Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én még annyit fűznék hozzá az előző hozzászólásomhoz, hogy ami a legjobban tetszik az egészben, hogy nem személyek, hanem települések versenyeznek.

Emtrexx írta:Ez a Vágta-dolog szerintem is jó ötlet lenne, bár pár dolog engem zavar benne. Előszöris hogy már ezt is celebesítik. ... Miért kell ez?


Maximálisan egyetértek. Talán azért, hogy az is odakapcsoljon, akit egyáltalán nem érdekel az egész.

Emtrexx írta:Amit még nem értek hogy mért a Hősök terére vitték? Nem értek különösen hozzá, de eléggé látszott hogy pici a pálya, és alig fértek el egymás mellett (pláne a kocsikkal).


Azért, mert a Hősök tere a belvárosban van, mindenhonnan könnyen megközelíthető és persze azért, mert egy gyönyörű térről van szó, tele lovas szobrokkal :P A Kincsem Parkhoz pl. már kicsit komplikáltabb a kijutás.

Emtrexx írta: És hát látszik is: lett is belőle baleset bőven.

Na jó, azért szerintem nem olyan ritkák az ilyen balesetek lóversenyn...Ráadásul az idén sem a belső kanyarokban estek (akiket én láttam), hanem a külsőn, és nem ló és zsoké együtt, hanem csak a zsokék :D Ja és ott volt az első vágtán a Hajas hatalmas esése, amikor is lóval együtt bukfencezett a palánkig, ott is az lehetett a baj, hogy túlságosan egymásra lapult a két versenyző a belső ívben (az lett volna a csoda, ha abból nem lesz esés).


Amúgy tényleg nem a legelőnyösebb pálya...

Emtrexx írta:X faktorKeresztes Ildikót egyébként nagyon reméltem hogy elküldik a francba, mert szörnyen idegesítő a csaj. Nem igaz hogy nem tudtak volna összeszedni egy értelmesen kinéző és értelmesen beszélő nőt a helyére.


Azért arról nem tehet, hogy alapvetően egy csúnya nő X D



Emtrexx írta:Mondjuk éppenséggel Malek sem az a fajta ember, akit a beszédtechnikájáért szeretni lehetne.


Hjajj, az az ember.... Mindenkit szapul (jó, valakit joggal, de valakit abszolút nem), ott okoskodik, hogy ez meg az "nem jött át" (na ezzel borít ki a legjobban), erre Ő, a nagy zseni meg előáll egy ilyen szutyok, nulla zenével: http://www.youtube.com/watch?v=kwgrH69pUx4

Na ne már.

És eszembe jutott még egy műsor, ami már tényleg mindennek a legalja volt: A nagy duett (Már a címét is elfelejtettem, puskáznom kellett!). És van, VAN OLYAN, aki az ilyen mocsadék vackokra küldözgeti az sms-eket és ezzel még jobban pénzeli a sok ripacs celebet! (Tisztelet a kivételnek.) Ja és ott van a Való Világ, amiből ugyan csak 1-2 részt láttam, de bőven elég volt (főleg attól forr fel az agyvizem, hogy azt a sok suttyót utána még sztárolják is, minél hülyébb valaki annál jobban nyomatják). Undorító, pfujj!


Ja és ott volt a Csillag születik is, ahol végre volt egy nagy tehetség a harmónikás gyerek személyében, erre ki nyeri? A mozgáskoordinációból egyesre vizsgázó, énekelgető kisfiú. Ahh. Igaz, nem is szavaztam XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

erre Ő, a nagy zseni meg előáll egy ilyen szutyok, nulla zenével: http://www.youtube.com/watch?v=kwgrH69pUx4
LOL ez de hányás :D
Bár mentségére szóljon, azért nem kell mindenhez értenie. Attól hogy tudja, milyen a jó éneklés, még nem kell neki is tudnia jól énekelni (nem is tud, ahogy elnézem XD ). Azt viszont nem értem, miből gondolta hogy ez így jó lesz. Felöltöztették húszévesnek, és bulikról meg csajokról énekel, miközben 36 éves :D

VV: Az előző széria szerintem kimondottan jól sikerült. Sokféle karaktert sikerült összeszedni, és bár fele elég idegtépő fazon volt, de pont attól lett érdekes. De ami a legjobban eladta nekem a dolgot, az a profi műsorszerkesztés volt. Nosss, az új szériában viszont mindennek nyoma sincs. Tipikus celeb-jelölt alakokat hoztak eddig, és a múltkor belenéztem egy adásba - már megszerkesztve sincs olyan jól. Bevonulás közben megáll a zene, meg ilyenek. Balázs pofázása is már nagyon unalmas. Szóval kár hogy semmi késztetés nincs a megújulásra, csupán az előző év sikerein próbálnak élősködni minél kisebb erőbefektetéssel (pont mint az X Faktornál).

Csillag születik: egyetértek, szerintem is ez volt az első szezon amikor sikerült összeszedni értelmes fellépőket. A harmónikást, meg az Appril pojektet is imádtam. szavaztam is rájuk a döntőben :P De persze hogy nem ők nyertek. A reakcióm kb hasonló volt mint neked :1eye:

Nagy duett: no igggen. A show-műsor intézményét a tv2-nél sikerült egy egészen mély szintre lerántani már az évek folyamán, de ez tette fel kb a koronát a ténykedésükre. Igazából én csak egyszer néztem bele, mert amikor előzetesen meghallottam, hogy Hajdú P. is benne lesz, tudtam hogy nem fogom bírni idegileg, szóval nem is néztem sose. De az az egy belenézés is épp elég volt: szörnyű nyivákolás, gagyi díszlet, iszonyatos műsorvezetés... szóval jah. Hozták a szintet :)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Na, gondolom ez egy kicsit provokatív meg együgyű lesz, de gyerekek: Ha nem szórakoztok rajta, nem kell nézni :P

Summázva: Nemzeti vágta kimaradt, a Nagy Duett-ről még csak nem is hallottam, a Csillag Születikben nem nagyon volt szimpatikus arc, A VV és az X-faktor pedig szerintem abszolút szórakoztató. (Bár az új VV-ből egyet sem láttam, de gondolom ua mint a régi)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én nem is néztem ezeket a műsorokat (VV, Nagy duett), csak belenéztem, hogy mégis milyen. Nem kellett volna :P

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

ÚJ HIMNUSZ

Hozzászólás Szerző: olf »


Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Meddig bújtad a netet, mire ezt megtaláltad? :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Nem akarok hazudni: Olf, ez zseniális :D Ma jó napom lett emiatt :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

EZT MINDENKINEK LÁTNIA KELL!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=N3zVMErc ... ideo_title

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: tritto »

MIÉRT????????!!!!!!!

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Ha meghalok, ezt NE játsszátok a temetésemen.

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: tritto »

Valaki végig tudta nézni?

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: basch »

én éppen csak belenéztem addig hogy a csávó is elkezdi de sztem nem olyan oltári poén mert ez vmi olyasmi mint a magyaroknak a népdala csak ez a japánoké?XD

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: tritto »

Nem tudom, de nekem már az a görcsös rángatózás is elég volt... :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Na, látjátok hogy feléledt egy kicsit a fórum ettől a vacaktól? :P

Én végig hallgattam. Szerintem nagyon király.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Most mér? Szerintem egy tök átlagos kínai zenének tűnik :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A hapsi a csúcs X D

Találtam nektek még valamit, nézzétek meg a leírást és a hozzászólásokat (én szakadtam : D ):
http://www.vatera.hu/egyeb/egyeb/2_db_o ... 07415.html

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Ez de beteg :D

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: tritto »

Csodálatra méltó egyes embereknek mennyi ideje van. :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Pár dolog:

A hétvégén volt a 2. X-faktor első élő adása. A felénél (?) bealudtam emlékeim szerint, tehát nem volt túl izgalmas. Nem is fogom nézni, inkább maradok ennél a műsornál, mert ez sokkal érdekesebb :D :
http://www.youtube.com/watch?v=UlzjYbDjsDQ

Na mindegy, szerintem vagy a kövér biztonsági őr, vagy a szőke traktoros gyerek nyeri meg. Vagy a 16 éves kiscsaj.

Aztán. Szerintem már többször is írtam, mennyire ki nem állhatom a pókokat. Hogy kicsit leküzdjem az utálatomat, egy csomó videót megnéztem mindenféle fajtáról és arra jutottam, hogy igenis létezik olyan, hogy CUKI PÓK. Íme: http://www.youtube.com/watch?v=DsGvT2DY ... ideo_title

És a minap alkalmam nyílt megbabusgatni egy kis növendék varánuszt (még "csak" fél méteres ^.^). Hát ez valami tündéri egy jószág. XD
http://www.youtube.com/watch?v=7TqowS0Ra00


És volt még valami, amit le akartam írni, de közben elfelejtettem, hogy mi volt az : D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nem is fogom nézni, inkább maradok ennél a műsornál, mert ez sokkal érdekesebb :D :
http://www.youtube.com/watch?v=UlzjYbDjsDQ
Tessssééék? :shock: Most komolyan autós műsorokat is nézel? :D
Na mindegy, szerintem vagy a kövér biztonsági őr, vagy a szőke traktoros gyerek nyeri meg. Vagy a 16 éves kiscsaj.
Jaja. Egyébként furcsa mód idén érdekesebb a magyar mezőny mint ami az eredeti angol verzióban van épp. Oda csupa olyan karaktereket szedtek össze, mint már az előző években is, és baromira nem érdekes hogy ki nyer közülük, nem is nézem már. Pedig tökjól indult az évad. Az itthoni gárda valamivel eredetibb lett.

Ez a pók meg jééééézusom XD hogy sasol :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:
Nem is fogom nézni, inkább maradok ennél a műsornál, mert ez sokkal érdekesebb :D :
http://www.youtube.com/watch?v=UlzjYbDjsDQ

Tessssééék? :shock: Most komolyan autós műsorokat is nézel? :D


Ööö...Igen :D Pedig nem vagyok kocsimániás, de ez a pasas /a magas/ olyan jól helyrepofozza a járgányokat, hogy hűha :) (De miért kérdezed, ez ciki, vagy mi..? :huh: )

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: basch »

jaj ezt én is ismerem mindíg véletlenül néztem végig mert nem volt jobb a tv-ben XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

De miért kérdezed, ez ciki, vagy mi..?
Dehogyis, a legkúlabb dolog - sose hallottam még lánytól hogy ilyeneket nézne :D
Én is szoktam sasolni ilyeneket, ha tévéhez jutok napközben. Bár a bogarakat pont nem igazán csípem :1eye:

Pókokról jut még eszembe: a múltkor valami pasasnak a beszámolójára bukkantam jutyúbon. Arról mesélt, hogy beköltözött a garázsába egy jó nagy pók, de nem tudta mit csináljon vele, ezért nem bántotta, hátha elmegy.
Eltelt egy kis idő, és a faszi arra lett figyelmes (a következő videójában) hogy a pók már egy csomó petét hordoz a hátán és készül őket kikölteni. Nemsoká el is kezdtek kikelni.
Videó alatt nagy részvét kommentek: hát ezt elszúrtad, addig kellett volna kidobni, amíg egyedül volt, most már lehet hogy a legjobb lenne ha felrobbantaná az egész garázst vagy ilyesmi. Vagy esetleg lángszóróval még ki tudja irtani őket XD

Hát... még szerencse hogy errefelé nincsenek ilyenek XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jajj, fúj : D

Én meleg időben minden pókot kilakoltatok, hidegben - ha nem túl nagy dög és eldugott helyen van - akkor nem. Persze ha már látom, hogy óvodát készül csinálni, akkor könyörtelenül kirakom a francba :P

Uhh, tegnap segítettem valakinek egy bazi nagy terráriumot fölcipelni a 2. emeletre, most olyan izomlázam van, hogy hjajajaj :o

És föl is hívtam utcáról a tudakozót, ami SEMMIT NEM ÉRT, ismétlem SEMMIT. Csak lement miatta a maradék pénzem (kb. 600 Ft). Ne kövessétek el ugyanazt a hibát,mint én, hogy tárcsázzátok.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jézusom, tiszta hülyék az emberek.

Itt Pesten 2°C van, de hihetetlen, ahogy néhányan fölöltöznek.... Csajoknál még mindig a cicanadrág megy meg a csípővillantós kis dzseki... A szomszéd pasi meg egy szál alsónadrágban mászott ki a folyosóra :mi: