Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Akkor megpróbálom kibogarászni neten 0.0

Kissé régebbi ez a mozifilm, de én csak nem rég láttam:

A sötétség krónikája (Chronicles of Riddick)

Vin Dieselt elég nagy divat lett szidni. Vannak gagyi filmjei, az tény. De ez nekem nagyon tetszett. Tulajdonképpen a Pitch Black folytatásáról van itt szó, amit annak idején még moziban láttam és noha vannak sokkal jobb sci-fik is, mint az, én annak idején jól szórakoztam rajta. Mostanában újra megnéztem, immár rendezői változatban és a véleményem továbbra is ugyanaz. Közepes film, de szórakoztató :D

A sötétség krónikája már sokkal monumentálisabb és több benne a fantasy (?) elem is. Főleg, ha a rendezői változatot nézzük, mivel úgy tudom, a kurtított verzióból olyan dolgokat szedtek ki, ami nélkül igencsak értelmetlen lett a sztori.

A történet:
"Sötét idők köszöntöttek az univerzumra. A bolygókat sorra igázza le a Halálkufárok gonosz serege. Módszerük egyszerű: megtérsz vagy meghalsz. Amikor már minden remény elveszett, a maroknyi túlélő a mítoszokhoz menekül: titokzatos jóslatokhoz, legendákhoz, melyekben a jó legyőzi a gonoszt. Csakhogy nem mindig a jó a gonosz ellenszere, és a legendák is tévedhetnek. Néha a gonoszt nem a jóval, hanem csak egy másféle gonosszal lehet legyőzni. Így kerül a képbe a száműzott Riddick, aki akarata ellenére a nagyszabású küzdelem középpontjába kerül, és előbb egy idilli társadalom romjain, majd egy pokoli bolygó felszíne alatti börtönben, végül pedig a Halálkufárok lenyűgöző anyahajóján vív emberfeletti csatákat. A jóslat szerint a végső összecsapásban mindenki sorsa egyetlen Fúriától függ."

filmkatalogus.hu


Namármost, az, aki szereti a régimódi, nagyrészt a hangulatra építő sci-fiket és nem gyűlöli Vin Dieselt, annak nagy valószínűséggel tetszeni fog. Én már rég láttam ennyire korrekt és ennyire szórakoztató sci-fit (a másik meglepetés a kategóriában a Pandorum volt).

Pozitívumok:
Van kerek történet, baromi jó hangulat, jó díszletek, jó páncél dizájnok. Riddick egy igazi tökös csávó (csak hogy ilyen gagyin fejezzem ki magam : D), Vin Dieselnek alighanem ez volt eddigi legjobb szerepe (már a Pitch Black-et is az ő karaktere vitte a hátán : ) ). Remekül hozza a figurát, aki amellett, hogy egy kétajtós szekrény és szépen ki van gyúrva, még akrobatikus mutatványokra is képes, emellett pedig még az eszét is használja. És a hangja.... A magyar hangja sehol nincs az eredetihez képest. Mindenképp érdemes meghallgatni eredetiben. A börtönbolygó, elég hülyeség az egész (nappal +20000000000°C, éjjel -200000000 °C - úgy nagyjából : D ), naggyon jó helyszín volt, kár hogy csak olyan rövid idegig tartózkodtak ott. A pajeszos zsoldos hapsi nagy arc, már vártam, mikor bukkan fel újra : D Jó volt a befejezés is, hehe : D
És persze nincs hiány kreatív ötletekben sem (gyilkolás teás csészével :1eye: ): http://www.youtube.com/watch?v=cx1XhlPI ... re=related

Negatívumok:
-Azok a piros, pikkelyes kutyaizék a börtönbolygón nagyon bénák voltak :argh:
- És a kiscsaj is (Kira a neve asszem), aki végig nagyon erőltette a húdelazavagyok stílust, aztán meg, amikor veszélybe került, rögtön ott vinnyogott Riddicknek, hogy ő nem akar meghalni.
- A pózőrködés, ami néhol jó, néhol nem. Pl. a köteles ugrálós rész után azzal a hülye zenével. Ehh.

Egyébként jó kis film ez, méltatlanul van sok helyen lehúzva. Inkább ezt nézzétek, mint a Halálos irambant XD (Ott kb. az egyetlen értékelhető dolog a kocsik hangja, meg pasiknak gondolom Michelle Rodriguez.)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Michelle Rodriguez :nyál2:

Bár állítólag az életben egy hülye kurv@ :(

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Akkor egy csinos hülye kurv@ XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Megnéztem a Vasembert, aztán a Vasember 2-t is.
Mindkettő tetszett, de az első sokkal jobban, de lehet, hogy túl fáradt voltam a 2. részhez, úgyhogy majd nekifutok még1x.

Pozitívumok:
- ....
Inkább nem is sorolom. Nincs értelme pontokban tárgyalni a filmet, jó és kész. A történet, a szereplők, a páncél, a fegyvergyáras háttér, a sok hiperszuper kütyü, a poénok. Mind a helyén. Leülsz, elindítod és jól szórakozol. (Én robot meg gépmániás vagyok, úgyhogy lehet, hogy elfogult vagyok :D )

És a film legmosolyrafakasztóbb jelenete: http://www.youtube.com/watch?v=KS-f35TKU54

A második részben szerintem nem volt annyi izgalom, mint az elsőben. Míg az elején azon izgultam, hogy Tony mikor bukik le, a másodikban már inkább azon idegeskedtem, hogy mikor agyalja már meg valaki, hogy észhez térjen. Szerencsére ez be is következett XD
Amik viszont kapásból eszembe jutnak, mint hatalmas pozitívumok (kicsi spoiler):
- Mickey Rourke áramos szuperkütyüje az elején rohadtjóvolt! :o Aztán a madárelkobzós és az utána következő jelenete is (amikor látni az őröket a háttérben X D). Ja és hogy állandóan oroszul közbegagyog, Sam Rockwell meg mindig rákérdez, hogy "Mi van?!"
- Scarlett Johansson és az ügynök verekedős jelenete X D (Főleg azért, hogy ki hány embert intéz el ugyanannyi idő alatt XO)
- Az "Ex-wife" rakéta a végén. XD


Megnéztem ezen kívül a Laprikon (Leprechaun) 6. (!!!) részét is, hát könnyesre röhögtem magam rajta. Emlékszem, hogy a legelső részét még nagyon régen láttam, még általánosban és utána mindig azzal ijesztgettük egyik unokatesómat tüsszentés után, hogy ha még 2x tüsszög, akkor érte is eljön a laprikon XD

http://www.youtube.com/watch?v=gPxOUDsO328

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

L O L, én mindig azt hittem úgy kell ejteni, hogy Láprisón XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Áhá! Szóval te is nézed a Laprikon filmeket! XD

Megint megnéztem két filmet, bár nem a legfrissebbek:

A megtorló/The punisher
A minap adták az egyik magyar adón, de már az elején gyanús volt, hogy bizony a cenzúrázott verziót. Mérges is lettem, úgyhogy gyorsan előkerestem a vágatlant és megnéztem (már láttam előtte vagy 3x). Szerintem marha jó kis film ez : :D

Leszögezem, hogy nem olvastam a képregényeket.

Van benne egy csomó jó duma meg jelenet, de mindezek közül a megtorló meg a szőke orosz közti bunyó a legjobb X D (Amit a tv-s verzióból rendszerint egy az egyben kivágnak).
http://www.youtube.com/watch?v=gQ_5LWex ... re=related

Én annak idején tök véletlenül botlottam bele ebbe a filmbe és örülök neki, mert roppant szórakoztató : D

Aztán ma ebben a jó kis esőben meglestem a 2009-es Sherlock Holmes filmet is. Nos. Amikor láttam az előzetesét, azt hittem, hogy valami nagyon ratyi dolog lesz. SH meg puszta kezes box? Na mondom, ez sehogy nem jön össze. Aztán most megnéztem és nagyon tetszett (sokan szidják, hogy köze sincs a régi SH filmekhez meg könyvekhez, stb., de én nem láttam/nem olvastam őket).

A történet nekem bejött, a színészek is (Jude Law-t A krokodilok bölcsessége óta nagyon szeretem, Robert D. J.-t meg a Vasemberben kedveltem meg, előtte elég bizarr filmben láttam X D ). A környezet/képi világ gyönyörű, London mesésen nézett ki az összes szutykával együtt. Ami még speciel nagyon bejött, hogy a támadásokat Holmes először elmagyarázta és láttuk lassításban, majd valódi gyorsaságban. Az tök jó volt :)

Ééés örömmel tudatosult bennem, hogy Hans Matheson is játszik a filmben, akit szintén nagyon szeretek :>

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Hogy lehet egy olyan filmet cenzúrázni, aminek alapból az a címe, hogy A megtorló? XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Igen, elég gáz :D

Van egy olyan film, hogy Démonlovag és van a végén egy olyen jelenet, hogy Billy Zane-t arcon köpik szentelt vérrel, mire ő kínok között olvadni kezd , lángra kap, végül felrobban a motel, ahol van. Ezt úgy megcenzúrázták a németek, hogy Billy Zane-t leköpik, aztán fölrobban a ház XD

A Film+ múltkor a Conan a barbárt is megvagdosta :1eye:, de ami a legidiótább kategóriába tartozik, az a cenzúrázott Mad Max, na az már nagyon no comment :roll: (Mondjuk az nem a Film+-on volt.)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A feláldozhatók (The expendables)

Hehehe. Látom, ezt Stallone rendezte. És egész jó kis film, bár a célközönség valószínűleg nem én vagyok, hanem az akciófilm szerelmesei.

Ebben a filmben benne van mindenki, aki számít (akciófilmes körökben :D): Stallone, Lundgren, Jet Li, Willis, Schwarzenegger, Statham, Rourke éééés még Eric Roberts is befigyel, mint a "sötét oldal" képviselője :D Öröm volt ennyi híres izomagyat egy filmben látni, nagyon jól kiegészítették egymást és még humoros jelenetekből sem volt hiány. Azt már az Oscar óta tudom, hogy Stallonenak van humorérzéke, örülök, hogy ezt itt is megmutatta : D

Történet (kicsi spoiler): Hát az nincs sok. Dióhéjban: Stallone csapatát Willis felbéreli, hogy likvidáljanak valami dél-amerikai diktátort vagy kit. Végül nem vállalják a feladatot, de Stallonenak valami miatt bűntudata van, amit megoszt Mickey Rourkekal. Rourke is elkezd nyafogni és csak még jobban rátesz S. bűntudatára, mire Stallone fogja magát és mégis visszamegy dél-amerikába. Persze nem olyan egyszerű ez, mert az időközben megsértődött Lundgren óvodás módjára bosszúból jól keresztbe tesz nekik. ENNYI. :D

Vannak benne nagyon jó dumák. Jet Li karaktere nagyon jó volt, egyfolytában azzal jött, hogy neki ez meg az azért rossz, mert kicsi. Mondja Stallonenak, hogy mivel kicsi, rajta 2x akkora egy golyónyom, mivel kicsi, neki sokkal többet kell utaznia, blabla...Erre elkezdenek lőni rájuk, S. meg mondja, hogy másszon ki a kocsi hátuljára. Jet Li: "De miért én!" Stallone: "Mert kicsi vagy!" :P

Meg Eric Roberts dumája, mikor a gorilláival vallatni készülnek egy csajt. "Azt mondják egy igazi férfi sosem üt meg nőt. Engem is ebben a szellemben neveltek." * csaj már-már fellélegzik* "De a barátomat nem." És előlép egy egybenyak verőember : D

Meg Lundgren az elején, amikor jól megfenyegeti Stallonet, olyan igazi bicskanyitogató stílusban, morcos képpel.
Stallone: "Mi van, fenyegetsz?"
Lundgren: "Én? Nem. Én rendes hapsi vagyok." XD


ÉS ISMÉT EGY FILM, AMIBEN EMLÍTÉST TESZNEK KIS HAZÁNKRÓL!
http://www.youtube.com/watch?v=gpOp022QRhc

XD

És ha már szóba került az Oscar, akkor itt van pár jó jelenet (a film egyébként baromi jó, én mindig megnézem, amikor adják X D):
http://www.youtube.com/watch?v=1bPwvsxJfjY
És a szabók, akikról Stallone azt kamuzza, hogy bérgyilkosok XO: http://www.youtube.com/watch?v=RhQo28pj ... re=related

Aki eddig nem látta ezt a filmet,de szeret nevetni, az nézze meg :D



Ahol a vadak várnak/Where the wild things are

Ugh. Ez valami gyerekkönyvből készült film. http://www.filmkatalogus.hu/Ahol-a-vadak-varnak--f25658

Pozitívumok:
-A bábok. Nagyon jók. Főleg a kecske, a madár, a bika meg az orrszarvú.
-A zene.

Negatívum:
-halálosan unalmas az egész
- a gyerek állandóan a legrondább és legidegesítőbb szörnyekkel lóg
- a főszereplő hülyegyerek idegesítő


Összegzés: Nem ajánlom senkinek @____@

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Oh, most látom csak:
Megnéztem ezen kívül a Laprikon (Leprechaun) 6. (!!!) részét is, hát könnyesre röhögtem magam rajta. Emlékszem, hogy a legelső részét még nagyon régen láttam, még általánosban és utána mindig azzal ijesztgettük egyik unokatesómat tüsszentés után, hogy ha még 2x tüsszög, akkor érte is eljön a laprikon
"Laprikon"?? Képesek voltak így fordítani?? XD A leprechaun az kobold, méghozzá az a tipikus ír kobold, aki a szivárvány alá rejti a kincset :D

Szacsi (meg mindenki): az X-Men filmekhez mit szóltok? (Ha láttátok) Én most néztem meg a legújabbat moziban nemrég. Elég érdekes volt :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Miért, mi a baj a "laprikon" szóval? XD Az 'ír kobold' szerintem nem hangzik olyan jól XD

Én tudom, mi a laprikon. Így a 6 film után X D (A kobold úgyis minden részben az ellopott aranyát emlegeti meg fölvág a nőknek, hogy ő egy szívdöglesztő ír. Igen. XD)

Az új X-men filmet én holnap fogom megnézni, nagyon kíváncsi vagyok rá - bár sok jót nem olvastam róla :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

az X-Men filmekhez mit szóltok? (Ha láttátok) Én most néztem meg a legújabbat moziban nemrég. Elég érdekes volt :)


No, jelentem, én is megnéztem. Tetszett! Nagyon is :) Szerintem remekül válogatták össze a karaktereket, legjobban a fiatal Magneto és Mystyque tetszett. A hangulat nagyon rendben van, a történet is.

Két dolog van, ami kicsit rombolja az élményt:
- néhány béna mutáns (a repülő táncos csaj meg a szuperszónikus röpködő gyerek, aaaargh...Ezek nagyon bénák voltak :? )
- az időparadoxonok (pl.X. prof hogy bénulhatott le itt, ha a 3. részben már jóval öregebben még járkál? Vagy Celebro.)

Ezektől eltekintve szerintem nagyon jó lett ez az X-men film is, biztos, hogy még párszor meg fogom nézni - ahogy a többit is (a Rozsomákos film mondjuk nem igazán tetszett).
Azért volt olyan rész, amin hangosan felröhögtem: amikor Magneto meg Charles mennek mutánsokat toborozni ésfelkeresik Logant is egy kocsmában, ő meg még mielőtt belekezdenének, kapásból elküldi őket melegebb éghajlatra XD

Egyébként az új mutánsok közt is voltak nagyon jók, pl. az Azazel fazon :mrgreen: Meg Kevin Bacon is kitett magáért, bár ő mindenféle szemét karaktert nagyon hitelesen tud játszani : D

Jó volt, tetszett.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Szacsi, rohadt jó az avatarod :D Imádom :örül:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Köszi. Én csináltam XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Két dolog van, ami kicsit rombolja az élményt:
- néhány béna mutáns
Pontosan! Én is vártam vártam hogy na hejj, milyen jó kis képessége lesz? Erre kinyilnak a szárnyai és lebeg :?
Az üvöltéssel repülő fickó már a képregényben is szerepel nagyon régóta, valamikor a hetvenes évek közepén találták ki, de mindig is a kevésbé jól sikerült karakterek közé tartozott, sose értette senki, hogy lehet hanggal repülni XD Eléggé meglepődtem hogy pont őt választották be. De végülis nem lehet mindenkinek brutáljól kinéző képessége, lehet hogy a kontraszt kedvéért raktak be ilyeneket :)

Az idővonalbeli zavar őszintén szólva nekem nem tűnt fel, pedig imádom ezeket a filmeket, és az előzőket is kb már végtelenszer láttam, de mégiscsak akkor esett le amikor utólag olvastam a kritikát XD Nekem inkább az tűnt fel, hogy az előző részekhez képest elég szerény volt az akció, meg hogy az idő java ezzel a James Bondos hangulatú háború-sztorival ment el. Úgyhogy kicsit hiányérzettel álltam fel a végén. Baromira remélem, hogy lesz folytatás, bár a bevételeket elnézve nem zárt túl jól a film :(

A harmadik rész egyébként tetszett? Eléggé megosztotta az embereket, meg ott számítottak szerintem a készítők leginkább a képregényes előélettel rendelkező filmnézőkre.

Laprikoohoonn.... azóta is ez a szó jár a fejemben XD XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Laprikon laprikon laprikon :P

A harmadik rész? Az volt az, amelyikben Jean Grey hirtelen tudathasadásos lesz, holott erről előtte egy kukkot sem szóltak? Nekem az is tetszett (leszámítva azt, hogy J.G. tudathasadásos lesz és előtte erről egy kukkot sem szóltak : D ). Ja meg az angyalszárnyas fickó szereplése is elég bénácska volt :) De úgy összvissz nekem tetszett a film, szerintem az egész trilógia nagyon-nagyon jó lett. És ez a First Class is jó.
Csak azt a fránya Rozsomák/Farkas filmet nem bírom megemészteni : D (Nektek hogy tetszett???)

Még valami az új filmhez: Nekem bejött, hogy ilyen "James Bondos" lett, őszintén szólva a Vasember 2 után már nem volt kedvem órákig nézni a röpködő szuperhősöket :)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Megnéztem én is a First Class-t, és nagyon tetszett, bár én hálás közönség vagyok :P

Magneto érdekes volt, Xavier meg vitte az egész sztorit, nagyon jól megoldották. A szárnyas "tündérke" nem tetszett egyedül, a többi szerintem jó volt. (Igen, próbáljatok meg ti is hanggal repülni, ablakot törni XD )

Egyedül a főgonosz, a Shawn nem volt egy nagy durranás, lehett volna kicsit karakteresebb.

Asszem még sokszor meg fogom nézni, meg a trilógiát is újra.

A Farkasos meg uncsi, és az X-men sosem szólt egy szereplőről, mindig egy csapat volt benne, szerintem ez az egyik oka, hogy olyan lett, amilyen. :nyuszi:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Az önálló Farkasos film nekem valahogy kimaradt :? Nem hozott lázba már maga az ötlet sem (nem igazán kedvencem ez a szereplő a csapatból(bár a többiek a filmben nem túl érdekesek)). Aztán meg egyszer végül letöltöttem, de nem sikerült találnom feliratot hozzá szóval berágtam és letöröltem a fenébe XD

De most elég nagy X-Men lázba jöttem, lehet hogy megveszem ezt is majd, ha már a többi is megvan, és megnézem végre (a jövő évi új Farkas-filmig mindenképp illene XD)

Egyébként elég nagyvonalú húzás volt a First Class-ban hogy képesek voltak azért szerződtetni Jackman-t hogy elmondjon 1 darab tőmondatot abban a félperces jelenetben :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Mi-mi? Lesz új Rozsomák film? :o

akmal: Igen, a fején találtad a szöget, az egész film nagyon uncsi. Én már ott beleuntam, amikor a farönköket borogatták egymásra Victorral. Olyan sótlan lett az egész film (a pózőrködés meg itt csúcsosodik ki az összes X-men közül XD).

Emtrexx: Miért, mi a bajod Farkassal/Rozsomákkal? :P

(Egyébként hogy föllendítette már az X-men a fórumot : D)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

OFF, szerintem maga a fórum lendült fel picit, ahhoz képest, hogy hárman tartottuk a lelket (Basch-al meg Trittoval) csatlakozott hozzánk Mufurcka, Te meg Emtrexx gyakrabban jártok fel. Az már 5 fő. És a héten még Mahdi is beugrott. Ja, meg néha látni Abydos-t is.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Mi-mi? Lesz új Rozsomák film? :o
Bizony ám, az IMDB szerint már az előkészületek folynak.
A képregényben Wolverine eléggé sokat kavart Japánban, a film úgy tűnik az egyik ilyen kalandját meséli majd el. Ha jól látom, szerepelni fog benne Kelly Hu is, aki a karmos csajt alakította az X2-ben. Nem tudom, ezt hogy hozzák össze, mivel ugye az X2-ben találkoztak először és a csaj ott meg is halt :?
Emtrexx: Miért, mi a bajod Farkassal/Rozsomákkal?
Bajom az nincs vele, csak a többieket jobban szerettem :) Pl Vadócot is meg Plazmát is (a sugarakat lövő srác a First Classban). Persze a képregényben eléggé másmilyenek voltak, meg a filmek épphogy csak megmutatják őket.
szerintem maga a fórum lendült fel picit, ahhoz képest, hogy hárman tartottuk a lelket
A statisztikánk szerint napi 50-140 fő látogató szokott lenni, csak hát nem mindenki szól hozzá. De ez egyébként jobbak az adatok mint az év első felében voltak, szóval valamennyi növekedés tényleg van, még a hozzá nem szólok számában is :)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Emtrexx írta: A statisztikánk szerint napi 50-140 fő látogató szokott lenni
Mért, nálad az is vendégnek számít, aki csak benéz az ablakon napközbe, mert nálunk csak az aki bejön, és beszélgetsz vele :P

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nah, ha már úgyis a képregény adaptációknál tartottunk, akkor itt van még egy téma: Watchmen

Látta valaki?

A délutáni filmezés előtörténete annyi, hogy megint átjött nővérem, én meg mondom,hogy kölcsön kaptam a Watchment, nincs-e kedve megnézni. Azt mondja, az meg mi? Én meg mondom, hogy valami képregény adaptáció, de gőzöm sincs, miről szól.

Elkezdtük nézni. Másfél órája ment a film, amikor kezdtünk fáradni. Aztán 2 és fél óra múlva végre vége lett. Totális K.O., agyilag mindenképpen.

A Watchmen rajongók vagy aki értette a filmet, elmagyarázhatná, hogy mit is akartak ezzel az egésszel??? Komolyan a 10 perces végkifejletre kellett ez a 2 és fél óra?! Atyaég...

Ebben a filmben jóformán semmi nem történik!!!! Van egy rakás ember, aki csak úgy van, de szerepük nincs sok, senkiért nem tudunk izgulni, tulajdonképpen tök érdektelen, hogy kivel mi történik (bár a "komédiást" jó, hogy kivágták a harmincadik emeletről, ritka nagy tuskó volt). Egyedül az a fickó volt szimpatikus, akinek valami tintafoltos zokni volt a fejére húzva (a nevét nem tudom, de olyan volt a hangzása, mint a porzsáknak), de őt meg szimplán mindenki hülyének nézte, tehát nagy mozgástere neki sem volt. És ott volt a kedvencem, a kék ember. Elneveztük Morlának, mert a hozzáállása kb. mindenhez ugyanolyan volt, mint az ősi óriásteknősnek a Végtelen történetből ("Minket már az sem érdekel, hogy egyáltalán érdekel-e valami."). Kiborító volt a stílusa, nem tudom, mit ettek annyira rajta a nők (a film csúcspontja, mikor a nője jól lecseszi, hogy még arra se szán időt, hogy megdugja). Borzalom és a legidegesítőbb az egészben, hogy egy kinyírhatatlan karakterről van szó, tehát az esély arra, hogy a film felénél kicsinálják és végre nyugtunk legyen, nulla.

Az utolsó 10 perc nagyon érdekes volt, ez a hazudjunk, hogy megmaradjon a béke ötlet nagyon tetszett, de a zoknis hapsit azért meggyászoltam. Képileg is nagyon jó a film.

Végül arra a következtetésre jutottunk, hogy józan állapotban a film tulajdonképpen értelmezhetetlen/élvezhetetlen és csak valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt állna össze az egész történet/mondanivaló, stb.

Bűnrossz, sajnálom, hogy időt pocsékoltam rá.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én nem láttam még, mert előtte el akartam olvasni a képregényt, de mivel rémesen unalmas, még nem értem a végére :? Pedig állítólag zseniális cucc. A film mondjuk nem tudom mennyire sikeresen dolgozza fel.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

XO

Hát az unalom részét maximálisan eltalálta.