottam róla, ráadásul eléggé kritikus emberektől. Ha ők általában azt mondják valamire, hogy jó, akkor tényleg az.

És igen... Megnéztem a Wall-E-t és azt mondom Nektek, hogy mindenképpen szánjatok rá másfél órát az életetekből, mert egyszerűen remek lett. Üdítő volt a siralmas animációs felhozatal után -ami lassan már 2 éve megy töményen- valami egészen szépet látni. Szacsi, igazad volt. Ezt tényleg kár lett volna kihagyni.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Red13 »

It's simple, Kill the Batman :twisted:
Nálunk sajna csak két hét múlva játszák. Biztos jó lehet, az imbd is 9,5-öt adott rá.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Chrono »

The Dark Knight. 10/10

pffff....nem jutok szavakhoz...

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Ez is megtörtént. Végre sikerült megnéznem a The Dark Knight című filmet. Nehéz elkezdenem, higyjétek el, nektek is nehéz lesz majd. Nem kertelek tovább, egy mesterműről van szó. Egy mesterműről, melynek minden darabja, pontosan a helyére van illesztve, és a teljességhez egyetlen dolog kell már csak. A néző. Te. Én.

Kezdjük is szépen az elején. Mikor jött ez a hirtelen IMDb-s hype, akkor sok helyen lehetett olvasni a neten, hogy lehet hogy jó film (tehát olyanoktól, akik nem látták még a filmet), de azért ehhez a sikerhez sokat hozzátesz Heath Ledger szerencsétlen és váratlan halála is. Hogy a hír, ez a szörnyű hír is reklámot generált a filmnek. Nos, megmondom őszintén annyira nem zárkóztam el ettől a teóriától, még akkor sem ha nem saját gondolatokról van szó, de így megnézvén a filmet, aki azt gondolja, hogy ennek is köze van a film szupersikerességéhez, az nyugodtan beveheti a kékerest. :) Ez a film tökéletes. Sok filmre rá tudom vágni élből, hogy "tízpertíz", Pulp Fiction, Revenge of the Sith, The Prestige, Stephen King's The Mist, stb, stb, de akkor erre most mit mondjak? Mondjam, hogy 11/10? Nem mondom. Csak annyit mondok, ez a film tökéletes. A legapróbb részlet is stimmel, drámailag, akcióilag teljesen tökéletes, a story és maga a storyvezetés (ami a 152 perc ellenére egy másodpercig nem vonatott!) lenyűgöző. És a karakterek, na ehez új bekezdést kezdek inkább.

Szóval ott vagyunk, hogy van egy minden téren stimmelő filmünk, de még egy nagyon-nagyon-nagyon kényes faktor hátra van. A szereplők. Christian Bale amúgy is a kedvenc szinészem, egyszerűen imádom a filmjeit, de ahogy itt (már másodszor) lehozta Batman szerepét, hát az valami csodás volt. A szövegek, a játéka, a drámaisága. Rajta kívül ott volt még Gary Oldman (Gordon), akit mindenképp ki kell emelnem. Hiszen az ő karaktere is több szerepet kapott, volt ideje kicsit kibontakozni, és, szóval Oldman, nagyszerűen csinálta a dolgát. Volt pár jelenet, főleg a vége felé, ahol köpni nyelni nem tudtam, levegőt is csak halkan, hogy nehogy elmulasszak egy szót is. Még egy valakit kiemelek, aztán igérem, rátérek a lényegre. Szóval Aaron Eckhart (Harvey Dent), TÖKÉLETESEN adja vissza Arthur Dent figuráját, azt az eszmét ami ellen és amiért harcol. Ahogy Batman is mondja, "Ő hármuk közül a legerősebb, ő az igazi hős" (Hármuk = Batman, Gordon, Dent). De akkor a lényeg, The Joker, és itt most elállt a szavam, szó szerint. Itt most csak a saját tapasztalataimat írom. Minden belépője hihetetlen. Mindenhol ottvan, mindent tud, de sosem tervez, mégis mindig Batman előtt jár. Egy őrült géniusz aki szinte legyőzhetetlen. Egyszerűen a moziban, bármikor megjelent, szorongás fogott el a vászon előtt. Ugyanis SZÓ SZERINT, soha nem tudod mit fog tenni a következő másodpercben. Minden egyes tette egy másikat von maga után. Soha nem fogod tudni, hogyan, de mindig eléri amit akar, még akkor is ha egészen abszurd dolgokat tűz ki maga elé célként. Egyszerűen Heath Ledger olyat művelt ezzel a karakterrel, ami...ami életre keltette őt. Annyira karakteres, olyan mondatai és TETTEI vannak, ami után egyszerűen azon kapom magam, hogy be kellene már csukni a számat. Joker mindenkit (a nézőket is) mindig képes becsapni. Higyjétek el, szeretném leírni milyen is ez a karakter a vásznon, mikor életre kel, de nem lehet. Ez az a dolog amit tapasztalni KELL.

Majd ha Ti is nézni fogjátok a moziban (márpedig fogjátok irgum-burgum) akkor jegyezzetek meg valamit: felejtsétek el azt amit a trailerben láttatok, mintha egy másik filmet néznétek. Ismerünk ugye olyan filmeket, ahol a trailerben egy-két (sok, az összes) érdekes dolgot lelőnek, megmutatnak. Ha megnéztétek a TDK, trailert, akkor még semmit nem láttatok és még semmit nem tudtok a filmről (kivéve ha mazochista módon spoilereket olvastatok a neten)! A trailerekből szinte az összes lényeges jelenet ki van 'felejtve', ami nem is baj, nagyobbat üt a moziban, és üt is!

A végére még egy rövidebb gondolat, Batman és filmbarátoknak egyaránt. Ha nagyon kemény akciót akartok látni, nézzétek meg valamelyik Die Hard-ot, ha fordulatos és érdekes story-t akartok a vásznon látni, nézzétek meg a The Presstige-t, ha kiemelkedő alakításra vagytok, akkor ott a The Pianist például. Ha mindezt, és még sokkal többet akartok, nézzétek meg a The Dark Knight-ot.

Persze ne legyen kétségetek afelől, hogy lesznek majd vinnyogó majmok, akiknek fingjuk nem lesz az egészről, meg 'Nincseee benne elégg robbanás' szintű hozzászólások, de ők nyugodtan meghalhatnak, mert arra érdemesek kb.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Nekem csak egy valami nem tetszett a beszámolódban Chrono.... (még hogy a Revenge of the Sith 10/10 ... :shock: ...jéééééééézuuuuuuussssss... nálam, mint elvakult Star Wars rajongónál inkább 2/10 de ha nagyon jófej akarok lenni, akkor a csili-vili effektek, meg az utolsó jelenet miatt 4/10... ) Na de ez nem is ide tartozik, várom rettenetesen ezt a Batman-t, de azért Jack Nicolson Jokerét nehét, nagyon nehéz lesz felülmúlni. ;)

(jah és ha tényleg annyira tetszik a Presstige akkor olvasd el a könyvet és szépen el is felejtheted a filmet! :D /ami egyébként tényleg nagyon jó/ ha pedig már Bale, akkor nézd meg a Gépészt és minden más (A-s és B-s) alakítását elfelejtheted! :) )

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Én is elvakult SW rajongó vagyok és tízpertíz. :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Na, most engem is felcsigáztatok ezzel a Batman filmmel. Már más is mondta, hogy zseniális lett, de Chrono, ha te is ilyen hosszan dícséred, akkor csak nem lehet rossz : D
El is mennék érte moziba, csak...szóval...nem hiszem, hogy meg tudnám állni röhögés nélkül, ahogy Batman dülleszti a mellét egy felhőkarcoló tetején XD (Bocs, de ez tényleg így van XD)

Nah, mindegy, kíváncsi vagyok, úgyhogy megfűzök valakit aztán irány a mozi >D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Megnéztem.
Nem akarom részletezni, előttem már úgyis leírták a lényeget. Ez egy jó film, na : )

Azt mondjuk kiemelném, hogy képileg nagyon közel áll az én ízlésemhez, de nem az akció jelenetekre és számítógépes trükkökre gondolok, hanem a színvilágra. Az nagyon bejött 8)

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Megnéztem a Vasembert :D nekem nagyon bejött, olyan lett mint amire számítottam. Humor, jó történet, elegendő akció és minden ami kell egy filmben ... remélem lesz folyatása bár szerintem nem kell aggódni e miatt :D

Spiderwick krónikája: hááát ... hááát -al nem kezdünk mondatot :D nah a viccet félre téve egy kicsit csalódtam .... néha olyan érzetem volt amikor néztem benne a koboldokat és a főfő csúnya bácsit mintha egy kicsit Szőrny Rt. -s szereplőkre hasonlítanának :D a történetről nem tudom miért valahogy az Arthur és a villangók jutott eszembe :D .... de délutánni kikapcsolódásnak nagyon jő volt XD