RPG Maker

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Alapok

Hozzászólás Szerző: olf »

Basch: Azt ajánlom, mielőtt bármit elkezdenél, tanulmányozd át a következő linken lévő leírásokat. Asszem egész pontosan leírja a dolgoknak az alapját. (igen, az összes kérdésedre választ ad.)

Link

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: RPG Maker

Hozzászólás Szerző: basch »

kösz

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: RPG Maker

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Azt ajánlom, RPG Maker játék készítésébe csak akkor vágj, ha többen vagy mint egyedül :D (magyarul van egy kis csapatod), vagy éppen annyi türelmed és időd van, mint 12 másik embernek, ergo nem vagy annyira szociálisan érzékeny, hogy érintene bármi nemű társas tevékenység, vagy csak más tevékenység az RPGmakeren kívül egyáltalán... :? :D És ezt most nem szívózásból, hanem jóindulatból mondom. Nekem több évem, és vagy 6 játék kezdeményezésem volt Makerben, ebből 2 valóban komoly volt, de egyedül mégsem bírtam vele... :?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Méking, valaki?

Hozzászólás Szerző: olf »

Bakter, nincs kedved csapatot alakítani? Lefogadom, hogy voltak/vannak jó játékötleteid, megosztod, ha nekem is bejön, fogunk még két harcost és felosztjuk a tennivalókat... :wink:
A tervezési fázis - amire a legnagyobb hangsúly esik - után már nagyrészt idő/szorgalom kérdése a dolog, ami több ember együttműködésével jelentősen csökkenhet.