Kedvenc filme(i)d

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Nekem a FILMEK közül nagyon tetszik a bujj,bujj,szellem :D

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Ez a Gladiátor még mindig ugyanolyan nagyszerű film mint régen amikor még a moziban adták.A végén mindig készen vagyok, nagyon jól megcsinálták amikor a végén újra találkozik a családjával és alatta az a iszonyatosan szomorú zene...könyfakasztó :cry2: :cry2:

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Igen..Tegnap volt és én is néztem ...kevdenc filmem az Advent children mellet...
nekem is tetszik ahogy megvan csinálva..a családját nagyon sajnálom ahogy megölték őket :cry2: :cry2: :cry2: ...Mellesleg a "császár" egy nagy **** mivel megölte az aőját és maximus ellen van..nekem nagyon bejön ez a film :D

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

A Gladiátor című filmről mindig az a rész ugrik be, mikor a végén "visszatér a családjához és gyalogol azon a búzamezőn. A zenei aláfestés is csodaszép ennél a résznél (Now we are free című szám, ha jól emlékszem). Az a rész egyszerűen zseniálisan lett megcsinálva.^^

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Egyetértek :)

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Ezt a részt emlegettem én is amit Zorgika írt le^^,hát igen egyszerüen tökéletes...és aminek nagyon örülök az az hogy Zorgika leírta a címét a számnak ami alatt megy, kérdezni is akartam hogy nem tudja e valaki a címét... lehet hogy Zorgika az emberek gondolataiban tudd olvasni??????? rémisztő XD

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

off

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Gergő: ezt már más is kérdezte. Vajon mi lehet rá a válasz? :aljas:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Igen, igen, igen és igen Zorgika olvas az ember gondolataiban XD

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Most volt a gladiátoros, meg a szamurájos film is. Mindkettőt láttam már, de másodjára oda is tudtam figyelni, mert nem zavart semmi. Az az igazság, hogy nem tudok leírni ide nagyon semmit azon kívül, hogy mindkettő nagyon jól van megcsinálva. Nem azért, mert nem lenne mit leírnom, csak nem akarom/tudom leírni, főleg, mert még ki sincsenek gondolva egészen. Akkor miért írtam ezt az üzenetet? ... Talán jobb, mint a semmi, és esetleg valaki majd elmondja nekem, mit akartam. :)

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

íTényleg haverom mondta hogy lesz a mozikban HITMAN film.Szerintem én arra megyek..de egy akadálya van az hogy 18 évenaluliak nem nézhetik meg
de biztos jó lesz mivel a játék is elég nagy sikert aratott(nálam főleg) :D:D:D
Mellesleg November 22.-től látható a mozikban :wink: :wink: :wink: :wink:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

NeoBahamut: Elnézést, hogy közbeszólok, de a mozikban a büdös életbe nem volt akadály, ha én 18 karikás filmet akartam megnézni, még 12 éves koromba sem. :lol: Úgyhogy, ne aggódj amiatt, hogy nem engednek majd be rá. :yes:

****
Én legutoljára a Resident Evil 3-at és a Halloween-t láttam. Háááááááááááááááát.... mondanom se kell, hogy egyik se volt valami húdenagyonjófilm. De azért lehetett rajtuk röhögni, mert egyes jelenetek már annyira szarok voltak, hogy mást nem lehetett tenni, mint röhögni.
A RE3 mondjuk látványilag nem volt rossz pár résznél.^^

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Zorgika írta:NeoBahamut: Elnézést, hogy közbeszólok, de a mozikban a büdös életbe nem volt akadály, ha én 18 karikás filmet akartam megnézni, még 12 éves koromba sem. :lol: Úgyhogy, ne aggódj amiatt, hogy nem engednek majd be rá. :yes:
yipíííííííí XD kösz Zorgi
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mellesleg itt a trailere...nézzétek meg! :P

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Zorgika írta: Én legutoljára a Resident Evil 3-at és a Halloween-t láttam. Háááááááááááááááát.... mondanom se kell, hogy egyik se volt valami húdenagyonjófilm. De azért lehetett rajtuk röhögni, mert egyes jelenetek már annyira szarok voltak, hogy mást nem lehetett tenni, mint röhögni.
A RE3 mondjuk látványilag nem volt rossz pár résznél.^^
Szegény Zorgi csak röhögött a RE3-on mikor már attól is megijedtem, hogy egy csákó tankolni akar XD Idegileg nem bírtam azt a filmet a sok hirtelen váltás miatt XD

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Én pont most néztem meg gépen Resident Evil 3-at.Nem is bánom hogy nem néztem meg moziban, mert ez nagyon szánalmasra sikeredet szerintem.Eddig ez volt a legrosszabb rész az első kettő sokkal jobb volt, a végén meg a fő gonosz bácsi hát az vicces volt. A varjus téma tetszett egyedül, nah az jó volt...kb. ennyi az egész film...rég csalódtam ekkorát olyan filmben amit vártam nagyon...

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Leon »

Jó, de jön egy CGi Residnt Evil film, a Sony és a CAPCOM pártfogása alatt. Ami nagyon jó lesz, kb. FF7: Advenc children féle lesz.

A neve: Resident Evil Degeneration

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Red13 ajánlot nekem egy filmet a My Sassy Girl-t /A PIMASZ BARÁTNŐM/, megnéztem és azt kell mondanom hogy rég láttam ilyen jó és egyben szórakoztató filmet, a végén majdnem sírtam/egy "szép" szerelem kialakulásáról szól vagy valami ilyesmiről XD/...nah jó ez persze egy kisebb túlzás XD de ha még nem láttátok szerintem nézzétek meg, megéri :wink:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Resident Evil: Degeneration?

Remélem még változtatanak a címen, mert ez irtó hülyén hangzik :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szacsi 2007. nov.. 22. 21:17-kor.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ááá hát ez nem igaz, már megint elnéztem a témák címét @.@ ^_^"

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

láttátok már a Vezet a ritmus c filmet.Én nem szeretem az ilyen stílusú filmeket(opl Dirty Dancing)de ez a film nagyon tetszik. :wink: meg szerintem Antonio Banderas sem rossz színész

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Megy most az HBO-n. Meg akartam nézni, de pont kellett mennem valahova... Azóta meg nem néztem műsort, esetleg mikor adják majd. Sebaj, talán majd belebotlok valamikor. :D Nálam a tv-zés így szokott menni, már ha tv-zek egyátalán. XD

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Én láttam :mrgreen: Jó kis délutáni program volt, WoW-ozás közben :P

A kedvenc részem, amikor szereznek hangfal szettet és Banderas kérdezi, hogy honnan van. Erre elkezdenek hebegni-habogni, egy intéssel elnémítja őket és azt mondja: Mondjuk, hogy hiszek nektek XD

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Szeretném megkérdezni a kedves fórumos társaimat hogy valaki nem látta e már az AZ vagy Izé című filmet??? láttam ma egy Stephen King könyvet és ez volt a címe és akkor monta az osztálytársam hogy az van filmben és valami csúnya bohóc szerepel benne. Szeretném leszedni csak nem találom neten sehol :( és érdeklődni szeretnék hogy biztos hogy van ez filmben???

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Igen, létezik a film, láttam egyszer tévében. Az eredeti címe: It (link)
Nem valami nagy film, de aki szereti Kinget annak lehet hogy bejön.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Kinget sohasem tudtam magamban sehova tenni.... Vannak hatalmas művei, mint például a ragyogás, amiből kétféle filmfeldolgozás is készült, ilyen a hasznos holmik is,Titkos ablak, a sötét torony stb..., de vannak borzalmas alja-pulb írásai, amik mind sztoriban, mind írói stílusban jóval a "határértékem" alatt vannak. És persze van a fele-fele, amikor egy jó könyvből borzalmas filmet csinálnak. Ez is sokszor megesett Kingel, főleg, hogy a 80-as 90-es években kb 20-30 könyvét filmesítették meg... :|
(Az ekkora szélsőségek miatt, amiker írásai közt találunk, néha elgondolkozok, Stephen King talán nem is egy ember, lehet hogy kettő, de az is megeshet hogy egy egész anonim alkoholista terápiás csoport... :mrgreen: )

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Valóban létezik az a film, de úgy tudom kis hazánkban csak az erősen cenzúrázott verzió került be. Elvileg van egy rendezői változat is, ami hosszabb, meg hát eggen.... Én láttam a filmet (hogy én hogy utáltam azt a bohócot...), meg olvastam a könyvet is. Amondó vagyok a könyv jobb, mint a film....
És a Ragyogás valóban zseniális könyv.