Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én megnéztem,de elaludtam rajta.
A zoknis valami Kovács volt, néztünk is, hogy ez most magyar, vagy csak a Smith-t fordították le.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Basszus tényleg :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A titánok harca (remake, 2010)

Sajnos beigazolódott az az érzésem, hogy a film pocsék lesz. Mert az volt.

Pozitívumok:
- .....Izé, a kraken jól nézett ki és...izé...az a dzsinn is, bár hogy mit keresett a filmben, arra nem tudok rájönni.

Negatívumok:
- ócska forgatókönyv, rendezés, össze-vissza kapkodnak az eseményekkel
- gyenge alakítások, sablonos szövegek
- nagyon sok változtatás az eredetihez képest, aminek sok értelme nem volt (=semmi...)
- ENNEK A FILMNEK NINCS SEMMI HANGULATA, a feszültségnek még a leghalványabb szikrája sincs meg benne. Hiába harcolnak az óriási skorpiókkal, hiába mennek be Medúza templomába, az egész baromi unalmas.

Remake vs. 81-es verzió
A remake egy rettenet. Mondanám, hogy a cgi jó, de sajnos nem, mert annyira mű, hogy egyik szörnytől sem futkos a hideg az ember hátán, pedig az eredeti, 1981-es verzióban épp ez a jó. Ott van a mocsárban ólálkodó ördög, a Medúza véréből feléledő skorpiók vagy akár maga Medúza is, ezektől mind-mind a hideg rázott ki, mikor gyerekként néztem. És bár a bábanimáció mai szemmel már nagyon gagyinak tűnik, szerintem a régi film magasan felülmúlja az újat, mert abban megvan az a plusz, amitől bele tudjuk magunkat élni ebbe az egész történetbe. És a bagoly! Azt a szerencsétlen aranybaglyot pofátlanul kihagyták az új változatból.


Egy kis összehasonlítás (figyeljétek a zenét is):
Medúza most: http://www.youtube.com/watch?v=39pesl6J6e0
és 1981-ben: http://www.youtube.com/watch?v=lD_am3fu ... re=related (Mire ezt megtaláltam...Mindenhol csak ezt az új szutyok jött be >____<)

Az újban mindent cgivel oldottak meg és nyoma sincs az ilyen ötletes megoldásoknak, mint az eredetiben Calibos ördöggé változtatásánál (0:51-től): http://www.youtube.com/watch?v=ZqGlvplM ... re=related

Aki egy csilli-villi, de dögunalmas akciófilmet akar nézni, annak az újat ajánlom, annak pedig, aki a görög mitológia egy darabkáját szeretné megelevenedve látni, annak csakis a régit.

Kérdés: Csak én érzem úgy, hogy a mai cgi lények/szörnyek olyan gagyin vannak megcsinálva???? Olyan mű mindegyik (úgy általában, Alien, Titánok harca, Harry Potteres kígyó meg ilynek...).


A majmok bolygója

Na, ez viszont tetszett. A cgi itt is mű, ha jól emlékszem, egyetlen igazi majom sem volt benne, viszont jó volt a történet.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Ezt a sok mindent hol nézed? Letöltöd őket?

Engem mostanában úgy elakapott a mozizhatnék, pláne hogy tök családiasan vagyunk nézők mindig a nézőtéren (vagy legalábbis itt Szentesen nem igazán van sosem emberforgalomhömpölygeteg), viszont újabban sosincs kivel mennem :bukottangyal:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én meg nekiálltam a Skins nézéséhez. Érdekes.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Watchmen

Hozzászólás Szerző: olf »

Úgy látszik, tényleg nagyon emberfüggő, ki mire gerjed. A Watchmen ugyanis valóban zseniális film. Vagy egy évig nem akartam megnézni, mert minden kritikus csak lehúzta, de végül megtettem, és rá kellett jönnöm, hogy a balf@sz kritikusaink egyszerűen nem tudták, mit kell keresniük a műben.

Kezdjük azzal, hogy a holivúdi csilliárd dolláros agyatlan szuperhősös üljünkbeezértamozibamermostezamenő filmeket finoman szólva nem kedvelem hányok tőlük. Ez NEM egy ilyen.

A Watchmen tökéletes film. A dramaturgia eszméletlen, a cselekmény minden perce páratlanul megkomponált, a zene csodálatos, a látvány egyszeűen odab@sz (a majd' három órás film minden egyes képkockájának minden részlete a végletekig kidolgozott, kicsiszolt gyémánt), a színészek ötcsillagosak, az atmoszféra pedig csak akkor nem süt át a képeken, ha szemellenzőt viselsz.

A Watchmen nem értelmetlen óvodás szuperhőskatyvasz, amit olcsó profitért válogattak össze egy sablonkönyvből. Aki pörgős akciófilmet akar látni, hagyja ki. Ez a film arról szól, amiről minden szuperhősdrámának szólnia kellene: magáról a nagybetűs Emberről, a nagyvilággal és önmagával folyton harcoló, esendő, félelmekbe merült lényről, aki rettegésében képes volt az elmúlt fél évszázadban önnön torkának kést szorítani, és teszi még ma is. Mennyit ér ez az ember? Honnan erednek ezek a feloldhatatlan konfliktusok, melyek évezredek óta mérgezik a kollektív pszichénket? Mi a megoldás, és megéri-e egyáltalán megoldást keresni? Hová vezet az emberiség következő lépése? És hogyan teremtsen magának életet az, ki egy ilyen világba kénytelen születni?

Nagyon sajnálom, aki nem tudta átérezni ennek a filmnek a mélységét. A Watchmen Emberekről szól, emberi érzelmekről, emberi konfliktusokról, emberi fájdalmakról, emberi küzdelmekről, nem pedig pizsamás bálványokról és közhelypamacsokról.

Ja és aki nem eredeti hanggal nézi, az butuska.

---

Akmal: Skins első két évadot - toljad!

Emtrexx: Én moziba filmet nézni járok, nem valakivel.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »



Akkor ezek szerint akmallal (bocs X D ) túl tuskók vagyunk ehhez a filmhez.

Mindegy, én akkor is tartom magam a véleményemhez, miszerint bűnrossz film, de azért köszönöm, hogy kifejtetted, hogy milyen értékek vannak benne/ mi a lényege. (Nem gúnyolódni akarok, tényleg köszi! :))

Jah, erről az új Conan a barbárról hallottatok valamit?
Hasonló lesz a sztori mint a Schwarzi-s verzióban?
Én tegnapig azt sem tudtam, hogy lesz új, tök véletlenül akadtam rá ^_^" De örömmel fedeztem föl benne pár ismerős arcot :mrgreen:

(Valamelyik nap ment a Film+-on a Mátrix 3, hát megkönnyeztem a végső összecsapást Smith ügynökkel :röhög: )

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Olf, a Watchmen szerintem feleslegesen túlbonyolított, és elnyújtott katyvasz, ami mondanivalót csak akkor tartalmaz, ha valaki keresi benn :P
A kékember meg látványilag röhejes.
A zenéi amúgy tényleg jók.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: olf »

akmal888 írta:feleslegesen túlbonyolított
Szerintem meg egyszerűen nem egy dologról szól, hahem több témával dolgozik egyszerre.
mondanivalót csak akkor tartalmaz, ha valaki keresi benn
Személy szerint szeretem, ha valamin gondolkozni kell, és nem dörgölik a pofádba, mint egy gyépés óvodásnak.
A kékember meg látványilag röhejes
Mondj egy szuperhőst, akinek a dizájnja nem röhelyes. Erre még rá is játszik a film kb.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A kékember még mindig a jóbban kinéző szuperhősökhöz tartozik, az az éjbagoly meg selyemlepke (vagy mi volt a neve a kékember nőjének), vagy akár az a nagyon okos Ken (akinek valami pánt volt a fején) sokkal rosszabb volt :)

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

K.O.

Hozzászólás Szerző: olf »

Ja és végre megnéztem a SPVSTW-t.
Scott Pilgrim VS The World = Pure Awesomeness
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára olf 2011. aug.. 23. 19:26-kor.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

olf írta: Személy szerint szeretem, ha valamin gondolkozni kell, és nem dörgölik a pofádba, mint egy gyépés óvodásnak.
Nem arra gondoltam, hogy nem egyszerű. Arra, hogy az emberek csak kb belemagyarázzák azt amit szeretnének, de valójában csak egy okosnak tűnő, unalmas film.
Mint amikor egy filmet művészfilmnek hívnak csak azért, mert rossz, vagy mert nem mainstream.
olf írta: Mondj egy szuperhőst, akinek a dizájnja nem röhelyes. Erre még rá is játszik a film kb.
Jó, akkor ezek szerint én nem voltam érthető. NAGYON RÖHEJES ! XD
Mondom, már kullancs szintű, ami pedig nem más mint egy paródia.
Kép
Amúgy pl: Charles Xavier az X-menből nem vicces :P


Szerk: A Scott Pilgrim jó, és van benne FF-zene :mrgreen:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

az emberek csak kb belemagyarázzák azt amit szeretnének, de valójában csak egy okosnak tűnő
Való igaz, amikor az ember belső világáról esik szó, sok múlik a befogadó személyiségén, befogadóképességén, korábbi tapasztalatain stb. A belemagyaráz egy csúnya szó, de lényegében erről is szó lehet. Azt, hogy számodra mit jelent valami, részben te teremted meg, mint ahogy egy jó versnek is annyi jelentése van, ahányan olvassák.
Charles Xavier az X-menből nem vicces
Hmmm... ott a pont? (ezt tényleg nem tudom megcáfolni, bár Xévier már attól röhelyes lesz, akikkel körülveszi magát :hehe: )
NAGYON RÖHEJES !
Mint ahogy az is, hogy három méterekre dobálják el egymást, és puszta kézzel ütnek át falakat, meg percekig verekszenek sebek nélkül. Ha azt nézed, ez mind elég röhelyes. Mint a Tarantino filmek. Egytől egyig röhelyesek, nem? Ha azt nézed. HA azt nézed, és nem látod mögötte a szimbolikát. Vagy HA nem tudod egyszerűen jópofa baromságnak betudni, aminek szánták.

Nem azért, ez nekem sem megy minden gagyi filmnél. De ez ütött.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re:

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

olf írta: Való igaz, amikor az ember belső világáról esik szó, sok múlik a befogadó személyiségén, befogadóképességén, korábbi tapasztalatain stb. A belemagyaráz egy csúnya szó, de lényegében erről is szó lehet. Azt, hogy számodra mit jelent valami, részben te teremted meg, mint ahogy egy jó versnek is annyi jelentése van, ahányan olvassák.
És innen jön az, hogy ízlések és pofonok, innentől tényleg egyéntől függ, hogy mi hogy.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

btw ebből most pont kimaradtam, mert a watchmant még nem láttam, de van egy olyan érzésem, hogy tetszeni fog, ugyanis bírom a rendező stílusát és az összes filmjét imádtam, amit az ismerőseim 90%-a helyből leszólt (300, holtak hajnala, álomháború)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Na jó, azért a 300 meg a Holtak hajnala kissé más kategória :D (nem is tudtam, hogy ugyanaz az ember rendezte ezeket :o )

Más:
Elkezdtem nézni a Stargate: Universe-t és még az első dupla epizódon sem tudtam átvergődni magam, annyira unalmas @_@ Kb. 1 órát nézhettem... 5 perc elmegy azzal, hogy bukfenceznek át egyesével a kapun, aztán 20 percig veszekednek meg mászkálnak a hajón, ide-oda ugrálnak az időben... Még azért megpróbálkozom vele, de kicsit csalódott vagyok.
Asszem maradok az Atlantisnál, az tök akciódús meg humoros volt :P

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: tritto »

Hát a holtak hajnala az nagyon ratyi lett sztem. Aszittem rá az elején jaj de jó lesz valami frankó zombis film, de aztán rájöttem, hogy nem ez nem az.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

És mit szóltok a Zombieland-hoz? Nekem az teljesen ideális anyag volt, annyira jó arányban van benne vér, humor meg romantika is, hogy nem is tudom van-e még ilyen film másik, ami ennyire vegyes dolgokat hoz :)
Stargate
Jajjjj, abból nekem csakis és kizárólag az eredeti első film. A többi folytatásról meg akármiről az után a pár rész után amit láttam belőlük nem vagyok hajlandó tudomást venni :1eye:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

A Zombieland az egy kib@szott jó film, mert szórakoztat. Nem akar nagy lenni, vagy epikus, egyszerűen csak nézed, és szórakozol.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nekem nem tetszett a Zombieland :1eye: És megmondom, miért: Nekem egész egyszerűen nem volt vicces. Nem érte el a humor inger küszöbömet vagy nemtom : D
na jó, azért volt egy jelenet, amin röhögtem: amikor a klotyóba bemászik a bohóc.

Emtrexx írta:
Stargate

Jajjjj, abból nekem csakis és kizárólag az eredeti első film. A többi folytatásról meg akármiről az után a pár rész után amit láttam belőlük nem vagyok hajlandó tudomást venni :1eye:


Igen, én is sokáig így voltam vele! A Csk-1 vagy SG-1 vagy mi a címe az első szériának...Na azt még a kezdetek kezdetén néztem, aztán rájöttem, hogy unalmas. Aztán 2-3 éve valahogy összetalálkoztam az Atlantisszal és valahogy megszerettem : D Ebben is van gagyiság bőven (pl. díszletek, hogy csak ritkán kapnak el az emberek valami idegen vírust, minden lény humanoid,mindenki angolul beszél stb, stb), de tök szórakoztató az egész, vannak nagyon ötletes részek, pl:
- egyik hapi megy át a csillagkapun, de valami bezavar és több ezer évet előre ugrik az időben, ahol a bolygó már elsivatagosodott, a Nap haldoklik és tök egyedül bolyong
- valami fura növényt ugyanaz a hapsi megfog és azoknak, akihez a hapsi utána hozzáért, durva rémálmaik lesznek amiben bizony könnyen meg lehet halni
- A városban élő embereknek furcsa látomásaik lesznek egy halandzsa nyelven beszélő nőről meg egy összeégett pilótáról. Később kiderül, hogy valami többszáz évenként ismétlődő napkitörésre próbálják ilyen víziókkal figyelmeztetni őket valami tengeri, bálna szerű lények és a halandzsa nyelv nem is halandzsa, csak olyan, mintha víz alól szólna : D
- stb, stb, vannak alternatív valóságos meg óriás szörnyes részek is : D


És én a karaktereket is imádtam :D Meg van benne sok humor is, ami nagyon sokat dob rajta.

Mondom ezt úgy, hogy az ilyen Star trektől, Génrejtektől meg társaiktól tényleg kiráz a hideg : D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Tegnap volt egy nagyon jó film a Film+-on, sajnálhatja, aki nem maradt fenn miatta:


A kísérlet/Das experiment


Csillagos ötös. Majdnem 2 órás a film, de a végénél azt éreztem, hogy még még még, ebből még többet akarok látni.

Van egy rakás ember, akik önként - persze jó pénz ellenében - jelentkeznek egy kísérletre, ahol az emberi viselkedést akarják tanulmányozni. Ebből a rakás emberből kiválasztanak találomra néhányat, ők lesznek a fegyőrök, a többiek pedig a rabok. Berakják őket egy börtönbe és a fegyőröknek fönn kell tartaniuk a rendet, ill. be kell tartatniuk a szabályokat, erőszakot alkalmazni viszont tilos. Ennyi lenne a történet, a film pedig néhány nap eseményeit mondja el, mivel NEM sikerül azt a 15 (vagy hány) napot eltölteni a börtönben, amit a szervezők beterveztek. Szépen lassan elszabadul a pokol.

No, hát utána néztem egy kicsit a filmnek és láttam, hogy bizony valós alapja van a történetnek, tényleg volt egy ilyen kísérlet, de kicsit más végkimenetellel.

A film nagyon jól bemutatja, hogy hogyan válnak a kezdetben normális emberek igazi vadállatokká vagy azért, mert egy kis hatalmat kapnak (fegyőrök) vagy azért, mert megfosztották őket a legalapvetőbb jogaiktól (rabok). A főrohadék börtönőr is átlagos hapsinak tűnik az első napon, de fokozatosan egyre durvább fegyelmezési eszközökhöz nyúl (ami nem feltétlenül az ő tetűsége miatt van, ugyanis az elején őt is provokálják), amin egy-két helyen igencsak elkerekedtek a szemeim. :shock: Aztán ott vannak a rabok, akik az elején még viccelődnek az egész helyzettel, aztán az eldurvuló fegyelmezésekkel egyre inkább meghunyászkodnak. A főszereplő csávónak folyamatosan érezni lehetett az ingadozását. Az elején még a lázadó jópofa gyereket játssza,aztán a többszöri megaláztatás után meg már lehajtott fejjel motyog az őröknek,végül... Nade nézzétek meg a filmet :P

Nagyon jó. És ezért szeretem annyira a Film+-t, mert a sok óriáspolip meg csubakabra közé azért beraknak ilyen gyöngyszemeket is, amikért érdemes fönt maradni éjszakába nyúlóan.

Ja igen, a címéből is kikövetkeztethető, hogy egy német filmről van szó, aminek tavaly elkészült az amerikai verziója is ( :-| ), Adrien Brody és Forest Whitaker főszereplésével. Gondolkodom, hogy megnézzem azt is, de több helyen olvastam, hogy nem üti meg az eredeti szintjét és egyszerűen ez a film most annyira jól esett, hogy nem akarom rombolni az élményt. Majd meglátom.

(Affene, megint sikerült egy kisregényt írni, pedig csak néhány sort akartam XD És holnapra is megvan a kiszemeltem: Pap/Priest. Már előre félek XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jah, annyira hiányzik nekem a Film+ :? Pont azért mert nem voltak ugyan slágerfilmek rajta, de mindig volt valami olyasmi ami valami miatt érdekes (pl vagy mert röhelyes, vagy mert tényleg élvezhető). A Film+ meg Film+2 is kikerült a csomagunkból, és beraktak helyette Filmbox 1-2-t, amin gagyi krimik meg totál érdektelen családi filmek vannak folyton, de még soha, SOHHHA nem volt rajta semmi napközben, amin 1 percnél tovább leragadtam volna. I miss Film+ :(

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Szacsi, köszönöm az ismertetőket, jöhetnek még!

Én is megnéztem a Kísérletet, és tetszett, elég érdekes volt :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx: Na és szolgáltatót váltani nem lehet? Elég pocsék lehet ez az új 2 csatorna :?
Mi az HBO-t mondtuk le, mert az utóbbi években telenyomták sorozatokkal és csupa ratyi filmet nyomattak rajta, elvétve akadt 1-2 jó.

akmal: Szívesen : D Jó olvasni, hogy neked is tetszett :wink:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Egyébként írták a film elején, hogy valós eseményeken alakul. A valóságban is volt aki meghalt a kísérlet következtében?

Egyébként durva, hogy mennyire hülyék, és határozatlanok tudnak lenni az emberek, ha az elején leszögezik, hogy nincs erőszak, akkor az első ütés után nem az a reakció, hogy "nem kapsz pénzt szabályszegő, takarodj" ? :|