Kedvenc sorozatod

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Áh, olyanom sajna nincs.
A Comedy centralomat is kivette a kedves szolgáltató :( pedig a Family Guy-ra rettenetesen rá vagyok állva :mrgreen:

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

nekem az se volt
marmint a comedy central
az valami helyi ado lehet mert nem halottam rola

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: basch »

nekünk van de én inkább irigy mirigy es vagyok

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Pár napja, ha esetleg még nem hallotta valaki, elhunyt egy bizonyos Jackie Burroughs (legismertebb szerepében "Hetty néni"). Remélem sokan tudják, kiről is van szó.
:rip:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Emtrexx írta:Pár napja, ha esetleg még nem hallotta valaki, elhunyt egy bizonyos Jackie Burroughs (legismertebb szerepében "Hetty néni"). Remélem sokan tudják, kiről is van szó.
:rip:
Én ismertem. :rip: Elmennek a régi, jól ismert emberek. =( Ez szomorú.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Meghalt Hatty néni. :O Épp tegnap jutott eszembe a sorozat, hogy mennyire időt álló és nézhető szerintem mind a mai napig. Kár hogy most épp sehol sem megy.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Arxur: De, a StoryTV-n megy minden nap. Bár persze ez gondolom nem egy olyan csatorna ami minden háztartásban előfordul XD


****

Én most rácuppantam a koreai sorozatokra :D Nézek egy "My girlfriend is a nine-tailed fox" című sorozatot, ami kb olyan mint egy anime és brazil szappanopera keresztezése (mindenki folyton hangosan magában beszél meg ilyenek XD), de nagyon szórakoztató :) Egy balfax gyerek betéved egy templomba, és véletlenül kiszabadít egy festményből egy róka-démon nőt, akit oda elzártak 500 éve. Tisztára mint egy tipikus anime :D (ez a kilencfarkú naracsszínű rókadémon-dolog azért ismerős valahonnan :D Látom ez valami általános kultúr-elem arrafelé).

Kép

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Jaja, a rókákra mindent rá lehet fogni, mert tudnak alakot váltani és természetesen gyönyörű testű nővé változnak, hogy éjszaka "kifárasszák" a tudósokat, akik így nappal sem lesznek képesek dolgozni, mert csak az előző éjszakán jár az eszük.
Ezt mondják a bölcs kínaiak legalábbis. :D

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

house md... amúgy nem nézek sorozatokat, de ez büntet. a fickóban durván magamra ismerek

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én a House-t addig néztem, amíg Szakácsi volt a szinkronhanga, aztán dobtam a dolgot, valahogy oda lett az élmény.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

huhh. nekem ilyen téren akkor könnyebb. csakis és kizárólag feliratosan. és ez tulajdonképpen bármilyen külföldi cuccra vonatkozik. nekem a magyar szinkron nagyon illúzióromboló

bár a houset néha elcsípem a tévében is akár

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Huhh, én általában szeretem a magyar szinkron, de nem feltétlenül. Könnyen el lehet szúrni, az a baj, meg hogy nem mindig van igény a nagy TV-knél arra, hogy megválogasság melyik hangot ki tud a leghitelesebben visszaadni.

De a House eredeti magyarja nagyon jó volt. Volt.

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: tritto »

A magyar szinkron régebben nagyon híres volt, de az elmúlt tíz évben elkezdett "felhígulni" több olyan szinkronstúdió is van ami nem éppen csinál jó szinkronokat. De ettől függetlenül azért még ki lehet fogni elég sok jól szinkronizált filmet vagy sorozatot.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

az a baj, hogy régen tényleg az volt, de manapság szinte csak olyan színtelen és selejtes szinkronokba futottam bele, hogy inkább azt mondtam, kösz nem.
arról nem is beszélve, hogy így legalább tanulom az angolt.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nekem a kedvenc sorozatom egyértelműen a Végtelen határok, de amit néztem és nem volt rossz, az a Csillagkapu Atlantisz. Gagyik a díszletek, meg tele van hülyeségekkel, de én roppant jól szórakoztam rajta.

És most jelenleg a nagy uborkaszezonban szorgalmasan nézem a 24 7. évadját, de áhh, rettenetesen idegesít!Mert:
-mindenki csak sz.arakodik
-a fehérházban egy kávéscsésze elvitetésére is külön telefonhívást bonyolítanak (kb...)
-az elnöknő folyton csücsörít
-minden katasztrófát az utolsó pillanatban sikerül elhárítani (najó, majdnem...De minden olyat, ami nagyot szólt volna :/)
-idegesít, hogy Tony olyan nagyra nyitja a száját beszéd közben, míg Jack szinte kis sem nyitja, csak egy kis résen préseli ki a szavakat
-mindenhez pont annyi idő kell (odaérni valahova vagy amíg előkészítenek valamit vagy amíg megérkezik a szállítmány), hogy még véletlenül se férjen bele az aktuális részbe

Áááh! A 6. évad kicsivel jobb volt. No mindegy, azért nézem, hátha lesz még valami váratlan fordulat.

Tudom, kukacoskodó vagyok XD


10-15 részt megnéztem a frissebb Doctor Who sorozat első évadából, de kicsit olyan..Gagyi. Mikor az az aranyszínű kuka üldözi a szőke csajt fél órán keresztül, meg a vécépumpa karjával megfejti szupertitkos zárkombinációt. Ahh.
A kamu ufonauta viszont nagyon jó volt:
http://www.youtube.com/watch?v=v2DMb1j-89E

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Neki álltam a Dexter-nek, hát gyerekek, ez kurv@jó :D Maga Dexter, mint karakter, és az ő kapcsolatai, nameg a fordulatos cselekmény...imádom ^_^ Nem sok szabadidőm van mostanában, de ebből 2 hét alatt ledaráltam 2 évadot :D (Na jó, 2 napot itthon voltam, az a fránya megfázás :nemangyal: Pont jól jött XD )

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Na folytattam, ledaráltam az 5. évadot is, és ha 20 lenne belőle azt is végignézném. Dexter karaktere és felfogása szinte teljesen beitta magát az agyamba, nagyon megszerettem. A 4. évad fináléja meg sokkolt, kb mikor Dex megindult a fürdőszobába és hallhattuk Harrison sírását, már akkor a libabőrős voltam.
Szóval zseniális.

Kaptok bár zenét is belőle, napok óta ez megy itt.
http://www.youtube.com/watch?v=1XPlA6-d ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=gSsOnShqhw4
http://www.youtube.com/watch?v=e2xxizpHuoo
3 kedvencem.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ezzel a Dexter sorozattal én is szemezek már egy ideje, ha lesz időm mindenképpen megnézem :D Mindenhol csak szuperlatívuszokban beszélnek róla :wink:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én is tervezem már egy ideje. Egy-két részt anno elcsíptem AXN-en, nagyon bejött, terveztem hogy követem, de sose tudtam hogy mikor is van pontosan, meg folyton el is felejtettem, szóval végülis nem jött össze :( De majd letöltés lesz akkor a vége nálam is nyilván :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Elkezdtem nézni a Trónok harcát.
Állítólag nagggyon jó.

Hát nekem hihetetlenül unalmas. Megnéztem már asszem 6 részt a 10-ből, de .... :álmos: Hát igen, egy helyen bealudtam, több helyen meg majdnem.

Nagyon lassan indul az egész, ráadásul becsapós, mert az első 5 perc nagyon izgalmas, ahogy a hóban megtalálják a hullarakást és aztán meghallják a gyilkosok röfögését maguk körül és aztán meg menekülnek. Hú, mondom, de jó kezdés, remélem végig ilyen izgi lesz. De nem. Teljesen más helyszínen folytatódik a sztori, ráadásul csak beszélnek, beszélnek, beszélnek és beszélnek. Néha meghal valaki, aztán megint beszélnek és beszélnek. Aztán ott vannak a sablonos elemek, pl.:

-minden részben legalább egy embert kibeleznek
- minden részben legalább kétszer tosznak
-minden részben hallgatni kell a dagadt alkesz király idegesítő röhögését/röfögését


Kicsit csalódott vagyok, jobbra számítottam :(
A Jégfalas és barbáros vonal nagyon jó, de a többi halál unalmas.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

a trónok harcáról én is sok pozitívat hallottam, viszont negatívakat is egyaránt, ráadásul pont ezeket, amiket itt felsoroltál.
aztán haver, akinek a véleményére eléggé adok, bár soha a világért be nem ismerném neki, azt mondta hogy a vége elég jó volt, azért megérte végigszenvedni. jelentsen ez a dolog bármit is.
nem akarok szpojlerezni, mert nem tudom hol tartasz, nekem meg csak mesélt róla, de azt hiszem értettem, mi tetszett neki. hacsak nem hazudott nekem, hogy gyermeki lelkemet kegyetlenül átverje

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Most arra gondolsz, hogy az egyik főszereplőt,akinek már a nevére sem emlékszem (azt a havas uraságot) lefejezik? Vagy arra, hogy a Targaryen lány sárkányt szoptat?

Igen, ezek jó részek voltak, de a második évadot már nem hiszem, hogy végig fogom szenvedni, főleg, hogy azt a kis helyes dothraki testőrt szépen ki(ny)írták a sorozatból :|

A koronázós részlet volt a csúcspontja az egész első évadnak.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

én erősen sárkányaddikt vagyok és erre próbált rájátszani, amikor mesélt, hátha rá tud beszélni, hogy belekezdjek. de nem.
hogy még mi történt és hogy, arról fogalmam sincs, viszont van benne sean bean, akit nagyon szeretek. csak az az egy probléma, hogy az az ember egy két lábon járó szpojler. filmjében még nem nagyon maradt életben

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nekem volt szerencsém látni olyan filmekben, amikben életben maradt :D

Silent Hill, Ronin (bár itt lehet, hogy lelőtték), meg volt valami hülye filmje, amiben a kislánya meghalt valami parton és birkák ugráltak le a sziklákról.


Egyébként tényleg sokszor kinyírják :D

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

most én fel sem tudnék idézni olyat amiben nem halt meg... de ezek szerint vagy őt, vagy rokona, vagy a bárányok mindig veszélyben vannak a közelében :D