Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én már kitapasztaltam: általában az a nap, ami rosszul kezdődik az jó lesz. Azért mert a reggel történő rossz dolgokért a délután (vagy az akkor történő dolgok eredménye) kárpótolni fog. Ugyanez igaz fordítva is: ha egy nap jól kezdődik, akkor a vége rossz lesz. Viszont ha egy nap egészen dél körülig rosszul zajlik, akkor az már rossz is marad (szintén igaz fordítva is).
Ha egy napról úgy tűnik hogy már végig rossz lesz, akkor nehogy csináljatok bármit is! Zárkózzatok be és nézzetek tévét! Még a számítógéphez se nyúljatok! :D

A semlegesen induló napok semlegesen is érnek véget.

Kivételek azok a napok, amiknek az elején vagy a végén meghalunk :nevet:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Ne haragudj Emtrexx, de ez a teória szerintem hülyeség. :D

Ha már a nap elején eldöntötted, hogy rossz napod lesz, akkor az is lesz, mert te már eldöntötted. A szavaknak erejük van.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nem, nincs igazad :)
Mert attól hogy eldöntöm hogy rossz napom lesz, attól még érhet váratlan kellemes meglepetés. Fordítva pedig: hiába döntöm el hogy ma márpedig jó napom lesz, ha majdnem elütnek az utcán, összeveszek az ismerősömmel, elhagyom a pénztárcám, nem érkezik meg amit várok, stb. stb. Ezeket nem tudod befolyásolni. Persze valamelyest át lehet színezni a dolgokat, ha pl megfogadom ha ma semmin sem fogok bosszankodni, vagy megpróbálok mindennek örülni, de attól a rossz dolog ugyanúgy megtörténik még, tehát ez vajmi kevéssé működik :)

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Emtrexx írta:Nem, nincs igazad :)
Mert attól hogy eldöntöm hogy rossz napom lesz, attól még érhet váratlan kellemes meglepetés. Fordítva pedig: hiába döntöm el hogy ma márpedig jó napom lesz, ha majdnem elütnek az utcán, összeveszek az ismerősömmel, elhagyom a pénztárcám, nem érkezik meg amit várok, stb. stb. Ezeket nem tudod befolyásolni. Persze valamelyest át lehet színezni a dolgokat, ha pl megfogadom ha ma semmin sem fogok bosszankodni, vagy megpróbálok mindennek örülni, de attól a rossz dolog ugyanúgy megtörténik még, tehát ez vajmi kevéssé működik :)
Ez így igaz!

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ez most nagyon témába vágó lesz :nevet:

Szóval...Ma délután olyan dolgot vettem, amire abszolút nem számítottam.
Plüssállatokat :mrgreen: Nade nem is ez az extra, hanem az, hogy mennyiért...
Így néznek ki (kicsit ratyik a képek, látszik, hogy nem az erősségem a fotózás):
klikk
klikk
klikk

A maci 990 (!!!), a nyuszi kb. 600 Ft volt. O_O Elvileg "használtak", de olyan szépek, mintha csak egy játékbolt polcáról emeltem volna le őket (magyarul nem is koszosak, nincsenek elszakadva, stb. Ha valami rendes játékboltban, vagy Happy Box-ban veszem, ez a medve tuti van vagy 5000, ha nem több :? )Nem vagyok különösebben plüssmaci rajongó, de ez csodaszép *_* Nem bírtam otthagyni. És az a szalag a nyakában...Nem akartam hinni a szememnek, amikor megláttam a többi cucc között. A fénykép nem adja vissza, de gyönyörű a színe is : ) És az a nyuszi...a nyusziii <D Egyszerűen zseniális ezzel a kis fémszemüveggel, kockás kertészfarmerrel és a vágott kis szemeivel ^__^
(tudom, tudom, hülye vagyok :1eye: )

Nem tudom, ki hogy van vele, de amikor kicsi voltam, én mindig is a plüssjátékokat szeretettem a legjobban. Voltak mindenféle gumifejű babáim is (ezek olyan ijesztőek :? ), meg Barbie-k (a hamisítványok voltak a legviccesebbek X-D ), kocsik, robotok is, de a plüssök voltak a kedvencek. Máig nagyon szeretem őket és nagyon örülök, amikor valakitől ilyet kapok ajándékba (na nem a szivecskés "I love you" feliratos dolgokra gondolok) ^____^
Legutoljára plüss unikornis kaptam. Elég debil arckifejezése van, de rém aranyos : D

Jah, azt kihagytam, hogy rengeteg szörnyfigurám is volt : D (Éljenek a lányos játékok!)
A kedvencem például egy hatkarú csontváz volt, de sajnos nem tudom, hová lett : ( : D
Alapjában véve egyébként nem vagyok ilyen szörnyrajongó, mégis egy csomó volt belőlük... Valamelyik nyáron meg, mikor külföldön voltunk mit vettem magamnak? Egy Zerg gyalogos modelljét a Starcraft-ból :mrgreen: Apám meg volt olyan kedves, hogy rendesen kifestette nekem, pedig ő inkább tankokra specializálódott X-D

Hoppá, újabb kisregényt sikerült írni. De gondoltam megmutatom ezt a ét jószágot, tényleg csodaszépek : )

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Saját megfigyelések

Hozzászólás Szerző: olf »

Igazat adok Emtrexxnek, mert (saját megfigyelések):
Ha egy nap rosszul kezdődik, sokszor jól végződik.
Nem értek egyet Emtrexxel, mert:
Ha egy nap jól kezdődik, többször végeződik jól, mint rosszul.
Azonkívül:
Ahogyan fekszel, úgy kelsz. (Egyszerű, de nagyon hatásos. :P )
Igazat adok Arxurnak, mert:
A gondolatok irányítani hivatottak, nincs objektív valóság, és ha pozitívan gondolkozol, fix, hogy jó dolgok történnek veled. Ha mégsem, arra fel kell készülni, mert ha nem, rövid úton belegárgyulsz a világösszeomlásba. :P Vagyis úgy érdemes pozitívan hozzáállni, hogy általánosan, és nem konkrét esetre vonatkozólag. Nem úgy, hogy "hűdecsodálatos, hogy át fogok ma menni a vizsgán" (ilyet még elképzelni is vicces pedig), de nem is úgy, hogy "teljesen mindegy, átmegyek-e a vizsgán", hanem akkor fogalmam sincsen. Valahogy a kettő közt. "Enyém (is) a világ!" 8)
Nem értek egyet Arxurral, mert:
Az ilyen "döntésekbe" a szervezet képes belefáradni egy idő után, nem feltétlenül naphoz kötötten.
Egyetértek Szacsival, mert:
Tényleg a témába vágót írt. :hehe:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Minden csak akarat kérdése a világban semmi több. A világ a különböző akaratok találkozásának a színtere és akinek erősebb az akarata annak a tervei valúsulnak meg. Csak azért nem hiszik ezt el, mert akkor sokaknak kellene szembesülniük azzal, hogy saját maguk az okai annak, hogy olyan életet élnek, mint amilyet...

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Arxur írta:Minden csak akarat kérdése a világban semmi több. A világ a különböző akaratok találkozásának a színtere és akinek erősebb az akarata annak a tervei valúsulnak meg. Csak azért nem hiszik ezt el, mert akkor sokaknak kellene szembesülniük azzal, hogy saját maguk az okai annak, hogy olyan életet élnek, mint amilyet...
Jajj neeeee, ez nem az a Titok nevezetű össznépi ökörség? /film vagy könyv, egyremegy.../ (már bocs...)
És ha nem is abból vetted, akkor sem értem mire ez a hozzáállás.... Neked van annyira erős akaratod, hogy elérsz mindent amit akarsz? Bárcsak ilyen egyszerű és rózsaszín lenne a világ... :roll:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Szerintem ennek nem sok köze a Titokhoz, mahdi.
Csak épp nem a legpopulárisabban lett megfogalmazva.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Az sem szól másról....
Önámítás...
Önmagának hazudik az az ember, aki azt hiszi, olyan világban élünk, ahol elég az akarat, a pozitív hozzáállás, vagy a tehetség. Mert nem elég, és ezt tapasztalatból mondom. Önmagában semmire nem elég.
Tudom, elég kiábrándító, de ahhoz, hogy mindent elérj vagy egy hatalmnas zsák szerencse kell vagy (már bocs) seggnyalás....
Hogy ez most hogy jön ahhoz, hogy milyen lesz a napod, ha így vagy úgy ébredsz vagy fekszel?
Úgy, hogy mindíg alkalmazkodni kell, átértékelni kell, értelmezni kell, mérlegelni kell, feláldozni kell ahhoz, hogy úgy alakuljanak a dolgaid, ahogy szeretnéd. De sokszor még így sem az lesz, amit elvársz... Az élet ilyen, és ezen szerintem nincs értelme hosszas vitát folytatni.
Én is hiszek az emberi akarat erejében, de csak a logikus és normális keretek között. Szeretném azt hinni, hogy ha legalább kicsiben is, de úgy működik a világ ahogy te leírtad Arxur, de sajna nem hiszek benne, mert még az én egetrengető egómmal és magabiztosságommal is jó sokszor pofára esek, pedig nem mondanám, hogy mindenhez béna vagyok... :roll:
Szerintem a legjobb, ha a nagy adag magabiztossághoz és akaraterőhöz az ember még egy jó erős gumicsizmát is húz, hogy könnyen átkeljen az élet mocsarasabb részein.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Így mondják az okosok. De nem mindegy, milyen akadály van előtted?
Te EZZEL ámítod magad, más mással, nincs különbség. Az önámítás része az emberi gondolkodásnak. Másképp nem lenne képes vonatkoztatási rendszereket eszkábálni magának, nem lenne tutaj, csak véges-végtelen óceán. Mindegy, milyen nyakatekert, vagy egyszerű, amit alapszabálynak tekintesz. Ezt te határozod meg, és így is, úgy is becsapod magad.
Szerintem csak akkor nem ámítod magad egyedül, ha a változásban élsz, mint az állat. Gondolom, ez is egyfajta önámítás részemről.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re:

Hozzászólás Szerző: mahdi »

olf írta:Így mondják az okosok. De nem mindegy, milyen akadály van előtted?
Te EZZEL ámítod magad, más mással, nincs különbség. Az önámítás része az emberi gondolkodásnak. Másképp nem lenne képes vonatkoztatási rendszereket eszkábálni magának, nem lenne tutaj, csak óceán. Mindegy, milyen nyakatekert, vagy egyszerű, amit alapszabálynak tekintesz. Ezt te határozod meg, és így is, úgy is becsapod magad.
Hát ezzel most semmit nem mondtál mkedves Olf! :D
A lényeg, hogy mind idióták vagyunk, de vannak csendes és bölcs figyelők is, mint Olf? XD
(csak szívózok, ne vedd komolyan! :P )

SZERK
+
Úgy, hogy mindíg alkalmazkodni kell, átértékelni kell, értelmezni kell, mérlegelni kell, feláldozni kell ahhoz, hogy úgy alakuljanak a dolgaid, ahogy szeretnéd.
A folytonos alkalmazkodás nem változásban élés?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Naná. :P
Hiába tanulsz meg élni, úgysem tanulsz meg élni.
---
SZERK.: Dehogyisnem, nekem csak a "mérlegelés" szó nem tetszett. :hehe:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re:

Hozzászólás Szerző: mahdi »

olf írta:Naná. :P
Hiába tanulsz meg élni, úgysem tanulsz meg élni.
XD A lényeg az optimizmus! Na megyek aludni, addíg, amíg még ilyen optimista hangulatom van, hátha akkor így is ébredek! ;) :mrgreen:
Na estét! :cigi:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re:

Hozzászólás Szerző: mahdi »

olf írta: SZERK.: Dehogyisnem, nekem csak a "mérlegelés" szó nem tetszett. :hehe:
Jah, az csak afféle töltelék volt! (majdnem...) :zacsko: :nevet:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

mahdi írta:csendes és bölcs figyelők is, mint Olf?
De ez tényleg nagyon durva volt.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Te, kedves Mahdi, pedig azzal ámítod magad, hogy te is azt mondogatod magadnak, hogy világ nem csak ebből áll. El sem tudod képzelni, hogy az én életem milyen, (és én sem, hogy a tiéd milyen és nem akarok kinek-szarabb-az élete-játékot-játaszni, mert mivel az enyém remek, tuti vesztenék és azt meg utálok. :) )de elhiheted, hogy nem egyszerű, de én ezt választottam magamnak.

Sok millió dolog szerepet játszik abban, hogy az ember megvalósíthatja-e a dolgait, de ha az ember igazán akarja, akkor talál megoldást. A többi csak olcsó ámítás saját magunknak, amivel megkönnyítjük elfogadni a sorsunkat. Sokkal könnyebb másra fogni valaminek a kudarcát mintsem újrapróbálni azt. Sokkal könnyebb nem hinni valamiben, mintsem kiállni azért és tenni érte és annak megfelelően élni. És ezt nem könyvből vettem. Saját magam jutottam erre a néző pontra és tapasztalatból tudom, hogy így van... Nem csak te vagy 20 éves. (Sajna... XD)

Ez az én élet felfogásom és kérlek ne oszd már le nyilvánosan. Nem kell e szerint élni, de leökrözni sem kellene más felfogását... :mrgreen: Hátha valaki veszi a bátorságot és mer olyan jól élni, mint én. :mrgreen:

És most hogy jól kiosztottam mindenkit, megyek és alszok. (:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Én egyet értek mahdival, mi szerint, nem csak ész és tehetség kérdése, hanem egy nagy adag szerencse. Bár tény, ha okosan taktikázunk, akkor kevésbé lesz szükség szerencsére. Mindig lesz hiba, ami végül mindent romba dönt vagy a magaslatokba emel. Dehát ettől izgalmas az élet, nem? Vagy Ti úgy akartok élni, hogy mindent könnyedén megszereztek?
Amikor az ember felkel reggel és történnek jó dolgok, akkor általában történnek olyan dolgok, amik teljesen lehangolnak, és fordítva. Az elhatározás... úgyis lesz olyan ember, aki addig mondogatja, hogy mlyen rossz, hogy végül neked is rossz kedved lesz, mert ha az egyik ember szenved, akkor szenvedjen a másik. És ez szintén fordítva is.

Nah reggel van, és ennyi elég a filozófiából. XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Feltétlenül kell szerencse, és hogy jó időben jó helyre vesse az embert a sors, anélkül hiába akar bármit is.
Az álmokért pedig tényleg mindent meg kell tenni, de ugyanakkor arra is képesnek kell lenni, hogy az ember -ha úgy adódik- belássa hogy teljesíthetetlen az álma, és lemondjon róla.

****

Szacsi: az a nyúl tényleg nagyon jó XD

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

A szerencse csupán egy faktor. Vannak döntések, amiket az embernek kényszerből kell meghoznia, de hosszú távon csak rajta múlik, hogy merre tereli az életét és hogyan éli azt.

De amint látjátok ti is másra fogjátok. :mrgreen: Mindegy nem kívánok ezen vitázni, nehéz ezt belátni, kinek mi miatt...

Szerk: Nem akartam idáig elhúzni a vitát csak elmondtam a véleményem a "napos teóriához", de Emtrexx meg aztán Mahdi konkrétan kijelentették, hogy "ez nem igaz", ez baromság. Senki ne formáljon már jogot arra magának, hogy lebaromságozza vagy leökörségezze az életvitelemet.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Arxur írta:Minden csak akarat kérdése a világban semmi több. A világ a különböző akaratok találkozásának a színtere és akinek erősebb az akarata annak a tervei valúsulnak meg. Csak azért nem hiszik ezt el, mert akkor sokaknak kellene szembesülniük azzal, hogy saját maguk az okai annak, hogy olyan életet élnek, mint amilyet...
Arxur:

Nekem csak az nem tetszett, hogy nem írtad abban a hozzászólásban oda, hogy ez a te véleményed, és hogy te így akarsz élni, hanem durván álltalánosítottál, és mindenkire, az egész világra vonatkozóan írtad amit írtál, olvasd csak vissza! ;)
Úgyhogy én azért oltottam le durván az elméleted, mert azt te teljesen úgy írtad, mint aki egyedülálló módon tudja hogy működik a világ, és nem véleményt alkot, hanem tények elé állít minket...
E mellett én sem azt írtam, hogy mindent elfogadok, ami rossz és nem teszek ellene, vagy nem teszek azért, amit akarok. Sajnos ezt kicsit félreértetted. Megint csak azt tudom ajánlani, olvasd csak vissza, amit másodszor írtam! ;)
Na de mint azt már kijelentettem, nem akartam vitát, és én elfogadom, hogy mindenkinek mindenről más véleménye, teóriája van. Csak vegyük azért azt is észre, ami nyilvánvaló és csak utána forduljunk az olyan dolgok felé, amikről nem tudni biztosan, hogy hogyan is működnek.
Ha megsértettem valaki lelki világát, annak a kegyes bocsánatáért esedezem, mint a béke és a szeretet elsőszámú hírnöke. :nemangyal:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Leigazoztad Emtrexx kijelntését, amiben ő szintén általánosan kijelentette, hogy nem így van. Mondani ténylen nem mondtad, de egyet értettél vele.
Aztán meg 3., önámításos hozzászólásodban meg mint nagy tapasztalt bölcs szólaltál már meg és tudom, hogy csak én érzem így, de kicsit lekezelve éreztem magam benne, (nem beszélve a jó adag iróniáról és gúnyról, ami a későbbi hozzászólásokban érkezett) mint akinek a gondolkodási szintje nem ér fel a hozzászólás írójáéval.

Az én elméletem éppen, hogy nem a rózsaszínűségről szól, hanem arról hogy kemény dolgokat kell tenni, hogy az ember elérje a céljait. De egyáltalán nem szükséges segget nyalnia, csupán érzék, képesség kell ahhoz, hogy meglássa a megfelelő utat. Az akarat csupán a szükséges feltétele, eszköze ennek az elérésében. Te értettél félre engem és nem fordítva. (:

Az meg csak egy dolog, hogy a béke hírnökének hiszed magad, attól még, hogy színpadiasan bocsánatot kérsz, még nem válsz azzá. De színpadiasan megbocsátok. :nyuszi:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: mahdi »

EGO vs EGO (utolsó menet! :P ...remélem...)

A lekezelésről inkább nem írnék semmit, mert te most is éppen azt csinálod, de ezen persze én nem lepődök meg, nekem nem az volt a célom, hogy bármilyen szempontból is párbajt vívjunk egymással, és nem, nem azért, mert nem éreznélek elég "jónak" hozzá, hanem a témát nem érzem elég fontosnak ahhoz, hogy emiatt bárkinek a nemezisévé váljak, főleg, hogy két oldali félreértések sorozatáról van szó. ;)
Szóval ha a stílusom arra engedett következtetni, hogy én bárkivel szemben is felsőbbredűnek érzem magam, akkor azt nagyon sajnálom, nem ez volt vele a célom, és akik valóban ismernek, tudják, hogy sohasem gondolom így!
Amint azt már mondottam, két külön véleményről van szó, ennél fogva felesleges úgy vitatkozni, mintha egyről beszélnénk, mert valójában elsutyorgunk egymás mellett, de egyikőnk sem érti, vagy nem akarja megérteni a másikat.
Remléem ezzel a hozzászólásommal nem alkottam új támadófelületet neked, bár én már az ezelőttiben is próbáltam figyelni erre.
A színpadiasságom ellen meg sajnos nem tehetek semmit, a csipetnyi irónia és gúny az álltalános túlélési eszközeim tárházából valók, de újra csak azt tudom mondani, hogy akik ismernek, tudják, hogy nem rossz szándékból vagyok olyan, amilyen, hanem csupán azért, mert olyan vagyok amilyen... :1eye:

Békepipa, sok füst, tüzes víz és baráti légkörtől duzzadozó Wigwam!

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Valóban nincs értelme ezen tovább vitatkozni.

Támadási felületet meg mindig találok, ha akarok, szóval mindegy mit írsz. Őszintén szólva nekem eléggé a bögyömben vagy. És én ezt nem félek kimondani. Kicsit úgy érzem, hogyha "A"-t mondok, akkor te "B"-t. Konkrét példákat nem fogok elő keresni, mert hát én "béke szerető ember vagyok és az ilyesmik leperegnek rólam". (Ha már színházasdit játszunk, akkor játszuk nagyban és keményen.)

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Nem tartozik ide:

Te,mahdi,ez a neverhood nagyon állat! XD
Ez egy játék, vagy film ?!