Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Emtrexx írta: X Faktort / Megasztárt nézi valaki?
Jam.
Bővebben a reklám után.

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Ha röhögni szeretnék,egyből odakapcsolok :d

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Mi néztük tegnap az X-faktort.
Az egész zsűriben az az amerikai srác az értelmes, de ő meg eléggé el van nyomva a nagypofájú Fecótól, Gesztitől meg attól a boszorkától.
Egyébként mind a megasztár és az x-faktor a műsör 50%-át arra építi, hogy lejárat egy szerencsétlent. Szerentem ez gáz és nem erről kéne szólnia.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Egyébként mind a megasztár és az x-faktor a műsör 50%-át arra építi, hogy lejárat egy szerencsétlent. Szerentem ez gáz és nem erről kéne szólnia.
Ezzel tökéletesen egyetértek. Én nagyon szomorú vagyok, hogy itthon kialakult ez a trend:
Ha röhögni szeretnék,egyből odakapcsolok :d
A brit X Faktorban, ami gyakorlatilag minden elemében zseniális, ott is bevágnak minden adásba 1-2 röhejes próbálkozót, de a műsor éle mindig az, hogy a csúcspontokra valami igazán jó énekest keresnek, és van vele rendes bemutatkozás, az "igen" után pedig elkísérik haza, és megmutatják hogy hogyan fogadják az ismerősök / munkatársak a jó hírt. Meg amikor valami szánalmas fazon van, azzal is elbeszélgetnek, és megmutatják hogy mi vette rá arra hogy jelentkezzen, meg hogy milyen ember is igazából, szóval meg lehet ismerni a karaktereket rendesen. Nem úgy, ahogy pl a Megasztár csinálja, hogy minden előzmény nélkül mutatják a sz@r éneklést, hogy nesze, nevess. :?

Ami még idegesít az az, amikor pusztán azért juttatnak tovább "jópofa" próbálkozókat, mert viccesnek tartják. Pedig rögtön az első pillanatban látszik, hogy úgyse lesz belőle soha az életben sikeres előadó. De hát végülis szórakoztató műsor, valamivel el kell adni...

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hogy nektek milyen igazatok van. Tényleg. Az X faktor javára legyen mondva, hogy legalább jól van megszerkesztve a műsor. Odafigyelsz rá. Utána belenéztem a Megasztárba, de azon meg kis híján bealudtam. De nem azért, mert itt rosszabbul énekeltek, csak...Uncsin volt előadva.

Az X faktorban egyébként megfordult már pár jó hangú emberke, de nekem eddig csak a Hallelujás kalapos srác tetszett úgy igazán. Pedig ő se énekelt hibátlanul (általában a nagy sztároknak sem megy...), de olyan érdekes hangja van, amilyet eddig nem sokszor hallottam. És nem játszotta túl magát, mint egyesek. Ennyi.

Ja meg: Ki ez a Mester Tamás?! És ki ez a Keresztes Ildikó?! (költői kérdés) Imádom ezeket a mondvacsinált sztárokat...A Keresztes Ildikót is csak onnan ismertem az X faktor előtt, hogy láttam a plakátját a metróban, meg valamelyik választáson a Fideszes szent beszédek között énekelt. :roll: Ja meg a Pély Barna... Hangja az nem nagyon van neki -csak orrhangja -, de annak idején hogy osztotta az észt a Megasztárban...Egek... :wc:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Én Friderikusztól tudok nagyon a falnak menni. Elképesztő mennyire beképzelten, nem is beképzelten, hanem inkább "annyira leszarom az egészet" módon viselkedik.
Mikor kicsi voltam egy csomó műsorát néztem és szerettem, de most irtó nagy csalódás ez a viselkedése. :?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Na igen, a 'Fridi'. Legalább tanulna meg rendesen beszélni, ha már a tévében szerepel! Kriminális! Egy csomó HírTV-s is úgy selypít, hogy kiakadok....

Egyébként mindig úgy drukkolok, hogy jöjjön egyszer valami idegbeteg állat, aki nekimegy a zsűrinek. Még a Csillag születikben volt egyszer egy bűvész egy bohóccal, ha jól emlékszem, na ő megmondta a magáét, el is állt a szava az okosoknak.
Emlékeztek a 'Soma mama gésára'? Ő is megvillogtatta párszor a tehetségét: http://www.youtube.com/watch?v=YM2d3QWAODQ
Ez meg már tényleg mindennek a legalja, ékes példája annak, hogyan lehet egy jó számot nagyon szarul elénekelni, csak mert mindenki improvizálgat össze-vissza: http://www.youtube.com/watch?v=qEQr3tEc ... re=related
Összehasonlításnak itt a Duran Duran verzió: http://www.youtube.com/watch?v=Rf3C6rLwK0Y

De nem, ez még mindig nem a legrosszabb, még ezt is lehet fokozni. Itt van Emtrexx legnagyobb 'kedvence', 2:58-tól hallgassátok: http://www.youtube.com/watch?v=YiMgl3-9plM

Ez egy szégyen.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Az X faktor javára legyen mondva, hogy legalább jól van megszerkesztve a műsor. Odafigyelsz rá.
Jaja, pontosan. Bár a britek még mindig jobban megcsinálták. Náluk mindig van valami kis sztori, valami kis történés is, ami érdekessé teszi a műsort. Itt nálunk az első adásban ilyen volt a Hallelújás eset (mondjuk azt sok kritika érte, hogy "megrendezett" volt). De a második adáshoz már nem találtak ilyet.

Mester Tamás, Pély Barna: hát, annyiból igazad van, hogy egyikük sem olyan nagy sztár, akinek a szavára mindenki rögtön adna, de az a helyzet, igazán nagy sztár (évtizedeken átívelő karrierrel) meg nincs Magyarországon, csak Ákos. Ő meg gondolom nem adná magát ilyenhez. Úgyhogy kénytelenek voltak kisebbeket keresni. Mondjuk mindketten tényleg zenei végzettségűek, valamit lehet hogy konyítanak hozzá. Egyikük diszkográfiája sem valami nagy, ráadásul Mester Tamás sosem futott be igazán. Pély Barnának pár slágert azért sikerült kitermelnie.
Én a Pressertől sem vagyok elájulva. Korának előadóira általában az jellemző, hogy azért szerették őket az emberek, mert nem volt más - nagyon kicsi volt a zenei szcéna. Aztán megmaradtak a középpontban azóta is.

Friderikusz se valami nagy tehetség, csak jól tud lopni. Minden műsorát külföldről leste el, az első showjaitól kezdve a Gyerekszájig. Önálló ötlete szerintem nem sok volt.
Emlékeztek a 'Soma mama gésára'? Ő is megvillogtatta párszor a tehetségét:
Na, erre a fellépésre emlékszek :D Itt a videóban ugyan nem hallatszik, de később valaki be is kiabálta a közönségből hogy fúj de rossz volt :D:D
De egyébként ez nem őt minősíti, hiszen ő jazz/blues énekes. Eléggé meglátszik, hogy Pierrot ekkorra már kiszállt a műsorból, és aki a helyére lépett, képes volt Somának egy klasszikus diszkó számot adni a szájába. Hát, ez lett az eredmény :/
A nyolcvanas évek diszkó zenéit egyébként rohadtnehéz énekelni. Oltári nagy baklövés volt ezt a számot kiszemelni. Zeneileg azóta is elég rossz volt a Megasztár, a szignálok is egyre rosszabbak lettek Pierrot után - sőt, ő utána talán már nem is változtak, hanem ugyanaz van (a mostani).

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Mester Tamás, Pély Barna: hát, annyiból igazad van, hogy egyikük sem olyan nagy sztár, akinek a szavára mindenki rögtön adna, de az a helyzet, igazán nagy sztár (évtizedeken átívelő karrierrel) meg nincs Magyarországon, csak Ákos. Ő meg gondolom nem adná magát ilyenhez. Úgyhogy kénytelenek voltak kisebbeket keresni.
Jaj, hát én nem feltétlenül nagy sztárokra gondolok, bár igazad van, hogy ilyen kevés van Magyarországon :) Azoknak, akik nem járnak színházba, szerintem tök ismeretlen ez a fickó: http://www.youtube.com/watch?v=ZAMhj3Yt ... re=related
Én is úgy ismertem meg, hogy még régebben elrángattak Az operaház fantomjára a Madách Színházba. Egy ilyen fickó véleményére (mégha nem is egy 'celeb') inkább ad az ember (én legalábbis biztosan, bár attól nem kell félni, hogy én énekelni fogok, mert tisztában vagyok vele, hogy egy tölgyfában több zeneiség van, mint bennem X D ), mint valamelyik ripacséra....Ha azt mondja, hogy sz@r, egy ilyennek el is hiszem. Lehet, hogy nem a legjobb példa, de talán értitek, mire akarok kilyukadni.... Egyébként ez a Csináljuk a fesztivált nagyon jó kis műsor (volt?), mondjuk 3-4 adásnál nem láttam többet. Lehet mondani, hogy biztos playbackről nyomják, de M.Z. élőben is piszok jól énekel.


Mondjuk mindketten tényleg zenei végzettségűek, valamit lehet hogy konyítanak hozzá.
A zenei részhez lehet, de Pély Barna sokszor az előadásmódot (is) kritizálta, hogy így meg úgy kell ezt meg azt előadni színpadon, mert ettől meg attól lesz majd jó. Át kell élni a szöveget, meg ilyen közhelyekkel fárasztott mindenkit. A fent említett műsorban pedig ő is többször szerepelt és jól látszott, milyen üres beszéd volt, amit anno levágott. Mert ő is ugyanazokat a hibákat csinálta, amit a kezdő megasztárosok. (Ja és ez a műsor a Megasztár után ment.) Mit tudom én...Túl sokat erőlködött egy hangnál, ha valamit nem tudott kiénekelni, akkor úgy csinált, mintha improvizálna, kb. úgy rázta magát, mint Soma... stb. Olyan...hogy is mondjam...Közönséges volt :?


És akkor még valami. A nemtetszést normálisan is meg lehet fogalmazni... "Ez sz@r volt." Milyen stílus ez már? :? Jó, van pár idióta, akinek botfüle van és zseninek képzeli magát, de akkor is....És ezt most nem álszenteskedésnek szántam, sokszor én is csúnyán beszélek, igen... (Magyarul olyan szép cifrán lehet káromkodni. Hol van ehhez képest az angol 'fuck' : D ). De ez azért főműsoridőben megy és oda ezt azért nem kéne. Vagy az is lehet, hogy én vagyok ódivatú.

De ezek a tehetségkutatók engem valahogy mindig is taszítottak, hogy ekkora felhajtást csapnak körülötte és a eredménye zenei téren sokszor nagy nulla (=Király Viktor, Tóth Gabi, Gáspár Laci). Valószínűleg már unjátok, hogy lengyel példával jövök, úgyhogy bocs, de egyszerűen muszáj megemlítenem. Van egy TVPolonia nevű adó, dögunalmas műsorokkal. De oda mégis befér egy 'Esély a sikerre' nevű énekelgetős-tehetségkutatós műsor feleannyi felhajtással és színpadiaskodással, mint pl. egy Megasztár, de nagyobb színvonallal. A műsor lényege: minden alkalommal más és más hazai előadókat hívnak meg és a műsorba jelentkezők tőlük kapnak találomra egy számot, amit el kell énekelni. Mindig bejátszanak egy kicsit a számból, de még a falra is kivetítik a szöveget, úgyhogy csak a dallamot kell ismerni. És itt is pont az van,amit Emtrexx is írt, hogy van elő- meg utóélete a dolognak. Az emberke bemutatkozik, megkérdezik honnan jött, miért jelentkezett, melyik számot szeretné kapni a leginkább, meddig tartott a vonatút, meg ilyenek :) És ha valaki sz@rul énekel, akkor nem égetik le.
És szerintem ez még a rosszak közé tartozik, 2:40-től érdemes nézni: http://www.youtube.com/watch?v=EPLxwUqsP0c (A táncot hanyagolni kellett volna : D)
Vannak persze, akik gyönyörűen énekelnek és vannak nagyon hamis, nem egészen komplett emberek, de nincs leégetés. És ha valaki béna, besegítenek neki. Múltkor bejött egy 13 éves, köves fülbevalós, vasalt hajú kissrác és hát...Khmmm..megvolt róla a véleményem. De úgy elénekelte azt a kapott számot, hogy azt nem akartam elhinni! 13 évesen! Szuper volt, asszem őt is választották az aznapi legjobbnak. Lehet itt is nyerni a valamit, de ritkán kapom el a műsort(sajnos), úgyhogy nem tudom pontosan, hogy lemezszerződés, vagy koncertfellépés, vagy mi az.
Ja igen. Az ebben a részben szereplő zenekar videói fönn vannak youtube-on, sok pocskondiázó megjegyzés is van alattuk, hogy ilyenek meg olyanok, mégis, nekem tök szimpatikusak voltak. Még meg is szerettem pár számukat : )
Lehet, hogy az életben taplógombák, de itt nem és ez a lényeg.

Kinn is van Megasztár (Polski idol, nemtom, ugyanaz-e...?), ahhoz nem tudok mit hozzáfűzni ._.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szerintem egyébként most már egy olyan tehetségkutatóra lenne igazán szükség, ahová dalszerzők és szövegírók jelentkezhetnek. Énekes már van dögivel, jó is, kevésbé jó is, de a zenéik (és főleg a szövegeik) annyira szörnyűségesen rosszak az esetek többségében, hogy az valami félelemetes. A szokásos szerelmes hablatyok, amit akár már 40 évvel ezelőtt is írhattak volna, hogy minden nap csak rád gondolok, sír a hold is, vérzik a szívem, meg ilyen marhaságok.
A kedvencem Karamelltől a Szerelem az egyetlen lélekdonor című kreténség.

Csak az a baj, hogy egy ilyen műsor szerintem sosem fog megvalósulni, mert az ismeretlen zenékre nem nagyon vevő a közönség, azokkal nem lehetne műsort eladni az átlagembereknek :(

Ja és a lengyel dalokról jut eszembe, tökjó lenne egy össz-középeurópai rádió, ahol a környékbeli országok legjobb zenéi mennének. Én pl kíváncsi vagyok, hogy mik a menők a szlovákoknál, románoknál, erre-arra. Odafigyelő válogatással még azt is meg lehetne oldani, hogy olyan zenék kerüljenek be, amiknek a szövegét más országokban nem mosolyognák meg. Ilyen szempontból jó lenne az Eurovíziós dalfesztivál, csak sajnos az a műsor egy foshegy, mert szemmel láthatólag nem az adott országok legjobbjai jutnak be, hanem mindenhol valami más elv szerint válogatnak.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta: A kedvencem Karamelltől a Szerelem az egyetlen lélekdonor című kreténség.
Aaargh :)

Igen, a dalszerzős-szövegírós résszel maximálisan egyetértek. Én is falra mászok már ezektől a szerelmes daloktól. Mintha más téma már nem is létezne (pont, mint a Mónika showban, hol mindig a megcsalás volt napirenden : D). Ezért szerettem régebben nagyon a rock/metál zenéket, mert ott minden elképzelhető hülyeségről tudtak számot írni.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Na, ma megint X faktor/Megasztár. Azt se tudom, melyiket nézzem... :?

Más: 2 hete megvettem a régi Csillagok háborúja trilógiát. Extra lemezzel, szép kis dobozban árulják, 4000 ft a bolti ára, de a vaterán 2500-ért jutottam hozzá 8) De nem ez a lényeg. Megvettem, mert már nagyon rég láttam egymás után az összeset, elejétől a végéig. Meg is néztem őket. Erre e Viasaton mit reklámoznak?! Hát persze, hogy Csillagok háborúját XO Ehh.

Mindegy. Csak én érzem úgy, vagy a régi trilógia tényleg magasan veri az újat? :nyomoz:
(Hehe, ma bementem egy könyvtárba beiratkozni, épp töltögetem a töltögetni valót, mikor megcsörren a telefonom, a birodalmi indulóval. A körülöttem levők rögtön elkezdtek vigyorogni :mrgreen: )

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Na, ma megint X faktor/Megasztár. Azt se tudom, melyiket nézzem...
Hát, szerintem az X Faktort érdemesebb lesz nézni. Most az első selejtezőkben elég sok volt a hasonlóság a Megasztárral, de a továbbiakban lesznek gyökeres különbségek. Ugyanis az X Faktorban van egy extra, utolsó válogató lépés, közvetlenül az élő műsorok előtt, amit én az angol változatban mindig nagyon imádtam. De majd meglátjátok :)
De persze más különbség is van még.
Extra lemezzel, szép kis dobozban árulják, 4000 ft a bolti ára
Huh, ez jól hangzik :o Pont mostanság gondolkoztam rajta én is hogy meg kellene venni.
Egyébként meg: az egész Földön egyetlen ember sincs szerintem, aki úgy gondolná hogy az új trilógia a jobb :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Egyébként meg: az egész Földön egyetlen ember sincs szerintem, aki úgy gondolná hogy az új trilógia a jobb :D
Már hogyne volna :) Elég csak megnézni a filmkatalogus.hu-n.

Igen, még a 4000-es ár is teljesen jó. Az új trilógia - ha jól emlékszem - 3000 Ft. Az is dobozos. Ja igen, fontos infó viszont, hogy nem szinkronosak, hanem feliratosak a filmek. (Először láttam eredeti hanggal a sorozatot és naggyon jó volt így is :D )

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

X faktor szerintem jobb pl ő miatta hatalmas szerintem
http://www.youtube.com/watch?v=1M_KGc1Da-E
:wink:

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

na meghivtak a fecebookra 1x ha lesz idom+kedvem majd regelek

errol az x faktorrol meg megasztarrol elegge negativ velemenyem van ugyhogy inkabb nem fejtenem ki

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Sanyi írta:X faktor szerintem jobb pl ő miatta hatalmas szerintem
http://www.youtube.com/watch?v=1M_KGc1Da-E
:wink:
Engem viszont eléggé idegesít :? Az égvilágon semmi szükség a magyar palettára Uhrin Benedek meg Fekete Pákó után mégegy ember, akit csak azért énekeltetnek, mert vicces. A magyar produkciók tetemes része már eleve röhejes, azok is amiket komolynak szánnak. Nem kellene ezt még fokozni is ilyenekkel, szerintem :(

nihlatak: azért elárulhatnád a véleményed :)
A hazai műsorok sajnos elég komolytalanok, főleg a fent említett alakok (Megasztárban meg a Genya és a hozzá hasonló dilettánsok), de szerencsére egyre több a hasonlóság a brit eredetivel, ami már nagyon profi lett az évek során.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Emtrexx írta:
Sanyi írta:X faktor szerintem jobb pl ő miatta hatalmas szerintem
http://www.youtube.com/watch?v=1M_KGc1Da-E
:wink:
Engem viszont eléggé idegesít :? Az égvilágon semmi szükség a magyar palettára Uhrin Benedek meg Fekete Pákó után mégegy ember, akit csak azért énekeltetnek, mert vicces. A magyar produkciók tetemes része már eleve röhejes, azok is amiket komolynak szánnak. Nem kellene ezt még fokozni is ilyenekkel, szerintem :(
de míg az említett példák komolyan veszik és pénzért csinálnak hülyét magukból ő titkár ha jól tudom szal kicsit tanúlt is nem hiszem hogy azért csinálja mert pénzt lát benne magyar populárisabb kultúra kész röhej úgy gondolom , ő viszont színesebb egyéniség bár nem hiszem hogy ha elér valamit ebben a műsorban akkor valaki felkarólja és minden héten eggyik zenei csatórnán látjuk, de teljesen eggyetértek nincs szükség újabb bohócokra de ő neki szurkolok és szimpatikus számomra :wink:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én szeretem a megasztárt. (És nem érdekelnek a külföldi példák :D)
Most megtudtátok.
És Genya naggyon jó szerintem. Nameg az Adam's Comedy is.
Tökmindegy ki mit mond. :mrgreen:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nameg az Adam's Comedy is.
Áh, nekem ők a kedvenceim a Megasztárból. Féltem hogy kiesnek az Idol izé ellen (még szavaztam is XD ), de szerencsére nem volt annyi kislány a szavazók közt ami elég lett volna ahhoz hogy leszavazzák őket XD

A Chao Marinájukat azóta is hallgatgatom, tökjó lett 8)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én a Megasztár párbajokkal kicsit elégedetlen vagyok... Olyan fazonokat engedtek tovább, akik szerintem abszolút jellegtelen produkciót nyomtak le szombaton (most nem mondok neveket, amúgy se tudom, kit hogy hívnak : D). Volt "pár" borzasztóan hamis előadás is, fogtam is a fejem néhol...

Az X faktorban szerintem neki volt még nagyon jó hangja(ha volt már, akkor bocs):
http://www.youtube.com/watch?v=TNlDy_vivLc

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

na regeltem erre a facebookra
nem tul atlathato igy elsore...

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jah, kicsit nehezen lehet kiismerni, igen :)

Egyébként a fórumok kihalásához: a kepregeny.net adminja mesélte, hogy az ottani fórumon a forgalmi csúcs 2007-ben volt, amikoris havonta átlagosan 7000 hozzászólás született. Ehhez képest mostanra ez a szám a hatodára (!!) esett vissza. A látogatók száma nem csökkent ilyen rohamosan, az pusztán csak megfeleződött. Tehát a hozzászólási kedv rohamosabban csökken a látogatók számánál (legalábbis ott).

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Dobpergés

Hozzászólás Szerző: olf »

Ééééééés....

Abyss Worm vagyok! IGEN!
Köszönöm, köszönöm! Köszönöm ezt a megtiszteltetést.
:lalala:



:uncsi:

---
Ja, és mindenki kurvára nézze meg az Addendumot. Itt van vagy fél éve az aláírásomban, fogadjunk, hogy bele se pillantottál... És nem kérek morgást meg cinizmust. Fiatal életerős fiatalok vagyunk.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:
Nameg az Adam's Comedy is.
Áh, nekem ők a kedvenceim a Megasztárból. Féltem hogy kiesnek az Idol izé ellen (még szavaztam is XD ), de szerencsére nem volt annyi kislány a szavazók közt ami elég lett volna ahhoz hogy leszavazzák őket XD

A Chao Marinájukat azóta is hallgatgatom, tökjó lett 8)
No, megnéztem több Megasztáros videót, mert lemaradtam pár adásról. Most már én is nekik szurkolok (eddig senkinek nem szurkoltam). Miért? Az énekesük szombaton nagyon hamis volt, talán a leghamisabb minden fellépő közül,de ez talán betudható a nagy drukknak. Ők azok, akiknek szívesen hallgatnám a számaikat a rádióban, mert jó a zene, alapjáraton kellemes hangja van az énekesnek, jó a szöveg, jó a stílus. Stúdióba velük! :) Elég a sok műanyag, bugyuta, nyivákolós zenéből! Normális zenét akarunk normális embereknek! :P *
Talán még a Giorgio-ban látok fantáziát, mert nagyon jó hangja van és kissé félnótásnak látszik....a többiekről viszont egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy írjanak egy normális dalt és azt ne nyivákolós stílusban adják elő.
Pl. ott a kanadai csaj. Nagyon jó hangja van, de ennyi. Az már megint más, hogy irritáló stílusa van... Meg a kalapos gyerek, aki a Sonia duettben tovább jutott, aaargh...Nem kell.

* Hehe: http://www.youtube.com/watch?v=xHPVR0OWh0M
(Vigyázat, csúnya beszéd! :hehe: )