FF Quest

Ez mindenféle a Final Fantasy-val kapcsolatos, vagy más témájú novella, vers, képregény közlésének és megbeszélésének helye. Jó olvasgatást :)
Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

FF Quest

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Az FF írások alatt található FF Questtel kapcsolatos vélemények, ötletek témája ez.

Az első kérdés, amire szeretnénk ha válaszolnátok: a Final Fantasy sorozat mely részének mely helyszínén / helyszínein játszódjanak a történet további részei?

FF Quest film

Te részt vennél az elkészítésében? Van valami ötleted hozzá? Tudnál benne segíteni? Vagy csak az eredményre vagy kíváncsi?
A témával kapcsolatos bővebb információk szintén itt!

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

7, X, 9, X-2, mondjuk ebben a sorrendben?

na meg benne lehetne a 6 is. bár annak a sztorija eleve hasonló...

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Tényleg, most hogy mondod, sexu, egy kis romantikus repülő-hajózást a felhők közt az éjszakában (olyan repülőkkel mint a IX-ben) bevállalnék :)

Meg lehetne valami űrbéli kaland is pl a Ragnarokkal :) (bár a VIII világát már elhagytuk !dodge ). A többi részben járnak az űrben a szereplők?

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

na jó. gyors reakció: már csak egyetlen rész lesz a VII-en kívül, ahol bárhova mehetünk, amit megszavaztok. ergo vissza a VIII-ba, maradhatunk a VII-be vagy el máshova(ahol is hatalmas segítségeket fogok kérni, mert aokkal nem játszottam :D na jó a IX-cel igen, de nem vittem végig....)

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Szerintem maradjunk a VII-ben! :D

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

jó a VII-t is de legyen az Xben hogy blitzballozni megtanuljon Emtrexx is :)

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

az uccsó világ legyen az X a blitzball miatt :)
Blitz 4ever :p :notworthy:

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

a hátsókertbe nekem egy Blitzball gömb kell!

Amugy a sztoriba csak azok kerültek be akik aktívak a Chatboxban?
Én is szivesen bekerültem volna, de gondolom rólam nem tudni eleget, megaztán már így is elég szereplő van, nem igaz?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

de legyen az Xben hogy blitzballozni megtanuljon Emtrexx is :)
Hát jó hosszúnak kellene még lennie a sztorinak ha azt szeretnétek hogy a végére megtanuljak Blitzballozni :)
Kb 100 rész :D

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

de lehet ez akár 1 rész is, csak kite jóindulatától függ :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

X-master írta:kite jóindulatától függ :D
Ajjaj, akkor lesz az 200 rész is |:DD

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Exx: a FFIV-ben van olyan rész mikor a holdon kell járkálni (ott lehet megkapni Bahamutot) meg a IV-ben van föld alatti rész is
És asszem az V-ben is van űrjelenet de arra már nem emléxem...szal lehet hogy nincs, de a IV az 100%.

kite: irány az FFIX :D :p

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Az FF VII-ben is van űrös jelenet. Nagyon jól is néz ki, az egyetlen baj vele, hogy ott nem szerepel Sephiroth.

A X nagyon jó az egzotikus helyek miatt. Az első sziget iszonyú szépen néz ki. Szivesen vennék ilyen helyen üdülőt.
Viszont: nem szabad elfelejteni, hogy elméletileg, az ff X-ben sz emberek az evolúció alatt úgy alakultak ki, hogy egyszerre tudnak lélegezni a víz alatt és a levegőn is. Emiatt, ha egy párhuzamos dimenzió élőlényei átnéznének ide nem kapnák meg a képességeiket. Tehát a blitzball igen nehéz lenne normál (földi) élőlényekkel, hisz kb. az első félidő elején megfulladnának (persze ez megoldható több módon is pl: újfajta makromolekulai kísérletekkel egy olyan "víz" fajta kikisérletezése ahol gyengébb kötések egy nemkárosító anyaggal keverése ami így lélegezhetővé válik, esetleges mikroorganizmusok a szervezetben amik vízbontóként működnek saját magukat hidrogénnel táplálva, vagy simán használni a végtelenségi elméletet).
Részlet: A Malkavita Tér-és időutazási lehetőségek megvitatása című tanulmányból.

Avatar
Bahamut
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2004. dec.. 22. 18:09
Tartózkodási hely: Kmét

Hozzászólás Szerző: Bahamut »

Jajj én nem tom %-6 Nekem nagyon tetszik a X, föleg a blitzball miatt :D ,de az IX az meg azért mert olyan meseszerü, meg aranyos szerintem :/ hm hm.... !dodge
......legyen az IX :op :p

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

az FFXben nincs olyan képességük, h a víz alatt lélegzenek :)
Nemtom hol olvastam, h a blitzball játékosokat gyerekkoruk óta erre képzik és így megvan az a képességük, h akár 5 percig is vissza tudják tartani a lélegzetüket. DE!!!! nem lélegeznek a víz alatt, szal pár év tanulással mi is mehetnénk sztem cserejátékosnak XDDDD

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Más fórumokban viszont azt mondják, hogy tudnak, mégpedig azért, hisz többször is harcolnak a víz alatt. És bár lehet, hogy egy sima úszással sokáig ki lehet bírni a víz alatt, ám a harc még úgy is igen megterhelő, hogy nem a víz alatt van. Viszont ha a vágásokba erőt is bele akarsz vinni, ez az időtartam jelentősen megcsappan a negyedére vagy még lejjebb. Ez viszont gyors elhalálozáshoz vezetne (vagy játéktechnikai szinten óra visszaszámlálást ami ha lejár és nem győzted le az ellent akkor vesztettél - lásd FFVII víz alatti Weapon).

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát szerintem az X-et e tekintetben igen erősen elszúrták.
Ha tudnak lélegezni víz alatt, ha nem, micsoda hülyeség már ez? %-6 Miért kellett belekeverni a vizet mindenbe? :?
PL: muszály a Blitzballnak víz alatt játszódnia? Úgyis csak síkban, vízszintesen lehet mozogni a játék során %-6 %-6
A másik meg az hogy a kezdőrugásnál kilövik a labdát a magasba, és amikor LEESIK valaki elkapja. A vízben???? !alien

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

jaja gyerekek, gyerekek...

ahogy Jumbo Cactuar mondaná maradjunk a témánál...

a másik hogy az X-ben meg azért van vízben mert az olyan rohadtul jól néz ki! nem?! a logikai bikfenc nem számít ha jól néz ki :)

A másik hogy kite-on múlik minden, ha ő azt irja hogy valahogy sikerült lélegezni akkor ugy lesz he nem akkor meg ugy...
:2guns: :wallbash:

na amugy én nem haragszom meg ha nem leszek benne a Questbe, mert így is jó mert lehet hogy úgy már sokan lennénk vagy mi... vagy nem?! na mindegy...

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

úgy érzem a quest végén mi (Rain, Sexu, X-master) közeledünk a többi questes felé :D

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

ja hát lehet... kitudja?!


:fish: <---kite

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

Jók a fogaid X-master :) talán azt is megfejtetted már ki a kém? (bármit mondasz úgysem az lesz, mégha el is találod :D de tippelni lehet :) )
sexu neked meg megígértem, hogy benne leszel nem? :D amúgy nagy szerepre ne várjatok. már ezzel a 6 karakterrel is alig bírok :)

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

"Herman a kém" mondta MoonDragon :D
De nem akarok baromságot mondani, szal inkább nem mondok semmit :D

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

" - Mi baj? - kérdezte Tifa. A fiú belenézett az arcába, amin a lány nagyon meglepődött. Lenézett terebélyes domborulataira, majd elkönyvelte magában: Öregszem. Moon tovább vihorászott, nem is törődve a rámeredő csodálkozó szempárokkal. Tifa még jobban elszontyolodott. Régebben rá szoktak meredni. És nem csak a szemükkel.

Moon már úgy reagált Tifára, ahogy kellet és ennek mindketten kifejezetten örültek."


én meg tegnap ezen a 2 gondolaton akadtam ki, de nagyon - nagyon :D

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

áh én annak örültem amikor kedvenc egyszarúm belekerült!

az jó volt de én érzem hogy az lesz a végem hogy kimentem Emtrexx-et amikor épp majdnem belefullad a Blitzballozásba de én odaveszek...

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

khm. kimondta, ha véletlen adódna ilyen helyzet Emtrexx megmenekülne? :D

Lezárt