Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hát kb. összefoglaltátok a lényeget :D
Még annyi, hogy:
- Squall egy tapló, úgyhogy nem nagyon tudtam drukkolni neki (szabályosan kacagnom kellett, mikor beleállt valami jégdarab és lefordult az emelvényről!)
- Rinoa és a sárga ruhás csaj is az idegeimre mentek! (Irwine, Zell és Quistis viszont tök jó fejek.)
- volt valami transzvesztita, akivel az űrállomáson (vagy hol...) kellett harcolni, az is az agyamra ment
- a szörnyek a világtérképen is idegesítőek
- az a naaaaagy szerelem valahogy nem jött át Squall meg Rinoa között
- a harcrendszer se tetszett túlzottan

Kb. ennyi : D

Most nagyon lehúztam, de azért annak idején jól elszórakoztam vele : )

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Az FF8-at én pl. nem szeretem. :mrgreen:
Úristen Szacsi, mit kell megtudnom rólad így 6 év után :o
Még jó hogy Zorgika már nem moderál itt, most bannolná mindannyiótokat ezért :követel: (én tudok önmérsékletet tartani) :laugh:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:én tudok önmérsékletet tartani) :laugh:


Na látod ez dicséretes :)

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: basch »

Most komolyan senki se bírja az FF8-at? :o :shock:

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

én szeretem, csak belátom hogy vannak kegyetlen hibái :D
squall a kedvenc ff srácom, mégis a földig tudnám hordani a szerencsétlenkedését :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Na, ez itt a Dumalása, szóval irtózatos nagy hülyeséget fogok közzé tenni a kedves olvasóságnak.

Most voltunk sátoros nyaraláson Észak-MO-n, ahol sokadik napja is csak darabosan aludtam. A 3. éjszakán az FFCenterrel álmodtam. A lényeg annyi volt, hogy Basch-al és Trittóval söröztünk (WTF, boros vagyok ?!) mikor Emtrexx leszólt az égből, hogy keressem meg Szacsit. (természetesen arcokat nem tudtam felidézni, nem emlékszem sok mindenre az álomból) Ráírtam emesenen, hogy találkozzunk Nyíregyházán, és bele is egyezett, hogyha viszek neki fagyit (?) és nem teszek szexuális irányultságú megjegyzéseket az öltözetére (??). Ekkor elindultam Nyíregyházára, ahol egy Miami-ra nagyon hasonlító tengerparti környéken jött le egy társasház lépcsőjén. Ahogy megfordult megláttam Szacsi narancssárga-fekete csíkos sálját, és felébredtem.

Tudom, hogy nincs értelme és hülye vagyok, de kivel osszam meg, ha nem veletek XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

mikor Emtrexx leszólt az égből
Oh ez igazán megtisztelő, hogy ilyen istenségként élek a tudatodban :laugh:
Már feltéve ha nem azért szóltam az égből mert már halott voltam :o

:mrgreen:

Amúgy én pont most éjszaka azt álmodtam hogy csomó ideig porszívozom a szobámban a padlót. Miután felébredtem, néztem magam elé és azt gondoltam magamban hogy "Ez minden? Újabban ilyen izgalmasat álmodok? :hát: " De tényleg, mi ez már? Hová lettek a torz lények meg össze-vissza folyó valóságok? XD

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Szerencsére unalmasat nem mostanában álmodtam, a baj ott van, hogy egyre kevesebbszer emlékszem rájuk :D Pedig vannak jó kalandok XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

XD XD XD

akmal ez nem volt semmi :)

A porszívózós álom se rossz :D

Érdekes a héten én is hülyeségeket álmodtam.
Kettőre emlékszem:

Az egyik, hogy valami tudományos vitát folytattam valakivel, hogy (figyelem...) az aranyhalak a magyarországi természetes környezetükben (!!!!!) úgy telelnek át (!!!) hogy a tavakban jégkockára fagynak. És nézegettünk is valami nagyon gülü szemű aranyhalat, ahogy meg van fagyva egy nagy jégkockában XD

A második álom meg...Na ez már tényleg nagy baromság, pedig még X-aktákat sem néztem mostanában... Szóval... Valahogy minden ember tudta, hogy az űrlények jönnek a Földre, hogy kinyírjanak/elraboljanak mindenkit. Hogy honnan, azt nem tudom, de tudtuk napra pontosan, hogy mikor jönnek. Én meg kitaláltam egy tuti módszert (ezt figyeljétek...) arra, hogy hogyan csapjuk be őket. Mármint hogy jönnek majd be a házba és nem találnak és még csak megkeresni se tudnak... A megoldás: Egy nagy kartondobozba bele kell bújni és el kell postáznunk saját magunkat a saját címünkre! És amíg a postán bolyongunk csomagként, addig az űrlények nem tudnak elrabolni minket. Hát nem csodálatos?! XD Ja és bizonygattam mindenkinek, hogy ez működik, mert múltkor (?!) is működött. Jáááj.

De álmodtam már egyéb finomságokat is, pl.:
- zombivá változtam és kiderült, hogy a zombiknak normális, szervezett társadalmuk van
- kis szürke ufonauták elől bezárkóztam a wc-be, de rámtörték az ajtót és mintha fütyörésztek is volna közben
- lebombázták Budapestet ilyen rózsaszín, pillecukor szerű bombákkal (jó lassan estek...) és rózsaszín füst jött be az ablakon
- le akartam vágni az egyik lábfejem, mert hogy ha robot lábfejet kapok, akkor nekem sokkal jobb lesz (ezt egy Forgotten Realms regény elolvasása után álmodtam...??!!!)
- egy csokoládémúzeumban voltam és találkoztam ott Bruce Lee-vel (?!) és megkérdeztem, hogy ő melyiket szereti és azt mondta, hogy ő csak marcipános csokoládét eszik, mert az nem hízlal (......mivan?!! XD)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

És amíg a postán bolyongunk csomagként, addig az űrlények nem tudnak elrabolni minket. Hát nem csodálatos?!
:laugh: :laugh: Ez zseniális :mrgreen:
lebombázták Budapestet ilyen rózsaszín, pillecukor szerű bombákkal (jó lassan estek...) és rózsaszín füst jött be az ablakon
Huh ilyen bombázósat én is álmodtam már elég sokszor, bár nálam inkább meteorok bombázzák szét többnyire a várost. A múltkor pl a Hold kezdett el zuhanni felénk és szétrobbant és ránk hullottak a darabjai. Meg volt már meteorzápor is, egyszer totál szétlyuggatták az egész házunkat, az nagyon szkeri volt :o

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Ha már dömping, álmodtam pár még furábbat. Vörösen izzott a levegő és mindenki más néven hívott. Valami szőke nő sajttal kínált piknik közben mikor rájöttem, hogy egy nagy grill fölött sül a világ.
Folyt köv, sietek :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta: Huh ilyen bombázósat én is álmodtam már elég sokszor, bár nálam inkább meteorok bombázzák szét többnyire a várost. A múltkor pl a Hold kezdett el zuhanni felénk és szétrobbant és ránk hullottak a darabjai. Meg volt már meteorzápor is, egyszer totál szétlyuggatták az egész házunkat, az nagyon szkeri volt :o


Ez ilyen enyhe FF7 utóhatásnak hangzik :) (Már csak a meteor miatt : D )

közben mikor rájöttem, hogy egy nagy grill fölött sül a világ


Talán ez meg is magyarázza a múlt heti kánikulát :lol:

Kíváncsi vagyok a ma engem ért hatalmas sokkhatás (lásd Mozifilmek téma) után mit fogok álmodni. Valószínűleg én is rakétán fogok száguldozni...

Avatar
seymour
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2011. máj.. 28. 18:43
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: seymour »

nekem visszzatérő rémálmom az, hogy az általános sulimban mindenki zombivá változik, csak én nem, és elkezdek menekülni. az álom végén kiderül, hogy átverés volt, de mindig bedőlök neki :P

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: tritto »

Nálam visszatérő "rémálmom" az volt, hogy megyek le egy lépcsőn és luftot lépek. Ebben sajnos csak az a rossz, hogy tényleg rúgok is egyet a levegőbe, amitől rendszeresen megrántom a térdem...

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ez a rugdalózós dolog elég kellemetlen lehet....


Most pedig légyszi nyugtassatok meg, hogy nem velem van a baj...Sok embert láttam/látok ebben a nagy kánikulában, akik hosszú farmernadrágban, feszülős műszálas fölsőben (igen, férfiakat is, az izompóló télen nyáron menő), esetleg kardigánban mászkálnak, a csúcs az, amikor még sportcipőt is párosítanak hozzá. És nem izzadnak!!!! 38 fokban ez hogy?!!! Én bezzeg pántos ruhában meg japánpapucsban majd el pusztulok! Ja és nem vagyok dagadt (régebben az voltam, de lefogytam), szóval még azt se mondhatom, hogy a zsír melegít : D

Komolyan, mi van az ilyen emberekkel, káposztalé folyik az ereikben vagy mi?!

Számomra ez érthetetlen. Ja és csupa fehér emberről van szó, ha egy afrikai kardigánban mászkál azt még megértem, de így?!?!?!

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Értem amit mondasz, egy szál alsógatyában is locsolom magam a jéghideg slaggal. Mindenki más hülye, embertelen hőség van, ami ellen tenni kell.

A néger nem érzi kevésbé melegnek a napot, ugyanúgy izzad.

És a végére : http://www.youtube.com/watch?v=IOHm9bXvzBE

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én is mászkálok néha hosszú nadrágban nyáron. Pl ha megyek át másik városba valamiért akkor sosem szerettem rövidben menni. Szerintem a kardigános meg jobban felöltözött emberekre is lehet magyarázat hogy esetleg ők is még hajnalban indultak el vagy valami, amikor még hűvösebb volt, vagy messzebbről jöttek és nem akartak alulöltözni, nehogy elkapja őket valami vihar. Igazából sosem lehet tudni, hogy milyen sztori van valami mögött :)
Ez egyáltalán milyen lény? :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Capybara, mi más :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A túlméretezett tengerimalac :D
Értem amit mondasz, egy szál alsógatyában is locsolom magam a jéghideg slaggal.


Én meg vittem vizet ilyen spriccelős flakonban, hogy bepárásítsam a terráriumot, de végül majdnem az egészet magamra permeteztem. Azt sem értem, hogy a futók hogy bírnak 38 fokban futni :? (Én amúgy is utálok futni, de ilyen melegben tuti nem futnék.)

Emtrexx: De ha valaki kardigánban indult el reggel, akkor 38 fokban délután miért van még mindig rajta? :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Sőt, az egészben ott is van egy poén, hogy kb 2 hete még este is 30-35 fok volt :D

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: tritto »

Ma reggel én is pulcsiban jöttem el otthonról és még fáztam is mivel 7°C volt, de sztem mire hazaérek lesz vagy 27 és majd meg fogok dögleni. :(

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

7 fok, hol laksz, Észak-Németországban? :nyuszi:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: tritto »

Lásd tartózkodási hely és sajnos ez nem vicc :(

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Na googliztam (igen, nem tudtam hol van :oops: ), és ott azért tényleg elképzelhető a 7 fok. Mondjuk én Fehérvárból indultam ki, ami meg egy katlan, csak a nagyobb változások hagynak nyomot rajta, szal itt kb szeptember végéig 35fok lesz :(

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ezt nevezik úgy, hogy szívás :?

Itt Budapesten is sokszor megáll a városban a levegő (plusz párolog az a sok dzsuva is az asztfaltról, hát mennyei...).