Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Igen, erről már volt szó, hetek óta alig van jelen valaki.. De több fórumon is ez van, nemcsak emitt, bár az igazat megvallva itt tapasztalom a legnagyobb "csendet" sajnos... :|

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

Bangaa írta:Igen, erről már volt szó, hetek óta alig van jelen valaki.. De több fórumon is ez van, nemcsak emitt, bár az igazat megvallva itt tapasztalom a legnagyobb "csendet" sajnos... :|
Tényleg így van. :roll: más forum oldalakon is alig vannak emberek. :?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jól van, akkor hogy egy kicsit megtörjük a csöndet, kérdeznék valamit. És légyszi ne nézzetek hülyének, de...Ti hisztek a szellemekben? :|
És most nem ökörködöm, tényleg érdekel.

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Magam részéről hiszek benne. Miért fogalmazódott meg benned ez a kérdés? 8) Volt valami hasonló érzésed mostanában? Vagy élményed? 8)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hááát....Najó, ez most hülyén fog hangzani, de... Mindig hallok valami furcsa, tompa kongást az egyik falban és nem, nem hiszem, hogy cső okozza. És az a különösen fura, hogy kb. 2 éve halottam párszor, utána abbamaradt, aztán ahogy pár héttel ezelőtt valaki elkezdett mindenféle rémhistóriát mesélni, aznap este megint hallottam. És mindig éjjel fél 3-kor @_@ És nem hiszem, hogy a szomszédok szórakoznak valamivel, mert tudom, milyen a másik lakás és a fal túloldalán sincs semmi, aminek ilyen hangja lehetne. És azért nem hiszem, hogy cső, mert nem mindig pontosan ugyanonnan jön a hang ráadásul ez a fal is csak egy utólagosan felhúzott válaszfal.
Néha a frász jön rám <D

Meg mások is meséltek ezt-azt (elég para dolgokat )és olyanok, akikre nem jellemző, hogy csak úgy kitalálnak mindenféle furcsaságot :|

Na mindegy, a józan eszemmel nem hiszek a természetfeletti dolgokban, de mégis halálra tudok rémülni 1-2 dologtól.

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Egy falbontás sokmindenre fényt deríthet. :mrgreen:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

:|

Jah, lehet, hogy valami Terminátor van befalazva nálunk.

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Ha ez így lenne, akkor a falbontás gondja is hamar megoldódna. :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Akkor még mindig ott van a Bádogember az Óz, a nagy varázslóból : D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én mindig is hittem az ilyesmiben (régebben imádtam az ufókról szóló sztorikat is meg minden ilyesmit :) ), de mivel sose tapasztaltam személyesen semmit belőlük, már nem igazán hiszek az ilyesmiben. :(

Amit viszont érdekesnek tartok, azok a kísértetkastélyos históriák. Angliában számtalan kastély van, amit már eleve azzal reklámoznak, hogy ott kísértetek laknak, és csak kalandvágyóknak ajánlják az éjszakai megszállást :D Komplett oldalak vannak, ahol sorra veszik az ilyen kastélyszállókat, és általában az állami tulajdonban lévő nagy műemléképületek honlapjain is fel van tűntetve, hogy itt ennek meg ennek a szelleme szokott kísérteni (ajánlott néznivaló a témában a Most Haunted c. angol doku-sorozat, ahol egy-egy éjszakára a stáb beköltözik egy-egy ilyen kastélyba/várba, és várják hogy mikor mi történik :) )

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

Szacsi írta:Jól van, akkor hogy egy kicsit megtörjük a csöndet, kérdeznék valamit. És légyszi ne nézzetek hülyének, de...Ti hisztek a szellemekben? :|
És most nem ökörködöm, tényleg érdekel.
Részemről igen hiszek benne.
Öreg kastélyokban/temetőkben biztos vannak ott szellemek.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

nálam is ígyvolt..bár hozzátartozik hogy tetőteres a szobám és kiderült hogy a galambok izélnak ...kopognak azért.. XD

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Igen Emtrexx, és van több dokumentumfilmet sugárzó csatorna is, melyet ilyen szellemfelderítés céljaként vesz fel a stáb, némelyiken nekem is libabőrözik a hátam. :wink: Élményem nekem is van, nem is egy, de egyikről nem beszélnék... Egy másiknál meg nagybátyámékhoz járt egy ilyen szellem, mely éjszakai hangokat hallatott olyan szinten, mintha a lakásban ténykedne valaki... :) Végül egy neves jósnőhöz fordultak, kinek egy költöztetésnél segítettek, hogy mit javasolna. Az adott egy üvegcse "vizet", melyet minden helységbe a szőnyegre, padlóra kellett löttyinteni belőle. Többet nem volt az idegen zaj a lakásban. 8)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

ma péntek 13 még sem volt szerencsétlenség nálam. :twisted:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Miért kellett volna szerencsétlenségnek lennie? Ugyanolyan nap, mint a többi. Nekem sem volt szerencsém, pedig szeretem a 13-as számot. :mrgreen: Bármelyik nap hozhat ugyanolyan balszerencsét vagy jószerencsét az embernek, lényegtelen a dátum... Vagy van olyan baleset, tragédia, dráma, bűneset, baki, szerencsétlenség, ami csak 13-án fordulhat elő? 8)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

1 hétig halgattam mindenkitől jön a péntek 13. :roll: ugyan olyan nap mint a többi.

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Én is hallgattam... :) Most egy hétig azt hallgathatom mindenkitől, hogy nem történt semmi különös. :mrgreen:

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

Bangaa írta:Én is hallgattam... :) Most egy hétig azt hallgathatom mindenkitől, hogy nem történt semmi különös. :mrgreen:
Majd hétvégén történifog valami. :roll:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Miért, számítasz valamire? Szombat14? Vasárnap15? Mi lesz? :mrgreen: Ha azokon a dolgokon macerálódnék, melynek a bekövetkezési esélye csekély, nem tudnám teljesen értékelni az élet apró örömeit. A végén meg én okoznék magamnak valami "peches" eseményt, addig gondolkodnék rajta, mert beleívódna a pszichémbe, és az eseményt magam idézném elő... :D 8)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

Bangaa írta:Miért, számítasz valamire? Szombat14? Vasárnap15? Mi lesz? :mrgreen: Ha azokon a dolgokon macerálódnék, melynek a bekövetkezési esélye csekély, nem tudnám teljesen értékelni az élet apró örömeit. A végén meg én okoznék magamnak valami "peches" eseményt, addig gondolkodnék rajta, mert beleívódna a pszichémbe, és az eseményt magam idézném elő... :D 8)
Jön az ünnep. :roll:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Ja igen, és láttam a hírekben, szigorítják a jelenlétet a tojások miatt... Kénytelen leszek itthon maradni, s nyomatni a játékokat mint hat másik, mert nem lehetek jelen a tojásaim miatt. :mrgreen:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Lehet vinni tojásokat, csak raktak ki egy állványt amire le kell rakni őket a kívánságaiddal, hogy mit szeretnél :mrgreen:

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

Emtrexx írta:Lehet vinni tojásokat, csak raktak ki egy állványt amire le kell rakni őket a kívánságaiddal, hogy mit szeretnél :mrgreen:
Összegyüjtött tojásokat iskolásgyerekeknek adják tojásfestésre olyasmit hallottam.

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Emtrexx írta:Lehet vinni tojásokat, csak raktak ki egy állványt amire le kell rakni őket a kívánságaiddal, hogy mit szeretnél :mrgreen:
Vizuális típus vagyok, nem nehéz elképzelnem, mi történne ha kiraknám a tojásaimat az állványra a vágyaimmal... :mrgreen:
amy black írta:Összegyüjtött tojásokat iskolásgyerekeknek adják tojásfestésre olyasmit hallottam.
Az én tojásaimat ne adják gyerekeknek, még festésre sem.. :D :wink:

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: amy black »

Bangaa írta:
Emtrexx írta:Lehet vinni tojásokat, csak raktak ki egy állványt amire le kell rakni őket a kívánságaiddal, hogy mit szeretnél :mrgreen:
Vizuális típus vagyok, nem nehéz elképzelnem, mi történne ha kiraknám a tojásaimat az állványra a vágyaimmal... :mrgreen:
amy black írta:Összegyüjtött tojásokat iskolásgyerekeknek adják tojásfestésre olyasmit hallottam.
Az én tojásaimat ne adják gyerekeknek, még festésre sem.. :D :wink:
Nem kell oda adni a tojásokat. :mrgreen: